Jesteś nowy na forum? - Zachęcamy do przywitania się w dziale "Powitalnia" Smile

Zapraszamy na nasz oficjalny profil - facebook.com/ChlopcyRometowcy

Odpowiedz 
Motorynka AM6
Autor Wiadomość
lincoln_88 Offline
Uczeń
*


Liczba postów: 258
Imię: Michał
Skąd: Pilawa
Pojazd: Romet Ogar 205
Post: #26
RE: Motorynka AM6
Hmm. No fakt faktem, że trzeba mieć ograniczone zaufanie, ale teoretycznie jadąc prosto nieważne na czym no nie da się wywalić. No nie wiem jak by się zachowywała na zakrętach. Szczerze, może i już bym odpuścił, ale co mnie motywuje, to to, że zakładają nawet silniki od MZ 250 i się nie boją jeździć po 80-100 km/h A co do tego Twojego silnika: ile kosztuje, ile ma biegów, jak z częściami i jego awaryjnością?

Kurde. Mam ogara i motorynke w garażu i poszedłem tak popatrzyłem. No motorynka wygląda tak śmiesznie i zabawnie, jednak teraz tak pomyślałem: nawet jadąc 80 po drodze wystarczy mały ruch i albo koło mi zacznie latać, albo się najprościej wy*ebie. Kolega też mi pokazał, że motorynka ma mniejsze koła, więc wykonuje znacznie więcej obrotów koło, a ja też nie chcę co 500 km wymieniać łożysk. Jak ktoś pisał po przeliczeniu wywnioskowałem, że motorynka praktycznie trzyma przód z tyłem za pomocą wzmocnienia na którym jest zbiornik i jak bym obciążył bardziej środek i nawet zrobił od spodu konstrukcję, to po dupie by dostawała główka ramy. Chyba jednak swój projekt przeniosę na ogara, a on by wtedy nie wyglądał tak głupio i można 2 osoby zabrać i też ogar sam w sobie ma wzmocnienie ramy po środku. Widzę w motorynce teraz więcej wad niż zalet.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-02-2014 20:58:59 przez lincoln_88.)
10-02-2014 20:09:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Motorynka AM6 - lincoln_88 - 09-02-2014, 23:08:44
RE: Motorynka AM6 - kw112 - 09-02-2014, 23:11:16
RE: Motorynka AM6 - Wojtek3362 - 09-02-2014, 23:16:46
RE: Motorynka AM6 - lincoln_88 - 09-02-2014, 23:20:27
RE: Motorynka AM6 - Wojtek3362 - 09-02-2014, 23:23:13
RE: Motorynka AM6 - lincoln_88 - 09-02-2014, 23:37:53
RE: Motorynka AM6 - lada97 - 09-02-2014, 23:41:35
RE: Motorynka AM6 - lincoln_88 - 09-02-2014, 23:43:16
RE: Motorynka AM6 - szopen45 - 09-02-2014, 23:48:38
RE: Motorynka AM6 - lincoln_88 - 09-02-2014, 23:52:56
RE: Motorynka AM6 - kw112 - 09-02-2014, 23:53:39
RE: Motorynka AM6 - lincoln_88 - 10-02-2014, 00:05:42
RE: Motorynka AM6 - adrian00102 - 10-02-2014, 00:19:57
RE: Motorynka AM6 - lincoln_88 - 10-02-2014, 00:29:10
RE: Motorynka AM6 - Conqeror - 10-02-2014, 01:21:59
RE: Motorynka AM6 - bartoszek5k - 10-02-2014, 01:39:23
RE: Motorynka AM6 - adrian00102 - 10-02-2014, 01:57:07
RE: Motorynka AM6 - Mysiu - 10-02-2014, 02:10:33
RE: Motorynka AM6 - lincoln_88 - 10-02-2014, 08:32:35
RE: Motorynka AM6 - kw112 - 10-02-2014, 08:39:58
RE: Motorynka AM6 - rafalb59 - 10-02-2014, 10:29:06
RE: Motorynka AM6 - Conqeror - 10-02-2014, 11:09:05
RE: Motorynka AM6 - lincoln_88 - 10-02-2014, 17:35:44
RE: Motorynka AM6 - Conqeror - 10-02-2014, 19:39:31
RE: Motorynka AM6 - Macklemor - 10-02-2014, 19:54:11
RE: Motorynka AM6 - lincoln_88 - 10-02-2014 20:09:33
RE: Motorynka AM6 - lincoln_88 - 10-02-2014, 23:24:46
RE: Motorynka AM6 - Conqeror - 11-02-2014, 00:21:06
RE: Motorynka AM6 - Damian4570 - 11-02-2014, 00:40:06
RE: Motorynka AM6 - lincoln_88 - 11-02-2014, 00:52:34
RE: Motorynka AM6 - Conqeror - 11-02-2014, 01:15:53
RE: Motorynka AM6 - Latos - 11-02-2014, 01:29:57
RE: Motorynka AM6 - lincoln_88 - 11-02-2014, 08:40:21
RE: Motorynka AM6 - Vladimir - 11-02-2014, 09:14:38
RE: Motorynka AM6 - DominiX - 11-02-2014, 10:53:19
RE: Motorynka AM6 - Latos - 11-02-2014, 13:50:18
RE: Motorynka AM6 - lincoln_88 - 11-02-2014, 17:00:50
RE: Motorynka AM6 - bartoszek5k - 11-02-2014, 17:37:12
RE: Motorynka AM6 - krzysiu1505 - 11-02-2014, 17:51:08
RE: Motorynka AM6 - lincoln_88 - 11-02-2014, 17:59:47
RE: Motorynka AM6 - krzysiu1505 - 11-02-2014, 18:13:26
RE: Motorynka AM6 - lincoln_88 - 11-02-2014, 18:48:21
RE: Motorynka AM6 - krzysiu1505 - 11-02-2014, 19:29:28
RE: Motorynka AM6 - lincoln_88 - 11-02-2014, 19:31:56
RE: Motorynka AM6 - krzysiu1505 - 11-02-2014, 19:49:33
RE: Motorynka AM6 - lincoln_88 - 11-02-2014, 20:32:11
RE: Motorynka AM6 - lincoln_88 - 12-02-2014, 20:09:43
RE: Motorynka AM6 - gt10r5 - 12-02-2014, 21:58:25
RE: Motorynka AM6 - lincoln_88 - 12-02-2014, 22:23:06
RE: Motorynka AM6 - Conqeror - 13-02-2014, 01:28:57
RE: Motorynka AM6 - Damian4570 - 13-02-2014, 01:38:56
RE: Motorynka AM6 - lincoln_88 - 13-02-2014, 16:08:54
RE: Motorynka AM6 - gienek - 13-02-2014, 18:03:21
RE: Motorynka AM6 - lincoln_88 - 13-02-2014, 18:16:58
LICZNIK W ROMET PONY 50ccm - rometpony50 - 31-07-2015, 16:36:59
RE: Motorynka AM6 - nie_mientki - 31-07-2015, 17:23:06
Odp: RE: Motorynka AM6 - Latos - 01-08-2015, 00:16:27


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości


Chłopcy Rometowcy, 2010 - 2026. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis i odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Kontakt | Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Mapa użytkowników | Lista banów
 Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.


  

Hasło
  





Reklama


 Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

 Ostatnie wątki
Skrzynka narzędzi Ogar 20...
Ostatni post: romek
Dzisiaj 14:22:15
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 48
Romet ogar 205 slabo pali...
Ostatni post: Dinozaur
Dzisiaj 11:18:09
» Odpowiedzi: 8
» Wyświetleń: 431
Moja nowa dojazdówka (Oga...
Ostatni post: grissley
Dzisiaj 02:39:42
» Odpowiedzi: 148
» Wyświetleń: 34312
WueSKa 125 - Czyli ponios...
Ostatni post: Quake96
Wczoraj 22:56:39
» Odpowiedzi: 17
» Wyświetleń: 2951
Sprzedam romet Turing 2 i...
Ostatni post: Janek.Ogar
Wczoraj 22:21:22
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 43
Szczęki hamulcowe Romet S...
Ostatni post: Janek.Ogar
Wczoraj 21:51:52
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 83
"Blokujący się" bieg
Ostatni post: Kapiromet
Wczoraj 20:41:43
» Odpowiedzi: 6
» Wyświetleń: 222
[Wiki] Romet (DEZAMET) St...
Ostatni post: tie.my.r0pe
22-06-2026 23:44:10
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 5176
Wigry-lux 75r gotowy na r...
Ostatni post: Kierownik złomowca
19-06-2026 22:25:34
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 161
Montaż wachacza ogar 200
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:13:35
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 421
Luźna linka gazu
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:11:58
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 301
Dzwięk ocierania
Ostatni post: Kapiromet
19-06-2026 07:10:01
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 321
Romet 50-T1 - Ale jaki?
Ostatni post: romek
19-06-2026 06:24:48
» Odpowiedzi: 12
» Wyświetleń: 640
Prezentacja mojej Stelli
Ostatni post: usertm
18-06-2026 15:37:46
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 229
Wigry 1975 - Przywrócenie...
Ostatni post: usertm
18-06-2026 15:27:30
» Odpowiedzi: 20
» Wyświetleń: 6504

Reklama