Jesteś nowy na forum? - Zachęcamy do przywitania się w dziale "Powitalnia" Smile

Zapraszamy na nasz oficjalny profil - facebook.com/ChlopcyRometowcy

Odpowiedz 
obrotomierz w komarze
Autor Wiadomość
DominiX Offline
Zapalony mechanik :D
*


Liczba postów: 1,840
Imię: Dominik
Skąd: Kłodawa
Pojazd: Inny
Post: #16
RE: obrotomierz w komarze
ok dzieki i nie mówcie że nie założe tego obrotomierza bo go założenia tylko muszę go kupić, pójdę za złom tam są maluchy to może duży fiat się trafi Smile bo ogólnie będę robił taka półkę będzie tam obrotomierz stacyjka i licznik rowerowy macie pomysły co tam jeszcze dać?

Jest:
Gb Street 09r.

Były:
Romet Komar 2351 Xr.
Romet Ogar 205 89r.
Kingway Łoś 08r.
Ogar 200 86r.
02-02-2014 23:37:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Reklama
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
obrotomierz w komarze - DominiX - 02-02-2014, 21:47:11
RE: obrotomierz w komarze - kamil97 - 02-02-2014, 21:48:36
RE: obrotomierz w komarze - DominiX - 02-02-2014, 21:54:01
RE: obrotomierz w komarze - kw112 - 02-02-2014, 21:58:50
RE: obrotomierz w komarze - DominiX - 02-02-2014, 22:05:57
RE: obrotomierz w komarze - nie_mientki - 02-02-2014, 22:21:00
RE: obrotomierz w komarze - DominiX - 02-02-2014, 22:27:16
RE: obrotomierz w komarze - kamil97 - 02-02-2014, 22:35:02
RE: obrotomierz w komarze - DominiX - 02-02-2014, 22:47:09
RE: obrotomierz w komarze - kamil97 - 02-02-2014, 22:53:04
RE: obrotomierz w komarze - DominiX - 02-02-2014, 23:01:23
RE: obrotomierz w komarze - kamil97 - 02-02-2014, 23:08:43
RE: obrotomierz w komarze - DominiX - 02-02-2014, 23:24:09
RE: obrotomierz w komarze - Wojtek3362 - 02-02-2014, 23:29:53
RE: obrotomierz w komarze - dave123q - 02-02-2014, 23:31:11
RE: obrotomierz w komarze - DominiX - 02-02-2014 23:37:42
RE: obrotomierz w komarze - dave123q - 02-02-2014, 23:42:22
RE: obrotomierz w komarze - nie_mientki - 02-02-2014, 23:45:42
RE: obrotomierz w komarze - axelbenq - 02-02-2014, 23:47:29
RE: obrotomierz w komarze - fosa - 02-02-2014, 23:48:18
RE: obrotomierz w komarze - Macklemor - 02-02-2014, 23:51:18
RE: obrotomierz w komarze - Wojtek3362 - 02-02-2014, 23:54:37
RE: obrotomierz w komarze - DominiX - 03-02-2014, 00:05:21
RE: obrotomierz w komarze - axelbenq - 03-02-2014, 00:10:47
RE: obrotomierz w komarze - stqc - 03-02-2014, 00:11:15
RE: obrotomierz w komarze - nie_mientki - 03-02-2014, 00:16:36
RE: obrotomierz w komarze - DominiX - 03-02-2014, 00:16:46
RE: obrotomierz w komarze - axelbenq - 03-02-2014, 00:19:05
RE: obrotomierz w komarze - stqc - 03-02-2014, 00:26:44
RE: obrotomierz w komarze - dave123q - 03-02-2014, 00:29:24
RE: obrotomierz w komarze - DominiX - 03-02-2014, 10:08:45
RE: obrotomierz w komarze - stqc - 03-02-2014, 11:54:59
RE: obrotomierz w komarze - DominiX - 03-02-2014, 12:37:04
RE: obrotomierz w komarze - rafalb59 - 03-02-2014, 14:07:37
RE: obrotomierz w komarze - DominiX - 03-02-2014, 15:43:08
RE: obrotomierz w komarze - Bartek.K - 03-02-2014, 17:37:06
RE: obrotomierz w komarze - DominiX - 03-02-2014, 18:29:18
RE: obrotomierz w komarze - stqc - 04-02-2014, 17:41:13
RE: obrotomierz w komarze - plusminus - 03-02-2014, 18:34:34
RE: obrotomierz w komarze - bartoszek5k - 03-02-2014, 18:42:18
RE: obrotomierz w komarze - rafalb59 - 03-02-2014, 18:45:36
RE: obrotomierz w komarze - DominiX - 03-02-2014, 22:53:14
RE: obrotomierz w komarze - stqc - 04-02-2014, 11:55:35
RE: obrotomierz w komarze - DominiX - 04-02-2014, 16:23:37
RE: obrotomierz w komarze - tramwajarz - 04-02-2014, 17:36:18
RE: obrotomierz w komarze - Boszu - 05-02-2014, 08:05:53
RE: obrotomierz w komarze - dave123q - 05-02-2014, 13:59:16
RE: obrotomierz w komarze - DominiX - 05-02-2014, 16:06:20
RE: obrotomierz w komarze - bartoszek5k - 05-02-2014, 18:25:30
RE: obrotomierz w komarze - DominiX - 05-02-2014, 19:02:54
RE: obrotomierz w komarze - stqc - 05-02-2014, 19:07:47
RE: obrotomierz w komarze - DominiX - 05-02-2014, 19:13:55
RE: obrotomierz w komarze - stqc - 05-02-2014, 19:29:06
RE: obrotomierz w komarze - DominiX - 05-02-2014, 19:50:47
RE: obrotomierz w komarze - nie_mientki - 05-02-2014, 19:56:16
RE: obrotomierz w komarze - plusminus - 05-02-2014, 19:58:48
RE: obrotomierz w komarze - stqc - 05-02-2014, 20:02:02
RE: obrotomierz w komarze - DominiX - 05-02-2014, 20:05:29
RE: obrotomierz w komarze - bartoszek5k - 05-02-2014, 23:43:47
RE: obrotomierz w komarze - nie_mientki - 06-02-2014, 04:17:02
RE: obrotomierz w komarze - DominiX - 06-02-2014, 10:52:15
RE: obrotomierz w komarze - stqc - 06-02-2014, 12:17:17
RE: obrotomierz w komarze - DominiX - 06-02-2014, 12:46:36
RE: obrotomierz w komarze - stqc - 06-02-2014, 14:20:54
RE: obrotomierz w komarze - DominiX - 06-02-2014, 16:38:07
RE: obrotomierz w komarze - rafalb59 - 09-02-2014, 22:06:21


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:


Chłopcy Rometowcy, 2010 - 2026. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis i odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Kontakt | Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Mapa użytkowników | Lista banów
 Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.


  

Hasło
  





Reklama


 Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

 Ostatnie wątki
Romet ogar 205 slabo pali...
Ostatni post: Dinozaur
Dzisiaj 10:19:03
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 211
Wigry-lux 75r gotowy na r...
Ostatni post: Kierownik złomowca
19-06-2026 22:25:34
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 102
Montaż wachacza ogar 200
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:13:35
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 332
Luźna linka gazu
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:11:58
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 194
Dzwięk ocierania
Ostatni post: Kapiromet
19-06-2026 07:10:01
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 234
Romet 50-T1 - Ale jaki?
Ostatni post: romek
19-06-2026 06:24:48
» Odpowiedzi: 12
» Wyświetleń: 488
Prezentacja mojej Stelli
Ostatni post: usertm
18-06-2026 15:37:46
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 176
Wigry 1975 - Przywrócenie...
Ostatni post: usertm
18-06-2026 15:27:30
» Odpowiedzi: 20
» Wyświetleń: 6335
Liczba oktanowa a ustawie...
Ostatni post: Dinozaur
18-06-2026 10:29:18
» Odpowiedzi: 70
» Wyświetleń: 19831
Romet Romka - 50-T-1 '82r...
Ostatni post: romek
17-06-2026 20:12:55
» Odpowiedzi: 212
» Wyświetleń: 96695
Dwie jawki Mustang - okaz...
Ostatni post: usertm
17-06-2026 19:53:12
» Odpowiedzi: 7
» Wyświetleń: 415
Plastiki
Ostatni post: Grzeszek
17-06-2026 12:08:19
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 244
Uszczelka pod głowicę
Ostatni post: mr.torwald@gmail.com
17-06-2026 11:02:58
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 302
Czy stomilki dadzą radę?
Ostatni post: romek
16-06-2026 22:22:06
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 187
Czy do silnika dwusuwoweg...
Ostatni post: Bob_Harley
16-06-2026 15:14:57
» Odpowiedzi: 17
» Wyświetleń: 4465

Reklama