Jesteś nowy na forum? - Zachęcamy do przywitania się w dziale "Powitalnia" Smile

Zapraszamy na nasz oficjalny profil - facebook.com/ChlopcyRometowcy

Wątek zamknięty 
Romet Ogar 200 project electronic upadł... by kamil97
Autor Wiadomość
kamil97 Niedostępny
Początkujący


Liczba postów: 1,709
Imię: Kamil
Skąd: Julianów- TOP
Pojazd: Inny
Post: #361
RE: Romet ogar 200 project electronic 12v 60/4 by kamil97
Można powiedzieć że źle nie jest, ale szczerze to mi jakoś wizualnie to oryginalna bardziej pasuje, no ale to kwestia gustu....
Niestety bd musiał przedłużyć stopkę centralną bo jest przykrótka.
No i czekać na resztę części i odpalać.
(15-12-2013 18:41:27)theogarowiec napisał(a):  Lampa z charta by tu jak najbardziej pasowała.

Wiesz tak średnio moim zdaniem by tu pasowała. Chart jest bardziej masywniejszy, a ogar chudy. Chociaż może i by pasowało.

Moja skoda octavia I 1.8 SLX
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 15-12-2013 18:56:23 przez kamil97.)
15-12-2013 18:44:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Reklama
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
RE: Ogar 200 wyremontowany - Semmao - 03-10-2012, 22:02:34
RE: Ogar 200 wyremontowany - Artur - 03-10-2012, 22:05:19
RE: Ogar 200 wyremontowany - Winiar 93 - 03-10-2012, 22:06:57
RE: Ogar 200 wyremontowany - kamil97 - 03-10-2012, 22:08:51
RE: Ogar 200 wyremontowany - Artur - 03-10-2012, 22:12:36
RE: Ogar 200 wyremontowany - kamil97 - 03-10-2012, 22:14:15
RE: Ogar 200 wyremontowany - Artur - 03-10-2012, 22:18:27
RE: Ogar 200 wyremontowany - kamil97 - 03-10-2012, 22:23:06
RE: Ogar 200 wyremontowany - Romet99 - 27-05-2013, 20:14:33
RE: Ogar 200 wyremontowany - romecik1998 - 03-10-2012, 22:41:24
RE: Ogar 200 wyremontowany - Artur - 03-10-2012, 22:55:54
RE: Ogar 200 wyremontowany - kamil97 - 04-10-2012, 08:01:51
RE: Ogar 200 wyremontowany - kamil97 - 04-10-2012, 16:37:58
RE: Ogar 200 wyremontowany - tramwajarz - 04-10-2012, 16:50:01
RE: Ogar 200 wyremontowany - kamil97 - 04-10-2012, 16:53:46
RE: Ogar 200 wyremontowany - romet1234 - 04-10-2012, 19:37:18
RE: Ogar 200 wyremontowany - kamil97 - 04-10-2012, 19:56:20
RE: Ogar 200 wyremontowany - romecik1998 - 07-10-2012, 21:03:30
RE: Ogar 200 wyremontowany - szymon703 - 08-10-2012, 08:26:24
RE: Ogar 200 wyremontowany - adrian00102 - 08-10-2012, 13:30:47
RE: Ogar 200 wyremontowany - kosa - 08-10-2012, 14:29:40
RE: Ogar 200 wyremontowany - Romecio - 08-10-2012, 15:46:10
RE: Ogar 200 wyremontowany - arevo - 08-10-2012, 16:13:52
RE: Ogar 200 wyremontowany - SzakalDKC - 08-10-2012, 16:21:43
RE: Ogar 200 wyremontowany - kamil97 - 21-05-2013, 20:36:30
RE: Ogar 200 wyremontowany - komarinho - 21-05-2013, 21:18:12
RE: Ogar 200 wyremontowany - Taśma - 27-05-2013, 19:13:08
RE: Ogar 200 wyremontowany - Quake96 - 21-05-2013, 21:42:35
RE: Ogar 200 wyremontowany - kamil97 - 21-05-2013, 21:58:02
RE: Ogar 200 wyremontowany - Quake96 - 21-05-2013, 23:04:02
RE: Ogar 200 wyremontowany - kamil97 - 22-05-2013, 08:02:34
RE: Ogar 200 wyremontowany - kamil97 - 22-05-2013, 17:12:58
RE: Ogar 200 wyremontowany - kamil97 - 22-05-2013, 22:47:35
RE: Ogar 200 wyremontowany - theogarowiec - 23-05-2013, 14:48:18
RE: Ogar 200 wyremontowany - kamil97 - 26-05-2013, 18:50:55
RE: Ogar 200 wyremontowany - kamil97 - 27-05-2013, 19:00:57
RE: Ogar 200 wyremontowany - Kolo4x4 - 27-05-2013, 19:17:40
RE: Ogar 200 wyremontowany - kamil97 - 27-05-2013, 19:18:26
RE: Ogar 200 wyremontowany - Taśma - 27-05-2013, 19:21:08
RE: Ogar 200 wyremontowany - BlacKuzaj - 27-05-2013, 19:20:15
RE: Ogar 200 wyremontowany - kamil97 - 27-05-2013, 20:08:00
RE: Ogar 200 wyremontowany - kamil97 - 27-05-2013, 20:21:11
RE: Ogar 200 wyremontowany - kamil97 - 28-05-2013, 20:05:25
RE: Ogar 200 wyremontowany - Marwerick - 29-05-2013, 00:29:52
RE: Ogar 200 wyremontowany - kamil97 - 29-05-2013, 19:54:09
RE: Ogar 200 wyremontowany - MrF4k - 29-05-2013, 23:35:27
RE: Ogar 200 wyremontowany - kamil97 - 29-05-2013, 23:45:04
RE: Ogar 200 wyremontowany - Piotrek175 - 29-05-2013, 23:49:34
RE: Ogar 200 wyremontowany - kamil97 - 30-05-2013, 20:07:58
RE: Ogar 200 wyremontowany - alek736 - 30-05-2013, 20:14:00
RE: Ogar 200 wyremontowany - kamil97 - 30-05-2013, 20:23:44
RE: Ogar 200 wyremontowany - alek736 - 30-05-2013, 20:26:23
RE: Ogar 200 wyremontowany - kamil97 - 30-05-2013, 20:33:19
RE: Ogar 200 wyremontowany - kamil97 - 01-06-2013, 15:50:48
RE: Ogar 200 wyremontowany - theogarowiec - 01-06-2013, 18:10:00
RE: Ogar 200 wyremontowany - alek736 - 01-06-2013, 19:23:19
RE: Ogar 200 wyremontowany - kamil97 - 01-06-2013, 20:13:18
RE: Ogar 200 wyremontowany - kamil97 - 03-06-2013, 12:00:01
RE: Ogar 200 wyremontowany - kamil97 - 04-06-2013, 17:03:51
RE: Ogar 200 wyremontowany - kamil97 - 05-06-2013, 21:05:40
RE: Ogar 200 wyremontowany - komarinho - 06-06-2013, 15:59:57
RE: Ogar 200 wyremontowany - emil200 - 06-06-2013, 16:41:54
RE: Ogar 200 wyremontowany - kamil97 - 06-06-2013, 17:31:49
RE: Ogar 200 wyremontowany - kamil97 - 06-06-2013, 18:33:14
RE: Ogar 200 wyremontowany - kamil97 - 06-06-2013, 20:00:30
RE: Ogar 200 wyremontowany - komarinho - 06-06-2013, 20:05:36
RE: Ogar 200 wyremontowany - kamil97 - 06-06-2013, 20:51:41
RE: Ogar 200 wyremontowany - kamil97 - 06-06-2013, 22:45:07
RE: Ogar 200 wyremontowany - alek736 - 06-06-2013, 22:47:03
RE: Ogar 200 wyremontowany - kamil97 - 06-06-2013, 22:51:09
RE: Ogar 200 wyremontowany - komarinho - 07-06-2013, 17:01:13
RE: Ogar 200 wyremontowany - Quake96 - 07-06-2013, 18:16:01
RE: Ogar 200 wyremontowany - kamil97 - 07-06-2013, 18:18:18
RE: Ogar 200 wyremontowany - kamil97 - 08-06-2013, 13:34:03
RE: Ogar 200 wyremontowany - komarinho - 08-06-2013, 18:39:13
RE: Ogar 200 wyremontowany - kamil97 - 08-06-2013, 18:52:32
RE: Ogar 200 wyremontowany - kamil97 - 08-06-2013, 21:06:58
RE: Ogar 200 wyremontowany - kamil97 - 10-06-2013, 16:01:38
RE: Ogar 200 wyremontowany - kamil97 - 12-06-2013, 23:01:53
RE: Ogar 200 wyremontowany - kondzio310 - 13-06-2013, 11:19:35
RE: Ogar 200 wyremontowany - kamil97 - 13-06-2013, 19:39:18
RE: Ogar 200 wyremontowany - kamil97 - 14-06-2013, 21:08:43
RE: Ogar 200 wyremontowany - MrF4k - 15-06-2013, 00:20:45
RE: Ogar 200 wyremontowany - kamil97 - 15-06-2013, 00:24:00
RE: Ogar 200 wyremontowany - Quake96 - 15-06-2013, 14:52:59
RE: Ogar 200 wyremontowany - kamil97 - 15-06-2013, 15:33:26
RE: Ogar 200 wyremontowany - Bartek - 15-06-2013, 16:50:32
RE: Ogar 200 wyremontowany - Marwerick - 15-06-2013, 17:05:45
RE: Ogar 200 wyremontowany - Bartek - 15-06-2013, 17:10:28
RE: Ogar 200 wyremontowany - kamil97 - 15-06-2013, 22:49:44
RE: Ogar 200 wyremontowany - theogarowiec - 15-06-2013, 23:09:38
RE: Ogar 200 wyremontowany - kamil97 - 15-06-2013, 23:33:38
RE: Ogar 200 wyremontowany - Dawid.xD - 16-06-2013, 10:10:03
RE: Ogar 200 wyremontowany - kamil97 - 16-06-2013, 18:09:02
RE: Ogar 200 wyremontowany - dave123q - 16-06-2013, 18:38:04
RE: Ogar 200 wyremontowany - kamil97 - 16-06-2013, 18:41:23
RE: Ogar 200 wyremontowany - kamil97 - 16-06-2013, 20:24:05
RE: Ogar 200 wyremontowany - kamil97 - 17-06-2013, 22:07:47
RE: Ogar 200 wyremontowany - kamil97 - 19-06-2013, 20:12:46
RE: Ogar 200 wyremontowany - kamil97 - 25-06-2013, 17:35:31
RE: Ogar 200 wyremontowany - komarinho - 25-06-2013, 18:04:30
RE: Ogar 200 wyremontowany - kamil97 - 25-06-2013, 18:52:33
RE: Ogar 200 wyremontowany - kamil97 - 26-06-2013, 13:48:48
RE: Ogar 200 wyremontowany - kondzio310 - 26-06-2013, 14:06:24
RE: ogar 200 by kamil97 - kamil97 - 26-06-2013, 15:38:21
RE: ogar 200 by kamil97 - Quake96 - 26-06-2013, 18:24:23
RE: ogar 200 by kamil97 - theogarowiec - 30-06-2013, 12:52:52
RE: ogar 200 by kamil97 - kamil97 - 30-06-2013, 12:12:45
RE: ogar 200 by kamil97 - Marwerick - 30-06-2013, 13:18:59
RE: ogar 200 by kamil97 - Quake96 - 30-06-2013, 13:58:44
RE: ogar 200 by kamil97 - kamil97 - 11-07-2013, 17:05:39
RE: ogar 200 by kamil97 - kamil97 - 16-07-2013, 16:27:59
RE: ogar 200 by kamil97 - Pompuś - 16-07-2013, 17:00:12
RE: ogar 200 by kamil97 - kamil97 - 16-07-2013, 18:04:09
RE: ogar 200 by kamil97 - Pompuś - 16-07-2013, 20:36:56
RE: ogar 200 by kamil97 - alek736 - 16-07-2013, 21:16:54
RE: ogar 200 by kamil97 - kamil97 - 16-07-2013, 21:29:25
RE: ogar 200 by kamil97 - kamil97 - 17-07-2013, 16:13:48
RE: ogar 200 by kamil97 - kamil97 - 17-07-2013, 17:41:52
RE: ogar 200 by kamil97 - kamil97 - 18-07-2013, 21:07:30
RE: ogar 200 by kamil97 - Dawid.xD - 18-07-2013, 21:13:21
RE: ogar 200 by kamil97 - kamil97 - 18-07-2013, 21:51:45
RE: ogar 200 by kamil97 - kamil97 - 19-07-2013, 23:14:00
RE: ogar 200 by kamil97 - Marwerick - 19-07-2013, 23:37:55
RE: ogar 200 by kamil97 - kamil97 - 19-07-2013, 23:45:39
RE: ogar 200 by kamil97 - Marwerick - 19-07-2013, 23:59:44
RE: ogar 200 by kamil97 - kamil97 - 20-07-2013, 21:42:46
RE: ogar 200 by kamil97 - alek736 - 20-07-2013, 21:53:14
RE: ogar 200 by kamil97 - kamil97 - 20-07-2013, 22:05:50
RE: ogar 200 by kamil97 - Dawid.xD - 20-07-2013, 22:05:55
RE: ogar 200 by kamil97 - kamil97 - 20-07-2013, 22:11:59
RE: ogar 200 by kamil97 - Semmao - 20-07-2013, 22:16:37
RE: ogar 200 by kamil97 - alek736 - 20-07-2013, 22:17:21
RE: ogar 200 by kamil97 - Dawid.xD - 20-07-2013, 22:26:47
RE: ogar 200 by kamil97 - kamil97 - 20-07-2013, 22:26:32
RE: ogar 200 by kamil97 - kamil97 - 20-07-2013, 22:33:00
RE: ogar 200 by kamil97 - theogarowiec - 20-07-2013, 23:15:20
RE: ogar 200 by kamil97 - kamil97 - 20-07-2013, 23:20:34
RE: ogar 200 by kamil97 - kamil97 - 21-07-2013, 14:40:58
RE: ogar 200 by kamil97 - Marwerick - 21-07-2013, 15:18:37
RE: ogar 200 by kamil97 - simsons51c - 21-07-2013, 15:21:17
RE: ogar 200 by kamil97 - kamil97 - 21-07-2013, 15:21:58
RE: ogar 200 by kamil97 - Marwerick - 21-07-2013, 15:23:24
RE: ogar 200 by kamil97 - kamil97 - 21-07-2013, 15:28:00
RE: ogar 200 by kamil97 - Marwerick - 21-07-2013, 15:32:09
RE: ogar 200 by kamil97 - kamil97 - 21-07-2013, 15:47:00
RE: ogar 200 by kamil97 - Pompuś - 21-07-2013, 16:23:58
RE: ogar 200 by kamil97 - kamil97 - 21-07-2013, 16:32:28
RE: ogar 200 by kamil97 - alek736 - 21-07-2013, 16:33:51
RE: ogar 200 by kamil97 - Marwerick - 21-07-2013, 16:39:02
RE: ogar 200 by kamil97 - kamil97 - 22-07-2013, 12:07:18
RE: ogar 200 by kamil97 - Pompuś - 22-07-2013, 12:13:23
RE: ogar 200 by kamil97 - kamil97 - 22-07-2013, 14:58:07
RE: ogar 200 by kamil97 - kondzio310 - 22-07-2013, 15:12:38
RE: ogar 200 by kamil97 - kamil97 - 22-07-2013, 18:25:45
RE: ogar 200 by kamil97 - kamil97 - 22-07-2013, 20:49:28
RE: ogar 200 by kamil97 - Marwerick - 22-07-2013, 20:55:04
RE: ogar 200 by kamil97 - kamil97 - 22-07-2013, 22:01:03
RE: ogar 200 by kamil97 - theogarowiec - 22-07-2013, 22:30:15
RE: ogar 200 by kamil97 - mikbow - 23-07-2013, 09:12:19
RE: ogar 200 by kamil97 - kamil97 - 23-07-2013, 10:24:23
RE: ogar 200 by kamil97 - Dawid.xD - 23-07-2013, 10:29:57
RE: ogar 200 by kamil97 - kamil97 - 23-07-2013, 10:40:05
RE: ogar 200 by kamil97 - kamil97 - 23-07-2013, 13:04:29
RE: ogar 200 by kamil97 - radek2011 - 23-07-2013, 23:56:55
RE: ogar 200 by kamil97 - kamil97 - 23-07-2013, 23:59:51
RE: ogar 200 by kamil97 - radek2011 - 24-07-2013, 00:05:30
RE: ogar 200 by kamil97 - kamil97 - 24-07-2013, 00:11:58
RE: ogar 200 by kamil97 - radek2011 - 24-07-2013, 00:13:24
RE: ogar 200 by kamil97 - kamil97 - 24-07-2013, 00:18:25
RE: ogar 200 by kamil97 - kamil97 - 26-07-2013, 22:44:26
RE: ogar 200 by kamil97 - kamil97 - 27-07-2013, 23:27:48
RE: ogar 200 by kamil97 - theogarowiec - 27-07-2013, 23:30:35
RE: ogar 200 by kamil97 - kamil97 - 27-07-2013, 23:52:46
RE: ogar 200 by kamil97 - kamil97 - 28-07-2013, 22:04:53
RE: ogar 200 by kamil97 - kamil97 - 28-07-2013, 23:49:32
RE: ogar 200 by kamil97 - olo09 - 29-07-2013, 14:53:12
RE: ogar 200 by kamil97 - kamil97 - 29-07-2013, 15:46:00
RE: ogar 200 by kamil97 - Marwerick - 29-07-2013, 19:49:02
RE: ogar 200 by kamil97 - kamil97 - 31-07-2013, 22:34:40
RE: ogar 200 by kamil97 - kamil97 - 02-08-2013, 14:50:46
RE: ogar 200 by kamil97 - kamil97 - 02-08-2013, 17:33:49
RE: ogar 200 by kamil97 - radek2011 - 02-08-2013, 18:12:21
RE: ogar 200 by kamil97 - kamil97 - 02-08-2013, 18:15:23
RE: ogar 200 by kamil97 - kamil97 - 02-08-2013, 21:52:13
RE: ogar 200 by kamil97 - radek2011 - 04-08-2013, 11:04:29
RE: ogar 200 by kamil97 - kamil97 - 04-08-2013, 11:10:09
RE: ogar 200 by kamil97 - radek2011 - 04-08-2013, 11:13:11
RE: ogar 200 by kamil97 - kamil97 - 04-08-2013, 11:15:50
RE: ogar 200 by kamil97 - radek2011 - 04-08-2013, 11:33:11
RE: ogar 200 by kamil97 - kamil97 - 04-08-2013, 12:00:06
RE: ogar 200 by kamil97 - Motoryniarz2013 - 04-08-2013, 13:10:09
RE: ogar 200 by kamil97 - kamil97 - 04-08-2013, 16:05:23
RE: ogar 200 by kamil97 - kamil97 - 04-08-2013, 22:10:54
RE: ogar 200 by kamil97 - theogarowiec - 12-08-2013, 15:07:55
RE: ogar 200 by kamil97 - kamil97 - 12-08-2013, 15:11:01
RE: ogar 200 by kamil97 - theogarowiec - 12-08-2013, 15:14:38
RE: ogar 200 by kamil97 - kamil97 - 12-08-2013, 15:27:48
RE: ogar 200 by kamil97 - kamil97 - 14-08-2013, 21:40:26
RE: ogar 200 by kamil97 - theogarowiec - 14-08-2013, 21:49:19
RE: ogar 200 by kamil97 - kamil97 - 14-08-2013, 21:53:36
RE: ogar 200 by kamil97 - pawel_2540 - 14-08-2013, 21:57:12
RE: ogar 200 by kamil97 - kamil97 - 14-08-2013, 22:15:18
RE: ogar 200 by kamil97 - afik98 - 14-08-2013, 22:21:18
RE: ogar 200 by kamil97 - kamil97 - 14-08-2013, 22:25:53
RE: ogar 200 by kamil97 - kamil97 - 16-08-2013, 22:24:07
RE: ogar 200 by kamil97 - kamil97 - 17-08-2013, 21:18:59
RE: ogar 200 by kamil97 - kondzio310 - 17-08-2013, 23:30:52
RE: ogar 200 by kamil97 - kamil97 - 17-08-2013, 23:42:48
RE: ogar 200 by kamil97 - kamil97 - 18-08-2013, 22:50:41
RE: ogar 200 by kamil97 - theogarowiec - 22-08-2013, 12:43:01
RE: ogar 200 by kamil97 - kamil97 - 28-08-2013, 22:34:52
RE: ogar 200 by kamil97 - kamil97 - 30-08-2013, 21:17:38
RE: ogar 200 by kamil97 - alek736 - 30-08-2013, 21:22:34
RE: ogar 200 by kamil97 - kamil97 - 07-09-2013, 21:28:10
RE: ogar 200 by kamil97 - kamil97 - 13-09-2013, 23:07:47
RE: ogar 200 by kamil97 - kamil97 - 16-09-2013, 17:04:15
RE: ogar 200 by kamil97 - michal5320 - 16-09-2013, 17:33:52
RE: ogar 200 by kamil97 - kamil97 - 16-09-2013, 17:53:38
RE: Romet ogar 200 project electronic 12v 60/4 by kamil97 - kamil97 - 15-12-2013 18:44:17


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:


Chłopcy Rometowcy, 2010 - 2026. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis i odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Kontakt | Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Mapa użytkowników | Lista banów
 Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.


  

Hasło
  





Reklama


 Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

 Ostatnie wątki
Identyfikacja modelu rome...
Ostatni post: krystian276
Dzisiaj 13:11:16
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 26
Montaż wachacza ogar 200
Ostatni post: joozek
Dzisiaj 00:55:01
» Odpowiedzi: 6
» Wyświetleń: 483
Skrzynka narzędzi Ogar 20...
Ostatni post: romek
Wczoraj 14:22:15
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 74
Romet ogar 205 slabo pali...
Ostatni post: Dinozaur
Wczoraj 11:18:09
» Odpowiedzi: 8
» Wyświetleń: 505
Moja nowa dojazdówka (Oga...
Ostatni post: grissley
Wczoraj 02:39:42
» Odpowiedzi: 148
» Wyświetleń: 34505
WueSKa 125 - Czyli ponios...
Ostatni post: Quake96
23-06-2026 22:56:39
» Odpowiedzi: 17
» Wyświetleń: 2977
Sprzedam romet Turing 2 i...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 22:21:22
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 61
Szczęki hamulcowe Romet S...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 21:51:52
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 105
"Blokujący się" bieg
Ostatni post: Kapiromet
23-06-2026 20:41:43
» Odpowiedzi: 6
» Wyświetleń: 285
[Wiki] Romet (DEZAMET) St...
Ostatni post: tie.my.r0pe
22-06-2026 23:44:10
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 5193
Wigry-lux 75r gotowy na r...
Ostatni post: Kierownik złomowca
19-06-2026 22:25:34
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 167
Luźna linka gazu
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:11:58
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 329
Dzwięk ocierania
Ostatni post: Kapiromet
19-06-2026 07:10:01
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 355
Romet 50-T1 - Ale jaki?
Ostatni post: romek
19-06-2026 06:24:48
» Odpowiedzi: 12
» Wyświetleń: 748
Prezentacja mojej Stelli
Ostatni post: usertm
18-06-2026 15:37:46
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 243

Reklama