Jesteś nowy na forum? - Zachęcamy do przywitania się w dziale "Powitalnia" Smile

Zapraszamy na nasz oficjalny profil - facebook.com/ChlopcyRometowcy

Odpowiedz 
Wypad nad jezioro :D
Autor Wiadomość
stqc Offline
Moderator
Moderatorzy


Liczba postów: 3,749
Imię: Maciek
Skąd: Mazury
Pojazd: Romet Chart
Post: #17
RE: Wypad nad jezioro :D
(26-07-2013 19:28:04)xarOn napisał(a):  Boże kolejny bezsensowny temat facepalm chyba na jezioro nie masz 100km bierzesz ręcznik i coś do jedzenia + świece i klucz.

Takie rzeczy jak klucz i świeca to powinno się non stop mieć ze sobą hmm

xyz
26-07-2013 19:34:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Wypad nad jezioro :D - Dawido_99 - 26-07-2013, 17:36:33
RE: Wypad nad jezioro :D - Pompuś - 26-07-2013, 17:38:34
RE: Wypad nad jezioro :D - Dawido_99 - 26-07-2013, 17:39:20
RE: Wypad nad jezioro :D - Norbi96 - 26-07-2013, 17:46:37
RE: Wypad nad jezioro :D - Pompuś - 26-07-2013, 17:48:12
RE: Wypad nad jezioro :D - lesiu1408 - 26-07-2013, 17:49:30
RE: Wypad nad jezioro :D - Dawido_99 - 26-07-2013, 17:57:12
RE: Wypad nad jezioro :D - Norbi96 - 26-07-2013, 17:59:44
RE: Wypad nad jezioro :D - lesiu1408 - 26-07-2013, 18:02:33
RE: Wypad nad jezioro :D - Dawido_99 - 26-07-2013, 18:01:35
RE: Wypad nad jezioro :D - Dawido_99 - 26-07-2013, 18:07:57
RE: Wypad nad jezioro :D - lesiu1408 - 26-07-2013, 18:13:12
RE: Wypad nad jezioro :D - Norbi96 - 26-07-2013, 18:22:51
RE: Wypad nad jezioro :D - lesiu1408 - 26-07-2013, 18:26:10
RE: Wypad nad jezioro :D - stqc - 26-07-2013, 19:27:45
RE: Wypad nad jezioro :D - xarOn - 26-07-2013, 19:28:04
RE: Wypad nad jezioro :D - stqc - 26-07-2013 19:34:30
RE: Wypad nad jezioro :D - Pompuś - 26-07-2013, 20:14:32
RE: Wypad nad jezioro :D - Dawido_99 - 28-07-2013, 21:04:42
RE: Wypad nad jezioro :D - Joker345 - 28-07-2013, 21:26:28
RE: Wypad nad jezioro :D - Macklemor - 28-07-2013, 21:30:42
RE: Wypad nad jezioro :D - Joker345 - 28-07-2013, 21:54:03
RE: Wypad nad jezioro :D - stqc - 28-07-2013, 22:02:49
RE: Wypad nad jezioro :D - BITER - 28-07-2013, 22:19:53
RE: Wypad nad jezioro :D - Wojtek3362 - 28-07-2013, 22:45:54
RE: Wypad nad jezioro :D - szopen45 - 28-07-2013, 23:01:12
RE: Wypad nad jezioro :D - mateusz5625 - 28-07-2013, 23:26:34
RE: Wypad nad jezioro :D - Dawido_99 - 29-07-2013, 00:17:36
RE: Wypad nad jezioro :D - szopen45 - 29-07-2013, 00:44:25
RE: Wypad nad jezioro :D - lada97 - 29-07-2013, 00:50:23
RE: Wypad nad jezioro :D - Sr-ka - 29-07-2013, 00:59:51
RE: Wypad nad jezioro :D - Dawido_99 - 29-07-2013, 14:11:36


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości


Chłopcy Rometowcy, 2010 - 2026. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis i odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Kontakt | Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Mapa użytkowników | Lista banów
 Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.


  

Hasło
  





Reklama


 Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

 Ostatnie wątki
Dezamet Dantom Deca
Ostatni post: Tomasz-pr110
Wczoraj 18:55:54
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 133
Romet Chart 85/5/1M + LC ...
Ostatni post: Romet drajwerV2
Wczoraj 12:28:08
» Odpowiedzi: 188
» Wyświetleń: 91087
Mińsk 125 reaktywacja
Ostatni post: zmd-52
29-07-2026 12:50:32
» Odpowiedzi: 3
» Wyświetleń: 295
ROMET OGAR 200 ale w wers...
Ostatni post: romek
29-07-2026 06:15:21
» Odpowiedzi: 6
» Wyświetleń: 924
Lagi przednie chart
Ostatni post: Trusek
28-07-2026 17:42:37
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 216
Części Romet Chart
Ostatni post: stqc
27-07-2026 12:01:41
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 135
Silnik simson s51 w motor...
Ostatni post: Alien97
27-07-2026 01:02:22
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 157
Co to za silnik?
Ostatni post: romek
26-07-2026 17:38:56
» Odpowiedzi: 9
» Wyświetleń: 3657
Siemano
Ostatni post: xy_filip.xo
26-07-2026 17:02:46
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 120
Projekt Romet Dzik Enduro...
Ostatni post: krystian276
24-07-2026 19:03:11
» Odpowiedzi: 510
» Wyświetleń: 307596
4 biegowa skrzynia 223 og...
Ostatni post: krystian276
24-07-2026 16:20:13
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 275
Romet Orkan blaty korby o...
Ostatni post: MaćkoZawiercie
24-07-2026 01:24:15
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 165
Romet Wigry 6 – czy ktoś ...
Ostatni post: Bartjesz
24-07-2026 01:00:40
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 188
Witam
Ostatni post: Elektronik
23-07-2026 19:18:25
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 261
Witam Rometowców !
Ostatni post: Bob_Harley
22-07-2026 17:20:29
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 312

Reklama