Jesteś nowy na forum? - Zachęcamy do przywitania się w dziale "Powitalnia" Smile

Zapraszamy na nasz oficjalny profil - facebook.com/ChlopcyRometowcy

Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 głosów - 4.5 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
mala kolekcja
Autor Wiadomość
alojzyboch Offline
Nowy
*


Liczba postów: 50
Imię: maciek
Skąd: dolnyslask
Pojazd: Inny Romet
Post: #5
RE: mala kolekcja
Cześć! mam na imię Maciek. Starymi rowerami zacząłem interesować się jakieś pół roku temu. Pomysł odrestaurowania jakiejś kolarzówki wpadł nagle i spontanicznie, popytałem po znajomych i znalazłem jakiegoś waganta , trochę przy nim porobiłem i dałem go kuzynowi na urodziny. Wtedy zaczęła się moja przygoda , postanowiłem zebrać kilka polskich rowerów z dawnych czasów.
Od tego czasu zebrałem kilka rowerków, m.in
romet spoecial na oryginalnych podzespołach campagnolo i wainmann
romet sport- tez wszystko w oryginale
romet jaguar- chromowany, taka ramę już kupiłem, na oryginalnych rometowskich częściach
dwa zzr romety- jeden zrobiony na oryginał(przerzutka na wajchę itp, zrobię zdjęcia jak będę miał czas) a drugi singiel, do pojeżdżenia po mieście, części w większości zzr
no i jeszcze kilka skladaczkow i tandem, ale skoro to forum szosowe to nie będę się brał za opis Smile
teraz jestem w trakcie budowy zzr wichra, wstawię zdjęcia jak będę już na finiszu
miłego oglądania


https://www.facebook.com/media/set/?set=...136ddfb523


tutaj galeria, ze wzgledu na to że zdjęć jest dużo:
jest tam kilka innych niż romet na sprzedaż ale na to nie patrzcie Smile


galerie allegro



Zdjęcia na aukcje Allegro



Darmowe galerie allegro.pl




Galerie zdjęć na aukcje




galeria allegro






galeria allegro


galerie allegro




Galerie zdjęć na aukcje


galeria zdjęć na allegro




allegro galerie
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 15-08-2013 13:51:34 przez alojzyboch.)
15-08-2013 13:51:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
mala kolekcja - alojzyboch - 15-08-2013, 13:22:36
RE: mala kolekcja - Semmao - 15-08-2013, 13:24:53
RE: mala kolekcja - alojzyboch - 15-08-2013, 13:35:23
RE: mala kolekcja - Wigrus - 15-08-2013, 13:36:35
RE: mala kolekcja - alojzyboch - 15-08-2013 13:51:23
RE: mala kolekcja - alagor - 15-08-2013, 14:14:26
RE: mala kolekcja - Semmao - 15-08-2013, 14:19:45
RE: mala kolekcja - Przemi998 - 15-08-2013, 14:23:24
RE: mala kolekcja - Sołtys - 15-08-2013, 14:27:23
RE: mala kolekcja - Przemi998 - 15-08-2013, 14:29:12
RE: mala kolekcja - buyactivation - 15-08-2013, 14:32:47
RE: mala kolekcja - DaFiX - 15-08-2013, 15:31:32
RE: mala kolekcja - Krystian Colo - 15-08-2013, 15:49:47
RE: mala kolekcja - alojzyboch - 15-08-2013, 16:25:45
RE: mala kolekcja - Marwerick - 15-08-2013, 16:27:40
RE: mala kolekcja - wnusiu94 - 15-08-2013, 19:53:56
RE: mala kolekcja - Sołtys - 15-08-2013, 20:05:03
RE: mala kolekcja - alojzyboch - 15-08-2013, 21:02:33
RE: mala kolekcja - alojzyboch - 26-08-2013, 14:46:53
RE: mala kolekcja - wnusiu94 - 26-08-2013, 15:04:37
RE: mala kolekcja - tramwajarz - 26-08-2013, 14:53:47
RE: mala kolekcja - alojzyboch - 26-08-2013, 18:16:47
RE: mala kolekcja - alojzyboch - 27-08-2013, 18:11:21
RE: mala kolekcja - Przemi998 - 27-08-2013, 21:44:26
RE: mala kolekcja - alojzyboch - 27-08-2013, 22:40:35
RE: mala kolekcja - DaFiX - 27-08-2013, 22:46:32
RE: mala kolekcja - alojzyboch - 27-08-2013, 22:48:27
RE: mala kolekcja - MichalSR50 - 27-08-2013, 23:05:46
RE: mala kolekcja - alojzyboch - 27-08-2013, 23:19:26
RE: mala kolekcja - Przemi998 - 27-08-2013, 23:35:25
RE: mala kolekcja - alojzyboch - 27-08-2013, 23:50:49
RE: mala kolekcja - wnusiu94 - 28-08-2013, 00:14:19
RE: mala kolekcja - alojzyboch - 28-08-2013, 01:34:54
RE: mala kolekcja - wnusiu94 - 28-08-2013, 01:43:12
RE: mala kolekcja - Bartek_ - 28-08-2013, 09:49:58
RE: mala kolekcja - Przemi998 - 28-08-2013, 09:54:40
RE: mala kolekcja - Sołtys - 28-08-2013, 12:52:38
RE: mala kolekcja - alojzyboch - 29-08-2013, 10:22:21
RE: mala kolekcja - Przemi998 - 29-08-2013, 12:07:14
RE: mala kolekcja - Wigrus - 29-08-2013, 21:18:43
RE: mala kolekcja - alojzyboch - 31-08-2013, 23:31:27
RE: mala kolekcja - buyactivation - 31-08-2013, 23:53:10
RE: mala kolekcja - alojzyboch - 31-08-2013, 23:55:38
RE: mala kolekcja - arecki16 - 01-09-2013, 11:17:56
RE: mala kolekcja - alojzyboch - 01-09-2013, 16:31:19
RE: mala kolekcja - alojzyboch - 05-09-2013, 17:51:30
RE: mala kolekcja - wnusiu94 - 05-09-2013, 18:46:38
RE: mala kolekcja - alojzyboch - 05-09-2013, 19:13:45
RE: mala kolekcja - wnusiu94 - 05-09-2013, 22:40:13
RE: mala kolekcja - Sołtys - 05-09-2013, 21:58:07
RE: mala kolekcja - alojzyboch - 05-09-2013, 22:36:37
RE: mala kolekcja - alojzyboch - 06-09-2013, 08:05:49
RE: mala kolekcja - Wojski - 06-09-2013, 16:17:56
RE: mala kolekcja - alojzyboch - 12-09-2013, 17:35:26
RE: mala kolekcja - wnusiu94 - 12-09-2013, 17:58:38
RE: mala kolekcja - alojzyboch - 12-09-2013, 18:15:03
RE: mala kolekcja - wnusiu94 - 12-09-2013, 18:19:06
RE: mala kolekcja - alojzyboch - 12-09-2013, 18:29:30
RE: mala kolekcja - Wojski - 12-09-2013, 20:12:25
RE: mala kolekcja - PawDan - 13-09-2013, 02:51:49
RE: mala kolekcja - xsaman - 13-09-2013, 20:21:57
RE: mala kolekcja - Muran001 - 13-09-2013, 20:41:31
RE: mala kolekcja - alojzyboch - 14-09-2013, 00:05:10
RE: mala kolekcja - alojzyboch - 16-09-2013, 18:48:13
RE: mala kolekcja - Przemi998 - 16-09-2013, 19:40:37
RE: mala kolekcja - Wigrus - 17-09-2013, 16:19:19
RE: mala kolekcja - alojzyboch - 18-09-2013, 08:52:14
RE: mala kolekcja - Wigrus - 18-09-2013, 19:46:40
RE: mala kolekcja - Sołtys - 19-09-2013, 17:30:34
RE: mala kolekcja - alojzyboch - 19-09-2013, 17:57:30
RE: mala kolekcja - alojzyboch - 27-09-2013, 18:53:56
RE: mala kolekcja - Przemi998 - 27-09-2013, 19:00:47
RE: mala kolekcja - alojzyboch - 27-09-2013, 19:04:34
RE: mala kolekcja - Przemi998 - 28-09-2013, 17:34:01
RE: mala kolekcja - alojzyboch - 28-09-2013, 18:16:24
RE: mala kolekcja - Sołtys - 28-09-2013, 20:50:22
RE: mala kolekcja - alojzyboch - 03-10-2013, 17:06:28
RE: mala kolekcja - Przemi998 - 03-10-2013, 17:14:28
RE: mala kolekcja - alojzyboch - 04-10-2013, 15:53:35
RE: mala kolekcja - Przemi998 - 04-10-2013, 19:27:43
RE: mala kolekcja - mz1 - 06-10-2013, 14:39:33
RE: mala kolekcja - alojzyboch - 21-10-2013, 19:53:00
RE: mala kolekcja - Przemi998 - 21-10-2013, 20:04:45
RE: mala kolekcja - Wigrus - 22-10-2013, 16:19:31
RE: mala kolekcja - alojzyboch - 22-10-2013, 17:16:32
RE: mala kolekcja - Przemi998 - 22-10-2013, 19:43:35
RE: mala kolekcja - alojzyboch - 24-10-2013, 15:41:50
RE: mala kolekcja - Przemi998 - 24-10-2013, 16:01:52
RE: mala kolekcja - alojzyboch - 24-10-2013, 16:20:23
RE: mala kolekcja - ziman1998 - 24-10-2013, 16:51:53
RE: mala kolekcja - Przemi998 - 24-10-2013, 16:55:13
RE: mala kolekcja - wnusiu94 - 24-10-2013, 18:36:53
RE: mala kolekcja - Przemi998 - 24-10-2013, 21:04:27
RE: mala kolekcja - alojzyboch - 24-10-2013, 23:10:25
RE: mala kolekcja - wnusiu94 - 24-10-2013, 23:20:25
RE: mala kolekcja - alojzyboch - 24-10-2013, 23:35:14
RE: mala kolekcja - alojzyboch - 30-10-2013, 14:29:14
RE: mala kolekcja - Przemi998 - 31-10-2013, 13:34:30
RE: mala kolekcja - mz1 - 31-10-2013, 21:05:13
RE: mala kolekcja - alojzyboch - 01-11-2013, 09:34:42
RE: mala kolekcja - Przemi998 - 16-11-2013, 17:18:01


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:


Chłopcy Rometowcy, 2010 - 2026. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis i odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Kontakt | Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Mapa użytkowników | Lista banów
 Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.


  

Hasło
  





Reklama


 Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

 Ostatnie wątki
Skrzynka narzędzi Ogar 20...
Ostatni post: romek
Dzisiaj 14:22:15
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 39
Romet ogar 205 slabo pali...
Ostatni post: Dinozaur
Dzisiaj 11:18:09
» Odpowiedzi: 8
» Wyświetleń: 426
Moja nowa dojazdówka (Oga...
Ostatni post: grissley
Dzisiaj 02:39:42
» Odpowiedzi: 148
» Wyświetleń: 34305
WueSKa 125 - Czyli ponios...
Ostatni post: Quake96
Wczoraj 22:56:39
» Odpowiedzi: 17
» Wyświetleń: 2948
Sprzedam romet Turing 2 i...
Ostatni post: Janek.Ogar
Wczoraj 22:21:22
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 41
Szczęki hamulcowe Romet S...
Ostatni post: Janek.Ogar
Wczoraj 21:51:52
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 80
"Blokujący się" bieg
Ostatni post: Kapiromet
Wczoraj 20:41:43
» Odpowiedzi: 6
» Wyświetleń: 214
[Wiki] Romet (DEZAMET) St...
Ostatni post: tie.my.r0pe
22-06-2026 23:44:10
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 5176
Wigry-lux 75r gotowy na r...
Ostatni post: Kierownik złomowca
19-06-2026 22:25:34
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 161
Montaż wachacza ogar 200
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:13:35
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 421
Luźna linka gazu
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:11:58
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 300
Dzwięk ocierania
Ostatni post: Kapiromet
19-06-2026 07:10:01
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 320
Romet 50-T1 - Ale jaki?
Ostatni post: romek
19-06-2026 06:24:48
» Odpowiedzi: 12
» Wyświetleń: 639
Prezentacja mojej Stelli
Ostatni post: usertm
18-06-2026 15:37:46
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 229
Wigry 1975 - Przywrócenie...
Ostatni post: usertm
18-06-2026 15:27:30
» Odpowiedzi: 20
» Wyświetleń: 6501

Reklama