Jesteś nowy na forum? - Zachęcamy do przywitania się w dziale "Powitalnia" Smile

Zapraszamy na nasz oficjalny profil - facebook.com/ChlopcyRometowcy

Odpowiedz 
Zapłon bezstykowy ogar 205
Autor Wiadomość
Jorguś Offline
Uczeń
*


Liczba postów: 195
Imię: Mateusz
Skąd: Opole/Łambinowice
Pojazd: Romet Ogar 205
Post: #55
RE: Zapłon bezstykowy ogar 205
Ogar odpalil na tym zaplonie ,ale nie bylo dobrego miejdca na impulsator to zaplon zdemontowałem ,i zamierzam dac do ogara 200,muszę przewijac cewke czy wystarczy trafo?
18-11-2013 18:43:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Zapłon bezstykowy ogar 205 - Jorguś - 27-09-2013, 10:38:55
RE: Zapłon bezstykowy ogar 205 - stqc - 27-09-2013, 18:08:46
RE: Zapłon bezstykowy ogar 205 - Jorguś - 27-09-2013, 18:58:10
RE: Zapłon bezstykowy ogar 205 - stqc - 27-09-2013, 19:08:01
RE: Zapłon bezstykowy ogar 205 - Jorguś - 27-09-2013, 19:24:12
RE: Zapłon bezstykowy ogar 205 - stqc - 27-09-2013, 20:01:33
RE: Zapłon bezstykowy ogar 205 - BigSoft - 27-09-2013, 20:15:36
RE: Zapłon bezstykowy ogar 205 - Jorguś - 27-09-2013, 20:31:03
RE: Zapłon bezstykowy ogar 205 - BigSoft - 27-09-2013, 20:35:53
RE: Zapłon bezstykowy ogar 205 - stqc - 27-09-2013, 20:48:57
RE: Zapłon bezstykowy ogar 205 - Jorguś - 27-09-2013, 20:57:00
RE: Zapłon bezstykowy ogar 205 - BigSoft - 27-09-2013, 21:12:13
RE: Zapłon bezstykowy ogar 205 - Jorguś - 27-09-2013, 21:13:45
RE: Zapłon bezstykowy ogar 205 - BigSoft - 27-09-2013, 21:17:13
RE: Zapłon bezstykowy ogar 205 - Jorguś - 27-09-2013, 21:38:02
RE: Zapłon bezstykowy ogar 205 - BigSoft - 27-09-2013, 21:51:00
RE: Zapłon bezstykowy ogar 205 - fosa - 27-09-2013, 21:53:30
RE: Zapłon bezstykowy ogar 205 - Jorguś - 27-09-2013, 22:03:06
RE: Zapłon bezstykowy ogar 205 - Kanilox - 27-09-2013, 22:27:02
RE: Zapłon bezstykowy ogar 205 - rpd - 27-09-2013, 22:31:32
RE: Zapłon bezstykowy ogar 205 - Jorguś - 27-09-2013, 22:41:18
RE: Zapłon bezstykowy ogar 205 - BigSoft - 27-09-2013, 23:46:11
RE: Zapłon bezstykowy ogar 205 - stqc - 28-09-2013, 08:49:40
RE: Zapłon bezstykowy ogar 205 - Jorguś - 28-09-2013, 12:49:25
RE: Zapłon bezstykowy ogar 205 - Dawid.xD - 28-09-2013, 14:07:47
RE: Zapłon bezstykowy ogar 205 - stqc - 28-09-2013, 17:08:04
RE: Zapłon bezstykowy ogar 205 - Jorguś - 28-09-2013, 21:30:43
RE: Zapłon bezstykowy ogar 205 - Jorguś - 30-09-2013, 21:25:20
RE: Zapłon bezstykowy ogar 205 - BigSoft - 30-09-2013, 21:49:31
RE: Zapłon bezstykowy ogar 205 - Jorguś - 30-09-2013, 22:43:07
RE: Zapłon bezstykowy ogar 205 - BigSoft - 30-09-2013, 23:22:56
RE: Zapłon bezstykowy ogar 205 - Jorguś - 01-10-2013, 22:38:20
RE: Zapłon bezstykowy ogar 205 - Radek_21 - 02-10-2013, 00:35:20
RE: Zapłon bezstykowy ogar 205 - Jorguś - 03-10-2013, 16:32:36
RE: Zapłon bezstykowy ogar 205 - BigSoft - 03-10-2013, 19:58:27
RE: Zapłon bezstykowy ogar 205 - Jorguś - 03-10-2013, 21:17:20
RE: Zapłon bezstykowy ogar 205 - BigSoft - 03-10-2013, 21:54:06
RE: Zapłon bezstykowy ogar 205 - Jorguś - 03-10-2013, 22:17:04
RE: Zapłon bezstykowy ogar 205 - Błażej - 03-10-2013, 23:38:05
RE: Zapłon bezstykowy ogar 205 - BigSoft - 04-10-2013, 19:43:28
RE: Zapłon bezstykowy ogar 205 - Jorguś - 06-10-2013, 23:15:21
RE: Zapłon bezstykowy ogar 205 - BigSoft - 07-10-2013, 00:42:11
RE: Zapłon bezstykowy ogar 205 - Jorguś - 07-10-2013, 11:35:33
RE: Zapłon bezstykowy ogar 205 - Jorguś - 07-10-2013, 23:44:03
RE: Zapłon bezstykowy ogar 205 - BigSoft - 08-10-2013, 20:05:16
RE: Zapłon bezstykowy ogar 205 - Jorguś - 08-10-2013, 22:14:47
RE: Zapłon bezstykowy ogar 205 - BigSoft - 09-10-2013, 20:11:22
RE: Zapłon bezstykowy ogar 205 - Jorguś - 09-10-2013, 21:58:34
RE: Zapłon bezstykowy ogar 205 - BigSoft - 09-10-2013, 22:29:46
RE: Zapłon bezstykowy ogar 205 - Jorguś - 09-10-2013, 22:48:29
RE: Zapłon bezstykowy ogar 205 - Jorguś - 10-10-2013, 22:45:50
RE: Zapłon bezstykowy ogar 205 - Mysiu - 10-10-2013, 23:21:12
RE: Zapłon bezstykowy ogar 205 - Jorguś - 20-10-2013, 16:26:41
RE: Zapłon bezstykowy ogar 205 - Jorguś - 18-11-2013 18:43:40
RE: Zapłon bezstykowy ogar 205 - Simon - 18-11-2013, 18:58:49
RE: Zapłon bezstykowy ogar 205 - kamil97 - 18-11-2013, 19:20:17
RE: Zapłon bezstykowy ogar 205 - Jorguś - 18-11-2013, 21:04:03
RE: Zapłon bezstykowy ogar 205 - stqc - 18-11-2013, 21:46:31
RE: Zapłon bezstykowy ogar 205 - Jorguś - 18-11-2013, 21:55:39
RE: Zapłon bezstykowy ogar 205 - kamil97 - 18-11-2013, 22:04:09
RE: Zapłon bezstykowy ogar 205 - Jorguś - 18-11-2013, 22:17:16
RE: Zapłon bezstykowy ogar 205 - Simon - 18-11-2013, 22:19:18
RE: Zapłon bezstykowy ogar 205 - Jorguś - 18-11-2013, 22:27:10
RE: Zapłon bezstykowy ogar 205 - BigSoft - 18-11-2013, 23:51:57
RE: Zapłon bezstykowy ogar 205 - Jorguś - 19-11-2013, 00:41:36
RE: Zapłon bezstykowy ogar 205 - Jorguś - 19-11-2013, 15:59:04
RE: Zapłon bezstykowy ogar 205 - stqc - 19-11-2013, 17:21:16
RE: Zapłon bezstykowy ogar 205 - Jorguś - 19-11-2013, 17:32:16
RE: Zapłon bezstykowy ogar 205 - BigSoft - 19-11-2013, 23:46:38
RE: Zapłon bezstykowy ogar 205 - Jorguś - 20-11-2013, 09:41:15
RE: Zapłon bezstykowy ogar 205 - BigSoft - 20-11-2013, 23:44:04
RE: Zapłon bezstykowy ogar 205 - Jorguś - 21-11-2013, 01:19:31
RE: Zapłon bezstykowy ogar 205 - Jorguś - 30-11-2013, 00:12:32
RE: Zapłon bezstykowy ogar 205 - BigSoft - 30-11-2013, 00:13:24
RE: Zapłon bezstykowy ogar 205 - Jorguś - 30-11-2013, 00:35:37
RE: Zapłon bezstykowy ogar 205 - BigSoft - 30-11-2013, 00:46:23
RE: Zapłon bezstykowy ogar 205 - Jorguś - 30-11-2013, 00:50:24
RE: Zapłon bezstykowy ogar 205 - BigSoft - 30-11-2013, 00:53:11
RE: Zapłon bezstykowy ogar 205 - Jorguś - 30-11-2013, 00:59:33
RE: Zapłon bezstykowy ogar 205 - BigSoft - 30-11-2013, 01:09:56
RE: Zapłon bezstykowy ogar 205 - Jorguś - 30-11-2013, 12:35:23
RE: Zapłon bezstykowy ogar 205 - BigSoft - 30-11-2013, 15:22:01


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości


Chłopcy Rometowcy, 2010 - 2026. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis i odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Kontakt | Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Mapa użytkowników | Lista banów
 Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.


  

Hasło
  





Reklama


 Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

 Ostatnie wątki
Romet ogar 205 slabo pali...
Ostatni post: Dinozaur
Dzisiaj 10:19:03
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 223
Wigry-lux 75r gotowy na r...
Ostatni post: Kierownik złomowca
19-06-2026 22:25:34
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 106
Montaż wachacza ogar 200
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:13:35
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 338
Luźna linka gazu
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:11:58
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 199
Dzwięk ocierania
Ostatni post: Kapiromet
19-06-2026 07:10:01
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 242
Romet 50-T1 - Ale jaki?
Ostatni post: romek
19-06-2026 06:24:48
» Odpowiedzi: 12
» Wyświetleń: 499
Prezentacja mojej Stelli
Ostatni post: usertm
18-06-2026 15:37:46
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 182
Wigry 1975 - Przywrócenie...
Ostatni post: usertm
18-06-2026 15:27:30
» Odpowiedzi: 20
» Wyświetleń: 6340
Liczba oktanowa a ustawie...
Ostatni post: Dinozaur
18-06-2026 10:29:18
» Odpowiedzi: 70
» Wyświetleń: 19840
Romet Romka - 50-T-1 '82r...
Ostatni post: romek
17-06-2026 20:12:55
» Odpowiedzi: 212
» Wyświetleń: 96709
Dwie jawki Mustang - okaz...
Ostatni post: usertm
17-06-2026 19:53:12
» Odpowiedzi: 7
» Wyświetleń: 423
Plastiki
Ostatni post: Grzeszek
17-06-2026 12:08:19
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 249
Uszczelka pod głowicę
Ostatni post: mr.torwald@gmail.com
17-06-2026 11:02:58
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 305
Czy stomilki dadzą radę?
Ostatni post: romek
16-06-2026 22:22:06
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 193
Czy do silnika dwusuwoweg...
Ostatni post: Bob_Harley
16-06-2026 15:14:57
» Odpowiedzi: 17
» Wyświetleń: 4469

Reklama