Jesteś nowy na forum? - Zachęcamy do przywitania się w dziale "Powitalnia" Smile

Zapraszamy na nasz oficjalny profil - facebook.com/ChlopcyRometowcy

Odpowiedz 
Komary ze złomu
Autor Wiadomość
przemek95 Offline
jeździec
*


Liczba postów: 341
Imię: Przemek
Skąd: Mirosław (ok PIŁA)
Pojazd: Romet Ogar 200
Post: #41
RE: Komary ze złomu
siema przeglądając zdjecia twoich zdobycz zainteresowała mnie rama od komara/rometa która jest na pierwszym planie tej fotki http://imageshack.us/photo/my-images/827/foto057s.jpg/ nie chcę to nikogo wprowadzać w błąd ale czy czasem ta rama (matowy czerwony) nie jest od ROMETA 100???? Po pierwsze Widzę w tej ramie inny przedni błotnik (głownie chodzi mi o mocowania przedniego błotnika-rurowy), następne to brak mocowania (uchwytu) silnika a dokładniej te z góry od cylindra ponieważ wychodziły komary podobne do rometa 100 i główną różnica był silnik 023 z uchwytem ramy do cylindra od romecika 100 który nie posiadał tego mocowania ponieważ była w nim zastosowana jednostka 025 (dla w niewtajemniczonych to silnik okrągły podobny do s38 ale z nożnym mechanizmem zmiany biegów). Ostatnią dla mnie ważną różnicą to brak nawet śladów miejsca po tabliczce znamionowej gdzie komary i romety miały przy mocowaniu silnika z prawej strony.

Piszę to ponieważ sam posiadam takową maszynkę a ta rama wpadła mi od razu w oko Smile i uważam że to może być rama od legendarnego ROMETA 100

Jeśli jednak mogę wprowadzać w błąd to proszę mnie poprawićSmile
jedynie co w nim nie pasuje to tylni bagażnik jak w ogarach

ps; Na romecie 100 na tylnym błotniku poniżej mocowania bagażnika oryginalnie była tam naklejona naklejka chyba "typ 100" lub po prostu "100" ja na swoim takiej naklejki nie zastałem ale to może była ingerencja poprzedniego właściciela

Zapraszam na "Turystykę Rometem" https://www.facebook.com/pages/Turystyka...00?fref=nf
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 30-05-2013 00:46:28 przez przemek95.)
30-05-2013 00:35:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Komary ze złomu - koi7 - 09-05-2013, 19:01:36
RE: Komary ze złomu - Norbi96 - 09-05-2013, 19:08:24
RE: Komary ze złomu - Artur - 09-05-2013, 19:12:43
RE: Komary ze złomu - nie_mientki - 09-05-2013, 19:13:58
RE: Komary ze złomu - fosa - 09-05-2013, 19:14:10
RE: Komary ze złomu - Irek - 09-05-2013, 19:18:47
RE: Komary ze złomu - Artur - 09-05-2013, 19:23:40
RE: Komary ze złomu - Norbi96 - 09-05-2013, 19:31:06
RE: Komary ze złomu - koi7 - 09-05-2013, 19:58:31
RE: Komary ze złomu - hugor22 - 09-05-2013, 20:21:10
RE: Komary ze złomu - Przemi998 - 09-05-2013, 20:59:29
RE: Komary ze złomu - Sr-ka - 09-05-2013, 21:24:15
RE: Komary ze złomu - MrF4k - 09-05-2013, 22:23:07
RE: Komary ze złomu - koi7 - 09-05-2013, 22:46:12
RE: Komary ze złomu - Jakub - 09-05-2013, 23:06:26
RE: Komary ze złomu - koi7 - 09-05-2013, 23:09:16
RE: Komary ze złomu - wisla98 - 09-05-2013, 23:11:11
RE: Komary ze złomu - lukimotorynka - 09-05-2013, 23:12:30
RE: Komary ze złomu - Pompuś - 09-05-2013, 23:14:46
RE: Komary ze złomu - koi7 - 09-05-2013, 23:17:39
RE: Komary ze złomu - Semmao - 09-05-2013, 23:42:34
RE: Komary ze złomu - wujek123 - 10-05-2013, 00:13:17
RE: Komary ze złomu - koi7 - 10-05-2013, 16:10:07
RE: Komary ze złomu - Bartek - 10-05-2013, 17:08:52
RE: Komary ze złomu - koi7 - 10-05-2013, 17:38:19
RE: Komary ze złomu - Norbi96 - 10-05-2013, 17:47:34
RE: Komary ze złomu - koi7 - 10-05-2013, 18:12:17
RE: Komary ze złomu - Semmao - 10-05-2013, 19:07:00
RE: Komary ze złomu - koi7 - 10-05-2013, 19:27:57
RE: Komary ze złomu - Błażej - 10-05-2013, 19:56:25
RE: Komary ze złomu - bartix4 - 10-05-2013, 21:03:47
RE: Komary ze złomu - Błażej - 10-05-2013, 22:44:40
RE: Komary ze złomu - Marvin2010 - 10-05-2013, 22:54:30
RE: Komary ze złomu - Quake96 - 10-05-2013, 23:08:33
RE: Komary ze złomu - Błażej - 10-05-2013, 23:16:00
RE: Komary ze złomu - Quake96 - 10-05-2013, 23:22:30
RE: Komary ze złomu - Błażej - 10-05-2013, 23:26:34
RE: Komary ze złomu - koi7 - 11-05-2013, 12:52:54
RE: Komary ze złomu - koi7 - 12-05-2013, 21:28:56
RE: Komary ze złomu - Przemi998 - 12-05-2013, 21:37:32
RE: Komary ze złomu - przemek95 - 30-05-2013 00:35:07
RE: Komary ze złomu - Maniak zabytków - 30-05-2013, 00:49:18
RE: Komary ze złomu - przemek95 - 30-05-2013, 01:01:06
RE: Komary ze złomu - koi7 - 30-05-2013, 11:28:49
RE: Komary ze złomu - komarinho - 30-05-2013, 12:58:38
RE: Komary ze złomu - przemek95 - 30-05-2013, 23:45:17


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości


Chłopcy Rometowcy, 2010 - 2026. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis i odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Kontakt | Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Mapa użytkowników | Lista banów
 Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.


  

Hasło
  





Reklama


 Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

 Ostatnie wątki
Identyfikacja modelu rome...
Ostatni post: romek
Wczoraj 20:51:49
» Odpowiedzi: 15
» Wyświetleń: 278
WueSKa 125 - Czyli ponios...
Ostatni post: Quake96
Wczoraj 17:19:40
» Odpowiedzi: 19
» Wyświetleń: 3077
Zlot pojazdów i rajd koma...
Ostatni post: bkrukl
Wczoraj 00:45:32
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 770
Skrzynka narzędzi Ogar 20...
Ostatni post: johnatanpaniniman27
25-06-2026 22:56:45
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 160
Montaż wachacza ogar 200
Ostatni post: Janek.Ogar
25-06-2026 19:06:38
» Odpowiedzi: 7
» Wyświetleń: 537
Romet ogar 205 slabo pali...
Ostatni post: Dinozaur
24-06-2026 11:18:09
» Odpowiedzi: 8
» Wyświetleń: 592
Moja nowa dojazdówka (Oga...
Ostatni post: grissley
24-06-2026 02:39:42
» Odpowiedzi: 148
» Wyświetleń: 34635
Sprzedam romet Turing 2 i...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 22:21:22
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 92
Szczęki hamulcowe Romet S...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 21:51:52
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 150
"Blokujący się" bieg
Ostatni post: Kapiromet
23-06-2026 20:41:43
» Odpowiedzi: 6
» Wyświetleń: 428
[Wiki] Romet (DEZAMET) St...
Ostatni post: tie.my.r0pe
22-06-2026 23:44:10
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 5217
Wigry-lux 75r gotowy na r...
Ostatni post: Kierownik złomowca
19-06-2026 22:25:34
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 185
Luźna linka gazu
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:11:58
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 381
Dzwięk ocierania
Ostatni post: Kapiromet
19-06-2026 07:10:01
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 391
Romet 50-T1 - Ale jaki?
Ostatni post: romek
19-06-2026 06:24:48
» Odpowiedzi: 12
» Wyświetleń: 803

Reklama