Jesteś nowy na forum? - Zachęcamy do przywitania się w dziale "Powitalnia" Smile

Zapraszamy na nasz oficjalny profil - facebook.com/ChlopcyRometowcy

Odpowiedz 
Moto do 1700zł.
Autor Wiadomość
chart21050 Offline
4t-Master
*


Liczba postów: 1,002
Imię: Konrad
Skąd: MMz
Pojazd: Romet Chart
Post: #14
RE: Moto do 1700zł.
Hmm Big Grin Wszystko to jedno i to samo, ten sam silnik i elektryka. Mam GB i nie narzekam, ponad 15 tyś km przebiegu i się trzyma. Jedyne co mnie denerwuje w tych motorowerach to wibracje, które da się zniwelować o około 70% stosując pewne patenty. W 50cm3 dobija brak mocy na 4 biegu, przy poruszaniu się po drogach mało uczęszczanych tego nie czuć, ale gdy trzeba w mieście szybko przyśpieszać to samochody siedzą nam na ogonie. Na 72cm3 można już sb polatać, V-max koło 85km/h w zależności którym z modeli jedziemy ( waga ) ,we dwie osoby przyjemniej się jedzie.

To są dobre motorowery, jak się chcesz trochę pobawić przy moto ( jakieś przeróbki itp. ) i ekonomicznie jeździć. Gdyby nie spalanie to wolał bym 2t, lecz coś kosztem czegoś.

W 50cm3, można na trasie trzymać to ~ 60km/h, silnik się dobrze chłodzi i nie wymaga częstych postojów.

Reasumując, bierz co ci się podoba. Jedynie Zetka ma inny silnik. Reszta to to samo, przy kupnie patrz na jakość spawów, bo w większości wyglądają jakby ktoś nie umiał wykonać swojego zadania i potem taki motorower się może komuś złożyć na drodze.

Pozdro Wink

23-01-2014 21:16:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Moto do 1700zł. - Paweł96 - 23-01-2014, 20:33:50
RE: Moto do 1700zł. - Magister - 23-01-2014, 20:37:20
RE: Moto do 1700zł. - MIREK.M2 - 23-01-2014, 20:37:35
RE: Moto do 1700zł. - Paweł96 - 23-01-2014, 20:37:39
RE: Moto do 1700zł. - MIREK.M2 - 23-01-2014, 20:42:10
RE: Moto do 1700zł. - DominiX - 23-01-2014, 20:48:53
RE: Moto do 1700zł. - Paweł96 - 23-01-2014, 20:51:21
RE: Moto do 1700zł. - Wojtek3362 - 23-01-2014, 20:51:53
RE: Moto do 1700zł. - Paweł96 - 23-01-2014, 20:57:55
RE: Moto do 1700zł. - bartoszek5k - 23-01-2014, 21:04:08
RE: Moto do 1700zł. - Winiar 93 - 23-01-2014, 21:06:55
RE: Moto do 1700zł. - damix98 - 23-01-2014, 21:11:02
RE: Moto do 1700zł. - krzysiu1505 - 23-01-2014, 21:14:35
RE: Moto do 1700zł. - chart21050 - 23-01-2014 21:16:14
RE: Moto do 1700zł. - Paweł96 - 23-01-2014, 21:35:00
RE: Moto do 1700zł. - nie_mientki - 23-01-2014, 21:37:24
RE: Moto do 1700zł. - Paweł96 - 23-01-2014, 21:39:15
RE: Moto do 1700zł. - Latos - 23-01-2014, 22:07:58
RE: Moto do 1700zł. - krzysiu1505 - 23-01-2014, 22:14:19
RE: Moto do 1700zł. - chart21050 - 23-01-2014, 22:19:15
RE: Moto do 1700zł. - MIREK.M2 - 23-01-2014, 22:25:39
RE: Moto do 1700zł. - chart21050 - 23-01-2014, 22:26:11
RE: Moto do 1700zł. - krzysiu1505 - 23-01-2014, 22:26:35
RE: Moto do 1700zł. - Roger - 23-01-2014, 22:32:12
RE: Moto do 1700zł. - chart21050 - 23-01-2014, 22:45:26
RE: Moto do 1700zł. - Paweł96 - 23-01-2014, 23:45:58
RE: Moto do 1700zł. - Dolan - 24-01-2014, 00:09:36
RE: Moto do 1700zł. - guciof10 - 23-01-2014, 23:52:11
RE: Moto do 1700zł. - bartoszek5k - 24-01-2014, 00:47:42
RE: Moto do 1700zł. - adrian00102 - 24-01-2014, 01:26:21
RE: Moto do 1700zł. - simi81 - 24-01-2014, 01:48:47
RE: Moto do 1700zł. - Paweł96 - 24-01-2014, 15:05:47
RE: Moto do 1700zł. - Oggórek - 24-01-2014, 16:33:32
RE: Moto do 1700zł. - Paweł96 - 24-01-2014, 18:54:39
RE: Moto do 1700zł. - misiek7991 - 24-01-2014, 19:39:18
RE: Moto do 1700zł. - Damian4570 - 24-01-2014, 21:04:19
RE: Moto do 1700zł. - TheBartek - 24-01-2014, 21:52:44
RE: Moto do 1700zł. - Paweł96 - 24-01-2014, 21:54:57
RE: Moto do 1700zł. - Boszu - 24-01-2014, 21:55:33
RE: Moto do 1700zł. - Paweł96 - 24-01-2014, 21:59:56
RE: Moto do 1700zł. - chart21050 - 24-01-2014, 22:10:36
RE: Moto do 1700zł. - Paweł96 - 24-01-2014, 22:13:10
RE: Moto do 1700zł. - chart21050 - 24-01-2014, 22:21:30
RE: Moto do 1700zł. - Paweł96 - 24-01-2014, 22:22:42
RE: Moto do 1700zł. - Boszu - 24-01-2014, 23:12:42
RE: Moto do 1700zł. - MrF4k - 25-01-2014, 11:06:24
RE: Moto do 1700zł. - wojtekr35 - 25-01-2014, 00:43:42
RE: Moto do 1700zł. - Paweł96 - 25-01-2014, 00:48:03
RE: Moto do 1700zł. - Paweł96 - 25-01-2014, 22:12:05
RE: Moto do 1700zł. - krzysiu1505 - 25-01-2014, 22:47:47
RE: Moto do 1700zł. - Patryk31181 - 26-01-2014, 00:32:53


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości


Chłopcy Rometowcy, 2010 - 2026. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis i odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Kontakt | Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Mapa użytkowników | Lista banów
 Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.


  

Hasło
  





Reklama


 Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

 Ostatnie wątki
"Blokujący się" bieg
Ostatni post: Kapiromet
Dzisiaj 01:32:35
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 52
Szczęki hamulcowe Romet S...
Ostatni post: tie.my.r0pe
Dzisiaj 00:02:10
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 20
[Wiki] Romet (DEZAMET) St...
Ostatni post: tie.my.r0pe
Wczoraj 23:44:10
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 5140
Romet ogar 205 slabo pali...
Ostatni post: Dinozaur
Wczoraj 10:19:03
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 272
Wigry-lux 75r gotowy na r...
Ostatni post: Kierownik złomowca
19-06-2026 22:25:34
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 132
Montaż wachacza ogar 200
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:13:35
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 370
Luźna linka gazu
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:11:58
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 231
Dzwięk ocierania
Ostatni post: Kapiromet
19-06-2026 07:10:01
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 269
Romet 50-T1 - Ale jaki?
Ostatni post: romek
19-06-2026 06:24:48
» Odpowiedzi: 12
» Wyświetleń: 539
Prezentacja mojej Stelli
Ostatni post: usertm
18-06-2026 15:37:46
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 202
Wigry 1975 - Przywrócenie...
Ostatni post: usertm
18-06-2026 15:27:30
» Odpowiedzi: 20
» Wyświetleń: 6354
Liczba oktanowa a ustawie...
Ostatni post: Dinozaur
18-06-2026 10:29:18
» Odpowiedzi: 70
» Wyświetleń: 19868
Romet Romka - 50-T-1 '82r...
Ostatni post: romek
17-06-2026 20:12:55
» Odpowiedzi: 212
» Wyświetleń: 96785
Dwie jawki Mustang - okaz...
Ostatni post: usertm
17-06-2026 19:53:12
» Odpowiedzi: 7
» Wyświetleń: 451
Plastiki
Ostatni post: Grzeszek
17-06-2026 12:08:19
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 256

Reklama