Jesteś nowy na forum? - Zachęcamy do przywitania się w dziale "Powitalnia" Smile

Zapraszamy na nasz oficjalny profil - facebook.com/ChlopcyRometowcy

Odpowiedz 
Romet Chart 210 by Marvin
Autor Wiadomość
Marvin2010 Offline
Praktykant
*


Liczba postów: 387
Imię: Marcin
Skąd: Wieluń
Pojazd: Romet 50-T-1
Post: #1
Romet Chart 210 by Marvin
Witam
Wczoraj stałem się posiadaczem charta którego znalazłem na tablicy za 490zł, chart znajdował się dosyć nie daleko jakieś 60 km od domu no więc to i tak blisko Big Grin Charta po negocjacji ceny udało się kupić za 350 zł gdyż nie miał on dokumentów i na większą cenie nie mogłem sobie pozwolić, oraz nie mogłem się nim przejechać gdyż nie miał linki sprzęgła, ale zaryzykowałem i go kupiłem, w domu załozyłem linke od Shl-ki Big Grin i pierwsza przejażdzka no i musze powiedzieć że jestem bardzo zadowolony z charta chodzi bardzo dobrze, lecz instalacja elektryczna zostawia wiele do życzenia.
Teraz najważniejsze zdjęcia :






Do charta dostałem jeszcze dziwne osłony na nogi, od których widać stelaż na zdjęciach.

Po wymianie aku kierunki i światła ożyłyBig Grin

Moje maszyny
Są:
50 t-1 83r.
Ogar 200 86r.
Ogar205 88r.
Chart210 88r.
Wsk 125 m06 b3
Były:
romet 100 84r.
ogar 200 85r.
Ogar 200 87r.
ogar 200 85r.
ogar 205 89r.
Jawa mustang typ 23 72r.
kadet 780 84r.
50 T-1 82r.
SHL M06T 61r.

Mam zajawke na Jawke
30-06-2013 10:17:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Reklama
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Romet Chart 210 by Marvin - Marvin2010 - 30-06-2013 10:17:49
RE: Romet Chart 210 by Marvin - stqc - 30-06-2013, 10:31:59
RE: Romet Chart 210 by Marvin - Simon - 30-06-2013, 10:54:07
RE: Romet Chart 210 by Marvin - MrF4k - 30-06-2013, 11:13:24
RE: Romet Chart 210 by Marvin - kw112 - 30-06-2013, 11:28:03
RE: Romet Chart 210 by Marvin - ERC - 30-06-2013, 11:36:11
RE: Romet Chart 210 by Marvin - kw112 - 30-06-2013, 11:39:32
RE: Romet Chart 210 by Marvin - kw112 - 30-06-2013, 11:42:02
RE: Romet Chart 210 by Marvin - MrF4k - 30-06-2013, 11:55:50
RE: Romet Chart 210 by Marvin - Simon - 30-06-2013, 13:05:54
RE: Romet Chart 210 by Marvin - MrF4k - 30-06-2013, 12:40:43
RE: Romet Chart 210 by Marvin - Pompuś - 01-07-2013, 16:30:07
RE: Romet Chart 210 by Marvin - Simon - 03-07-2013, 22:35:42
RE: Romet Chart 210 by Marvin - stqc - 10-07-2013, 19:32:41
RE: Romet Chart 210 by Marvin - Simon - 10-07-2013, 22:35:59
RE: Romet Chart 210 by Marvin - alek736 - 13-07-2013, 11:33:58
RE: Romet Chart 210 by Marvin - MrF4k - 13-07-2013, 13:19:46
RE: Romet Chart 210 by Marvin - MrF4k - 14-07-2013, 23:35:27
RE: Romet Chart 210 by Marvin - bartix4 - 19-07-2013, 15:52:42
RE: Romet Chart 210 by Marvin - Simon - 19-07-2013, 16:24:30
RE: Romet Chart 210 by Marvin - bartix4 - 19-07-2013, 16:26:14
RE: Romet Chart 210 by Marvin - bartix4 - 19-07-2013, 16:38:10
RE: Romet Chart 210 by Marvin - Simon - 04-08-2013, 18:47:38
RE: Romet Chart 210 by Marvin - bartix4 - 05-08-2013, 22:25:14
RE: Romet Chart 210 by Marvin - Pompuś - 21-12-2013, 23:35:48
RE: Romet Chart 210 by Marvin - Pompuś - 21-12-2013, 23:45:48
RE: Romet Chart 210 by Marvin - stqc - 25-12-2013, 17:21:11
RE: Romet Chart 210 by Marvin - stqc - 25-12-2013, 17:27:34
RE: Romet Chart 210 by Marvin - MrF4k - 26-12-2013, 10:47:07
RE: Romet Chart 210 by Marvin - stqc - 12-01-2014, 18:14:52


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości


Chłopcy Rometowcy, 2010 - 2026. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis i odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Kontakt | Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Mapa użytkowników | Lista banów
 Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.


  

Hasło
  





Reklama


 Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

 Ostatnie wątki
Dezamet Dantom Deca
Ostatni post: Tomasz-pr110
Dzisiaj 18:55:54
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 94
Romet Chart 85/5/1M + LC ...
Ostatni post: Romet drajwerV2
Dzisiaj 12:28:08
» Odpowiedzi: 188
» Wyświetleń: 91014
Mińsk 125 reaktywacja
Ostatni post: zmd-52
29-07-2026 12:50:32
» Odpowiedzi: 3
» Wyświetleń: 246
ROMET OGAR 200 ale w wers...
Ostatni post: romek
29-07-2026 06:15:21
» Odpowiedzi: 6
» Wyświetleń: 897
Lagi przednie chart
Ostatni post: Trusek
28-07-2026 17:42:37
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 198
Części Romet Chart
Ostatni post: stqc
27-07-2026 12:01:41
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 124
Silnik simson s51 w motor...
Ostatni post: Alien97
27-07-2026 01:02:22
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 148
Co to za silnik?
Ostatni post: romek
26-07-2026 17:38:56
» Odpowiedzi: 9
» Wyświetleń: 3633
Siemano
Ostatni post: xy_filip.xo
26-07-2026 17:02:46
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 113
Projekt Romet Dzik Enduro...
Ostatni post: krystian276
24-07-2026 19:03:11
» Odpowiedzi: 510
» Wyświetleń: 307457
4 biegowa skrzynia 223 og...
Ostatni post: krystian276
24-07-2026 16:20:13
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 265
Romet Orkan blaty korby o...
Ostatni post: MaćkoZawiercie
24-07-2026 01:24:15
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 159
Romet Wigry 6 – czy ktoś ...
Ostatni post: Bartjesz
24-07-2026 01:00:40
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 182
Witam
Ostatni post: Elektronik
23-07-2026 19:18:25
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 251
Witam Rometowców !
Ostatni post: Bob_Harley
22-07-2026 17:20:29
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 305

Reklama