Jesteś nowy na forum? - Zachęcamy do przywitania się w dziale "Powitalnia" Smile

Zapraszamy na nasz oficjalny profil - facebook.com/ChlopcyRometowcy

Odpowiedz 
Jawa Mustang z 1981 :)
Autor Wiadomość
maciekCE Offline
Nowy
*


Liczba postów: 29
Imię: Maciek
Skąd: Gdynia
Pojazd: Inny
Post: #9
RE: Jawa Mustang z 1981 :)
(14-08-2013 20:37:08)alek736 napisał(a):  Dajna Jawa,tylko bak trochę wgnieciony,ale się wyklepie i będzie git Big Grin

Zważając na ceny - pewnie po prostu wstawię nowy używany bez wgniotekSmile Muszę na dzień dobry przejrzeć zapłon i gaźnik, do tego chyba potrzeba nowej linki gazu. Jutro będzie więcej czasu to ogarnę, bo dzisiaj kupiony a potem prosto do pracy na 12 godzin, także nie było kiedy coś ruszyć Wink
14-08-2013 23:34:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Jawa Mustang z 1981 :) - maciekCE - 14-08-2013, 19:13:12
RE: Jawa Mustang z 1981 :) - Semmao - 14-08-2013, 19:22:26
RE: Jawa Mustang z 1981 :) - kolesgit01 - 14-08-2013, 19:56:41
RE: Jawa Mustang z 1981 :) - Przemi998 - 14-08-2013, 19:58:17
RE: Jawa Mustang z 1981 :) - alek736 - 14-08-2013, 20:37:08
RE: Jawa Mustang z 1981 :) - maciekCE - 14-08-2013 23:34:46
RE: Jawa Mustang z 1981 :) - wojbed1 - 14-08-2013, 21:10:14
RE: Jawa Mustang z 1981 :) - wojbed1 - 14-08-2013, 21:10:14
RE: Jawa Mustang z 1981 :) - MrF4k - 14-08-2013, 23:00:03
RE: Jawa Mustang z 1981 :) - lukimotorynka - 30-08-2013, 14:45:44
RE: Jawa Mustang z 1981 :) - Hubinho - 30-08-2013, 16:32:47


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości


Chłopcy Rometowcy, 2010 - 2026. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis i odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Kontakt | Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Mapa użytkowników | Lista banów
 Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.


  

Hasło
  





Reklama


 Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

 Ostatnie wątki
Mulenie dezamet 027
Ostatni post: romek
Wczoraj 13:05:55
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 121
Romet Ogar 200
Ostatni post: Xekot
Wczoraj 00:02:11
» Odpowiedzi: 6
» Wyświetleń: 225
Błotniki Romet Diadem
Ostatni post: johnatanpaniniman27
02-07-2026 23:03:03
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 59
co to za szprychy?
Ostatni post: wojtek_2
02-07-2026 15:10:31
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 60
Jawa 50 Mustang – problem...
Ostatni post: wiater
02-07-2026 14:11:44
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 88
CC700 Young 98' a.k.a.Mło...
Ostatni post: Quake96
30-06-2026 22:14:07
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 395
Witam
Ostatni post: ZINGS_3
30-06-2026 13:26:57
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 118
Romecik
Ostatni post: romek
30-06-2026 09:34:52
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 134
Ogólnopolskie liczenie D...
Ostatni post: Frytka
29-06-2026 03:09:30
» Odpowiedzi: 54
» Wyświetleń: 67690
Dalton gxf 50 lux koła
Ostatni post: Frytka
29-06-2026 00:21:17
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 139
Tulejka 2 biegu
Ostatni post: Grzeszek
28-06-2026 22:19:02
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 117
ROMET OGAR 200 ale w wers...
Ostatni post: krystian276
28-06-2026 17:56:26
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 561
Identyfikacja modelu rome...
Ostatni post: romek
26-06-2026 20:51:49
» Odpowiedzi: 15
» Wyświetleń: 993
WueSKa 125 - Czyli ponios...
Ostatni post: Quake96
26-06-2026 17:19:40
» Odpowiedzi: 19
» Wyświetleń: 3360
Zlot pojazdów i rajd koma...
Ostatni post: bkrukl
26-06-2026 00:45:32
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 865

Reklama