Jesteś nowy na forum? - Zachęcamy do przywitania się w dziale "Powitalnia" Smile

Zapraszamy na nasz oficjalny profil - facebook.com/ChlopcyRometowcy

Odpowiedz 
motorynka chopper
Autor Wiadomość
kw112 Offline
Chart passione mea, et vita mea
*


Liczba postów: 2,014
Imię: Michał
Skąd: Różyna
Pojazd: Romet Chart
Post: #66
RE: motorynka chopper
(11-05-2013 21:44:56)krajan napisał(a):  
(11-05-2013 16:19:21)kw112 napisał(a):  
(11-05-2013 14:54:04)krajan napisał(a):  
(11-05-2013 13:41:02)kw112 napisał(a):  
(11-05-2013 13:15:29)S r Ł o A m W e E t K napisał(a):  po pierwsze nie ma tam żadnego błotniku od traktora,
po drógie rozcinam ją, gdyż będzie dłuższa,
a po trzecie to nie jest tuning!!!

Po pierwsze tak napisałem żeby wyolbrzymić to, ale 12-to latek nie wie co to znaczy,
po drugie, drugie się pisze przez "u" otwarte,
a po trzecie to nie jest tuning, tylko wiejski tuning!!!

NO MI SIE TEŻ WYDAJE ,ŻE NAPISAŁEŚ TO... ABY WYOLBRZYMIEĆ PROBLEM Huh Tak jak ja piszę dużymi literami zdanie ( dla Twojej wiadomości wiem ,że zdanie się rozpoczyna z dużej litery ,a pózniej pisze się małymi literami ) wolbrzymiam ten problem Big Grin Chodzę po tym bożym świecie 48 lat i w życiu nie widziałem tak upierdliwego faceta..co Ty masz do niego...że ma projekt ,że realizuje swoje marzenia ,plany zamiast go wspierać... krytykujesz Undecided Pokaż sam co potrafisz ...przemyśl to pSmile

Caps lock na początku ci się zaciął, zmień klawiaturę.

Hmm przemyślałem i dalej jestem przy swojej wypowiedzi.

Super, dobra, odwiedź temat o moim charcie, zobacz czy tam jest jakaś odskocznia od oryginału oprócz gaźnika, ale najpierw przeczytaj wszystkie strony wątku.
problemem jest utrzymanie motoroweru w oryginale, przerobienie go to żaden problem.
Co do krytykowania go zamiast wspierania.
Nie znoszę ludzi, którzy boją się prawdy i nie potrafią przyznać się do błędu, nie potrafią zrozumieć tego że coś zniszczyli, itd.
Nigdy nie będę nikogo wspierał w niszczeniu pojazdów!

Michaś ..ale tu nie o to chodzi no nie wszystkie pojazdy da się uratować ..a swoją drogą zagłębiłem się więcej w posty ..dla Ciebie wielkie szacun, ale pozwól się innym realizaować... chcesz to Ci prześle za pobraniem przesyłki ...jak za darmo to nie drogo pisał jeden z naszych userów mam ramę do motorynkki od m-3 zrób coś z niej ....masz jak w banku szwarcajskim ..sponsoruje orginalny gażnik Big Grin

Jak masz ramę do motoryny to mogę ją przyjąć, jak za darmo to możesz ja wysyłać, dodasz gaźnik to jeszcze lepiej.
na pewno by z niej coś się uratowało może i nie 100% oryginał, ale kolorystyka pewnie by tylko odbiegała od tego.

Krajan ja ciebie także rozumiem, nie da się wszystkiego może i uratować, ale to cięcie ramy co on wymyślił tu przesada! co drynka mu zrobiła? czym zasłużyła na bezsensowne przedłużanie ramy?

20.08.2012, 20.38 patrzyłem na zegarek- zakup charta 210
Mój Romet Chart 210 nowa edycja!
nikt tak ci nie wytłumaczy jak schemat!
027 bogiem, 023 nałogiem, s38 podstawą, 019 zabawą
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-05-2013 22:22:17 przez kw112.)
11-05-2013 22:17:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
motorynka chopper - S r Ł o A m W e E t K - 20-01-2013, 20:19:27
RE: motorynka chopper - kadetmen - 20-01-2013, 20:25:20
RE: motorynka chopper - LukaszzT1 - 20-01-2013, 20:32:13
RE: motorynka chopper - kadetmen - 20-01-2013, 21:03:41
RE: motorynka chopper - LukaszzT1 - 20-01-2013, 21:07:16
RE: motorynka chopper - Vladimir - 21-01-2013, 10:40:54
RE: motorynka chopper - Rometowiec97 - 21-01-2013, 11:00:01
RE: motorynka chopper - Romet Ogar 205. - 21-01-2013, 12:11:25
RE: motorynka chopper - Rometowiec97 - 21-01-2013, 12:12:28
RE: motorynka chopper - Przemi998 - 21-01-2013, 12:21:33
RE: motorynka chopper - Kokuś - 21-01-2013, 14:23:16
RE: motorynka chopper - alek736 - 21-01-2013, 14:24:48
RE: motorynka chopper - bartix4 - 21-01-2013, 18:56:28
RE: motorynka chopper - fanfso - 21-01-2013, 19:00:27
RE: motorynka chopper - MateuszR - 21-01-2013, 19:06:20
RE: motorynka chopper - danio44 - 21-01-2013, 19:15:33
RE: motorynka chopper - fanfso - 25-02-2013, 16:36:31
RE: motorynka chopper - alek736 - 25-02-2013, 16:39:34
RE: motorynka chopper - szopen45 - 25-02-2013, 17:45:53
RE: motorynka chopper - maczos - 25-02-2013, 18:00:14
RE: motorynka chopper - tramwajarz - 26-02-2013, 17:49:44
RE: motorynka chopper - fosa - 26-02-2013, 17:55:12
RE: motorynka chopper - Latos - 27-02-2013, 19:23:05
RE: motorynka chopper - poq - 17-03-2013, 13:49:30
RE: motorynka chopper - wujek123 - 20-03-2013, 11:23:24
RE: motorynka chopper - jakubdiks - 29-03-2013, 21:46:03
RE: motorynka chopper - jakubdiks - 29-03-2013, 21:53:19
RE: motorynka chopper - jakubdiks - 29-03-2013, 21:57:44
RE: motorynka chopper - Refin - 04-05-2013, 02:31:28
RE: motorynka chopper - Domin - 06-05-2013, 22:57:01
RE: motorynka chopper - kw112 - 11-05-2013, 13:00:21
RE: motorynka chopper - kw112 - 11-05-2013, 13:41:02
RE: motorynka chopper - krajan - 11-05-2013, 14:54:04
RE: motorynka chopper - kw112 - 11-05-2013, 16:19:21
RE: motorynka chopper - krajan - 11-05-2013, 21:44:56
RE: motorynka chopper - adrian00102 - 11-05-2013, 16:58:22
RE: motorynka chopper - Romet drajwerV2 - 11-05-2013, 19:06:52
RE: motorynka chopper - kw112 - 11-05-2013 22:17:23
RE: motorynka chopper - kw112 - 12-05-2013, 10:03:37
RE: motorynka chopper - BlacKuzaj - 12-05-2013, 11:33:56
RE: motorynka chopper - kicek0502 - 13-05-2013, 16:39:02
RE: motorynka chopper - Quake96 - 15-05-2013, 16:35:37
RE: motorynka chopper - sobozow - 22-05-2013, 20:12:44
RE: motorynka chopper - sobozow - 22-05-2013, 20:22:41
RE: motorynka chopper - nie_mientki - 23-05-2013, 22:56:31
RE: motorynka chopper - Żak1962 - 23-05-2013, 23:53:30
RE: motorynka chopper - Joker345 - 25-05-2013, 17:49:51


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości


Chłopcy Rometowcy, 2010 - 2026. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis i odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Kontakt | Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Mapa użytkowników | Lista banów
 Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.


  

Hasło
  





Reklama


 Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

 Ostatnie wątki
Identyfikacja modelu rome...
Ostatni post: romek
Wczoraj 20:51:49
» Odpowiedzi: 15
» Wyświetleń: 275
WueSKa 125 - Czyli ponios...
Ostatni post: Quake96
Wczoraj 17:19:40
» Odpowiedzi: 19
» Wyświetleń: 3076
Zlot pojazdów i rajd koma...
Ostatni post: bkrukl
Wczoraj 00:45:32
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 770
Skrzynka narzędzi Ogar 20...
Ostatni post: johnatanpaniniman27
25-06-2026 22:56:45
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 158
Montaż wachacza ogar 200
Ostatni post: Janek.Ogar
25-06-2026 19:06:38
» Odpowiedzi: 7
» Wyświetleń: 535
Romet ogar 205 slabo pali...
Ostatni post: Dinozaur
24-06-2026 11:18:09
» Odpowiedzi: 8
» Wyświetleń: 590
Moja nowa dojazdówka (Oga...
Ostatni post: grissley
24-06-2026 02:39:42
» Odpowiedzi: 148
» Wyświetleń: 34629
Sprzedam romet Turing 2 i...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 22:21:22
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 92
Szczęki hamulcowe Romet S...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 21:51:52
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 149
"Blokujący się" bieg
Ostatni post: Kapiromet
23-06-2026 20:41:43
» Odpowiedzi: 6
» Wyświetleń: 427
[Wiki] Romet (DEZAMET) St...
Ostatni post: tie.my.r0pe
22-06-2026 23:44:10
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 5217
Wigry-lux 75r gotowy na r...
Ostatni post: Kierownik złomowca
19-06-2026 22:25:34
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 185
Luźna linka gazu
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:11:58
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 381
Dzwięk ocierania
Ostatni post: Kapiromet
19-06-2026 07:10:01
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 391
Romet 50-T1 - Ale jaki?
Ostatni post: romek
19-06-2026 06:24:48
» Odpowiedzi: 12
» Wyświetleń: 802

Reklama