Jesteś nowy na forum? - Zachęcamy do przywitania się w dziale "Powitalnia" Smile

Zapraszamy na nasz oficjalny profil - facebook.com/ChlopcyRometowcy

Odpowiedz 
Romet ogar 205
Autor Wiadomość
SzymkQ Offline
Romeciarz :)
*


Liczba postów: 79
Imię: Szymek
Skąd: okolice Poddębic
Pojazd: Inny
Post: #1
Romet ogar 205
Cześć,

Jakoś w styczniu w tamtym roku (2013 Tongue ) kupiłem Swojego pierwszego rometa Heart .Pojechałem po niego z ojcem ponad 70 kilometrów.
W ogłoszeniu pisało "na chodzie". A jak dojechałem po niego okazało się że nie palił. Ale byłem strasznie na niego napalony że go kupiłem Smile. Chyba oryginalny lakier troszkę zniszczony na baku ale... mi to nie przeszkadzaTongue.
Posiada kwity kupiłem go z dowodu od pierwszego właściciela a na prawdę od drugiego Tongue. Trochę już w niego zainwestowałem ole ogólnie nie żałuje zakupu Smile . Teraz chodzi i ma się dobrze.Big Grin

Teraz zdięnia

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/adcc...15dd5.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/9e4a...0c8c.html'

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/2982...8f860.html

już są Tongue
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-01-2014 00:15:09 przez SzymkQ.)
02-01-2014 00:04:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Reklama
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Romet ogar 205 - SzymkQ - 02-01-2014 00:04:10
RE: Romet ogar 205 - szopen45 - 02-01-2014, 00:05:52
RE: Romet ogar 205 - SzymkQ - 02-01-2014, 00:45:00
RE: Romet ogar 205 - romeciak - 02-01-2014, 00:47:24
RE: Romet ogar 205 - alek736 - 02-01-2014, 00:48:36
RE: Romet ogar 205 - kokosek - 02-01-2014, 00:55:50
RE: Romet ogar 205 - SzymkQ - 02-01-2014, 17:10:34
RE: Romet ogar 205 - motomaniak - 02-01-2014, 20:20:06


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:


Chłopcy Rometowcy, 2010 - 2026. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis i odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Kontakt | Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Mapa użytkowników | Lista banów
 Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.


  

Hasło
  





Reklama


 Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

 Ostatnie wątki
Dezamet Dantom Deca
Ostatni post: Tomasz-pr110
Wczoraj 18:55:54
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 95
Romet Chart 85/5/1M + LC ...
Ostatni post: Romet drajwerV2
Wczoraj 12:28:08
» Odpowiedzi: 188
» Wyświetleń: 91015
Mińsk 125 reaktywacja
Ostatni post: zmd-52
29-07-2026 12:50:32
» Odpowiedzi: 3
» Wyświetleń: 249
ROMET OGAR 200 ale w wers...
Ostatni post: romek
29-07-2026 06:15:21
» Odpowiedzi: 6
» Wyświetleń: 897
Lagi przednie chart
Ostatni post: Trusek
28-07-2026 17:42:37
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 201
Części Romet Chart
Ostatni post: stqc
27-07-2026 12:01:41
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 124
Silnik simson s51 w motor...
Ostatni post: Alien97
27-07-2026 01:02:22
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 150
Co to za silnik?
Ostatni post: romek
26-07-2026 17:38:56
» Odpowiedzi: 9
» Wyświetleń: 3633
Siemano
Ostatni post: xy_filip.xo
26-07-2026 17:02:46
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 114
Projekt Romet Dzik Enduro...
Ostatni post: krystian276
24-07-2026 19:03:11
» Odpowiedzi: 510
» Wyświetleń: 307481
4 biegowa skrzynia 223 og...
Ostatni post: krystian276
24-07-2026 16:20:13
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 269
Romet Orkan blaty korby o...
Ostatni post: MaćkoZawiercie
24-07-2026 01:24:15
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 159
Romet Wigry 6 – czy ktoś ...
Ostatni post: Bartjesz
24-07-2026 01:00:40
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 182
Witam
Ostatni post: Elektronik
23-07-2026 19:18:25
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 251
Witam Rometowców !
Ostatni post: Bob_Harley
22-07-2026 17:20:29
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 305

Reklama