Jesteś nowy na forum? - Zachęcamy do przywitania się w dziale "Powitalnia" Smile

Zapraszamy na nasz oficjalny profil - facebook.com/ChlopcyRometowcy

Odpowiedz 
Moto do 1700zł.
Autor Wiadomość
chart21050 Offline
4t-Master
*


Liczba postów: 1,002
Imię: Konrad
Skąd: MMz
Pojazd: Romet Chart
Post: #22
RE: Moto do 1700zł.
(23-01-2014 22:14:19)krzysiu1505 napisał(a):  
(23-01-2014 22:07:58)Latos napisał(a):  Wszystko to samo, bierz co ci się podoba i z wzmocnioną ramą (te rurki pod silnikiem) najlepiej. Routery niektóre jej właśnie nie mają, ale myślę że to go nie wyklucza. Myślę że tu tylko te motory ceną się różnią. Kingway to takie suzuki inazuma, romet zetka taki dziwny twór, wszystkie inne nie wiem co, ale naprawdę fajnie wyglądają. Charcie21050 - można wstawić do 139fmb jakieś 80 albo 90? 72 tak trochę mało Smile

Może ja odpowiem: są takie silniki 110 i 150, i może cylinder od nich wejdzie, a jak nie, to zawsze można te silniki włożyć w ramę od takiego chińca, bo wejdzie.

Yyy ? to tak 72 i 88cm3 można wkładać bez zmiany wału, 88cm3 jest w PL nie dostępne Zmiana na 110 wiąże się z zmianą wału. Na 125 nie przerobimy silnika, trzeba kupić nowy, są oczywiście 140, 150 a nawet i 155 cm3, ale jak dla mnie zakładanie tego silnika do takich motorowerów to śmierć w oczach.

Jak dla mnie to zakładajcie sb 72cm3 i latajcie. Nie ma co więcej inwestować w taki motorower, chyba ,że uważacie go za najlepszy na świecie to inwestujcie. Ja tam więcej jak 72 nie pakuje, bo warto wspomnieć, że moc silnika muszą wytrzymać inne elementy pojazdu.

23-01-2014 22:26:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Moto do 1700zł. - Paweł96 - 23-01-2014, 20:33:50
RE: Moto do 1700zł. - Magister - 23-01-2014, 20:37:20
RE: Moto do 1700zł. - MIREK.M2 - 23-01-2014, 20:37:35
RE: Moto do 1700zł. - Paweł96 - 23-01-2014, 20:37:39
RE: Moto do 1700zł. - MIREK.M2 - 23-01-2014, 20:42:10
RE: Moto do 1700zł. - DominiX - 23-01-2014, 20:48:53
RE: Moto do 1700zł. - Paweł96 - 23-01-2014, 20:51:21
RE: Moto do 1700zł. - Wojtek3362 - 23-01-2014, 20:51:53
RE: Moto do 1700zł. - Paweł96 - 23-01-2014, 20:57:55
RE: Moto do 1700zł. - bartoszek5k - 23-01-2014, 21:04:08
RE: Moto do 1700zł. - Winiar 93 - 23-01-2014, 21:06:55
RE: Moto do 1700zł. - damix98 - 23-01-2014, 21:11:02
RE: Moto do 1700zł. - krzysiu1505 - 23-01-2014, 21:14:35
RE: Moto do 1700zł. - chart21050 - 23-01-2014, 21:16:14
RE: Moto do 1700zł. - Paweł96 - 23-01-2014, 21:35:00
RE: Moto do 1700zł. - nie_mientki - 23-01-2014, 21:37:24
RE: Moto do 1700zł. - Paweł96 - 23-01-2014, 21:39:15
RE: Moto do 1700zł. - Latos - 23-01-2014, 22:07:58
RE: Moto do 1700zł. - krzysiu1505 - 23-01-2014, 22:14:19
RE: Moto do 1700zł. - chart21050 - 23-01-2014, 22:19:15
RE: Moto do 1700zł. - MIREK.M2 - 23-01-2014, 22:25:39
RE: Moto do 1700zł. - chart21050 - 23-01-2014 22:26:11
RE: Moto do 1700zł. - krzysiu1505 - 23-01-2014, 22:26:35
RE: Moto do 1700zł. - Roger - 23-01-2014, 22:32:12
RE: Moto do 1700zł. - chart21050 - 23-01-2014, 22:45:26
RE: Moto do 1700zł. - Paweł96 - 23-01-2014, 23:45:58
RE: Moto do 1700zł. - Dolan - 24-01-2014, 00:09:36
RE: Moto do 1700zł. - guciof10 - 23-01-2014, 23:52:11
RE: Moto do 1700zł. - bartoszek5k - 24-01-2014, 00:47:42
RE: Moto do 1700zł. - adrian00102 - 24-01-2014, 01:26:21
RE: Moto do 1700zł. - simi81 - 24-01-2014, 01:48:47
RE: Moto do 1700zł. - Paweł96 - 24-01-2014, 15:05:47
RE: Moto do 1700zł. - Oggórek - 24-01-2014, 16:33:32
RE: Moto do 1700zł. - Paweł96 - 24-01-2014, 18:54:39
RE: Moto do 1700zł. - misiek7991 - 24-01-2014, 19:39:18
RE: Moto do 1700zł. - Damian4570 - 24-01-2014, 21:04:19
RE: Moto do 1700zł. - TheBartek - 24-01-2014, 21:52:44
RE: Moto do 1700zł. - Paweł96 - 24-01-2014, 21:54:57
RE: Moto do 1700zł. - Boszu - 24-01-2014, 21:55:33
RE: Moto do 1700zł. - Paweł96 - 24-01-2014, 21:59:56
RE: Moto do 1700zł. - chart21050 - 24-01-2014, 22:10:36
RE: Moto do 1700zł. - Paweł96 - 24-01-2014, 22:13:10
RE: Moto do 1700zł. - chart21050 - 24-01-2014, 22:21:30
RE: Moto do 1700zł. - Paweł96 - 24-01-2014, 22:22:42
RE: Moto do 1700zł. - Boszu - 24-01-2014, 23:12:42
RE: Moto do 1700zł. - MrF4k - 25-01-2014, 11:06:24
RE: Moto do 1700zł. - wojtekr35 - 25-01-2014, 00:43:42
RE: Moto do 1700zł. - Paweł96 - 25-01-2014, 00:48:03
RE: Moto do 1700zł. - Paweł96 - 25-01-2014, 22:12:05
RE: Moto do 1700zł. - krzysiu1505 - 25-01-2014, 22:47:47
RE: Moto do 1700zł. - Patryk31181 - 26-01-2014, 00:32:53


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości


Chłopcy Rometowcy, 2010 - 2026. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis i odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Kontakt | Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Mapa użytkowników | Lista banów
 Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.


  

Hasło
  





Reklama


 Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

 Ostatnie wątki
"Blokujący się" bieg
Ostatni post: Kapiromet
Dzisiaj 01:32:35
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 52
Szczęki hamulcowe Romet S...
Ostatni post: tie.my.r0pe
Dzisiaj 00:02:10
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 20
[Wiki] Romet (DEZAMET) St...
Ostatni post: tie.my.r0pe
Wczoraj 23:44:10
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 5140
Romet ogar 205 slabo pali...
Ostatni post: Dinozaur
Wczoraj 10:19:03
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 272
Wigry-lux 75r gotowy na r...
Ostatni post: Kierownik złomowca
19-06-2026 22:25:34
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 132
Montaż wachacza ogar 200
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:13:35
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 370
Luźna linka gazu
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:11:58
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 231
Dzwięk ocierania
Ostatni post: Kapiromet
19-06-2026 07:10:01
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 269
Romet 50-T1 - Ale jaki?
Ostatni post: romek
19-06-2026 06:24:48
» Odpowiedzi: 12
» Wyświetleń: 539
Prezentacja mojej Stelli
Ostatni post: usertm
18-06-2026 15:37:46
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 203
Wigry 1975 - Przywrócenie...
Ostatni post: usertm
18-06-2026 15:27:30
» Odpowiedzi: 20
» Wyświetleń: 6354
Liczba oktanowa a ustawie...
Ostatni post: Dinozaur
18-06-2026 10:29:18
» Odpowiedzi: 70
» Wyświetleń: 19868
Romet Romka - 50-T-1 '82r...
Ostatni post: romek
17-06-2026 20:12:55
» Odpowiedzi: 212
» Wyświetleń: 96785
Dwie jawki Mustang - okaz...
Ostatni post: usertm
17-06-2026 19:53:12
» Odpowiedzi: 7
» Wyświetleń: 452
Plastiki
Ostatni post: Grzeszek
17-06-2026 12:08:19
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 256

Reklama