Jesteś nowy na forum? - Zachęcamy do przywitania się w dziale "Powitalnia" Smile

Zapraszamy na nasz oficjalny profil - facebook.com/ChlopcyRometowcy

Odpowiedz 
Moto do 1700zł.
Autor Wiadomość
Boszu Offline
Bo na gumie, latać umie!
*


Liczba postów: 604
Imię: Jacek
Skąd: Kozłówek - Podkarpacie
Pojazd: Inny
Post: #39
RE: Moto do 1700zł.
Jak masz kupować to albo GB Street, albo Łoś. Nie kupuj żadnych WS, Bartonów, Batonów, Routerów i innych podróbek GB-ków czy Łosiów. Każdy pojazd jak Barton, Router to podróbka GB Street.

Ja sam miałem zawsze chrapkę na GB lub Łosia. Ale zawsze brak gotówki na takie sprzęty. Wink

A co do oszczędności i spalania, ja powiem tak. Ile wlejesz, tyle każdy przepali! Tongue I nie kupuj jedynie czegoś co zje ci z 6 litrów przy spokojnej. Czyli RS czy NSR. Ale Suzuki RG 80 mógł byś sobie kupić. Przy spokojnej 3-3,5l. A gdy ciśniesz do 5-6l. Mocy coś już ma i części też tanie. Oraz sprzęt niezawodny i ma już wygląd jakiegoś ścigacza (tyle że to ścig lat 80-tych).
A co do różnicy w spalaniu, bardzo nie odczujesz. Dopóki nie będzie palić tyle co samochód. Wink

Ale, jeżeli chcesz naprawdę ekonomicznie, to kupuj Łosia. Parę modyfikacji, czyli wyrzucasz siedzenie pasażera, bagaźnik (fajnie wygląda wtedy) żeby obniżyć wagę, oraz parę detali można jeszcze odchudzić. I lecisz sobie raz że 50ccm ok. 70-80km/h to i jeszcze spalaniem możesz zejść poniżej 1,5l. (był gdzieś artykuł gdzie dorośli faceci zeszli takim Łosiem 50ccm poniżej 1l/100km.) Wink

A cena niska, bo można kupić nawet za nie cały 1000zł. W tym zrobić mały remoncik, poprawić spawy, odmalować i za 1700zł masz brykę za którą każdy się oglądnie. Wink
24-01-2014 21:55:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Moto do 1700zł. - Paweł96 - 23-01-2014, 20:33:50
RE: Moto do 1700zł. - Magister - 23-01-2014, 20:37:20
RE: Moto do 1700zł. - MIREK.M2 - 23-01-2014, 20:37:35
RE: Moto do 1700zł. - Paweł96 - 23-01-2014, 20:37:39
RE: Moto do 1700zł. - MIREK.M2 - 23-01-2014, 20:42:10
RE: Moto do 1700zł. - DominiX - 23-01-2014, 20:48:53
RE: Moto do 1700zł. - Paweł96 - 23-01-2014, 20:51:21
RE: Moto do 1700zł. - Wojtek3362 - 23-01-2014, 20:51:53
RE: Moto do 1700zł. - Paweł96 - 23-01-2014, 20:57:55
RE: Moto do 1700zł. - bartoszek5k - 23-01-2014, 21:04:08
RE: Moto do 1700zł. - Winiar 93 - 23-01-2014, 21:06:55
RE: Moto do 1700zł. - damix98 - 23-01-2014, 21:11:02
RE: Moto do 1700zł. - krzysiu1505 - 23-01-2014, 21:14:35
RE: Moto do 1700zł. - chart21050 - 23-01-2014, 21:16:14
RE: Moto do 1700zł. - Paweł96 - 23-01-2014, 21:35:00
RE: Moto do 1700zł. - nie_mientki - 23-01-2014, 21:37:24
RE: Moto do 1700zł. - Paweł96 - 23-01-2014, 21:39:15
RE: Moto do 1700zł. - Latos - 23-01-2014, 22:07:58
RE: Moto do 1700zł. - krzysiu1505 - 23-01-2014, 22:14:19
RE: Moto do 1700zł. - chart21050 - 23-01-2014, 22:19:15
RE: Moto do 1700zł. - MIREK.M2 - 23-01-2014, 22:25:39
RE: Moto do 1700zł. - chart21050 - 23-01-2014, 22:26:11
RE: Moto do 1700zł. - krzysiu1505 - 23-01-2014, 22:26:35
RE: Moto do 1700zł. - Roger - 23-01-2014, 22:32:12
RE: Moto do 1700zł. - chart21050 - 23-01-2014, 22:45:26
RE: Moto do 1700zł. - Paweł96 - 23-01-2014, 23:45:58
RE: Moto do 1700zł. - Dolan - 24-01-2014, 00:09:36
RE: Moto do 1700zł. - guciof10 - 23-01-2014, 23:52:11
RE: Moto do 1700zł. - bartoszek5k - 24-01-2014, 00:47:42
RE: Moto do 1700zł. - adrian00102 - 24-01-2014, 01:26:21
RE: Moto do 1700zł. - simi81 - 24-01-2014, 01:48:47
RE: Moto do 1700zł. - Paweł96 - 24-01-2014, 15:05:47
RE: Moto do 1700zł. - Oggórek - 24-01-2014, 16:33:32
RE: Moto do 1700zł. - Paweł96 - 24-01-2014, 18:54:39
RE: Moto do 1700zł. - misiek7991 - 24-01-2014, 19:39:18
RE: Moto do 1700zł. - Damian4570 - 24-01-2014, 21:04:19
RE: Moto do 1700zł. - TheBartek - 24-01-2014, 21:52:44
RE: Moto do 1700zł. - Paweł96 - 24-01-2014, 21:54:57
RE: Moto do 1700zł. - Boszu - 24-01-2014 21:55:33
RE: Moto do 1700zł. - Paweł96 - 24-01-2014, 21:59:56
RE: Moto do 1700zł. - chart21050 - 24-01-2014, 22:10:36
RE: Moto do 1700zł. - Paweł96 - 24-01-2014, 22:13:10
RE: Moto do 1700zł. - chart21050 - 24-01-2014, 22:21:30
RE: Moto do 1700zł. - Paweł96 - 24-01-2014, 22:22:42
RE: Moto do 1700zł. - Boszu - 24-01-2014, 23:12:42
RE: Moto do 1700zł. - MrF4k - 25-01-2014, 11:06:24
RE: Moto do 1700zł. - wojtekr35 - 25-01-2014, 00:43:42
RE: Moto do 1700zł. - Paweł96 - 25-01-2014, 00:48:03
RE: Moto do 1700zł. - Paweł96 - 25-01-2014, 22:12:05
RE: Moto do 1700zł. - krzysiu1505 - 25-01-2014, 22:47:47
RE: Moto do 1700zł. - Patryk31181 - 26-01-2014, 00:32:53


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:


Chłopcy Rometowcy, 2010 - 2026. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis i odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Kontakt | Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Mapa użytkowników | Lista banów
 Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.


  

Hasło
  





Reklama


 Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

 Ostatnie wątki
"Blokujący się" bieg
Ostatni post: Kapiromet
Dzisiaj 01:32:35
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 52
Szczęki hamulcowe Romet S...
Ostatni post: tie.my.r0pe
Dzisiaj 00:02:10
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 20
[Wiki] Romet (DEZAMET) St...
Ostatni post: tie.my.r0pe
Wczoraj 23:44:10
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 5140
Romet ogar 205 slabo pali...
Ostatni post: Dinozaur
Wczoraj 10:19:03
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 272
Wigry-lux 75r gotowy na r...
Ostatni post: Kierownik złomowca
19-06-2026 22:25:34
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 132
Montaż wachacza ogar 200
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:13:35
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 370
Luźna linka gazu
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:11:58
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 231
Dzwięk ocierania
Ostatni post: Kapiromet
19-06-2026 07:10:01
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 269
Romet 50-T1 - Ale jaki?
Ostatni post: romek
19-06-2026 06:24:48
» Odpowiedzi: 12
» Wyświetleń: 539
Prezentacja mojej Stelli
Ostatni post: usertm
18-06-2026 15:37:46
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 203
Wigry 1975 - Przywrócenie...
Ostatni post: usertm
18-06-2026 15:27:30
» Odpowiedzi: 20
» Wyświetleń: 6354
Liczba oktanowa a ustawie...
Ostatni post: Dinozaur
18-06-2026 10:29:18
» Odpowiedzi: 70
» Wyświetleń: 19868
Romet Romka - 50-T-1 '82r...
Ostatni post: romek
17-06-2026 20:12:55
» Odpowiedzi: 212
» Wyświetleń: 96785
Dwie jawki Mustang - okaz...
Ostatni post: usertm
17-06-2026 19:53:12
» Odpowiedzi: 7
» Wyświetleń: 452
Plastiki
Ostatni post: Grzeszek
17-06-2026 12:08:19
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 256

Reklama