Jesteś nowy na forum? - Zachęcamy do przywitania się w dziale "Powitalnia" Smile

Zapraszamy na nasz oficjalny profil - facebook.com/ChlopcyRometowcy

Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Olej do Rometa typ 100
Autor Wiadomość
Jakub Offline
Krytyk wszystkiego.
*


Liczba postów: 634
Imię: Jakub
Skąd: Okolice Sieradza
Pojazd: Romet Komar
Post: #40
RE: Olej do Rometa typ 100
(10-03-2014 23:02:56)krzysiu1505 napisał(a):  
(10-03-2014 22:56:33)Matinek napisał(a):  nie prawda co ty wymagasz ? lux i klasyfikacje? buahhahaha nie no śmiać mi sie chce nie długo moze komara to klasyfikacji weźmiesz. Ja i Jakub jakoś jeździmy na luxie i nam sie nic nie zakleja. Krzysiu jeszcze raz powtarzam lux ma świetne smarowanie słabe spalanie a mixol słabe smarowanie za to doskonałe spalanie. Kiedys nie było zadnych "dobrych oleji" i cały świat jjeździł na luxie i nkomu sie nic nie zaklejało chyba ze ty jestes wyjątkiem Big Grin

Dawniej cały świat chodził na piechotę, i też nikt się nie męczył ani nic. A jednak wymyślono samochód. A to słabe smarowanie miksolu to prawda jest, tak samo jak to, że lux też źle smaruje. Polecam wlać luxa do czegoś bardziej cywilizowanego, chociażby simsona, i zobaczymy ile przejedzie, w każdym razie mniej niż na chociażby miksolu. A skoro lux jest taki dobry, to po co wymyślili miksol? Dzisiaj luxa czy miksola ktokolwiek kupuje, bo ludzie, zwłaszcza starsi myślą że to są jedyne oleje do dwusuwów. Ale dziś mamy XXI wiek. A poza tym takie pytanie: ile wam na tym luxie komary między remontami przejadą?

Sprawa . Myślałem że temat dotyczy Rometa 100 nie Simsona .
10-03-2014 23:09:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Olej do Rometa typ 100 - szogun54 - 10-03-2014, 18:32:35
RE: Olej do Rometa typ 100 - lada97 - 10-03-2014, 18:37:38
RE: Olej do Rometa typ 100 - kamil97 - 10-03-2014, 18:43:09
RE: Olej do Rometa typ 100 - romek - 10-03-2014, 18:46:12
RE: Olej do Rometa typ 100 - Latos - 10-03-2014, 19:00:52
RE: Olej do Rometa typ 100 - szogun54 - 10-03-2014, 19:40:06
RE: Olej do Rometa typ 100 - plusminus - 10-03-2014, 19:47:56
RE: Olej do Rometa typ 100 - Jakub - 10-03-2014, 19:50:28
RE: Olej do Rometa typ 100 - fosa - 10-03-2014, 19:55:09
RE: Olej do Rometa typ 100 - plusminus - 10-03-2014, 19:58:58
RE: Olej do Rometa typ 100 - LukaszzT1 - 10-03-2014, 20:06:00
RE: Olej do Rometa typ 100 - Latos - 10-03-2014, 20:16:01
RE: Olej do Rometa typ 100 - plusminus - 10-03-2014, 20:18:45
RE: Olej do Rometa typ 100 - Latos - 10-03-2014, 20:42:07
RE: Olej do Rometa typ 100 - plusminus - 10-03-2014, 22:03:46
RE: Olej do Rometa typ 100 - krzysiu1505 - 10-03-2014, 20:46:08
RE: Olej do Rometa typ 100 - Jakub - 10-03-2014, 21:12:57
RE: Olej do Rometa typ 100 - simi81 - 10-03-2014, 21:21:28
RE: Olej do Rometa typ 100 - Matinek - 10-03-2014, 22:12:45
RE: Olej do Rometa typ 100 - plusminus - 10-03-2014, 22:34:07
RE: Olej do Rometa typ 100 - lada97 - 10-03-2014, 22:13:19
RE: Olej do Rometa typ 100 - krzysiu1505 - 10-03-2014, 22:29:14
RE: Olej do Rometa typ 100 - Jakub - 10-03-2014, 22:36:03
RE: Olej do Rometa typ 100 - plusminus - 10-03-2014, 22:39:06
RE: Olej do Rometa typ 100 - Jakub - 10-03-2014, 22:41:13
RE: Olej do Rometa typ 100 - plusminus - 10-03-2014, 22:42:45
RE: Olej do Rometa typ 100 - LukaszzT1 - 10-03-2014, 22:44:41
RE: Olej do Rometa typ 100 - krzysiu1505 - 10-03-2014, 22:46:27
RE: Olej do Rometa typ 100 - Jakub - 10-03-2014, 22:47:23
RE: Olej do Rometa typ 100 - Matinek - 10-03-2014, 22:49:37
RE: Olej do Rometa typ 100 - Jakub - 10-03-2014, 22:49:48
RE: Olej do Rometa typ 100 - Matinek - 10-03-2014, 22:50:54
RE: Olej do Rometa typ 100 - krzysiu1505 - 10-03-2014, 22:53:18
RE: Olej do Rometa typ 100 - Matinek - 10-03-2014, 22:56:33
RE: Olej do Rometa typ 100 - Jakub - 10-03-2014, 22:57:45
RE: Olej do Rometa typ 100 - krzysiu1505 - 10-03-2014, 23:02:56
RE: Olej do Rometa typ 100 - tramwajarz - 10-03-2014, 23:03:05
RE: Olej do Rometa typ 100 - bartoszek5k - 10-03-2014, 23:06:41
RE: Olej do Rometa typ 100 - Matinek - 10-03-2014, 23:08:20
RE: Olej do Rometa typ 100 - bartoszek5k - 10-03-2014, 23:13:26
RE: Olej do Rometa typ 100 - Jakub - 10-03-2014 23:09:55
RE: Olej do Rometa typ 100 - Matinek - 10-03-2014, 23:17:29
RE: Olej do Rometa typ 100 - bartoszek5k - 10-03-2014, 23:30:18
RE: Olej do Rometa typ 100 - plusminus - 10-03-2014, 23:44:43
RE: Olej do Rometa typ 100 - tramwajarz - 10-03-2014, 23:52:17
RE: Olej do Rometa typ 100 - Matinek - 11-03-2014, 00:14:26
RE: Olej do Rometa typ 100 - romek - 11-03-2014, 00:27:34


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości


Chłopcy Rometowcy, 2010 - 2026. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis i odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Kontakt | Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Mapa użytkowników | Lista banów
 Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.


  

Hasło
  





Reklama


 Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

 Ostatnie wątki
Zlot pojazdów i rajd koma...
Ostatni post: bkrukl
Dzisiaj 00:45:32
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 732
Identyfikacja modelu rome...
Ostatni post: romek
Dzisiaj 00:44:55
» Odpowiedzi: 10
» Wyświetleń: 146
Skrzynka narzędzi Ogar 20...
Ostatni post: johnatanpaniniman27
Wczoraj 22:56:45
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 99
Montaż wachacza ogar 200
Ostatni post: Janek.Ogar
Wczoraj 19:06:38
» Odpowiedzi: 7
» Wyświetleń: 508
Romet ogar 205 slabo pali...
Ostatni post: Dinozaur
24-06-2026 11:18:09
» Odpowiedzi: 8
» Wyświetleń: 546
Moja nowa dojazdówka (Oga...
Ostatni post: grissley
24-06-2026 02:39:42
» Odpowiedzi: 148
» Wyświetleń: 34534
WueSKa 125 - Czyli ponios...
Ostatni post: Quake96
23-06-2026 22:56:39
» Odpowiedzi: 17
» Wyświetleń: 2998
Sprzedam romet Turing 2 i...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 22:21:22
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 77
Szczęki hamulcowe Romet S...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 21:51:52
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 120
"Blokujący się" bieg
Ostatni post: Kapiromet
23-06-2026 20:41:43
» Odpowiedzi: 6
» Wyświetleń: 328
[Wiki] Romet (DEZAMET) St...
Ostatni post: tie.my.r0pe
22-06-2026 23:44:10
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 5206
Wigry-lux 75r gotowy na r...
Ostatni post: Kierownik złomowca
19-06-2026 22:25:34
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 176
Luźna linka gazu
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:11:58
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 354
Dzwięk ocierania
Ostatni post: Kapiromet
19-06-2026 07:10:01
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 366
Romet 50-T1 - Ale jaki?
Ostatni post: romek
19-06-2026 06:24:48
» Odpowiedzi: 12
» Wyświetleń: 770

Reklama