Jesteś nowy na forum? - Zachęcamy do przywitania się w dziale "Powitalnia" Smile

Zapraszamy na nasz oficjalny profil - facebook.com/ChlopcyRometowcy

Odpowiedz 
Romet Ogar 200 by Imker
Autor Wiadomość
Quake96 Offline
Pyr pyr, wrum, wrum :D
Moderatorzy


Liczba postów: 2,795
Imię: Piotr
Skąd: Bydgoszcz
Pojazd: Romet Ogar 200
Post: #19
RE: Romet Ogar 200 by Imker
(31-05-2013 23:59:52)Imker napisał(a):  
(31-05-2013 23:56:08)Quake96 napisał(a):  Słuchaj, jeśli chcesz to w poniedziałek mogę wysłać Ci oryginalną pokrywkę od Jikova. Kompletną z tym "grzybkiem". Za darmo.

było by superWink ale oczywiście jakoś za wysyłkę musielibyśmy się rozliczyć, nie wiem czy dobrze myślę czy ten grzybek też powoduje żeby leciało paliwko do gaźnika?? bo obecnie pływak podchodzi pod górę i blokuje wlatywanie paliwka do gaźnika

Daj spokój... Nie będę się o grosze rozliczał. Wyślę za darmo. Tym bardziej, że pracuję przy pakowaniu paczek, wysyłkach itd, to myślę, że jedna wysyłka więcej im nie zaszkodzi. Ew. ze swoich wyłożę te 6zł czy ile tam. Ważne żeby sobie pomagać Tongue A mnie ta pokrywka nie potrzebna, bo mam cały nowy gaźnik. A Ciebie za głupią pokrywkę skasowaliby w sklepie pewnie z 10-15zł (tyle chyba u mnie kosztuje).

I ten grzybek jest do przytrzymywania pływaka w dole żeby paliwo można było "ręcznie" pompować do gaźnika. Nie wiem czy bez niego by wcale się nie lało. Mniejsza o to.

- Patrz pan, ale ciśnie tą jawką, no wariat!
- Ale panie, to dopiero drugi bieg się kończy...


"Skończyło się jak Bruce Lee, czy misja w kosmodromach
Nie nagra tego Grundig czy Unitra Diora...."
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 01-06-2013 00:05:21 przez Quake96.)
01-06-2013 00:04:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Romet Ogar 200 by Imker - Imker - 28-05-2013, 22:08:52
RE: Romet Ogar 200 by Imker - fosa - 28-05-2013, 22:13:31
RE: Romet Ogar 200 by Imker - kamil97 - 28-05-2013, 22:15:19
RE: Romet Ogar 200 by Imker - Imker - 28-05-2013, 22:29:50
RE: Romet Ogar 200 by Imker - komarinho - 28-05-2013, 23:49:20
RE: Romet Ogar 200 by Imker - Błażej - 29-05-2013, 00:15:31
RE: Romet Ogar 200 by Imker - Imker - 29-05-2013, 07:57:18
RE: Romet Ogar 200 by Imker - alek736 - 29-05-2013, 13:23:31
RE: Romet Ogar 200 by Imker - Imker - 31-05-2013, 23:34:38
RE: Romet Ogar 200 by Imker - Marwerick - 31-05-2013, 23:43:33
RE: Romet Ogar 200 by Imker - Semmao - 31-05-2013, 23:48:07
RE: Romet Ogar 200 by Imker - Imker - 31-05-2013, 23:50:53
RE: Romet Ogar 200 by Imker - Semmao - 31-05-2013, 23:55:36
RE: Romet Ogar 200 by Imker - Quake96 - 31-05-2013, 23:56:08
RE: Romet Ogar 200 by Imker - Imker - 31-05-2013, 23:59:52
RE: Romet Ogar 200 by Imker - Marwerick - 31-05-2013, 23:59:53
RE: Romet Ogar 200 by Imker - Imker - 01-06-2013, 00:01:44
RE: Romet Ogar 200 by Imker - Quake96 - 01-06-2013 00:04:47
RE: Romet Ogar 200 by Imker - Imker - 01-06-2013, 00:08:44
RE: Romet Ogar 200 by Imker - Quake96 - 01-06-2013, 00:13:14
RE: Romet Ogar 200 by Imker - Imker - 01-06-2013, 00:15:45
RE: Romet Ogar 200 by Imker - Imker - 01-06-2013, 11:51:05
RE: Romet Ogar 200 by Imker - Marwerick - 01-06-2013, 11:55:38
RE: Romet Ogar 200 by Imker - Imker - 01-06-2013, 12:09:27
RE: Romet Ogar 200 by Imker - Mikołaj98 - 01-06-2013, 12:21:52
RE: Romet Ogar 200 by Imker - Imker - 01-06-2013, 12:29:31
RE: Romet Ogar 200 by Imker - Pompuś - 01-06-2013, 22:52:22
RE: Romet Ogar 200 by Imker - Imker - 01-06-2013, 23:12:16
RE: Romet Ogar 200 by Imker - Błażej - 02-06-2013, 00:31:48
RE: Romet Ogar 200 by Imker - Imker - 02-06-2013, 00:35:44
RE: Romet Ogar 200 by Imker - Błażej - 02-06-2013, 01:00:01
RE: Romet Ogar 200 by Imker - Imker - 03-06-2013, 23:39:43
RE: Romet Ogar 200 by Imker - kondzio310 - 04-06-2013, 00:10:43
RE: Romet Ogar 200 by Imker - Imker - 04-06-2013, 08:18:05
RE: Romet Ogar 200 by Imker - alek736 - 04-06-2013, 11:35:26
RE: Romet Ogar 200 by Imker - Imker - 04-06-2013, 19:14:14
RE: Romet Ogar 200 by Imker - LukaszzT1 - 04-06-2013, 19:32:09
RE: Romet Ogar 200 by Imker - Quake96 - 04-06-2013, 19:35:11
RE: Romet Ogar 200 by Imker - LukaszzT1 - 04-06-2013, 19:38:06
RE: Romet Ogar 200 by Imker - kondzio310 - 04-06-2013, 19:40:36
RE: Romet Ogar 200 by Imker - Quake96 - 04-06-2013, 19:44:32
RE: Romet Ogar 200 by Imker - LukaszzT1 - 04-06-2013, 19:52:20
RE: Romet Ogar 200 by Imker - komarinho - 04-06-2013, 20:02:19
RE: Romet Ogar 200 by Imker - Semmao - 04-06-2013, 20:04:13
RE: Romet Ogar 200 by Imker - MrF4k - 04-06-2013, 20:12:32
RE: Romet Ogar 200 by Imker - Imker - 04-06-2013, 21:41:04
RE: Romet Ogar 200 by Imker - alek736 - 04-06-2013, 21:48:10
RE: Romet Ogar 200 by Imker - Imker - 09-06-2013, 20:02:48
RE: Romet Ogar 200 by Imker - komarinho - 10-06-2013, 23:11:58
RE: Romet Ogar 200 by Imker - Imker - 10-06-2013, 23:17:31
RE: Romet Ogar 200 by Imker - Imker - 13-06-2013, 23:26:59
RE: Romet Ogar 200 by Imker - Imker - 18-06-2013, 20:43:01
RE: Romet Ogar 200 by Imker - tramwajarz - 18-06-2013, 20:52:16
RE: Romet Ogar 200 by Imker - Błażej - 18-06-2013, 21:25:39
RE: Romet Ogar 200 by Imker - Barto5050 - 18-06-2013, 22:08:16
RE: Romet Ogar 200 by Imker - alek736 - 18-06-2013, 23:50:05
RE: Romet Ogar 200 by Imker - Imker - 19-06-2013, 00:49:22
RE: Romet Ogar 200 by Imker - Semmao - 19-06-2013, 08:41:58
RE: Romet Ogar 200 by Imker - Imker - 20-06-2013, 03:27:05
RE: Romet Ogar 200 by Imker - MichalSR50 - 20-06-2013, 11:44:58
RE: Romet Ogar 200 by Imker - Imker - 24-06-2013, 08:28:30
RE: Romet Ogar 200 by Imker - Piotrek175 - 24-06-2013, 13:53:26
RE: Romet Ogar 200 by Imker - Imker - 24-06-2013, 22:36:27
RE: Romet Ogar 200 by Imker - Imker - 07-07-2013, 21:31:33


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:


Chłopcy Rometowcy, 2010 - 2026. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis i odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Kontakt | Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Mapa użytkowników | Lista banów
 Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.


  

Hasło
  





Reklama


 Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

 Ostatnie wątki
Identyfikacja modelu rome...
Ostatni post: romek
Wczoraj 20:51:49
» Odpowiedzi: 15
» Wyświetleń: 287
WueSKa 125 - Czyli ponios...
Ostatni post: Quake96
Wczoraj 17:19:40
» Odpowiedzi: 19
» Wyświetleń: 3077
Zlot pojazdów i rajd koma...
Ostatni post: bkrukl
Wczoraj 00:45:32
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 770
Skrzynka narzędzi Ogar 20...
Ostatni post: johnatanpaniniman27
25-06-2026 22:56:45
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 160
Montaż wachacza ogar 200
Ostatni post: Janek.Ogar
25-06-2026 19:06:38
» Odpowiedzi: 7
» Wyświetleń: 537
Romet ogar 205 slabo pali...
Ostatni post: Dinozaur
24-06-2026 11:18:09
» Odpowiedzi: 8
» Wyświetleń: 593
Moja nowa dojazdówka (Oga...
Ostatni post: grissley
24-06-2026 02:39:42
» Odpowiedzi: 148
» Wyświetleń: 34635
Sprzedam romet Turing 2 i...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 22:21:22
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 92
Szczęki hamulcowe Romet S...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 21:51:52
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 150
"Blokujący się" bieg
Ostatni post: Kapiromet
23-06-2026 20:41:43
» Odpowiedzi: 6
» Wyświetleń: 429
[Wiki] Romet (DEZAMET) St...
Ostatni post: tie.my.r0pe
22-06-2026 23:44:10
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 5217
Wigry-lux 75r gotowy na r...
Ostatni post: Kierownik złomowca
19-06-2026 22:25:34
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 185
Luźna linka gazu
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:11:58
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 381
Dzwięk ocierania
Ostatni post: Kapiromet
19-06-2026 07:10:01
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 391
Romet 50-T1 - Ale jaki?
Ostatni post: romek
19-06-2026 06:24:48
» Odpowiedzi: 12
» Wyświetleń: 803

Reklama