Jesteś nowy na forum? - Zachęcamy do przywitania się w dziale "Powitalnia" Smile

Zapraszamy na nasz oficjalny profil - facebook.com/ChlopcyRometowcy

Odpowiedz 
Motorynka AM6
Autor Wiadomość
Damian4570 Offline
Zaawansowany hardware'owiec
*


Liczba postów: 1,305
Imię: Damian
Skąd: Strzelce Kraj
Pojazd: Romet Kadet
Post: #51
RE: Motorynka AM6
Nie powiedziałbym.... Lincoln - chłodnica nie może być za silnikiem! Przynajmniej jeśli chodzi o AM6 - nie może być chłodzenie pasywne, jest to silnik 2T i chyba nie muszę tłumaczyć, co do znaczy dla takiego silnika... Jeśli zdecydujesz się na taki zabieg, to obieg powietrza musi zostać wymuszony, chociażby poprzez wiatraczek na chłodnicy. Po to się montuje chłodnice z przodu, żeby wydajnie wytracała ciepło, a jak zamontujesz ją z tyłu, to nie dość, że efektywna powierzchnia chłodnicy jest przykryta przez siedzenie, to jeszcze jak usiądziesz na taką motorynkę, to chłodnicy będzie ciężko "wychłodzić" silnik. Fajnie, że zabierasz się za taki projekt - ale motorynka jest na to za mała...



13-02-2014 01:38:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Motorynka AM6 - lincoln_88 - 09-02-2014, 23:08:44
RE: Motorynka AM6 - kw112 - 09-02-2014, 23:11:16
RE: Motorynka AM6 - Wojtek3362 - 09-02-2014, 23:16:46
RE: Motorynka AM6 - lincoln_88 - 09-02-2014, 23:20:27
RE: Motorynka AM6 - Wojtek3362 - 09-02-2014, 23:23:13
RE: Motorynka AM6 - lincoln_88 - 09-02-2014, 23:37:53
RE: Motorynka AM6 - lada97 - 09-02-2014, 23:41:35
RE: Motorynka AM6 - lincoln_88 - 09-02-2014, 23:43:16
RE: Motorynka AM6 - szopen45 - 09-02-2014, 23:48:38
RE: Motorynka AM6 - lincoln_88 - 09-02-2014, 23:52:56
RE: Motorynka AM6 - kw112 - 09-02-2014, 23:53:39
RE: Motorynka AM6 - lincoln_88 - 10-02-2014, 00:05:42
RE: Motorynka AM6 - adrian00102 - 10-02-2014, 00:19:57
RE: Motorynka AM6 - lincoln_88 - 10-02-2014, 00:29:10
RE: Motorynka AM6 - Conqeror - 10-02-2014, 01:21:59
RE: Motorynka AM6 - bartoszek5k - 10-02-2014, 01:39:23
RE: Motorynka AM6 - adrian00102 - 10-02-2014, 01:57:07
RE: Motorynka AM6 - Mysiu - 10-02-2014, 02:10:33
RE: Motorynka AM6 - lincoln_88 - 10-02-2014, 08:32:35
RE: Motorynka AM6 - kw112 - 10-02-2014, 08:39:58
RE: Motorynka AM6 - rafalb59 - 10-02-2014, 10:29:06
RE: Motorynka AM6 - Conqeror - 10-02-2014, 11:09:05
RE: Motorynka AM6 - lincoln_88 - 10-02-2014, 17:35:44
RE: Motorynka AM6 - Conqeror - 10-02-2014, 19:39:31
RE: Motorynka AM6 - Macklemor - 10-02-2014, 19:54:11
RE: Motorynka AM6 - lincoln_88 - 10-02-2014, 20:09:33
RE: Motorynka AM6 - lincoln_88 - 10-02-2014, 23:24:46
RE: Motorynka AM6 - Conqeror - 11-02-2014, 00:21:06
RE: Motorynka AM6 - Damian4570 - 11-02-2014, 00:40:06
RE: Motorynka AM6 - lincoln_88 - 11-02-2014, 00:52:34
RE: Motorynka AM6 - Conqeror - 11-02-2014, 01:15:53
RE: Motorynka AM6 - Latos - 11-02-2014, 01:29:57
RE: Motorynka AM6 - lincoln_88 - 11-02-2014, 08:40:21
RE: Motorynka AM6 - Vladimir - 11-02-2014, 09:14:38
RE: Motorynka AM6 - DominiX - 11-02-2014, 10:53:19
RE: Motorynka AM6 - Latos - 11-02-2014, 13:50:18
RE: Motorynka AM6 - lincoln_88 - 11-02-2014, 17:00:50
RE: Motorynka AM6 - bartoszek5k - 11-02-2014, 17:37:12
RE: Motorynka AM6 - krzysiu1505 - 11-02-2014, 17:51:08
RE: Motorynka AM6 - lincoln_88 - 11-02-2014, 17:59:47
RE: Motorynka AM6 - krzysiu1505 - 11-02-2014, 18:13:26
RE: Motorynka AM6 - lincoln_88 - 11-02-2014, 18:48:21
RE: Motorynka AM6 - krzysiu1505 - 11-02-2014, 19:29:28
RE: Motorynka AM6 - lincoln_88 - 11-02-2014, 19:31:56
RE: Motorynka AM6 - krzysiu1505 - 11-02-2014, 19:49:33
RE: Motorynka AM6 - lincoln_88 - 11-02-2014, 20:32:11
RE: Motorynka AM6 - lincoln_88 - 12-02-2014, 20:09:43
RE: Motorynka AM6 - gt10r5 - 12-02-2014, 21:58:25
RE: Motorynka AM6 - lincoln_88 - 12-02-2014, 22:23:06
RE: Motorynka AM6 - Conqeror - 13-02-2014, 01:28:57
RE: Motorynka AM6 - Damian4570 - 13-02-2014 01:38:56
RE: Motorynka AM6 - lincoln_88 - 13-02-2014, 16:08:54
RE: Motorynka AM6 - gienek - 13-02-2014, 18:03:21
RE: Motorynka AM6 - lincoln_88 - 13-02-2014, 18:16:58
LICZNIK W ROMET PONY 50ccm - rometpony50 - 31-07-2015, 16:36:59
RE: Motorynka AM6 - nie_mientki - 31-07-2015, 17:23:06
Odp: RE: Motorynka AM6 - Latos - 01-08-2015, 00:16:27


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości


Chłopcy Rometowcy, 2010 - 2026. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis i odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Kontakt | Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Mapa użytkowników | Lista banów
 Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.


  

Hasło
  





Reklama


 Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

 Ostatnie wątki
Skrzynka narzędzi Ogar 20...
Ostatni post: romek
Dzisiaj 14:22:15
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 48
Romet ogar 205 slabo pali...
Ostatni post: Dinozaur
Dzisiaj 11:18:09
» Odpowiedzi: 8
» Wyświetleń: 431
Moja nowa dojazdówka (Oga...
Ostatni post: grissley
Dzisiaj 02:39:42
» Odpowiedzi: 148
» Wyświetleń: 34312
WueSKa 125 - Czyli ponios...
Ostatni post: Quake96
Wczoraj 22:56:39
» Odpowiedzi: 17
» Wyświetleń: 2951
Sprzedam romet Turing 2 i...
Ostatni post: Janek.Ogar
Wczoraj 22:21:22
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 43
Szczęki hamulcowe Romet S...
Ostatni post: Janek.Ogar
Wczoraj 21:51:52
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 83
"Blokujący się" bieg
Ostatni post: Kapiromet
Wczoraj 20:41:43
» Odpowiedzi: 6
» Wyświetleń: 222
[Wiki] Romet (DEZAMET) St...
Ostatni post: tie.my.r0pe
22-06-2026 23:44:10
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 5176
Wigry-lux 75r gotowy na r...
Ostatni post: Kierownik złomowca
19-06-2026 22:25:34
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 161
Montaż wachacza ogar 200
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:13:35
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 421
Luźna linka gazu
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:11:58
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 301
Dzwięk ocierania
Ostatni post: Kapiromet
19-06-2026 07:10:01
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 321
Romet 50-T1 - Ale jaki?
Ostatni post: romek
19-06-2026 06:24:48
» Odpowiedzi: 12
» Wyświetleń: 640
Prezentacja mojej Stelli
Ostatni post: usertm
18-06-2026 15:37:46
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 229
Wigry 1975 - Przywrócenie...
Ostatni post: usertm
18-06-2026 15:27:30
» Odpowiedzi: 20
» Wyświetleń: 6504

Reklama