Jesteś nowy na forum? - Zachęcamy do przywitania się w dziale "Powitalnia" Smile

Zapraszamy na nasz oficjalny profil - facebook.com/ChlopcyRometowcy

Ankieta: Silnik Simsona w Charcie
Tak
Nie
[Wyniki ankiety]
 
Odpowiedz 
Silnik Simsona do Charta
Autor Wiadomość
chart21050 Offline
4t-Master
*


Liczba postów: 1,002
Imię: Konrad
Skąd: MMz
Pojazd: Romet Chart
Post: #40
RE: Silnik Simsona do Charta
(21-08-2013 11:15:25)stqc napisał(a):  
(21-08-2013 10:31:41)gabriel0 napisał(a):  Jeżeli chcesz naprawdę mile spędzać czas na charcie:
1.Załóż jakiś lepszy gaźnik bo 14mc(obstawiam że taki masz) potrafi dać ci kopa. No chyba że masz binga to nie zmieniaj nic.

2. Daj jakiemuś gościowi coby ci kanały powiększył albo zrobił te 50/4 i w tedy naprawdę silniczek chodzi przyjemniej. A jeżeli naprawdę chcesz jeszcze coś zrobić, to daj do szlifu cylinder na 40.00mm i wstaw tłok od hondy dio.


Edit.

Ano i dla ciumoków powiem jeszcze że sprzęgło jest jebutne


1.Tak mam 14MC jak dla mnie to porażka totalna Wink Ale będzie w zimę SHA 14,12 oczywiście Dellorto. Uprzedzam pytanie dlaczego w zimę bo osoba od której kupie ten gaźnik będzie go używać do zimy Big Grin

2. Tak cylinder prawdopodobnie przerobi Janusz na ciut większe płuki i coś tam napewno pomodzi Big Grin Aha tłok nie będzie od DIO bo bez przeróbek nie pasuje, zostanie zastosowany tłok od MB Hondy i szlif na 39mm Big Grin

A ze sprzęgłem to zawsze można z hohowskim pogadać i on powiedział że może zrobi poradnik na sprzęgło 4 tarczowe do Charta chociaż oryginalne 3 tarczowe też daje rade Wink

:F na co będziesz zakładał to SHA 14,12 do 50/4 jak na tym gaźniku z tego co wiem brakuje paliwa przy osiąganiu v-max na serii. Do takiego seta to gaźnik min 16mm. Nwm Amal, albo coś większego bo ten SHA przy tym nie wyrobi. To się wstrzymaj, oddaj do dorobienia kanałów, i kup dobry gaźnik do tego bo szkoda kasy 2 razy wywalać na gaźnik.

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 21-08-2013 11:43:59 przez chart21050.)
21-08-2013 11:41:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Silnik Simsona do Charta - stqc - 13-08-2013, 19:57:07
RE: Silnik Simsona do Charta - chart21050 - 13-08-2013, 20:01:25
RE: Silnik Simsona do Charta - MrF4k - 13-08-2013, 20:07:35
RE: Silnik Simsona do Charta - MIREK.M2 - 13-08-2013, 20:12:48
RE: Silnik Simsona do Charta - stqc - 13-08-2013, 20:47:26
RE: Silnik Simsona do Charta - chart21050 - 13-08-2013, 20:54:40
RE: Silnik Simsona do Charta - stqc - 13-08-2013, 22:31:50
RE: Silnik Simsona do Charta - Stachu.G - 13-08-2013, 23:10:33
RE: Silnik Simsona do Charta - alek736 - 13-08-2013, 23:33:18
RE: Silnik Simsona do Charta - damix98 - 13-08-2013, 23:46:43
RE: Silnik Simsona do Charta - Conqeror - 14-08-2013, 08:41:42
RE: Silnik Simsona do Charta - lada97 - 14-08-2013, 17:00:44
RE: Silnik Simsona do Charta - stqc - 14-08-2013, 17:05:26
RE: Silnik Simsona do Charta - chuck - 15-08-2013, 14:59:57
RE: Silnik Simsona do Charta - Wojtek3362 - 15-08-2013, 15:09:52
RE: Silnik Simsona do Charta - Simon - 15-08-2013, 15:30:56
RE: Silnik Simsona do Charta - Amanssy - 15-08-2013, 15:42:55
RE: Silnik Simsona do Charta - krzysiu1505 - 15-08-2013, 16:41:11
RE: Silnik Simsona do Charta - stqc - 15-08-2013, 17:18:43
RE: Silnik Simsona do Charta - Amanssy - 15-08-2013, 19:08:53
RE: Silnik Simsona do Charta - stqc - 15-08-2013, 19:40:35
RE: Silnik Simsona do Charta - Conqeror - 16-08-2013, 08:40:39
RE: Silnik Simsona do Charta - stqc - 16-08-2013, 12:29:38
RE: Silnik Simsona do Charta - damian94 - 19-08-2013, 22:42:34
RE: Silnik Simsona do Charta - tramwajarz - 20-08-2013, 13:14:32
RE: Silnik Simsona do Charta - LukaszzT1 - 20-08-2013, 14:28:30
RE: Silnik Simsona do Charta - tramwajarz - 20-08-2013, 14:31:04
RE: Silnik Simsona do Charta - stqc - 20-08-2013, 14:40:23
RE: Silnik Simsona do Charta - LukaszzT1 - 20-08-2013, 14:44:27
RE: Silnik Simsona do Charta - stqc - 20-08-2013, 14:53:20
RE: Silnik Simsona do Charta - lada97 - 21-08-2013, 01:47:20
RE: Silnik Simsona do Charta - gabriel0 - 21-08-2013, 10:31:41
RE: Silnik Simsona do Charta - stqc - 21-08-2013, 11:15:25
RE: Silnik Simsona do Charta - gabriel0 - 21-08-2013, 11:24:24
RE: Silnik Simsona do Charta - LukaszzT1 - 21-08-2013, 11:35:32
RE: Silnik Simsona do Charta - stqc - 21-08-2013, 14:07:31
RE: Silnik Simsona do Charta - chart21050 - 21-08-2013 11:41:32
RE: Silnik Simsona do Charta - kw112 - 21-08-2013, 12:48:06
RE: Silnik Simsona do Charta - chart21050 - 21-08-2013, 14:35:45
RE: Silnik Simsona do Charta - stqc - 21-08-2013, 14:49:47
RE: Silnik Simsona do Charta - LukaszzT1 - 21-08-2013, 15:29:08
RE: Silnik Simsona do Charta - BigSoft - 21-08-2013, 16:36:57


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości


Chłopcy Rometowcy, 2010 - 2026. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis i odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Kontakt | Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Mapa użytkowników | Lista banów
 Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.


  

Hasło
  





Reklama


 Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

 Ostatnie wątki
Skrzynka narzędzi Ogar 20...
Ostatni post: romek
Dzisiaj 14:22:15
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 14
Romet ogar 205 slabo pali...
Ostatni post: Dinozaur
Dzisiaj 11:18:09
» Odpowiedzi: 8
» Wyświetleń: 412
Moja nowa dojazdówka (Oga...
Ostatni post: grissley
Dzisiaj 02:39:42
» Odpowiedzi: 148
» Wyświetleń: 34291
WueSKa 125 - Czyli ponios...
Ostatni post: Quake96
Wczoraj 22:56:39
» Odpowiedzi: 17
» Wyświetleń: 2933
Sprzedam romet Turing 2 i...
Ostatni post: Janek.Ogar
Wczoraj 22:21:22
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 34
Szczęki hamulcowe Romet S...
Ostatni post: Janek.Ogar
Wczoraj 21:51:52
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 72
"Blokujący się" bieg
Ostatni post: Kapiromet
Wczoraj 20:41:43
» Odpowiedzi: 6
» Wyświetleń: 208
[Wiki] Romet (DEZAMET) St...
Ostatni post: tie.my.r0pe
22-06-2026 23:44:10
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 5174
Wigry-lux 75r gotowy na r...
Ostatni post: Kierownik złomowca
19-06-2026 22:25:34
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 157
Montaż wachacza ogar 200
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:13:35
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 416
Luźna linka gazu
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:11:58
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 294
Dzwięk ocierania
Ostatni post: Kapiromet
19-06-2026 07:10:01
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 315
Romet 50-T1 - Ale jaki?
Ostatni post: romek
19-06-2026 06:24:48
» Odpowiedzi: 12
» Wyświetleń: 631
Prezentacja mojej Stelli
Ostatni post: usertm
18-06-2026 15:37:46
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 227
Wigry 1975 - Przywrócenie...
Ostatni post: usertm
18-06-2026 15:27:30
» Odpowiedzi: 20
» Wyświetleń: 6418

Reklama