Jesteś nowy na forum? - Zachęcamy do przywitania się w dziale "Powitalnia" Smile

Zapraszamy na nasz oficjalny profil - facebook.com/ChlopcyRometowcy

Odpowiedz 
Wsk 125 brak iskry
Autor Wiadomość
Hubinho Offline
Technik
*


Liczba postów: 518
Imię: Hubert
Skąd: Oświęcim
Pojazd: Romet Komar
Post: #3
RE: Wsk 125 brak iskry
Jeśli napięcie dochodzi do przewodu wn, to problem musi leżeć w fajce. Wkręć inną, powinno pomóc.

Jestem Maniakiem - Jeżdżę Sztywniakiem
08-02-2014 20:42:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Wsk 125 brak iskry - TheBartek - 08-02-2014, 20:33:11
RE: Wsk 125 brak iskry - Wojtek3362 - 08-02-2014, 20:41:24
RE: Wsk 125 brak iskry - Hubinho - 08-02-2014 20:42:02
RE: Wsk 125 brak iskry - szczupak54 - 08-02-2014, 20:44:53
RE: Wsk 125 brak iskry - Hubinho - 08-02-2014, 20:45:31
RE: Wsk 125 brak iskry - grzesiek27 - 08-02-2014, 20:57:00
RE: Wsk 125 brak iskry - TheBartek - 08-02-2014, 21:52:20
RE: Wsk 125 brak iskry - bartoszek5k - 09-02-2014, 02:16:50
RE: Wsk 125 brak iskry - TheBartek - 09-02-2014, 11:43:14
RE: Wsk 125 brak iskry - TheBartek - 09-02-2014, 19:02:04
RE: Wsk 125 brak iskry - Błażej - 09-02-2014, 11:46:41
RE: Wsk 125 brak iskry - Wojtek3362 - 09-02-2014, 15:41:18
RE: Wsk 125 brak iskry - TheBartek - 09-02-2014, 15:59:31
RE: Wsk 125 brak iskry - TheBartek - 09-02-2014, 11:51:14
RE: Wsk 125 brak iskry - TheBartek - 09-02-2014, 15:00:04
RE: Wsk 125 brak iskry - szopen45 - 09-02-2014, 15:08:45
RE: Wsk 125 brak iskry - Wojtek3362 - 09-02-2014, 17:34:39
RE: Wsk 125 brak iskry - TheBartek - 15-02-2014, 23:00:29
RE: Wsk 125 brak iskry - TheBartek - 16-02-2014, 22:03:09
RE: Wsk 125 brak iskry - TheBartek - 23-02-2014, 00:11:21
RE: Wsk 125 brak iskry - bartoszek5k - 23-02-2014, 01:33:05
RE: Wsk 125 brak iskry - TheBartek - 23-02-2014, 14:04:08
RE: Wsk 125 brak iskry - TheBartek - 24-02-2014, 16:15:13


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:


Chłopcy Rometowcy, 2010 - 2026. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis i odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Kontakt | Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Mapa użytkowników | Lista banów
 Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.


  

Hasło
  





Reklama


 Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

 Ostatnie wątki
ROMET OGAR 200 ale w wers...
Ostatni post: krystian276
Dzisiaj 20:34:14
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 806
Lagi przednie chart
Ostatni post: Trusek
Dzisiaj 17:42:37
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 109
Mińsk 125 reaktywacja
Ostatni post: Minsk 125 SK
Dzisiaj 11:09:12
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 95
Części Romet Chart
Ostatni post: stqc
Wczoraj 12:01:41
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 58
Silnik simson s51 w motor...
Ostatni post: Alien97
Wczoraj 01:02:22
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 80
Co to za silnik?
Ostatni post: romek
26-07-2026 17:38:56
» Odpowiedzi: 9
» Wyświetleń: 3575
Siemano
Ostatni post: xy_filip.xo
26-07-2026 17:02:46
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 75
Projekt Romet Dzik Enduro...
Ostatni post: krystian276
24-07-2026 19:03:11
» Odpowiedzi: 510
» Wyświetleń: 306641
4 biegowa skrzynia 223 og...
Ostatni post: krystian276
24-07-2026 16:20:13
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 223
Romet Orkan blaty korby o...
Ostatni post: MaćkoZawiercie
24-07-2026 01:24:15
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 135
Romet Wigry 6 – czy ktoś ...
Ostatni post: Bartjesz
24-07-2026 01:00:40
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 151
Witam
Ostatni post: Elektronik
23-07-2026 19:18:25
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 214
Witam Rometowców !
Ostatni post: Bob_Harley
22-07-2026 17:20:29
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 268
Komar
Ostatni post: romek
22-07-2026 14:43:33
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 235
Simson s51 problem ze zmi...
Ostatni post: pitrex
22-07-2026 14:28:17
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 367

Reklama