Jesteś nowy na forum? - Zachęcamy do przywitania się w dziale "Powitalnia" Smile

Zapraszamy na nasz oficjalny profil - facebook.com/ChlopcyRometowcy

Ankieta: Czy kombinować z kolankiem od motorynki(wydech do góry)?
Tak
Nie
Może
Nie wiem
Czy można powtórzyć pytanie?
Wali mnie to
[Wyniki ankiety]
Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.
Odpowiedz 
Ogar 205-cafe racer
Autor Wiadomość
lada97 Offline
Romet Fan :D
*


Liczba postów: 607
Imię: Marcin
Skąd: Pieniężno
Pojazd: Inny Romet
Post: #160
RE: Ogar 205-cafe racer
Zapodaj choć 019 po lekkich modach :F Na felach widzą mi się takie lacze http://motovoyager.net/wp-content/upload...Motion.jpg oczywiście nie aż tak markowe xD bo Romet i tak nie wykorzysta pełni ich przeczepności ale wygląd będzie nawet na tańszych.

"Nie mam RWD bokiem jezdzic nie musze,
wole miec przed naped ale taki ktory ma dusze!"
Wszystkie będą moje sunie, gdy założę turbo w Unie :F
Jestę poetą.
14-01-2014 22:52:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Ogar 205-cafe racer - nie_mientki - 13-11-2012, 22:35:50
RE: Ogar 205-cafe racer - riley2pl - 13-11-2012, 23:10:30
RE: Ogar 205-cafe racer - nie_mientki - 13-11-2012, 23:19:05
RE: Ogar 205-cafe racer - arasszymaras - 14-11-2012, 00:08:32
RE: Ogar 205-cafe racer - riley2pl - 14-11-2012, 00:15:12
RE: Ogar 205-cafe racer - skuter007 - 14-11-2012, 00:18:10
RE: Ogar 205-cafe racer - nie_mientki - 14-11-2012, 00:26:05
RE: Ogar 205-cafe racer - riley2pl - 14-11-2012, 00:48:27
RE: Ogar 205-cafe racer - nie_mientki - 14-11-2012, 00:54:50
RE: Ogar 205-cafe racer - Błażej - 14-11-2012, 01:01:08
RE: Ogar 205-cafe racer - romeciarz205 - 14-11-2012, 08:58:22
RE: Ogar 205-cafe racer - nie_mientki - 14-11-2012, 12:39:17
RE: Ogar 205-cafe racer - skuter007 - 14-11-2012, 21:28:41
RE: Ogar 205-cafe racer - riley2pl - 14-11-2012, 21:40:07
RE: Ogar 205-cafe racer - maczos - 14-11-2012, 22:26:23
RE: Ogar 205-cafe racer - Rudy102 - 14-11-2012, 23:39:51
RE: Ogar 205-cafe racer - nie_mientki - 23-12-2012, 00:51:05
RE: Ogar 205-cafe racer - Rudy102 - 23-12-2012, 01:02:51
RE: Ogar 205-cafe racer - Gospodarz96 - 14-11-2012, 23:46:19
RE: Ogar 205-cafe racer - koi7 - 15-11-2012, 10:51:51
RE: Ogar 205-cafe racer - arasszymaras - 15-11-2012, 00:23:02
RE: Ogar 205-cafe racer - skuter007 - 15-11-2012, 01:04:35
RE: Ogar 205-cafe racer - nie_mientki - 15-11-2012, 03:46:12
RE: Ogar 205-cafe racer - nie_mientki - 15-11-2012, 14:27:27
RE: Ogar 205-cafe racer - koi7 - 15-11-2012, 15:45:18
RE: Ogar 205-cafe racer - stqc - 15-11-2012, 15:22:39
RE: Ogar 205-cafe racer - nie_mientki - 15-11-2012, 15:29:13
RE: Ogar 205-cafe racer - maczos - 15-11-2012, 15:56:21
RE: Ogar 205-cafe racer - skuter007 - 15-11-2012, 20:54:07
RE: Ogar 205-cafe racer - nie_mientki - 15-11-2012, 22:04:17
RE: Ogar 205-cafe racer - Przemek - 15-11-2012, 22:35:32
RE: Ogar 205-cafe racer - fanfso - 15-11-2012, 23:06:45
RE: Ogar 205-cafe racer - nie_mientki - 15-11-2012, 23:13:17
RE: Ogar 205-cafe racer - skuter007 - 15-11-2012, 23:19:32
RE: Ogar 205-cafe racer - fanfso - 15-11-2012, 23:25:27
RE: Ogar 205-cafe racer - skuter007 - 15-11-2012, 23:30:54
RE: Ogar 205-cafe racer - nie_mientki - 15-11-2012, 23:33:12
RE: Ogar 205-cafe racer - skuter007 - 15-11-2012, 23:39:05
RE: Ogar 205-cafe racer - nie_mientki - 15-11-2012, 23:41:57
RE: Ogar 205-cafe racer - fanfso - 15-11-2012, 23:44:38
RE: Ogar 205-cafe racer - skuter007 - 15-11-2012, 23:51:07
RE: Ogar 205-cafe racer - nie_mientki - 15-11-2012, 23:58:31
RE: Ogar 205-cafe racer - skuter007 - 16-11-2012, 00:02:24
RE: Ogar 205-cafe racer - nie_mientki - 16-11-2012, 00:25:32
RE: Ogar 205-cafe racer - skuter007 - 16-11-2012, 16:05:19
RE: Ogar 205-cafe racer - nie_mientki - 18-11-2012, 17:56:19
RE: Ogar 205-cafe racer - maczos - 18-11-2012, 19:29:57
RE: Ogar 205-cafe racer - nie_mientki - 18-11-2012, 19:55:46
RE: Ogar 205-cafe racer - nie_mientki - 18-11-2012, 21:43:29
RE: Ogar 205-cafe racer - nie_mientki - 28-11-2012, 22:27:45
RE: Ogar 205-cafe racer - Bartek_ - 07-12-2012, 22:43:14
RE: Ogar 205-cafe racer - nie_mientki - 09-12-2012, 15:23:14
RE: Ogar 205-cafe racer - janosikmz19822 - 12-12-2012, 15:01:54
RE: Ogar 205-cafe racer - nie_mientki - 12-12-2012, 16:23:46
RE: Ogar 205-cafe racer - janosikmz19822 - 12-12-2012, 23:21:51
RE: Ogar 205-cafe racer - nie_mientki - 19-12-2012, 01:20:00
RE: Ogar 205-cafe racer - janosikmz19822 - 19-12-2012, 09:00:06
RE: Ogar 205-cafe racer - Mysiu - 19-12-2012, 11:47:08
RE: Ogar 205-cafe racer - nie_mientki - 19-12-2012, 11:59:06
RE: Ogar 205-cafe racer - chart21050 - 22-12-2012, 11:43:00
RE: Ogar 205-cafe racer - nie_mientki - 23-12-2012, 00:31:23
RE: Ogar 205-cafe racer - MrF4k - 23-12-2012, 00:38:22
RE: Ogar 205-cafe racer - Rudy102 - 23-12-2012, 00:48:52
RE: Ogar 205-cafe racer - Błażej - 23-12-2012, 00:54:44
RE: Ogar 205-cafe racer - Pitu - 23-12-2012, 00:56:39
RE: Ogar 205-cafe racer - skuter007 - 23-12-2012, 00:59:05
RE: Ogar 205-cafe racer - nie_mientki - 23-12-2012, 01:08:17
RE: Ogar 205-cafe racer - skuter007 - 23-12-2012, 01:16:21
RE: Ogar 205-cafe racer - nie_mientki - 31-12-2012, 14:21:18
RE: Ogar 205-cafe racer - lada97 - 31-12-2012, 16:08:16
RE: Ogar 205-cafe racer - nie_mientki - 31-12-2012, 18:01:06
RE: Ogar 205-cafe racer - wojciech96 - 31-12-2012, 17:08:29
RE: Ogar 205-cafe racer - nie_mientki - 31-12-2012, 17:34:44
RE: Ogar 205-cafe racer - wojciech96 - 31-12-2012, 17:52:42
RE: Ogar 205-cafe racer - lada97 - 31-12-2012, 18:25:25
RE: Ogar 205-cafe racer - nie_mientki - 31-12-2012, 18:28:30
RE: Ogar 205-cafe racer - skuter007 - 01-01-2013, 02:37:16
RE: Ogar 205-cafe racer - nie_mientki - 01-01-2013, 17:18:39
RE: Ogar 205-cafe racer - skuter007 - 01-01-2013, 18:58:32
RE: Ogar 205-cafe racer - nie_mientki - 01-01-2013, 19:05:42
RE: Ogar 205-cafe racer - Błażej - 01-01-2013, 19:17:18
RE: Ogar 205-cafe racer - Latos - 01-01-2013, 19:56:17
RE: Ogar 205-cafe racer - Błażej - 01-01-2013, 20:02:53
RE: Ogar 205-cafe racer - nie_mientki - 01-01-2013, 21:13:06
RE: Ogar 205-cafe racer - skuter007 - 01-01-2013, 21:59:29
RE: Ogar 205-cafe racer - nie_mientki - 06-01-2013, 01:09:11
RE: Ogar 205-cafe racer - nie_mientki - 09-01-2013, 01:35:45
RE: Ogar 205-cafe racer - kondzio310 - 24-01-2013, 14:27:42
RE: Ogar 205-cafe racer - kondzio310 - 25-01-2013, 19:01:52
RE: Ogar 205-cafe racer - Przemi998 - 25-01-2013, 19:19:26
RE: Ogar 205-cafe racer - nie_mientki - 26-01-2013, 03:56:28
RE: Ogar 205-cafe racer - kondzio310 - 26-01-2013, 11:37:53
RE: Ogar 205-cafe racer - MrF4k - 26-01-2013, 16:09:34
RE: Ogar 205-cafe racer - bartix4 - 12-02-2013, 17:34:54
RE: Ogar 205-cafe racer - nie_mientki - 12-02-2013, 21:45:59
RE: Ogar 205-cafe racer - Kastomajzer - 16-02-2013, 00:53:50
RE: Ogar 205-cafe racer - nie_mientki - 18-02-2013, 19:41:58
RE: Ogar 205-cafe racer - kondzio310 - 18-02-2013, 20:01:00
RE: Ogar 205-cafe racer - Latos - 18-02-2013, 21:06:20
RE: Ogar 205-cafe racer - romet1989 - 18-02-2013, 21:20:47
RE: Ogar 205-cafe racer - nie_mientki - 21-02-2013, 01:59:39
RE: Ogar 205-cafe racer - nie_mientki - 24-02-2013, 23:12:39
RE: Ogar 205-cafe racer - Błażej - 24-02-2013, 23:54:14
RE: Ogar 205-cafe racer - nie_mientki - 24-02-2013, 23:56:20
RE: Ogar 205-cafe racer - Błażej - 25-02-2013, 00:49:46
RE: Ogar 205-cafe racer - nie_mientki - 25-02-2013, 01:03:55
RE: Ogar 205-cafe racer - kondzio310 - 25-02-2013, 17:02:23
RE: Ogar 205-cafe racer - Błażej - 25-02-2013, 17:38:21
RE: Ogar 205-cafe racer - janosikmz19822 - 26-02-2013, 22:56:00
RE: Ogar 205-cafe racer - nie_mientki - 26-02-2013, 23:30:04
RE: Ogar 205-cafe racer - nie_mientki - 04-03-2013, 00:10:02
RE: Ogar 205-cafe racer - janosikmz19822 - 07-03-2013, 03:01:15
RE: Ogar 205-cafe racer - Błażej - 07-03-2013, 03:05:57
RE: Ogar 205-cafe racer - nie_mientki - 07-03-2013, 10:47:50
RE: Ogar 205-cafe racer - janosikmz19822 - 07-03-2013, 03:22:19
RE: Ogar 205-cafe racer - janosikmz19822 - 07-03-2013, 11:10:19
RE: Ogar 205-cafe racer - Dawid.xD - 09-03-2013, 14:36:01
RE: Ogar 205-cafe racer - simon1998 - 10-03-2013, 23:27:22
RE: Ogar 205-cafe racer - bananoff - 11-03-2013, 15:51:43
RE: Ogar 205-cafe racer - nie_mientki - 13-03-2013, 00:30:38
RE: Ogar 205-cafe racer - Przemi998 - 13-03-2013, 00:31:42
RE: Ogar 205-cafe racer - Rometfun20123 - 13-03-2013, 00:39:34
RE: Ogar 205-cafe racer - lada97 - 13-03-2013, 00:44:01
RE: Ogar 205-cafe racer - Błażej - 13-03-2013, 00:48:08
RE: Ogar 205-cafe racer - Rometfun20123 - 13-03-2013, 00:56:05
RE: Ogar 205-cafe racer - kubaszwiecLBK - 13-03-2013, 01:11:40
RE: Ogar 205-cafe racer - nie_mientki - 13-03-2013, 01:56:32
RE: Ogar 205-cafe racer - tramwajarz - 13-03-2013, 15:05:23
RE: Ogar 205-cafe racer - LukaszzT1 - 13-03-2013, 15:18:54
RE: Ogar 205-cafe racer - nie_mientki - 13-03-2013, 23:12:43
RE: Ogar 205-cafe racer - budzikjacek136 - 13-03-2013, 18:04:23
RE: Ogar 205-cafe racer - jawomaniak - 13-03-2013, 19:23:24
RE: Ogar 205-cafe racer - skuter007 - 13-03-2013, 23:19:52
RE: Ogar 205-cafe racer - kondzio310 - 22-04-2013, 21:39:48
RE: Ogar 205-cafe racer - bartek199714 - 22-04-2013, 21:43:36
RE: Ogar 205-cafe racer - nie_mientki - 23-04-2013, 23:56:43
RE: Ogar 205-cafe racer - MrF4k - 24-04-2013, 15:56:45
RE: Ogar 205-cafe racer - bartix4 - 12-05-2013, 19:39:46
RE: Ogar 205-cafe racer - nie_mientki - 12-05-2013, 19:45:10
RE: Ogar 205-cafe racer - Boszu - 13-05-2013, 23:29:10
RE: Ogar 205-cafe racer - Pompuś - 14-05-2013, 09:56:21
RE: Ogar 205-cafe racer - nie_mientki - 15-05-2013, 00:58:46
RE: Ogar 205-cafe racer - Boszu - 15-05-2013, 23:44:22
RE: Ogar 205-cafe racer - nie_mientki - 15-05-2013, 23:53:46
RE: Ogar 205-cafe racer - cuneo1 - 17-06-2013, 01:03:42
RE: Ogar 205-cafe racer - nie_mientki - 17-06-2013, 01:22:37
RE: Ogar 205-cafe racer - Wojta - 17-06-2013, 01:29:34
RE: Ogar 205-cafe racer - nie_mientki - 17-06-2013, 01:36:09
RE: Ogar 205-cafe racer - janusz94 - 20-06-2013, 20:33:13
RE: Ogar 205-cafe racer - bartix4 - 29-08-2013, 17:49:17
RE: Ogar 205-cafe racer - nie_mientki - 14-01-2014, 19:47:32
RE: Ogar 205-cafe racer - Taśma - 14-01-2014, 19:50:28
RE: Ogar 205-cafe racer - nie_mientki - 14-01-2014, 19:56:36
RE: Ogar 205-cafe racer - mikbow - 14-01-2014, 22:08:29
RE: Ogar 205-cafe racer - fosa - 14-01-2014, 22:31:03
RE: Ogar 205-cafe racer - theogarowiec - 14-01-2014, 22:39:26
RE: Ogar 205-cafe racer - lada97 - 14-01-2014 22:52:42
RE: Ogar 205-cafe racer - nie_mientki - 14-01-2014, 23:04:41
RE: Ogar 205-cafe racer - theogarowiec - 14-01-2014, 23:10:15
RE: Ogar 205-cafe racer - MrF4k - 14-01-2014, 23:21:18
RE: Ogar 205-cafe racer - nie_mientki - 14-01-2014, 23:26:31
RE: Ogar 205-cafe racer - Bartek_ - 01-02-2014, 14:07:08
RE: Ogar 205-cafe racer - nie_mientki - 01-02-2014, 23:24:35
RE: Ogar 205-cafe racer - Taśma - 01-02-2014, 23:46:34
RE: Ogar 205-cafe racer - kw112 - 01-02-2014, 23:48:41
RE: Ogar 205-cafe racer - nie_mientki - 01-02-2014, 23:52:24
RE: Ogar 205-cafe racer - Boszu - 02-02-2014, 07:44:02
RE: Ogar 205-cafe racer - belda1999@o2.pl - 03-02-2014, 19:59:43
RE: Ogar 205-cafe racer - florek210 - 03-02-2014, 20:26:53
RE: Ogar 205-cafe racer - Boszu - 04-02-2014, 03:26:39
RE: Ogar 205-cafe racer - Bartek_ - 04-02-2014, 13:33:43
RE: Ogar 205-cafe racer - nie_mientki - 04-02-2014, 13:49:39
RE: Ogar 205-cafe racer - Semmao - 17-07-2014, 19:26:08
RE: Ogar 205-cafe racer - DeMoon666 - 24-07-2014, 21:15:28
RE: Ogar 205-cafe racer - nie_mientki - 24-07-2014, 22:01:21
RE: Ogar 205-cafe racer - raterro - 14-07-2015, 10:37:18
RE: Ogar 205-cafe racer - nie_mientki - 14-07-2015, 16:30:42
Odp: Ogar 205-cafe racer - KeiSangi - 14-07-2015, 19:39:53


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości


Chłopcy Rometowcy, 2010 - 2026. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis i odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Kontakt | Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Mapa użytkowników | Lista banów
 Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.


  

Hasło
  





Reklama


 Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

 Ostatnie wątki
Identyfikacja modelu rome...
Ostatni post: romek
Dzisiaj 19:58:43
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 64
Montaż wachacza ogar 200
Ostatni post: Janek.Ogar
Dzisiaj 19:06:38
» Odpowiedzi: 7
» Wyświetleń: 496
Skrzynka narzędzi Ogar 20...
Ostatni post: romek
Wczoraj 14:22:15
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 82
Romet ogar 205 slabo pali...
Ostatni post: Dinozaur
Wczoraj 11:18:09
» Odpowiedzi: 8
» Wyświetleń: 518
Moja nowa dojazdówka (Oga...
Ostatni post: grissley
Wczoraj 02:39:42
» Odpowiedzi: 148
» Wyświetleń: 34513
WueSKa 125 - Czyli ponios...
Ostatni post: Quake96
23-06-2026 22:56:39
» Odpowiedzi: 17
» Wyświetleń: 2989
Sprzedam romet Turing 2 i...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 22:21:22
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 68
Szczęki hamulcowe Romet S...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 21:51:52
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 115
"Blokujący się" bieg
Ostatni post: Kapiromet
23-06-2026 20:41:43
» Odpowiedzi: 6
» Wyświetleń: 308
[Wiki] Romet (DEZAMET) St...
Ostatni post: tie.my.r0pe
22-06-2026 23:44:10
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 5200
Wigry-lux 75r gotowy na r...
Ostatni post: Kierownik złomowca
19-06-2026 22:25:34
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 173
Luźna linka gazu
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:11:58
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 337
Dzwięk ocierania
Ostatni post: Kapiromet
19-06-2026 07:10:01
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 361
Romet 50-T1 - Ale jaki?
Ostatni post: romek
19-06-2026 06:24:48
» Odpowiedzi: 12
» Wyświetleń: 754
Prezentacja mojej Stelli
Ostatni post: usertm
18-06-2026 15:37:46
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 246

Reklama