Jesteś nowy na forum? - Zachęcamy do przywitania się w dziale "Powitalnia" Smile

Zapraszamy na nasz oficjalny profil - facebook.com/ChlopcyRometowcy

Odpowiedz 
Policja mnie zatrzymała !
Autor Wiadomość
RaZeMpOnAdKiLo Offline
Nowy
*


Liczba postów: 44
Imię: Darek
Skąd: Opole
Pojazd: Romet Chart
Post: #27
RE: Policja mnie zatrzymała !
Jak spisali Twoje dane to Cie udupią jak matkę Madzi z Sosnowca ..

Straszycie chłopaka i tyle .. Sami policjanci za małolata popylali na motorynkach bez jakichkolwiek uprawnień pewnie..
Jakbyś jechał motocyklem to by Cię tak udupili że byś przez tydzień na dupę nie usiadł bo stary by cie zlał xD
Ogólnie jak widzą kogoś na motorowerku romecie to mało kto wyciąga z tego konsekwencje, jedynie bym się czepił jazdy bez kasku bo mała gleba przy małej prędkości może być tragiczna w skutkach ...

Jak byś miał założony kask to na 100% by Cie nawet nie zatrzymali, ja za małolata śmigałem mini crossem to się do mnie tylko uśmiechali ...
Bez powodu nie zatrzymują, ogólnie jeżeli jedziesz bez kasku to zawsze zatrzymią a tak to nie .. jeżeli ktoś zadzwoni na policje, że hałasujesz tym komarkiem lub cokolwiek to wtedy na 100% masz sprawę w sądzie bo jak ktoś zgłosi to "muszą wyciągnąć z tego konsekwencje"
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-07-2013 23:09:00 przez RaZeMpOnAdKiLo.)
09-07-2013 23:07:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Policja mnie zatrzymała ! - zysio - 09-07-2013, 19:33:42
RE: Policja mnie zatrzymała ! - Simon - 09-07-2013, 19:39:06
RE: Policja mnie zatrzymała ! - zysio - 09-07-2013, 19:41:23
RE: Policja mnie zatrzymała ! - wojtekr35 - 09-07-2013, 19:42:12
RE: Policja mnie zatrzymała ! - Sr-ka - 09-07-2013, 19:44:27
RE: Policja mnie zatrzymała ! - zysio - 09-07-2013, 19:45:55
RE: Policja mnie zatrzymała ! - wojtekr35 - 09-07-2013, 19:47:23
RE: Policja mnie zatrzymała ! - gt10r5 - 09-07-2013, 19:49:14
RE: Policja mnie zatrzymała ! - zysio - 09-07-2013, 19:49:18
RE: Policja mnie zatrzymała ! - Irek - 09-07-2013, 19:51:54
RE: Policja mnie zatrzymała ! - wojtekr35 - 09-07-2013, 19:51:57
RE: Policja mnie zatrzymała ! - zysio - 09-07-2013, 19:53:18
RE: Policja mnie zatrzymała ! - wojtekr35 - 09-07-2013, 19:55:07
RE: Policja mnie zatrzymała ! - Irek - 09-07-2013, 19:55:11
RE: Policja mnie zatrzymała ! - Sr-ka - 09-07-2013, 19:57:06
RE: Policja mnie zatrzymała ! - Semmao - 09-07-2013, 19:58:27
RE: Policja mnie zatrzymała ! - Irek - 09-07-2013, 19:59:03
RE: Policja mnie zatrzymała ! - wojtekr35 - 09-07-2013, 19:59:47
RE: Policja mnie zatrzymała ! - Irek - 09-07-2013, 20:00:55
RE: Policja mnie zatrzymała ! - wojtekr35 - 09-07-2013, 20:05:01
RE: Policja mnie zatrzymała ! - BartuS - 09-07-2013, 20:05:59
RE: Policja mnie zatrzymała ! - Irek - 09-07-2013, 20:07:04
RE: Policja mnie zatrzymała ! - Quake96 - 09-07-2013, 20:15:36
RE: Policja mnie zatrzymała ! - Semmao - 09-07-2013, 21:39:56
RE: Policja mnie zatrzymała ! - Quake96 - 09-07-2013, 21:59:25
RE: Policja mnie zatrzymała ! - MIREK.M2 - 09-07-2013, 22:13:58
RE: Policja mnie zatrzymała ! - RaZeMpOnAdKiLo - 09-07-2013 23:07:01
RE: Policja mnie zatrzymała ! - SzakalDKC - 09-07-2013, 23:34:03
RE: Policja mnie zatrzymała ! - Quake96 - 09-07-2013, 23:41:48
RE: Policja mnie zatrzymała ! - Stachu.G - 10-07-2013, 09:48:41
RE: Policja mnie zatrzymała ! - Irek - 10-07-2013, 10:20:36
RE: Policja mnie zatrzymała ! - oggie - 10-07-2013, 10:02:41
RE: Policja mnie zatrzymała ! - EGON - 10-07-2013, 10:18:38
RE: Policja mnie zatrzymała ! - szymon703 - 10-07-2013, 10:47:07
RE: Policja mnie zatrzymała ! - fosa - 10-07-2013, 11:18:34
RE: Policja mnie zatrzymała ! - Norbi96 - 10-07-2013, 11:58:10
RE: Policja mnie zatrzymała ! - Taśma - 10-07-2013, 12:05:49
RE: Policja mnie zatrzymała ! - tomek102 - 11-07-2013, 12:28:03
RE: Policja mnie zatrzymała ! - MIREK.M2 - 11-07-2013, 13:00:41
RE: Policja mnie zatrzymała ! - chuck - 28-07-2013, 16:18:44
RE: Policja mnie zatrzymała ! - Macklemor - 28-07-2013, 17:25:55
RE: Policja mnie zatrzymała ! - wojtekr35 - 28-07-2013, 18:14:01


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:


Chłopcy Rometowcy, 2010 - 2026. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis i odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Kontakt | Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Mapa użytkowników | Lista banów
 Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.


  

Hasło
  





Reklama


 Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

 Ostatnie wątki
Identyfikacja modelu rome...
Ostatni post: Piotrekdriver1
Dzisiaj 08:07:13
» Odpowiedzi: 11
» Wyświetleń: 173
Zlot pojazdów i rajd koma...
Ostatni post: bkrukl
Dzisiaj 00:45:32
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 739
Skrzynka narzędzi Ogar 20...
Ostatni post: johnatanpaniniman27
Wczoraj 22:56:45
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 112
Montaż wachacza ogar 200
Ostatni post: Janek.Ogar
Wczoraj 19:06:38
» Odpowiedzi: 7
» Wyświetleń: 515
Romet ogar 205 slabo pali...
Ostatni post: Dinozaur
24-06-2026 11:18:09
» Odpowiedzi: 8
» Wyświetleń: 555
Moja nowa dojazdówka (Oga...
Ostatni post: grissley
24-06-2026 02:39:42
» Odpowiedzi: 148
» Wyświetleń: 34541
WueSKa 125 - Czyli ponios...
Ostatni post: Quake96
23-06-2026 22:56:39
» Odpowiedzi: 17
» Wyświetleń: 3001
Sprzedam romet Turing 2 i...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 22:21:22
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 82
Szczęki hamulcowe Romet S...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 21:51:52
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 129
"Blokujący się" bieg
Ostatni post: Kapiromet
23-06-2026 20:41:43
» Odpowiedzi: 6
» Wyświetleń: 368
[Wiki] Romet (DEZAMET) St...
Ostatni post: tie.my.r0pe
22-06-2026 23:44:10
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 5208
Wigry-lux 75r gotowy na r...
Ostatni post: Kierownik złomowca
19-06-2026 22:25:34
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 177
Luźna linka gazu
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:11:58
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 357
Dzwięk ocierania
Ostatni post: Kapiromet
19-06-2026 07:10:01
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 368
Romet 50-T1 - Ale jaki?
Ostatni post: romek
19-06-2026 06:24:48
» Odpowiedzi: 12
» Wyświetleń: 776

Reklama