Jesteś nowy na forum? - Zachęcamy do przywitania się w dziale "Powitalnia" Smile

Zapraszamy na nasz oficjalny profil - facebook.com/ChlopcyRometowcy

Odpowiedz 
Simson Enduro s51
Autor Wiadomość
seba_1239 Offline
Romet Ogar 205
*


Liczba postów: 149
Imię: Sebastian
Skąd: Kowale
Pojazd: Romet Ogar 205
Post: #1
Simson Enduro s51
Cześć!
Z ogarem niestety rozstałem sięConfused i czasami tego żałuję ale takie życie. Jego miejsce zastąpił Simson Enduro Elektronik z 1990 roku (rok starszy od ogiego). Kupiłem go od kuzyna. Nie miał iskry. Powalczyłem z instalacją Iskra się pojawiła. Simek odpalał. Niestety przerywał nie chciał wkręcać się na obroty itp. Postanowiłem Wziąć się za remoncik silnika.
Z zakupionych gratów już mam:
-zapłon Ducati Energia,
-cewkomoduł RMS,
-gaźnik Amal 19t rozwiecony na 21 mm ( tak już kupiłem)

Do tej układanki brakuje mi jeszcze regulatora napięcia, przerywacza kierunków oraz stacyjki. Instalację będę kładł od nowa. Ale teraz priorytetem jest silnik.
Plany są ale nie chcę zapeszać Smile Czeka mnie jeszcze masa pracy i masa części do kupienia ale mam nadzieję że uda się to poskładać jak się należy i odwdzięczy się przyjemnością z jazdy Smile
Kilka fotexów :F


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us

To by było chyba na tyle. Jeśli będzie się coś działo to będę aktualizował Smile
Pozdrawiam

Romet Ogar 205 1991 http://www.chlopcyrometowcy.pl/showthread.php?tid=5184

Simson S51 Enduro 1990 http://www.chlopcyrometowcy.pl/showthread.php?tid=19561
15-10-2013 22:10:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
[+] 1 osoba postawiła piwo seba_1239 za ten post.
Reklama
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Simson Enduro s51 - seba_1239 - 15-10-2013 22:10:53
RE: Simson Enduro s51 - alek736 - 15-10-2013, 22:18:59
RE: Simson Enduro s51 - Wojtek3362 - 15-10-2013, 22:19:02
RE: Simson Enduro s51 - seba_1239 - 15-10-2013, 22:35:59
RE: Simson Enduro s51 - alek736 - 15-10-2013, 22:40:59
RE: Simson Enduro s51 - seba_1239 - 15-10-2013, 22:46:59
RE: Simson Enduro s51 - arasszymaras - 15-10-2013, 22:51:39
RE: Simson Enduro s51 - Pompuś - 15-10-2013, 22:56:26
RE: Simson Enduro s51 - seba_1239 - 15-10-2013, 23:07:46
RE: Simson Enduro s51 - Pompuś - 15-10-2013, 23:09:49
RE: Simson Enduro s51 - Marwerick - 15-10-2013, 23:23:17
RE: Simson Enduro s51 - seba_1239 - 15-10-2013, 23:23:59
RE: Simson Enduro s51 - Marwerick - 15-10-2013, 23:30:35
RE: Simson Enduro s51 - seba_1239 - 16-10-2013, 00:22:15
RE: Simson Enduro s51 - MrF4k - 16-10-2013, 17:51:47
RE: Simson Enduro s51 - wiher1997 - 19-10-2013, 13:01:06
RE: Simson Enduro s51 - danio44 - 19-10-2013, 13:17:59
RE: Simson Enduro s51 - seba_1239 - 24-10-2013, 14:03:59
RE: Simson Enduro s51 - seba_1239 - 25-10-2013, 04:40:25
RE: Simson Enduro s51 - alek736 - 25-10-2013, 10:49:31
RE: Simson Enduro s51 - seba_1239 - 25-10-2013, 22:02:53
RE: Simson Enduro s51 - alek736 - 25-10-2013, 22:05:56
RE: Simson Enduro s51 - seba_1239 - 07-12-2013, 11:43:05
RE: Simson Enduro s51 - MrF4k - 08-12-2013, 00:15:43
RE: Simson Enduro s51 - seba_1239 - 08-12-2013, 14:57:02
RE: Simson Enduro s51 - seba_1239 - 11-12-2013, 16:19:09
RE: Simson Enduro s51 - krzysiu1505 - 11-12-2013, 17:09:29
RE: Simson Enduro s51 - seba_1239 - 11-12-2013, 17:13:44
RE: Simson Enduro s51 - alek736 - 11-12-2013, 17:25:38
RE: Simson Enduro s51 - seba_1239 - 19-01-2014, 22:59:16
RE: Simson Enduro s51 - seba_1239 - 20-01-2014, 12:41:04
RE: Simson Enduro s51 - alek736 - 20-01-2014, 18:22:52
RE: Simson Enduro s51 - MrF4k - 20-01-2014, 22:11:32
RE: Simson Enduro s51 - seba_1239 - 22-01-2014, 16:25:15
RE: Simson Enduro s51 - Marwerick - 22-01-2014, 22:24:34
RE: Simson Enduro s51 - seba_1239 - 23-01-2014, 04:33:11
RE: Simson Enduro s51 - Wojtek3362 - 22-01-2014, 22:27:23
RE: Simson Enduro s51 - Patryk31181 - 22-01-2014, 22:35:12
RE: Simson Enduro s51 - Marwerick - 23-01-2014, 23:18:14
RE: Simson Enduro s51 - seba_1239 - 24-01-2014, 00:24:22
RE: Simson Enduro s51 - Marwerick - 24-01-2014, 00:26:34
RE: Simson Enduro s51 - seba_1239 - 24-01-2014, 00:46:30
RE: Simson Enduro s51 - seba_1239 - 28-01-2014, 01:08:02
RE: Simson Enduro s51 - seba_1239 - 12-02-2014, 22:43:37
RE: Simson Enduro s51 - Marwerick - 12-02-2014, 23:03:56
RE: Simson Enduro s51 - seba_1239 - 13-02-2014, 12:43:53
RE: Simson Enduro s51 - Marwerick - 13-02-2014, 22:56:08
RE: Simson Enduro s51 - seba_1239 - 22-02-2014, 10:19:49
RE: Simson Enduro s51 - seba_1239 - 24-02-2014, 23:44:58
RE: Simson Enduro s51 - alek736 - 24-02-2014, 23:49:11
RE: Simson Enduro s51 - Marwerick - 25-02-2014, 00:23:43
RE: Simson Enduro s51 - seba_1239 - 25-02-2014, 00:40:59
RE: Simson Enduro s51 - motomaniak - 28-02-2014, 21:51:06
RE: Simson Enduro s51 - seba_1239 - 26-10-2018, 21:48:11
RE: Simson Enduro s51 - Odrestaurator - 27-10-2018, 00:39:53
RE: Simson Enduro s51 - Marwerick - 27-10-2018, 23:11:09
RE: Simson Enduro s51 - Odrestaurator - 28-10-2018, 01:14:58
RE: Simson Enduro s51 - seba_1239 - 01-11-2018, 16:46:18
RE: Simson Enduro s51 - theogarowiec - 01-11-2018, 17:07:13
RE: Simson Enduro s51 - NoSeLatamTrochu - 01-11-2018, 19:22:00


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:


Chłopcy Rometowcy, 2010 - 2026. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis i odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Kontakt | Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Mapa użytkowników | Lista banów
 Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.


  

Hasło
  





Reklama


 Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

 Ostatnie wątki
Romet ogar 205 slabo pali...
Ostatni post: Dinozaur
Dzisiaj 11:18:09
» Odpowiedzi: 8
» Wyświetleń: 403
Moja nowa dojazdówka (Oga...
Ostatni post: grissley
Dzisiaj 02:39:42
» Odpowiedzi: 148
» Wyświetleń: 34288
WueSKa 125 - Czyli ponios...
Ostatni post: Quake96
Wczoraj 22:56:39
» Odpowiedzi: 17
» Wyświetleń: 2933
Sprzedam romet Turing 2 i...
Ostatni post: Janek.Ogar
Wczoraj 22:21:22
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 33
Szczęki hamulcowe Romet S...
Ostatni post: Janek.Ogar
Wczoraj 21:51:52
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 68
"Blokujący się" bieg
Ostatni post: Kapiromet
Wczoraj 20:41:43
» Odpowiedzi: 6
» Wyświetleń: 201
[Wiki] Romet (DEZAMET) St...
Ostatni post: tie.my.r0pe
22-06-2026 23:44:10
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 5173
Wigry-lux 75r gotowy na r...
Ostatni post: Kierownik złomowca
19-06-2026 22:25:34
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 153
Montaż wachacza ogar 200
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:13:35
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 414
Luźna linka gazu
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:11:58
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 291
Dzwięk ocierania
Ostatni post: Kapiromet
19-06-2026 07:10:01
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 311
Romet 50-T1 - Ale jaki?
Ostatni post: romek
19-06-2026 06:24:48
» Odpowiedzi: 12
» Wyświetleń: 619
Prezentacja mojej Stelli
Ostatni post: usertm
18-06-2026 15:37:46
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 226
Wigry 1975 - Przywrócenie...
Ostatni post: usertm
18-06-2026 15:27:30
» Odpowiedzi: 20
» Wyświetleń: 6384
Liczba oktanowa a ustawie...
Ostatni post: Dinozaur
18-06-2026 10:29:18
» Odpowiedzi: 70
» Wyświetleń: 19927

Reklama