Jesteś nowy na forum? - Zachęcamy do przywitania się w dziale "Powitalnia" Smile

Zapraszamy na nasz oficjalny profil - facebook.com/ChlopcyRometowcy

Wątek zamknięty 
Ogar 200 rejestracja
Autor Wiadomość
MrF4k Offline
Daaaawwccaa
*


Liczba postów: 5,136
Imię: Karol
Skąd: Kamienna Wola
Pojazd: Romet Chart
Post: #33
RE: Ogar 200 rejestracja
(01-09-2011 15:56:53)Aban napisał(a):  skąd o tym wiesz? Chcę się upewnić żeby potem na idiotę nie wyjść czy tracić czas ale prawdopodobnie tak zrObię. Mogę nawet OC zanieść im dla pewności.

bo ja tak robiłem Smile

dobra był stary w urzędzie klientka powiedziała, że spoko wydadzą nowy dowód ale w macierzystym wydziale czyli tak jak ja jestem z Płocka a motor był kupiony w Bydgoszczy także musiałbym teraz jechać do Byd tam zgłosić zgubę, ona da zaświadczenie i w Płocku dopiero mi wydadzą nowy dowód ... coś musze ogarnąć
A nie da rady u cb zgłosić zguby powiedz że go wczoraj w płocku zgubiłeś czy coś może dadzą sie przerobić

Pisk opon słychać z dala ktoś na Charcie zapier**** !!!
Mam Rometa i dwa kaski więc wybiorę się na laski

(25-08-2011 00:10:48)soczek napisał(a):  Rób na orginał. Tjunink to tylko młode oszołomy praktykują, a potem na stare lata i tak mądrzeją (wiem po sobie).
Działaj, pozdro !
01-09-2011 21:18:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Ogar 200 rejestracja - ROMETUS - 29-08-2011, 20:23:40
RE: Ogar 200 rejestracja - Barto5050 - 29-08-2011, 21:10:31
RE: Ogar 200 rejestracja - Tomasz-pr110 - 29-08-2011, 21:21:24
RE: Ogar 200 rejestracja - Aban - 29-08-2011, 21:34:58
RE: Ogar 200 rejestracja - MrF4k - 29-08-2011, 22:08:10
RE: Ogar 200 rejestracja - Romecio - 29-08-2011, 22:18:23
RE: Ogar 200 rejestracja - MrF4k - 29-08-2011, 22:23:27
RE: Ogar 200 rejestracja - Gruchu - 29-08-2011, 22:34:26
RE: Ogar 200 rejestracja - tracer4520 - 29-08-2011, 22:35:03
RE: Ogar 200 rejestracja - ROMETUS - 30-08-2011, 01:40:51
RE: Ogar 200 rejestracja - MrF4k - 30-08-2011, 19:17:36
RE: Ogar 200 rejestracja - Gruchu - 30-08-2011, 20:59:06
RE: Ogar 200 rejestracja - MrF4k - 30-08-2011, 21:39:34
RE: Ogar 200 rejestracja - saper1923 - 30-08-2011, 21:44:50
RE: Ogar 200 rejestracja - Romecio - 30-08-2011, 23:25:32
RE: Ogar 200 rejestracja - Aban - 30-08-2011, 23:28:49
RE: Ogar 200 rejestracja - MrF4k - 30-08-2011, 23:48:38
RE: Ogar 200 rejestracja - Aban - 31-08-2011, 09:41:44
RE: Ogar 200 rejestracja - ROMETUS - 30-08-2011, 23:48:49
RE: Ogar 200 rejestracja - Gruchu - 31-08-2011, 07:48:42
RE: Ogar 200 rejestracja - MrF4k - 31-08-2011, 10:15:09
RE: Ogar 200 rejestracja - ROMETUS - 31-08-2011, 22:13:09
RE: Ogar 200 rejestracja - Aban - 31-08-2011, 22:41:54
RE: Ogar 200 rejestracja - MrF4k - 31-08-2011, 23:07:52
RE: Ogar 200 rejestracja - ROMETUS - 01-09-2011, 00:45:32
RE: Ogar 200 rejestracja - Przemek - 01-09-2011, 11:06:36
RE: Ogar 200 rejestracja - MrF4k - 01-09-2011, 14:33:23
RE: Ogar 200 rejestracja - Aban - 01-09-2011, 12:20:36
RE: Ogar 200 rejestracja - Aban - 01-09-2011, 15:56:53
RE: Ogar 200 rejestracja - MrF4k - 01-09-2011 21:18:14
RE: Ogar 200 rejestracja - Gruchu - 01-09-2011, 18:46:52
RE: Ogar 200 rejestracja - Aban - 01-09-2011, 19:47:52
RE: Ogar 200 rejestracja - Gruchu - 01-09-2011, 19:59:27
RE: Ogar 200 rejestracja - Aban - 01-09-2011, 21:32:55
RE: Ogar 200 rejestracja - Gruchu - 01-09-2011, 21:47:05
RE: Ogar 200 rejestracja - Aban - 02-09-2011, 21:39:38
RE: Ogar 200 rejestracja - ROMETUS - 02-09-2011, 21:44:57
RE: Ogar 200 rejestracja - Gruchu - 08-09-2011, 11:43:50
RE: Ogar 200 rejestracja - Aban - 08-09-2011, 17:18:07
RE: Ogar 200 rejestracja - ROMETUS - 08-09-2011, 20:09:37
RE: Ogar 200 rejestracja - lukaszw1404 - 03-07-2019, 11:12:52


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości


Chłopcy Rometowcy, 2010 - 2026. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis i odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Kontakt | Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Mapa użytkowników | Lista banów
 Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.


  

Hasło
  





Reklama


 Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

 Ostatnie wątki
Montaż wideleca przednieg...
Ostatni post: romek
Dzisiaj 05:48:11
» Odpowiedzi: 7
» Wyświetleń: 202
Historia pewnego komarka
Ostatni post: romek
Wczoraj 06:07:06
» Odpowiedzi: 8
» Wyświetleń: 1104
Witam wszystkich
Ostatni post: Leo69
25-08-2026 22:01:58
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 87
Ogar 200 gaśnie pod obcią...
Ostatni post: Bob_Harley
23-08-2026 10:57:37
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 299
Projekt Romet Dzik Enduro...
Ostatni post: krystian276
22-08-2026 23:27:55
» Odpowiedzi: 515
» Wyświetleń: 316802
Jubilat
Ostatni post: usertm
22-08-2026 13:08:39
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 230
Moja nowa dojazdówka (Oga...
Ostatni post: grissley
20-08-2026 00:35:09
» Odpowiedzi: 149
» Wyświetleń: 40014
silnik dezamet 023
Ostatni post: Karol007
18-08-2026 20:34:08
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 172
Romet Orion - 1991 - by S...
Ostatni post: Pinio
17-08-2026 22:27:18
» Odpowiedzi: 30
» Wyświetleń: 17124
Złombol
Ostatni post: Retrower
17-08-2026 15:33:27
» Odpowiedzi: 28
» Wyświetleń: 11405
Śrubę mechanizmu składani...
Ostatni post: Monacjusz
16-08-2026 19:20:51
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 234
Nużka od simka w ogarze
Ostatni post: romek
16-08-2026 17:19:30
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 242
Rower Hollandia
Ostatni post: romek
16-08-2026 12:45:04
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 305
Śmieszne i ciekawe linki,...
Ostatni post: romek
16-08-2026 11:06:02
» Odpowiedzi: 1424
» Wyświetleń: 575003
Komar 2352W '78 - Madziar...
Ostatni post: romek
15-08-2026 22:37:25
» Odpowiedzi: 41
» Wyświetleń: 14959

Reklama