Jesteś nowy na forum? - Zachęcamy do przywitania się w dziale "Powitalnia" Smile

Zapraszamy na nasz oficjalny profil - facebook.com/ChlopcyRometowcy

Wątek zamknięty 
Romet Ogar 200 project electronic upadł... by kamil97
Autor Wiadomość
Quake96 Online
Pyr pyr, wrum, wrum :D
Moderatorzy


Liczba postów: 2,794
Imię: Piotr
Skąd: Bydgoszcz
Pojazd: Romet Ogar 200
Post: #27
RE: Ogar 200 wyremontowany
(21-05-2013 21:18:12)komarinho napisał(a):  Ogólnie to tak: słyszałem że ogar nigdy na ciepłym nie palił na 1. Przednią lampę masz z ogara 205, ledy podświetlające silnik w PRL'owskiej maszynie to porażka, szkoda że rafki pomalowane srebrzanką, naklejka jaką kupiłeś chyba nigdy nie występowała oryginalnie na rometach, a tak poza tym to fajne wozidełko

Nie wiem gdzie Ty to słyszałeś. Wszystko zależy od wielu czynników, między innymi ciepłoty świecy itd. itd.

Kierunki akurat nie są po to, żeby się podobać, a żeby dbać o bezpieczeństwo. Wygodniej jest mieć kierunkowskazy niż wymachiwać rękoma na każdym zakręcie.

- Patrz pan, ale ciśnie tą jawką, no wariat!
- Ale panie, to dopiero drugi bieg się kończy...


"Skończyło się jak Bruce Lee, czy misja w kosmodromach
Nie nagra tego Grundig czy Unitra Diora...."
21-05-2013 21:42:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
RE: Ogar 200 wyremontowany - Semmao - 03-10-2012, 22:02:34
RE: Ogar 200 wyremontowany - Artur - 03-10-2012, 22:05:19
RE: Ogar 200 wyremontowany - Winiar 93 - 03-10-2012, 22:06:57
RE: Ogar 200 wyremontowany - kamil97 - 03-10-2012, 22:08:51
RE: Ogar 200 wyremontowany - Artur - 03-10-2012, 22:12:36
RE: Ogar 200 wyremontowany - kamil97 - 03-10-2012, 22:14:15
RE: Ogar 200 wyremontowany - Artur - 03-10-2012, 22:18:27
RE: Ogar 200 wyremontowany - kamil97 - 03-10-2012, 22:23:06
RE: Ogar 200 wyremontowany - Romet99 - 27-05-2013, 20:14:33
RE: Ogar 200 wyremontowany - romecik1998 - 03-10-2012, 22:41:24
RE: Ogar 200 wyremontowany - Artur - 03-10-2012, 22:55:54
RE: Ogar 200 wyremontowany - kamil97 - 04-10-2012, 08:01:51
RE: Ogar 200 wyremontowany - kamil97 - 04-10-2012, 16:37:58
RE: Ogar 200 wyremontowany - tramwajarz - 04-10-2012, 16:50:01
RE: Ogar 200 wyremontowany - kamil97 - 04-10-2012, 16:53:46
RE: Ogar 200 wyremontowany - romet1234 - 04-10-2012, 19:37:18
RE: Ogar 200 wyremontowany - kamil97 - 04-10-2012, 19:56:20
RE: Ogar 200 wyremontowany - romecik1998 - 07-10-2012, 21:03:30
RE: Ogar 200 wyremontowany - szymon703 - 08-10-2012, 08:26:24
RE: Ogar 200 wyremontowany - adrian00102 - 08-10-2012, 13:30:47
RE: Ogar 200 wyremontowany - kosa - 08-10-2012, 14:29:40
RE: Ogar 200 wyremontowany - Romecio - 08-10-2012, 15:46:10
RE: Ogar 200 wyremontowany - arevo - 08-10-2012, 16:13:52
RE: Ogar 200 wyremontowany - SzakalDKC - 08-10-2012, 16:21:43
RE: Ogar 200 wyremontowany - kamil97 - 21-05-2013, 20:36:30
RE: Ogar 200 wyremontowany - komarinho - 21-05-2013, 21:18:12
RE: Ogar 200 wyremontowany - Taśma - 27-05-2013, 19:13:08
RE: Ogar 200 wyremontowany - Quake96 - 21-05-2013 21:42:35
RE: Ogar 200 wyremontowany - kamil97 - 21-05-2013, 21:58:02
RE: Ogar 200 wyremontowany - Quake96 - 21-05-2013, 23:04:02
RE: Ogar 200 wyremontowany - kamil97 - 22-05-2013, 08:02:34
RE: Ogar 200 wyremontowany - kamil97 - 22-05-2013, 17:12:58
RE: Ogar 200 wyremontowany - kamil97 - 22-05-2013, 22:47:35
RE: Ogar 200 wyremontowany - theogarowiec - 23-05-2013, 14:48:18
RE: Ogar 200 wyremontowany - kamil97 - 26-05-2013, 18:50:55
RE: Ogar 200 wyremontowany - kamil97 - 27-05-2013, 19:00:57
RE: Ogar 200 wyremontowany - Kolo4x4 - 27-05-2013, 19:17:40
RE: Ogar 200 wyremontowany - kamil97 - 27-05-2013, 19:18:26
RE: Ogar 200 wyremontowany - Taśma - 27-05-2013, 19:21:08
RE: Ogar 200 wyremontowany - BlacKuzaj - 27-05-2013, 19:20:15
RE: Ogar 200 wyremontowany - kamil97 - 27-05-2013, 20:08:00
RE: Ogar 200 wyremontowany - kamil97 - 27-05-2013, 20:21:11
RE: Ogar 200 wyremontowany - kamil97 - 28-05-2013, 20:05:25
RE: Ogar 200 wyremontowany - Marwerick - 29-05-2013, 00:29:52
RE: Ogar 200 wyremontowany - kamil97 - 29-05-2013, 19:54:09
RE: Ogar 200 wyremontowany - MrF4k - 29-05-2013, 23:35:27
RE: Ogar 200 wyremontowany - kamil97 - 29-05-2013, 23:45:04
RE: Ogar 200 wyremontowany - Piotrek175 - 29-05-2013, 23:49:34
RE: Ogar 200 wyremontowany - kamil97 - 30-05-2013, 20:07:58
RE: Ogar 200 wyremontowany - alek736 - 30-05-2013, 20:14:00
RE: Ogar 200 wyremontowany - kamil97 - 30-05-2013, 20:23:44
RE: Ogar 200 wyremontowany - alek736 - 30-05-2013, 20:26:23
RE: Ogar 200 wyremontowany - kamil97 - 30-05-2013, 20:33:19
RE: Ogar 200 wyremontowany - kamil97 - 01-06-2013, 15:50:48
RE: Ogar 200 wyremontowany - theogarowiec - 01-06-2013, 18:10:00
RE: Ogar 200 wyremontowany - alek736 - 01-06-2013, 19:23:19
RE: Ogar 200 wyremontowany - kamil97 - 01-06-2013, 20:13:18
RE: Ogar 200 wyremontowany - kamil97 - 03-06-2013, 12:00:01
RE: Ogar 200 wyremontowany - kamil97 - 04-06-2013, 17:03:51
RE: Ogar 200 wyremontowany - kamil97 - 05-06-2013, 21:05:40
RE: Ogar 200 wyremontowany - komarinho - 06-06-2013, 15:59:57
RE: Ogar 200 wyremontowany - emil200 - 06-06-2013, 16:41:54
RE: Ogar 200 wyremontowany - kamil97 - 06-06-2013, 17:31:49
RE: Ogar 200 wyremontowany - kamil97 - 06-06-2013, 18:33:14
RE: Ogar 200 wyremontowany - kamil97 - 06-06-2013, 20:00:30
RE: Ogar 200 wyremontowany - komarinho - 06-06-2013, 20:05:36
RE: Ogar 200 wyremontowany - kamil97 - 06-06-2013, 20:51:41
RE: Ogar 200 wyremontowany - kamil97 - 06-06-2013, 22:45:07
RE: Ogar 200 wyremontowany - alek736 - 06-06-2013, 22:47:03
RE: Ogar 200 wyremontowany - kamil97 - 06-06-2013, 22:51:09
RE: Ogar 200 wyremontowany - komarinho - 07-06-2013, 17:01:13
RE: Ogar 200 wyremontowany - Quake96 - 07-06-2013, 18:16:01
RE: Ogar 200 wyremontowany - kamil97 - 07-06-2013, 18:18:18
RE: Ogar 200 wyremontowany - kamil97 - 08-06-2013, 13:34:03
RE: Ogar 200 wyremontowany - komarinho - 08-06-2013, 18:39:13
RE: Ogar 200 wyremontowany - kamil97 - 08-06-2013, 18:52:32
RE: Ogar 200 wyremontowany - kamil97 - 08-06-2013, 21:06:58
RE: Ogar 200 wyremontowany - kamil97 - 10-06-2013, 16:01:38
RE: Ogar 200 wyremontowany - kamil97 - 12-06-2013, 23:01:53
RE: Ogar 200 wyremontowany - kondzio310 - 13-06-2013, 11:19:35
RE: Ogar 200 wyremontowany - kamil97 - 13-06-2013, 19:39:18
RE: Ogar 200 wyremontowany - kamil97 - 14-06-2013, 21:08:43
RE: Ogar 200 wyremontowany - MrF4k - 15-06-2013, 00:20:45
RE: Ogar 200 wyremontowany - kamil97 - 15-06-2013, 00:24:00
RE: Ogar 200 wyremontowany - Quake96 - 15-06-2013, 14:52:59
RE: Ogar 200 wyremontowany - kamil97 - 15-06-2013, 15:33:26
RE: Ogar 200 wyremontowany - Bartek - 15-06-2013, 16:50:32
RE: Ogar 200 wyremontowany - Marwerick - 15-06-2013, 17:05:45
RE: Ogar 200 wyremontowany - Bartek - 15-06-2013, 17:10:28
RE: Ogar 200 wyremontowany - kamil97 - 15-06-2013, 22:49:44
RE: Ogar 200 wyremontowany - theogarowiec - 15-06-2013, 23:09:38
RE: Ogar 200 wyremontowany - kamil97 - 15-06-2013, 23:33:38
RE: Ogar 200 wyremontowany - Dawid.xD - 16-06-2013, 10:10:03
RE: Ogar 200 wyremontowany - kamil97 - 16-06-2013, 18:09:02
RE: Ogar 200 wyremontowany - dave123q - 16-06-2013, 18:38:04
RE: Ogar 200 wyremontowany - kamil97 - 16-06-2013, 18:41:23
RE: Ogar 200 wyremontowany - kamil97 - 16-06-2013, 20:24:05
RE: Ogar 200 wyremontowany - kamil97 - 17-06-2013, 22:07:47
RE: Ogar 200 wyremontowany - kamil97 - 19-06-2013, 20:12:46
RE: Ogar 200 wyremontowany - kamil97 - 25-06-2013, 17:35:31
RE: Ogar 200 wyremontowany - komarinho - 25-06-2013, 18:04:30
RE: Ogar 200 wyremontowany - kamil97 - 25-06-2013, 18:52:33
RE: Ogar 200 wyremontowany - kamil97 - 26-06-2013, 13:48:48
RE: Ogar 200 wyremontowany - kondzio310 - 26-06-2013, 14:06:24
RE: ogar 200 by kamil97 - kamil97 - 26-06-2013, 15:38:21
RE: ogar 200 by kamil97 - Quake96 - 26-06-2013, 18:24:23
RE: ogar 200 by kamil97 - theogarowiec - 30-06-2013, 12:52:52
RE: ogar 200 by kamil97 - kamil97 - 30-06-2013, 12:12:45
RE: ogar 200 by kamil97 - Marwerick - 30-06-2013, 13:18:59
RE: ogar 200 by kamil97 - Quake96 - 30-06-2013, 13:58:44
RE: ogar 200 by kamil97 - kamil97 - 11-07-2013, 17:05:39
RE: ogar 200 by kamil97 - kamil97 - 16-07-2013, 16:27:59
RE: ogar 200 by kamil97 - Pompuś - 16-07-2013, 17:00:12
RE: ogar 200 by kamil97 - kamil97 - 16-07-2013, 18:04:09
RE: ogar 200 by kamil97 - Pompuś - 16-07-2013, 20:36:56
RE: ogar 200 by kamil97 - alek736 - 16-07-2013, 21:16:54
RE: ogar 200 by kamil97 - kamil97 - 16-07-2013, 21:29:25
RE: ogar 200 by kamil97 - kamil97 - 17-07-2013, 16:13:48
RE: ogar 200 by kamil97 - kamil97 - 17-07-2013, 17:41:52
RE: ogar 200 by kamil97 - kamil97 - 18-07-2013, 21:07:30
RE: ogar 200 by kamil97 - Dawid.xD - 18-07-2013, 21:13:21
RE: ogar 200 by kamil97 - kamil97 - 18-07-2013, 21:51:45
RE: ogar 200 by kamil97 - kamil97 - 19-07-2013, 23:14:00
RE: ogar 200 by kamil97 - Marwerick - 19-07-2013, 23:37:55
RE: ogar 200 by kamil97 - kamil97 - 19-07-2013, 23:45:39
RE: ogar 200 by kamil97 - Marwerick - 19-07-2013, 23:59:44
RE: ogar 200 by kamil97 - kamil97 - 20-07-2013, 21:42:46
RE: ogar 200 by kamil97 - alek736 - 20-07-2013, 21:53:14
RE: ogar 200 by kamil97 - kamil97 - 20-07-2013, 22:05:50
RE: ogar 200 by kamil97 - Dawid.xD - 20-07-2013, 22:05:55
RE: ogar 200 by kamil97 - kamil97 - 20-07-2013, 22:11:59
RE: ogar 200 by kamil97 - Semmao - 20-07-2013, 22:16:37
RE: ogar 200 by kamil97 - alek736 - 20-07-2013, 22:17:21
RE: ogar 200 by kamil97 - Dawid.xD - 20-07-2013, 22:26:47
RE: ogar 200 by kamil97 - kamil97 - 20-07-2013, 22:26:32
RE: ogar 200 by kamil97 - kamil97 - 20-07-2013, 22:33:00
RE: ogar 200 by kamil97 - theogarowiec - 20-07-2013, 23:15:20
RE: ogar 200 by kamil97 - kamil97 - 20-07-2013, 23:20:34
RE: ogar 200 by kamil97 - kamil97 - 21-07-2013, 14:40:58
RE: ogar 200 by kamil97 - Marwerick - 21-07-2013, 15:18:37
RE: ogar 200 by kamil97 - simsons51c - 21-07-2013, 15:21:17
RE: ogar 200 by kamil97 - kamil97 - 21-07-2013, 15:21:58
RE: ogar 200 by kamil97 - Marwerick - 21-07-2013, 15:23:24
RE: ogar 200 by kamil97 - kamil97 - 21-07-2013, 15:28:00
RE: ogar 200 by kamil97 - Marwerick - 21-07-2013, 15:32:09
RE: ogar 200 by kamil97 - kamil97 - 21-07-2013, 15:47:00
RE: ogar 200 by kamil97 - Pompuś - 21-07-2013, 16:23:58
RE: ogar 200 by kamil97 - kamil97 - 21-07-2013, 16:32:28
RE: ogar 200 by kamil97 - alek736 - 21-07-2013, 16:33:51
RE: ogar 200 by kamil97 - Marwerick - 21-07-2013, 16:39:02
RE: ogar 200 by kamil97 - kamil97 - 22-07-2013, 12:07:18
RE: ogar 200 by kamil97 - Pompuś - 22-07-2013, 12:13:23
RE: ogar 200 by kamil97 - kamil97 - 22-07-2013, 14:58:07
RE: ogar 200 by kamil97 - kondzio310 - 22-07-2013, 15:12:38
RE: ogar 200 by kamil97 - kamil97 - 22-07-2013, 18:25:45
RE: ogar 200 by kamil97 - kamil97 - 22-07-2013, 20:49:28
RE: ogar 200 by kamil97 - Marwerick - 22-07-2013, 20:55:04
RE: ogar 200 by kamil97 - kamil97 - 22-07-2013, 22:01:03
RE: ogar 200 by kamil97 - theogarowiec - 22-07-2013, 22:30:15
RE: ogar 200 by kamil97 - mikbow - 23-07-2013, 09:12:19
RE: ogar 200 by kamil97 - kamil97 - 23-07-2013, 10:24:23
RE: ogar 200 by kamil97 - Dawid.xD - 23-07-2013, 10:29:57
RE: ogar 200 by kamil97 - kamil97 - 23-07-2013, 10:40:05
RE: ogar 200 by kamil97 - kamil97 - 23-07-2013, 13:04:29
RE: ogar 200 by kamil97 - radek2011 - 23-07-2013, 23:56:55
RE: ogar 200 by kamil97 - kamil97 - 23-07-2013, 23:59:51
RE: ogar 200 by kamil97 - radek2011 - 24-07-2013, 00:05:30
RE: ogar 200 by kamil97 - kamil97 - 24-07-2013, 00:11:58
RE: ogar 200 by kamil97 - radek2011 - 24-07-2013, 00:13:24
RE: ogar 200 by kamil97 - kamil97 - 24-07-2013, 00:18:25
RE: ogar 200 by kamil97 - kamil97 - 26-07-2013, 22:44:26
RE: ogar 200 by kamil97 - kamil97 - 27-07-2013, 23:27:48
RE: ogar 200 by kamil97 - theogarowiec - 27-07-2013, 23:30:35
RE: ogar 200 by kamil97 - kamil97 - 27-07-2013, 23:52:46
RE: ogar 200 by kamil97 - kamil97 - 28-07-2013, 22:04:53
RE: ogar 200 by kamil97 - kamil97 - 28-07-2013, 23:49:32
RE: ogar 200 by kamil97 - olo09 - 29-07-2013, 14:53:12
RE: ogar 200 by kamil97 - kamil97 - 29-07-2013, 15:46:00
RE: ogar 200 by kamil97 - Marwerick - 29-07-2013, 19:49:02
RE: ogar 200 by kamil97 - kamil97 - 31-07-2013, 22:34:40
RE: ogar 200 by kamil97 - kamil97 - 02-08-2013, 14:50:46
RE: ogar 200 by kamil97 - kamil97 - 02-08-2013, 17:33:49
RE: ogar 200 by kamil97 - radek2011 - 02-08-2013, 18:12:21
RE: ogar 200 by kamil97 - kamil97 - 02-08-2013, 18:15:23
RE: ogar 200 by kamil97 - kamil97 - 02-08-2013, 21:52:13
RE: ogar 200 by kamil97 - radek2011 - 04-08-2013, 11:04:29
RE: ogar 200 by kamil97 - kamil97 - 04-08-2013, 11:10:09
RE: ogar 200 by kamil97 - radek2011 - 04-08-2013, 11:13:11
RE: ogar 200 by kamil97 - kamil97 - 04-08-2013, 11:15:50
RE: ogar 200 by kamil97 - radek2011 - 04-08-2013, 11:33:11
RE: ogar 200 by kamil97 - kamil97 - 04-08-2013, 12:00:06
RE: ogar 200 by kamil97 - Motoryniarz2013 - 04-08-2013, 13:10:09
RE: ogar 200 by kamil97 - kamil97 - 04-08-2013, 16:05:23
RE: ogar 200 by kamil97 - kamil97 - 04-08-2013, 22:10:54
RE: ogar 200 by kamil97 - theogarowiec - 12-08-2013, 15:07:55
RE: ogar 200 by kamil97 - kamil97 - 12-08-2013, 15:11:01
RE: ogar 200 by kamil97 - theogarowiec - 12-08-2013, 15:14:38
RE: ogar 200 by kamil97 - kamil97 - 12-08-2013, 15:27:48
RE: ogar 200 by kamil97 - kamil97 - 14-08-2013, 21:40:26
RE: ogar 200 by kamil97 - theogarowiec - 14-08-2013, 21:49:19
RE: ogar 200 by kamil97 - kamil97 - 14-08-2013, 21:53:36
RE: ogar 200 by kamil97 - pawel_2540 - 14-08-2013, 21:57:12
RE: ogar 200 by kamil97 - kamil97 - 14-08-2013, 22:15:18
RE: ogar 200 by kamil97 - afik98 - 14-08-2013, 22:21:18
RE: ogar 200 by kamil97 - kamil97 - 14-08-2013, 22:25:53
RE: ogar 200 by kamil97 - kamil97 - 16-08-2013, 22:24:07
RE: ogar 200 by kamil97 - kamil97 - 17-08-2013, 21:18:59
RE: ogar 200 by kamil97 - kondzio310 - 17-08-2013, 23:30:52
RE: ogar 200 by kamil97 - kamil97 - 17-08-2013, 23:42:48
RE: ogar 200 by kamil97 - kamil97 - 18-08-2013, 22:50:41
RE: ogar 200 by kamil97 - theogarowiec - 22-08-2013, 12:43:01
RE: ogar 200 by kamil97 - kamil97 - 28-08-2013, 22:34:52
RE: ogar 200 by kamil97 - kamil97 - 30-08-2013, 21:17:38
RE: ogar 200 by kamil97 - alek736 - 30-08-2013, 21:22:34
RE: ogar 200 by kamil97 - kamil97 - 07-09-2013, 21:28:10
RE: ogar 200 by kamil97 - kamil97 - 13-09-2013, 23:07:47
RE: ogar 200 by kamil97 - kamil97 - 16-09-2013, 17:04:15
RE: ogar 200 by kamil97 - michal5320 - 16-09-2013, 17:33:52
RE: ogar 200 by kamil97 - kamil97 - 16-09-2013, 17:53:38


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości


Chłopcy Rometowcy, 2010 - 2026. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis i odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Kontakt | Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Mapa użytkowników | Lista banów
 Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.


  

Hasło
  





Reklama


 Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

 Ostatnie wątki
Skrzynka narzędzi Ogar 20...
Ostatni post: johnatanpaniniman27
Wczoraj 22:56:45
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 93
Identyfikacja modelu rome...
Ostatni post: Piotrekdriver1
Wczoraj 22:49:52
» Odpowiedzi: 9
» Wyświetleń: 92
Montaż wachacza ogar 200
Ostatni post: Janek.Ogar
Wczoraj 19:06:38
» Odpowiedzi: 7
» Wyświetleń: 503
Romet ogar 205 slabo pali...
Ostatni post: Dinozaur
24-06-2026 11:18:09
» Odpowiedzi: 8
» Wyświetleń: 531
Moja nowa dojazdówka (Oga...
Ostatni post: grissley
24-06-2026 02:39:42
» Odpowiedzi: 148
» Wyświetleń: 34523
WueSKa 125 - Czyli ponios...
Ostatni post: Quake96
23-06-2026 22:56:39
» Odpowiedzi: 17
» Wyświetleń: 2997
Sprzedam romet Turing 2 i...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 22:21:22
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 71
Szczęki hamulcowe Romet S...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 21:51:52
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 115
"Blokujący się" bieg
Ostatni post: Kapiromet
23-06-2026 20:41:43
» Odpowiedzi: 6
» Wyświetleń: 316
[Wiki] Romet (DEZAMET) St...
Ostatni post: tie.my.r0pe
22-06-2026 23:44:10
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 5204
Wigry-lux 75r gotowy na r...
Ostatni post: Kierownik złomowca
19-06-2026 22:25:34
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 175
Luźna linka gazu
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:11:58
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 340
Dzwięk ocierania
Ostatni post: Kapiromet
19-06-2026 07:10:01
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 364
Romet 50-T1 - Ale jaki?
Ostatni post: romek
19-06-2026 06:24:48
» Odpowiedzi: 12
» Wyświetleń: 760
Prezentacja mojej Stelli
Ostatni post: usertm
18-06-2026 15:37:46
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 253

Reklama