Jesteś nowy na forum? - Zachęcamy do przywitania się w dziale "Powitalnia" Smile

Zapraszamy na nasz oficjalny profil - facebook.com/ChlopcyRometowcy

Odpowiedz 
Simson Enduro s51
Autor Wiadomość
seba_1239 Offline
Romet Ogar 205
*


Liczba postów: 149
Imię: Sebastian
Skąd: Kowale
Pojazd: Romet Ogar 205
Post: #12
RE: Simson Enduro s51
Na razie to nie ma się czym podniecać bo jeszcze silnika nie rozpołowiłem nawet Smile
Wszystko było by szybciej gdyby były fundusze Smile Na tą chwilę mam kasę na wał s70 z wypełniaczami + konkretne łożyska i uszczelniacze Big Grin
Czyli połowa sukcesuSmile Jak do świąt się wyrobię z silnikiem to będę zadowolony Smile

Romet Ogar 205 1991 http://www.chlopcyrometowcy.pl/showthread.php?tid=5184

Simson S51 Enduro 1990 http://www.chlopcyrometowcy.pl/showthread.php?tid=19561
15-10-2013 23:23:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Simson Enduro s51 - seba_1239 - 15-10-2013, 22:10:53
RE: Simson Enduro s51 - alek736 - 15-10-2013, 22:18:59
RE: Simson Enduro s51 - Wojtek3362 - 15-10-2013, 22:19:02
RE: Simson Enduro s51 - seba_1239 - 15-10-2013, 22:35:59
RE: Simson Enduro s51 - alek736 - 15-10-2013, 22:40:59
RE: Simson Enduro s51 - seba_1239 - 15-10-2013, 22:46:59
RE: Simson Enduro s51 - arasszymaras - 15-10-2013, 22:51:39
RE: Simson Enduro s51 - Pompuś - 15-10-2013, 22:56:26
RE: Simson Enduro s51 - seba_1239 - 15-10-2013, 23:07:46
RE: Simson Enduro s51 - Pompuś - 15-10-2013, 23:09:49
RE: Simson Enduro s51 - Marwerick - 15-10-2013, 23:23:17
RE: Simson Enduro s51 - seba_1239 - 15-10-2013 23:23:59
RE: Simson Enduro s51 - Marwerick - 15-10-2013, 23:30:35
RE: Simson Enduro s51 - seba_1239 - 16-10-2013, 00:22:15
RE: Simson Enduro s51 - MrF4k - 16-10-2013, 17:51:47
RE: Simson Enduro s51 - wiher1997 - 19-10-2013, 13:01:06
RE: Simson Enduro s51 - danio44 - 19-10-2013, 13:17:59
RE: Simson Enduro s51 - seba_1239 - 24-10-2013, 14:03:59
RE: Simson Enduro s51 - seba_1239 - 25-10-2013, 04:40:25
RE: Simson Enduro s51 - alek736 - 25-10-2013, 10:49:31
RE: Simson Enduro s51 - seba_1239 - 25-10-2013, 22:02:53
RE: Simson Enduro s51 - alek736 - 25-10-2013, 22:05:56
RE: Simson Enduro s51 - seba_1239 - 07-12-2013, 11:43:05
RE: Simson Enduro s51 - MrF4k - 08-12-2013, 00:15:43
RE: Simson Enduro s51 - seba_1239 - 08-12-2013, 14:57:02
RE: Simson Enduro s51 - seba_1239 - 11-12-2013, 16:19:09
RE: Simson Enduro s51 - krzysiu1505 - 11-12-2013, 17:09:29
RE: Simson Enduro s51 - seba_1239 - 11-12-2013, 17:13:44
RE: Simson Enduro s51 - alek736 - 11-12-2013, 17:25:38
RE: Simson Enduro s51 - seba_1239 - 19-01-2014, 22:59:16
RE: Simson Enduro s51 - seba_1239 - 20-01-2014, 12:41:04
RE: Simson Enduro s51 - alek736 - 20-01-2014, 18:22:52
RE: Simson Enduro s51 - MrF4k - 20-01-2014, 22:11:32
RE: Simson Enduro s51 - seba_1239 - 22-01-2014, 16:25:15
RE: Simson Enduro s51 - Marwerick - 22-01-2014, 22:24:34
RE: Simson Enduro s51 - seba_1239 - 23-01-2014, 04:33:11
RE: Simson Enduro s51 - Wojtek3362 - 22-01-2014, 22:27:23
RE: Simson Enduro s51 - Patryk31181 - 22-01-2014, 22:35:12
RE: Simson Enduro s51 - Marwerick - 23-01-2014, 23:18:14
RE: Simson Enduro s51 - seba_1239 - 24-01-2014, 00:24:22
RE: Simson Enduro s51 - Marwerick - 24-01-2014, 00:26:34
RE: Simson Enduro s51 - seba_1239 - 24-01-2014, 00:46:30
RE: Simson Enduro s51 - seba_1239 - 28-01-2014, 01:08:02
RE: Simson Enduro s51 - seba_1239 - 12-02-2014, 22:43:37
RE: Simson Enduro s51 - Marwerick - 12-02-2014, 23:03:56
RE: Simson Enduro s51 - seba_1239 - 13-02-2014, 12:43:53
RE: Simson Enduro s51 - Marwerick - 13-02-2014, 22:56:08
RE: Simson Enduro s51 - seba_1239 - 22-02-2014, 10:19:49
RE: Simson Enduro s51 - seba_1239 - 24-02-2014, 23:44:58
RE: Simson Enduro s51 - alek736 - 24-02-2014, 23:49:11
RE: Simson Enduro s51 - Marwerick - 25-02-2014, 00:23:43
RE: Simson Enduro s51 - seba_1239 - 25-02-2014, 00:40:59
RE: Simson Enduro s51 - motomaniak - 28-02-2014, 21:51:06
RE: Simson Enduro s51 - seba_1239 - 26-10-2018, 21:48:11
RE: Simson Enduro s51 - Odrestaurator - 27-10-2018, 00:39:53
RE: Simson Enduro s51 - Marwerick - 27-10-2018, 23:11:09
RE: Simson Enduro s51 - Odrestaurator - 28-10-2018, 01:14:58
RE: Simson Enduro s51 - seba_1239 - 01-11-2018, 16:46:18
RE: Simson Enduro s51 - theogarowiec - 01-11-2018, 17:07:13
RE: Simson Enduro s51 - NoSeLatamTrochu - 01-11-2018, 19:22:00


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:


Chłopcy Rometowcy, 2010 - 2026. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis i odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Kontakt | Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Mapa użytkowników | Lista banów
 Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.


  

Hasło
  





Reklama


 Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

 Ostatnie wątki
Skrzynka narzędzi Ogar 20...
Ostatni post: johnatanpaniniman27
Dzisiaj 12:36:40
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 11
Romet ogar 205 slabo pali...
Ostatni post: Dinozaur
Dzisiaj 11:18:09
» Odpowiedzi: 8
» Wyświetleń: 408
Moja nowa dojazdówka (Oga...
Ostatni post: grissley
Dzisiaj 02:39:42
» Odpowiedzi: 148
» Wyświetleń: 34290
WueSKa 125 - Czyli ponios...
Ostatni post: Quake96
Wczoraj 22:56:39
» Odpowiedzi: 17
» Wyświetleń: 2933
Sprzedam romet Turing 2 i...
Ostatni post: Janek.Ogar
Wczoraj 22:21:22
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 33
Szczęki hamulcowe Romet S...
Ostatni post: Janek.Ogar
Wczoraj 21:51:52
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 71
"Blokujący się" bieg
Ostatni post: Kapiromet
Wczoraj 20:41:43
» Odpowiedzi: 6
» Wyświetleń: 206
[Wiki] Romet (DEZAMET) St...
Ostatni post: tie.my.r0pe
22-06-2026 23:44:10
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 5174
Wigry-lux 75r gotowy na r...
Ostatni post: Kierownik złomowca
19-06-2026 22:25:34
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 155
Montaż wachacza ogar 200
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:13:35
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 416
Luźna linka gazu
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:11:58
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 292
Dzwięk ocierania
Ostatni post: Kapiromet
19-06-2026 07:10:01
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 313
Romet 50-T1 - Ale jaki?
Ostatni post: romek
19-06-2026 06:24:48
» Odpowiedzi: 12
» Wyświetleń: 626
Prezentacja mojej Stelli
Ostatni post: usertm
18-06-2026 15:37:46
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 226
Wigry 1975 - Przywrócenie...
Ostatni post: usertm
18-06-2026 15:27:30
» Odpowiedzi: 20
» Wyświetleń: 6389

Reklama