Jesteś nowy na forum? - Zachęcamy do przywitania się w dziale "Powitalnia" Smile

Zapraszamy na nasz oficjalny profil - facebook.com/ChlopcyRometowcy

Odpowiedz 
Romet 50 T1 By Koi7 !
Autor Wiadomość
koi7 Offline
Kupuje ramy
*


Liczba postów: 533
Imię: Łukasz
Skąd: Białcz - Gorzów WLKP
Pojazd: Inny
Post: #1
Romet 50 T1 By Koi7 !
Siema !
Nadszedł mój najszczęśliwszy dzień pasji Rolleyes
Czaiłem się jak szpak na to ogłoszenie: http://tablica.pl/oferta/romet-ogar-205-...2bef392ed2

No i pogadałem z ojcem żebyśmy pojechali, przeciwnie twierdził że nie potrzeba u nas więcej gratów Big Grin No ale dzisiaj jakoś się przełamał, i odpaliliśmy gps'a i pojechaliśmy 60 km po rometa .... Byliśmy już bardzo blisko gdy nawigacja kazała jechać w las .. Jechaliśmy po tych dziurach i jechaliśmy już byliśmy niby na miejscu, zadzwoniłem okazało się że to nie ten dom (ta wiocha jest tak rozmieszczona że masakra..) zapytaliśmy się pewnego pana jak dojechać do gościa. Zapakowaliśmy zapłaciłem 200 zł za to. Najpierw miałem brać go bez silnika ale wyszło tak że wziąłem całego jakoś wszedł do mercedasa jest to sedan ale na szczęście ma obszerny bagażnik. Lagi wystawały po za klapę ale dojechaliśmy Big Grin Jestem bardzo szczęśliwy mam silnik 019 tak że bez obaw rometa oczywiście będę remontował mam już co do niego pomysł. Na pewno nie będzie zielony za dużo tych zielonych T1... Nie będę zdradzał barwy sami zobaczycie. Oto i fotki:





Romet niestety był malowany pędzlem, a i w schowku znalazłem łańcuch Big Grin
Co by tu jeszcze pisać.. Teraz wy coś napiszcie czolk

Aktualny Motocykl:
http://zapodaj.net/c866427ec75ad.jpg.html
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 26-07-2013 22:44:12 przez koi7.)
26-07-2013 22:43:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Reklama
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Romet 50 T1 By Koi7 ! - koi7 - 26-07-2013 22:43:05
RE: Romet 50 T1 By Koi7 ! - kamil97 - 26-07-2013, 22:50:49
RE: Romet 50 T1 By Koi7 ! - koi7 - 26-07-2013, 22:55:38
RE: Romet 50 T1 By Koi7 ! - theogarowiec - 26-07-2013, 22:58:19
RE: Romet 50 T1 By Koi7 ! - Quake96 - 26-07-2013, 23:00:51
RE: Romet 50 T1 By Koi7 ! - kamil97 - 26-07-2013, 23:00:54
RE: Romet 50 T1 By Koi7 ! - koi7 - 26-07-2013, 23:05:29
RE: Romet 50 T1 By Koi7 ! - kamil97 - 26-07-2013, 23:11:26
RE: Romet 50 T1 By Koi7 ! - koi7 - 26-07-2013, 23:33:56
RE: Romet 50 T1 By Koi7 ! - MrF4k - 27-07-2013, 08:41:37
RE: Romet 50 T1 By Koi7 ! - Winiar 93 - 27-07-2013, 10:13:36
RE: Romet 50 T1 By Koi7 ! - koi7 - 27-07-2013, 10:16:24
RE: Romet 50 T1 By Koi7 ! - alek736 - 27-07-2013, 11:59:34
RE: Romet 50 T1 By Koi7 ! - Bartek - 27-07-2013, 17:42:55
RE: Romet 50 T1 By Koi7 ! - koi7 - 27-07-2013, 18:02:32
RE: Romet 50 T1 By Koi7 ! - stqc - 27-07-2013, 18:33:31
RE: Romet 50 T1 By Koi7 ! - Pompuś - 27-07-2013, 19:53:12
RE: Romet 50 T1 By Koi7 ! - Przemi998 - 27-07-2013, 19:57:40
RE: Romet 50 T1 By Koi7 ! - koi7 - 27-07-2013, 20:02:11
RE: Romet 50 T1 By Koi7 ! - koi7 - 29-07-2013, 17:17:56
RE: Romet 50 T1 By Koi7 ! - Rometowiec97 - 29-07-2013, 17:20:26
RE: Romet 50 T1 By Koi7 ! - koi7 - 29-07-2013, 17:21:23
RE: Romet 50 T1 By Koi7 ! - alek736 - 29-07-2013, 17:41:35
RE: Romet 50 T1 By Koi7 ! - Bartek - 29-07-2013, 18:29:29
RE: Romet 50 T1 By Koi7 ! - koi7 - 29-07-2013, 18:33:11
RE: Romet 50 T1 By Koi7 ! - Semmao - 29-07-2013, 18:48:58
RE: Romet 50 T1 By Koi7 ! - koi7 - 29-07-2013, 21:41:40
RE: Romet 50 T1 By Koi7 ! - Bartek - 29-07-2013, 22:45:13
RE: Romet 50 T1 By Koi7 ! - koi7 - 29-07-2013, 23:11:01
RE: Romet 50 T1 By Koi7 ! - koi7 - 30-07-2013, 09:53:57
RE: Romet 50 T1 By Koi7 ! - stqc - 30-07-2013, 10:02:25
RE: Romet 50 T1 By Koi7 ! - koi7 - 30-07-2013, 10:54:26
RE: Romet 50 T1 By Koi7 ! - MrF4k - 30-07-2013, 12:48:57
RE: Romet 50 T1 By Koi7 ! - koi7 - 30-07-2013, 14:00:53
RE: Romet 50 T1 By Koi7 ! - MichalSR50 - 30-07-2013, 13:09:11
RE: Romet 50 T1 By Koi7 ! - koi7 - 30-07-2013, 18:43:02
RE: Romet 50 T1 By Koi7 ! - alek736 - 30-07-2013, 18:45:15
RE: Romet 50 T1 By Koi7 ! - Bartek - 30-07-2013, 18:47:24
RE: Romet 50 T1 By Koi7 ! - stqc - 30-07-2013, 18:56:24
RE: Romet 50 T1 By Koi7 ! - koi7 - 30-07-2013, 20:01:45
RE: Romet 50 T1 By Koi7 ! - Bartek - 30-07-2013, 21:21:08
RE: Romet 50 T1 By Koi7 ! - MichalSR50 - 30-07-2013, 21:13:53
RE: Romet 50 T1 By Koi7 ! - koi7 - 30-07-2013, 22:33:53
RE: Romet 50 T1 By Koi7 ! - MichalSR50 - 30-07-2013, 22:51:18
RE: Romet 50 T1 By Koi7 ! - koi7 - 30-07-2013, 23:33:44
RE: Romet 50 T1 By Koi7 ! - koi7 - 31-07-2013, 11:10:48
RE: Romet 50 T1 By Koi7 ! - Semmao - 31-07-2013, 11:25:57
RE: Romet 50 T1 By Koi7 ! - koi7 - 31-07-2013, 13:33:18
RE: Romet 50 T1 By Koi7 ! - koi7 - 31-07-2013, 19:16:30
RE: Romet 50 T1 By Koi7 ! - Bartek - 31-07-2013, 19:18:44
RE: Romet 50 T1 By Koi7 ! - koi7 - 31-07-2013, 19:29:21
RE: Romet 50 T1 By Koi7 ! - Recanion - 31-07-2013, 19:31:08
RE: Romet 50 T1 By Koi7 ! - koi7 - 31-07-2013, 19:35:32
RE: Romet 50 T1 By Koi7 ! - koi7 - 31-07-2013, 21:49:52
RE: Romet 50 T1 By Koi7 ! - MichalSR50 - 31-07-2013, 22:37:51
RE: Romet 50 T1 By Koi7 ! - koi7 - 01-08-2013, 00:06:06
RE: Romet 50 T1 By Koi7 ! - koi7 - 01-08-2013, 17:31:36
RE: Romet 50 T1 By Koi7 ! - skatcheer - 07-08-2013, 23:15:12
RE: Romet 50 T1 By Koi7 ! - koi7 - 10-08-2013, 22:20:31
RE: Romet 50 T1 By Koi7 ! - MrF4k - 11-08-2013, 11:52:19
RE: Romet 50 T1 By Koi7 ! - koi7 - 11-08-2013, 12:12:54
RE: Romet 50 T1 By Koi7 ! - MrF4k - 11-08-2013, 12:40:35
RE: Romet 50 T1 By Koi7 ! - koi7 - 11-08-2013, 13:19:21
RE: Romet 50 T1 By Koi7 ! - Rometowiec97 - 11-08-2013, 13:22:23
RE: Romet 50 T1 By Koi7 ! - stqc - 11-08-2013, 13:46:45
RE: Romet 50 T1 By Koi7 ! - MrF4k - 11-08-2013, 13:50:51
RE: Romet 50 T1 By Koi7 ! - koi7 - 11-08-2013, 14:38:49
RE: Romet 50 T1 By Koi7 ! - koi7 - 14-08-2013, 11:50:37
RE: Romet 50 T1 By Koi7 ! - MrF4k - 14-08-2013, 14:14:01
RE: Romet 50 T1 By Koi7 ! - koi7 - 14-08-2013, 19:50:00
RE: Romet 50 T1 By Koi7 ! - MrF4k - 14-08-2013, 22:49:55
RE: Romet 50 T1 By Koi7 ! - koi7 - 14-08-2013, 23:28:51
RE: Romet 50 T1 By Koi7 ! - Przemi998 - 14-08-2013, 23:31:34
RE: Romet 50 T1 By Koi7 ! - koi7 - 15-08-2013, 22:12:24
RE: Romet 50 T1 By Koi7 ! - koi7 - 19-08-2013, 10:26:28
RE: Romet 50 T1 By Koi7 ! - koi7 - 19-08-2013, 22:14:36
RE: Romet 50 T1 By Koi7 ! - koi7 - 20-08-2013, 23:20:24
RE: Romet 50 T1 By Koi7 ! - Przemi998 - 21-08-2013, 00:33:01
RE: Romet 50 T1 By Koi7 ! - RadekCRS50 - 21-08-2013, 01:29:35
RE: Romet 50 T1 By Koi7 ! - tramwajarz - 21-08-2013, 10:53:04
RE: Romet 50 T1 By Koi7 ! - Sołtys - 21-08-2013, 11:00:32
RE: Romet 50 T1 By Koi7 ! - koi7 - 21-08-2013, 11:51:19
RE: Romet 50 T1 By Koi7 ! - stqc - 21-08-2013, 11:07:56
RE: Romet 50 T1 By Koi7 ! - MrF4k - 21-08-2013, 11:20:08
RE: Romet 50 T1 By Koi7 ! - alek736 - 21-08-2013, 13:52:29
RE: Romet 50 T1 By Koi7 ! - koi7 - 21-08-2013, 14:33:59
RE: Romet 50 T1 By Koi7 ! - stqc - 21-08-2013, 14:37:51
RE: Romet 50 T1 By Koi7 ! - koi7 - 21-08-2013, 16:06:20
RE: Romet 50 T1 By Koi7 ! - sebon30 - 21-08-2013, 16:08:30
RE: Romet 50 T1 By Koi7 ! - koi7 - 21-08-2013, 22:28:04
RE: Romet 50 T1 By Koi7 ! - MrF4k - 21-08-2013, 22:32:16
RE: Romet 50 T1 By Koi7 ! - koi7 - 21-08-2013, 22:36:21
RE: Romet 50 T1 By Koi7 ! - koi7 - 22-08-2013, 23:32:33
RE: Romet 50 T1 By Koi7 ! - alek736 - 22-08-2013, 23:41:42
RE: Romet 50 T1 By Koi7 ! - MrF4k - 22-08-2013, 23:41:52
RE: Romet 50 T1 By Koi7 ! - koi7 - 22-08-2013, 23:44:39
RE: Romet 50 T1 By Koi7 ! - Bartek - 23-08-2013, 11:59:04
RE: Romet 50 T1 By Koi7 ! - koi7 - 23-08-2013, 15:55:15
RE: Romet 50 T1 By Koi7 ! - janosikmz19822 - 23-08-2013, 12:15:41
RE: Romet 50 T1 By Koi7 ! - Liki - 23-08-2013, 12:28:30
RE: Romet 50 T1 By Koi7 ! - SzymQ - 23-08-2013, 16:58:54
RE: Romet 50 T1 By Koi7 ! - stqc - 23-08-2013, 17:00:04
RE: Romet 50 T1 By Koi7 ! - Przemi998 - 23-08-2013, 20:13:42
RE: Romet 50 T1 By Koi7 ! - koi7 - 24-08-2013, 09:59:33
RE: Romet 50 T1 By Koi7 ! - stqc - 24-08-2013, 10:18:36
RE: Romet 50 T1 By Koi7 ! - MrF4k - 24-08-2013, 10:20:25
RE: Romet 50 T1 By Koi7 ! - stqc - 24-08-2013, 10:22:41
RE: Romet 50 T1 By Koi7 ! - theogarowiec - 24-08-2013, 10:35:34
RE: Romet 50 T1 By Koi7 ! - koi7 - 24-08-2013, 11:18:06
RE: Romet 50 T1 By Koi7 ! - Bartek - 24-08-2013, 17:39:17
RE: Romet 50 T1 By Koi7 ! - koi7 - 25-08-2013, 13:31:16
RE: Romet 50 T1 By Koi7 ! - Bartek - 25-08-2013, 13:34:21
RE: Romet 50 T1 By Koi7 ! - koi7 - 25-08-2013, 16:47:25
RE: Romet 50 T1 By Koi7 ! - koi7 - 26-08-2013, 21:26:14
RE: Romet 50 T1 By Koi7 ! - Pompuś - 26-08-2013, 21:28:28
RE: Romet 50 T1 By Koi7 ! - koi7 - 26-08-2013, 21:34:01
RE: Romet 50 T1 By Koi7 ! - pawel_2540 - 26-08-2013, 21:38:56
RE: Romet 50 T1 By Koi7 ! - MrF4k - 26-08-2013, 21:39:58
RE: Romet 50 T1 By Koi7 ! - koi7 - 27-08-2013, 22:08:08
RE: Romet 50 T1 By Koi7 ! - MichalSR50 - 27-08-2013, 23:10:35
RE: Romet 50 T1 By Koi7 ! - koi7 - 28-08-2013, 16:09:39
RE: Romet 50 T1 By Koi7 ! - koi7 - 31-08-2013, 22:45:46
RE: Romet 50 T1 By Koi7 ! - Bartek - 01-09-2013, 09:25:37
RE: Romet 50 T1 By Koi7 ! - stqc - 26-03-2014, 16:51:25
RE: Romet 50 T1 By Koi7 ! - koi7 - 31-08-2015, 13:44:17
RE: Romet 50 T1 By Koi7 ! - koi7 - 02-09-2015, 10:24:25


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości


Chłopcy Rometowcy, 2010 - 2026. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis i odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Kontakt | Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Mapa użytkowników | Lista banów
 Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.


  

Hasło
  





Reklama


 Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

 Ostatnie wątki
ROMET OGAR 200 ale w wers...
Ostatni post: krystian276
Dzisiaj 17:56:26
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 464
Identyfikacja modelu rome...
Ostatni post: romek
26-06-2026 20:51:49
» Odpowiedzi: 15
» Wyświetleń: 530
WueSKa 125 - Czyli ponios...
Ostatni post: Quake96
26-06-2026 17:19:40
» Odpowiedzi: 19
» Wyświetleń: 3157
Zlot pojazdów i rajd koma...
Ostatni post: bkrukl
26-06-2026 00:45:32
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 806
Skrzynka narzędzi Ogar 20...
Ostatni post: johnatanpaniniman27
25-06-2026 22:56:45
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 214
Montaż wachacza ogar 200
Ostatni post: Janek.Ogar
25-06-2026 19:06:38
» Odpowiedzi: 7
» Wyświetleń: 595
Romet ogar 205 slabo pali...
Ostatni post: Dinozaur
24-06-2026 11:18:09
» Odpowiedzi: 8
» Wyświetleń: 661
Moja nowa dojazdówka (Oga...
Ostatni post: grissley
24-06-2026 02:39:42
» Odpowiedzi: 148
» Wyświetleń: 34745
Sprzedam romet Turing 2 i...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 22:21:22
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 118
Szczęki hamulcowe Romet S...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 21:51:52
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 184
"Blokujący się" bieg
Ostatni post: Kapiromet
23-06-2026 20:41:43
» Odpowiedzi: 6
» Wyświetleń: 517
[Wiki] Romet (DEZAMET) St...
Ostatni post: tie.my.r0pe
22-06-2026 23:44:10
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 5240
Wigry-lux 75r gotowy na r...
Ostatni post: Kierownik złomowca
19-06-2026 22:25:34
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 198
Luźna linka gazu
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:11:58
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 404
Dzwięk ocierania
Ostatni post: Kapiromet
19-06-2026 07:10:01
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 422

Reklama