Jesteś nowy na forum? - Zachęcamy do przywitania się w dziale "Powitalnia" Smile

Zapraszamy na nasz oficjalny profil - facebook.com/ChlopcyRometowcy

Odpowiedz 
Mój Chart 210
Autor Wiadomość
JestemBogiem Offline
Chartkorowiec :D
*


Liczba postów: 31
Imię: Jakub
Skąd: Koniuchy/Zamość
Pojazd: Romet Chart
Post: #35
RE: Mój Chart 210
Powiem.tak ze względu na ewidentny brak czasu i pieniędzy robię go bardzo powoli żadnych zmian z lakierem nie ma tyle że zakonserwowany był i czekam na napływ gotówki dzisiaj niby niedziela Ale ppróbowałem go odpalić nawet się udało tyle że nam kijowy gaźnik i się dusił jutro zakładam już czysty gaźnik i się okaże
(22-02-2014 22:13:53)stachu2011 napisał(a):  o widze kolega z okolic zamoscia Big Grin jak ogarniesz charta na wiosne to mozemy sie gdzies styknac pojezdzic Smile ale wrzuc jakies fotki jak on teraz wyglada Wink

Jak go ogarne to czemu nie miło mi że jest ktoś z moich okolic
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 23-02-2014 23:49:30 przez JestemBogiem.)
23-02-2014 23:47:15
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Mój Chart 210 - JestemBogiem - 19-01-2013, 14:42:01
RE: Mój Chart 210 - alek736 - 19-01-2013, 14:47:13
RE: Mój Chart 210 - Przemi998 - 19-01-2013, 14:48:54
RE: Mój Chart 210 - romeciarz.1 - 19-01-2013, 14:49:07
RE: Mój Chart 210 - chart21050 - 19-01-2013, 14:51:16
RE: Mój Chart 210 - kw112 - 19-01-2013, 15:20:40
RE: Mój Chart 210 - MrF4k - 19-01-2013, 15:40:05
RE: Mój Chart 210 - stqc - 19-01-2013, 15:44:52
RE: Mój Chart 210 - kw112 - 19-01-2013, 15:47:40
RE: Mój Chart 210 - Winiar 93 - 19-01-2013, 15:57:52
RE: Mój Chart 210 - JestemBogiem - 19-01-2013, 16:19:06
RE: Mój Chart 210 - arasszymaras - 19-01-2013, 16:24:51
RE: Mój Chart 210 - JestemBogiem - 22-01-2013, 14:45:37
RE: Mój Chart 210 - Rometowiec97 - 22-01-2013, 15:30:19
RE: Mój Chart 210 - SaltKiller - 23-01-2013, 18:33:35
RE: Mój Chart 210 - maziak1970 - 23-01-2013, 18:48:04
RE: Mój Chart 210 - kondzio310 - 23-01-2013, 19:21:48
RE: Mój Chart 210 - Romet Ogar 205. - 24-01-2013, 12:29:02
RE: Mój Chart 210 - JestemBogiem - 23-02-2013, 19:25:27
RE: Mój Chart 210 - motoryniarz123 - 23-02-2013, 21:53:42
RE: Mój Chart 210 - chart21050 - 23-02-2013, 21:55:47
RE: Mój Chart 210 - maczos - 23-02-2013, 22:06:26
RE: Mój Chart 210 - JestemBogiem - 26-02-2013, 20:05:22
RE: Mój Chart 210 - grzesiek.r - 27-02-2013, 20:30:42
RE: Mój Chart 210 - JestemBogiem - 04-03-2013, 20:25:08
RE: Mój Chart 210 - tramwajarz - 04-03-2013, 20:46:25
RE: Mój Chart 210 - JestemBogiem - 05-03-2013, 21:34:05
RE: Mój Chart 210 - JestemBogiem - 21-02-2014, 23:27:40
RE: Mój Chart 210 - atlanta125 - 21-02-2014, 23:42:15
RE: Mój Chart 210 - JestemBogiem - 22-02-2014, 15:49:21
RE: Mój Chart 210 - skalpel155 - 22-02-2014, 16:25:07
RE: Mój Chart 210 - mateusz5625 - 22-02-2014, 16:34:23
RE: Mój Chart 210 - kokosek - 22-02-2014, 16:41:26
RE: Mój Chart 210 - stachu2011 - 22-02-2014, 22:13:53
RE: Mój Chart 210 - JestemBogiem - 23-02-2014 23:47:15
RE: Mój Chart 210 - JestemBogiem - 14-05-2014, 22:09:57
RE: Mój Chart 210 - skalpel155 - 14-05-2014, 22:12:48
RE: Mój Chart 210 - JestemBogiem - 14-05-2014, 22:19:55
RE: Mój Chart 210 - kw112 - 14-05-2014, 22:33:54
RE: Mój Chart 210 - Semmao - 14-05-2014, 22:50:23
RE: Mój Chart 210 - Stachu.G - 14-05-2014, 22:52:11
RE: Mój Chart 210 - Marwerick - 14-05-2014, 23:13:26
RE: Mój Chart 210 - Patryk82 - 15-05-2014, 01:26:39
RE: Mój Chart 210 - skalpel155 - 15-05-2014, 14:56:54
RE: Mój Chart 210 - JestemBogiem - 20-09-2014, 22:43:56
RE: Mój Chart 210 - stqc - 20-09-2014, 22:51:20
RE: Mój Chart 210 - JestemBogiem - 20-09-2014, 22:59:41
RE: Mój Chart 210 - stqc - 20-09-2014, 23:09:34
RE: Mój Chart 210 - JestemBogiem - 20-09-2014, 23:13:39
RE: Mój Chart 210 - BigSoft - 21-09-2014, 20:27:16
RE: Mój Chart 210 - JestemBogiem - 16-11-2014, 21:01:17
Odp: Mój Chart 210 - JestemBogiem - 18-11-2014, 09:53:43
RE: Mój Chart 210 - Motorowerzystka - 18-11-2014, 11:22:31
Odp: RE: Mój Chart 210 - JestemBogiem - 18-11-2014, 13:01:39
RE: Mój Chart 210 - Wojtek3362 - 18-11-2014, 20:46:11
RE: Mój Chart 210 - JestemBogiem - 18-11-2014, 20:47:01
Odp: Mój Chart 210 - kokosek - 18-11-2014, 22:04:16
RE: Mój Chart 210 - JestemBogiem - 18-11-2014, 22:08:21
RE: Mój Chart 210 - kw112 - 18-11-2014, 22:30:13
RE: Mój Chart 210 - JestemBogiem - 18-11-2014, 22:31:05
RE: Mój Chart 210 - Wojtek3362 - 18-11-2014, 22:39:31
RE: Mój Chart 210 - maly - 18-11-2014, 22:40:12
RE: Mój Chart 210 - Pompuś - 18-11-2014, 22:48:46
RE: Mój Chart 210 - Marwerick - 18-11-2014, 23:50:00
RE: Mój Chart 210 - fosa - 19-11-2014, 00:19:43
RE: Mój Chart 210 - stqc - 19-11-2014, 21:14:30


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości


Chłopcy Rometowcy, 2010 - 2026. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis i odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Kontakt | Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Mapa użytkowników | Lista banów
 Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.


  

Hasło
  





Reklama


 Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

 Ostatnie wątki
Identyfikacja modelu rome...
Ostatni post: krystian276
Dzisiaj 13:11:16
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 27
Montaż wachacza ogar 200
Ostatni post: joozek
Dzisiaj 00:55:01
» Odpowiedzi: 6
» Wyświetleń: 484
Skrzynka narzędzi Ogar 20...
Ostatni post: romek
Wczoraj 14:22:15
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 76
Romet ogar 205 slabo pali...
Ostatni post: Dinozaur
Wczoraj 11:18:09
» Odpowiedzi: 8
» Wyświetleń: 506
Moja nowa dojazdówka (Oga...
Ostatni post: grissley
Wczoraj 02:39:42
» Odpowiedzi: 148
» Wyświetleń: 34505
WueSKa 125 - Czyli ponios...
Ostatni post: Quake96
23-06-2026 22:56:39
» Odpowiedzi: 17
» Wyświetleń: 2978
Sprzedam romet Turing 2 i...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 22:21:22
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 63
Szczęki hamulcowe Romet S...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 21:51:52
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 110
"Blokujący się" bieg
Ostatni post: Kapiromet
23-06-2026 20:41:43
» Odpowiedzi: 6
» Wyświetleń: 289
[Wiki] Romet (DEZAMET) St...
Ostatni post: tie.my.r0pe
22-06-2026 23:44:10
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 5197
Wigry-lux 75r gotowy na r...
Ostatni post: Kierownik złomowca
19-06-2026 22:25:34
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 168
Luźna linka gazu
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:11:58
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 329
Dzwięk ocierania
Ostatni post: Kapiromet
19-06-2026 07:10:01
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 356
Romet 50-T1 - Ale jaki?
Ostatni post: romek
19-06-2026 06:24:48
» Odpowiedzi: 12
» Wyświetleń: 749
Prezentacja mojej Stelli
Ostatni post: usertm
18-06-2026 15:37:46
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 243

Reklama