Jesteś nowy na forum? - Zachęcamy do przywitania się w dziale "Powitalnia" Smile

Zapraszamy na nasz oficjalny profil - facebook.com/ChlopcyRometowcy

Ankieta: Czy kombinować z kolankiem od motorynki(wydech do góry)?
Tak
Nie
Może
Nie wiem
Czy można powtórzyć pytanie?
Wali mnie to
[Wyniki ankiety]
Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.
Odpowiedz 
Ogar 205-cafe racer
Autor Wiadomość
nie_mientki Offline
Pomocny użytkownik


Liczba postów: 6,375
Imię: Michał
Skąd: Puławy
Pojazd: Romet 50-T-1
Post: #106
RE: Ogar 205-cafe racer
No właśnie cały czas mam problem ze znalezieniem dobrego hostingu. Imageshack każe się logować, zapodaj lubi ucinać zdjęcia, iv długo się ładuje, picasy jeszcze nie ogarnąłemBig Grin

KLIKNIJ TUTAJ I POMÓŻ W OPŁACENIU SERWERA !
24-02-2013 23:56:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Reklama
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Ogar 205-cafe racer - nie_mientki - 13-11-2012, 22:35:50
RE: Ogar 205-cafe racer - riley2pl - 13-11-2012, 23:10:30
RE: Ogar 205-cafe racer - nie_mientki - 13-11-2012, 23:19:05
RE: Ogar 205-cafe racer - arasszymaras - 14-11-2012, 00:08:32
RE: Ogar 205-cafe racer - riley2pl - 14-11-2012, 00:15:12
RE: Ogar 205-cafe racer - skuter007 - 14-11-2012, 00:18:10
RE: Ogar 205-cafe racer - nie_mientki - 14-11-2012, 00:26:05
RE: Ogar 205-cafe racer - riley2pl - 14-11-2012, 00:48:27
RE: Ogar 205-cafe racer - nie_mientki - 14-11-2012, 00:54:50
RE: Ogar 205-cafe racer - Błażej - 14-11-2012, 01:01:08
RE: Ogar 205-cafe racer - romeciarz205 - 14-11-2012, 08:58:22
RE: Ogar 205-cafe racer - nie_mientki - 14-11-2012, 12:39:17
RE: Ogar 205-cafe racer - skuter007 - 14-11-2012, 21:28:41
RE: Ogar 205-cafe racer - riley2pl - 14-11-2012, 21:40:07
RE: Ogar 205-cafe racer - maczos - 14-11-2012, 22:26:23
RE: Ogar 205-cafe racer - Rudy102 - 14-11-2012, 23:39:51
RE: Ogar 205-cafe racer - nie_mientki - 23-12-2012, 00:51:05
RE: Ogar 205-cafe racer - Rudy102 - 23-12-2012, 01:02:51
RE: Ogar 205-cafe racer - Gospodarz96 - 14-11-2012, 23:46:19
RE: Ogar 205-cafe racer - koi7 - 15-11-2012, 10:51:51
RE: Ogar 205-cafe racer - arasszymaras - 15-11-2012, 00:23:02
RE: Ogar 205-cafe racer - skuter007 - 15-11-2012, 01:04:35
RE: Ogar 205-cafe racer - nie_mientki - 15-11-2012, 03:46:12
RE: Ogar 205-cafe racer - nie_mientki - 15-11-2012, 14:27:27
RE: Ogar 205-cafe racer - koi7 - 15-11-2012, 15:45:18
RE: Ogar 205-cafe racer - stqc - 15-11-2012, 15:22:39
RE: Ogar 205-cafe racer - nie_mientki - 15-11-2012, 15:29:13
RE: Ogar 205-cafe racer - maczos - 15-11-2012, 15:56:21
RE: Ogar 205-cafe racer - skuter007 - 15-11-2012, 20:54:07
RE: Ogar 205-cafe racer - nie_mientki - 15-11-2012, 22:04:17
RE: Ogar 205-cafe racer - Przemek - 15-11-2012, 22:35:32
RE: Ogar 205-cafe racer - fanfso - 15-11-2012, 23:06:45
RE: Ogar 205-cafe racer - nie_mientki - 15-11-2012, 23:13:17
RE: Ogar 205-cafe racer - skuter007 - 15-11-2012, 23:19:32
RE: Ogar 205-cafe racer - fanfso - 15-11-2012, 23:25:27
RE: Ogar 205-cafe racer - skuter007 - 15-11-2012, 23:30:54
RE: Ogar 205-cafe racer - nie_mientki - 15-11-2012, 23:33:12
RE: Ogar 205-cafe racer - skuter007 - 15-11-2012, 23:39:05
RE: Ogar 205-cafe racer - nie_mientki - 15-11-2012, 23:41:57
RE: Ogar 205-cafe racer - fanfso - 15-11-2012, 23:44:38
RE: Ogar 205-cafe racer - skuter007 - 15-11-2012, 23:51:07
RE: Ogar 205-cafe racer - nie_mientki - 15-11-2012, 23:58:31
RE: Ogar 205-cafe racer - skuter007 - 16-11-2012, 00:02:24
RE: Ogar 205-cafe racer - nie_mientki - 16-11-2012, 00:25:32
RE: Ogar 205-cafe racer - skuter007 - 16-11-2012, 16:05:19
RE: Ogar 205-cafe racer - nie_mientki - 18-11-2012, 17:56:19
RE: Ogar 205-cafe racer - maczos - 18-11-2012, 19:29:57
RE: Ogar 205-cafe racer - nie_mientki - 18-11-2012, 19:55:46
RE: Ogar 205-cafe racer - nie_mientki - 18-11-2012, 21:43:29
RE: Ogar 205-cafe racer - nie_mientki - 28-11-2012, 22:27:45
RE: Ogar 205-cafe racer - Bartek_ - 07-12-2012, 22:43:14
RE: Ogar 205-cafe racer - nie_mientki - 09-12-2012, 15:23:14
RE: Ogar 205-cafe racer - janosikmz19822 - 12-12-2012, 15:01:54
RE: Ogar 205-cafe racer - nie_mientki - 12-12-2012, 16:23:46
RE: Ogar 205-cafe racer - janosikmz19822 - 12-12-2012, 23:21:51
RE: Ogar 205-cafe racer - nie_mientki - 19-12-2012, 01:20:00
RE: Ogar 205-cafe racer - janosikmz19822 - 19-12-2012, 09:00:06
RE: Ogar 205-cafe racer - Mysiu - 19-12-2012, 11:47:08
RE: Ogar 205-cafe racer - nie_mientki - 19-12-2012, 11:59:06
RE: Ogar 205-cafe racer - chart21050 - 22-12-2012, 11:43:00
RE: Ogar 205-cafe racer - nie_mientki - 23-12-2012, 00:31:23
RE: Ogar 205-cafe racer - MrF4k - 23-12-2012, 00:38:22
RE: Ogar 205-cafe racer - Rudy102 - 23-12-2012, 00:48:52
RE: Ogar 205-cafe racer - Błażej - 23-12-2012, 00:54:44
RE: Ogar 205-cafe racer - Pitu - 23-12-2012, 00:56:39
RE: Ogar 205-cafe racer - skuter007 - 23-12-2012, 00:59:05
RE: Ogar 205-cafe racer - nie_mientki - 23-12-2012, 01:08:17
RE: Ogar 205-cafe racer - skuter007 - 23-12-2012, 01:16:21
RE: Ogar 205-cafe racer - nie_mientki - 31-12-2012, 14:21:18
RE: Ogar 205-cafe racer - lada97 - 31-12-2012, 16:08:16
RE: Ogar 205-cafe racer - nie_mientki - 31-12-2012, 18:01:06
RE: Ogar 205-cafe racer - wojciech96 - 31-12-2012, 17:08:29
RE: Ogar 205-cafe racer - nie_mientki - 31-12-2012, 17:34:44
RE: Ogar 205-cafe racer - wojciech96 - 31-12-2012, 17:52:42
RE: Ogar 205-cafe racer - lada97 - 31-12-2012, 18:25:25
RE: Ogar 205-cafe racer - nie_mientki - 31-12-2012, 18:28:30
RE: Ogar 205-cafe racer - skuter007 - 01-01-2013, 02:37:16
RE: Ogar 205-cafe racer - nie_mientki - 01-01-2013, 17:18:39
RE: Ogar 205-cafe racer - skuter007 - 01-01-2013, 18:58:32
RE: Ogar 205-cafe racer - nie_mientki - 01-01-2013, 19:05:42
RE: Ogar 205-cafe racer - Błażej - 01-01-2013, 19:17:18
RE: Ogar 205-cafe racer - Latos - 01-01-2013, 19:56:17
RE: Ogar 205-cafe racer - Błażej - 01-01-2013, 20:02:53
RE: Ogar 205-cafe racer - nie_mientki - 01-01-2013, 21:13:06
RE: Ogar 205-cafe racer - skuter007 - 01-01-2013, 21:59:29
RE: Ogar 205-cafe racer - nie_mientki - 06-01-2013, 01:09:11
RE: Ogar 205-cafe racer - nie_mientki - 09-01-2013, 01:35:45
RE: Ogar 205-cafe racer - kondzio310 - 24-01-2013, 14:27:42
RE: Ogar 205-cafe racer - kondzio310 - 25-01-2013, 19:01:52
RE: Ogar 205-cafe racer - Przemi998 - 25-01-2013, 19:19:26
RE: Ogar 205-cafe racer - nie_mientki - 26-01-2013, 03:56:28
RE: Ogar 205-cafe racer - kondzio310 - 26-01-2013, 11:37:53
RE: Ogar 205-cafe racer - MrF4k - 26-01-2013, 16:09:34
RE: Ogar 205-cafe racer - bartix4 - 12-02-2013, 17:34:54
RE: Ogar 205-cafe racer - nie_mientki - 12-02-2013, 21:45:59
RE: Ogar 205-cafe racer - Kastomajzer - 16-02-2013, 00:53:50
RE: Ogar 205-cafe racer - nie_mientki - 18-02-2013, 19:41:58
RE: Ogar 205-cafe racer - kondzio310 - 18-02-2013, 20:01:00
RE: Ogar 205-cafe racer - Latos - 18-02-2013, 21:06:20
RE: Ogar 205-cafe racer - romet1989 - 18-02-2013, 21:20:47
RE: Ogar 205-cafe racer - nie_mientki - 21-02-2013, 01:59:39
RE: Ogar 205-cafe racer - nie_mientki - 24-02-2013, 23:12:39
RE: Ogar 205-cafe racer - Błażej - 24-02-2013, 23:54:14
RE: Ogar 205-cafe racer - nie_mientki - 24-02-2013 23:56:20
RE: Ogar 205-cafe racer - Błażej - 25-02-2013, 00:49:46
RE: Ogar 205-cafe racer - nie_mientki - 25-02-2013, 01:03:55
RE: Ogar 205-cafe racer - kondzio310 - 25-02-2013, 17:02:23
RE: Ogar 205-cafe racer - Błażej - 25-02-2013, 17:38:21
RE: Ogar 205-cafe racer - janosikmz19822 - 26-02-2013, 22:56:00
RE: Ogar 205-cafe racer - nie_mientki - 26-02-2013, 23:30:04
RE: Ogar 205-cafe racer - nie_mientki - 04-03-2013, 00:10:02
RE: Ogar 205-cafe racer - janosikmz19822 - 07-03-2013, 03:01:15
RE: Ogar 205-cafe racer - Błażej - 07-03-2013, 03:05:57
RE: Ogar 205-cafe racer - nie_mientki - 07-03-2013, 10:47:50
RE: Ogar 205-cafe racer - janosikmz19822 - 07-03-2013, 03:22:19
RE: Ogar 205-cafe racer - janosikmz19822 - 07-03-2013, 11:10:19
RE: Ogar 205-cafe racer - Dawid.xD - 09-03-2013, 14:36:01
RE: Ogar 205-cafe racer - simon1998 - 10-03-2013, 23:27:22
RE: Ogar 205-cafe racer - bananoff - 11-03-2013, 15:51:43
RE: Ogar 205-cafe racer - nie_mientki - 13-03-2013, 00:30:38
RE: Ogar 205-cafe racer - Przemi998 - 13-03-2013, 00:31:42
RE: Ogar 205-cafe racer - Rometfun20123 - 13-03-2013, 00:39:34
RE: Ogar 205-cafe racer - lada97 - 13-03-2013, 00:44:01
RE: Ogar 205-cafe racer - Błażej - 13-03-2013, 00:48:08
RE: Ogar 205-cafe racer - Rometfun20123 - 13-03-2013, 00:56:05
RE: Ogar 205-cafe racer - kubaszwiecLBK - 13-03-2013, 01:11:40
RE: Ogar 205-cafe racer - nie_mientki - 13-03-2013, 01:56:32
RE: Ogar 205-cafe racer - tramwajarz - 13-03-2013, 15:05:23
RE: Ogar 205-cafe racer - LukaszzT1 - 13-03-2013, 15:18:54
RE: Ogar 205-cafe racer - nie_mientki - 13-03-2013, 23:12:43
RE: Ogar 205-cafe racer - budzikjacek136 - 13-03-2013, 18:04:23
RE: Ogar 205-cafe racer - jawomaniak - 13-03-2013, 19:23:24
RE: Ogar 205-cafe racer - skuter007 - 13-03-2013, 23:19:52
RE: Ogar 205-cafe racer - kondzio310 - 22-04-2013, 21:39:48
RE: Ogar 205-cafe racer - bartek199714 - 22-04-2013, 21:43:36
RE: Ogar 205-cafe racer - nie_mientki - 23-04-2013, 23:56:43
RE: Ogar 205-cafe racer - MrF4k - 24-04-2013, 15:56:45
RE: Ogar 205-cafe racer - bartix4 - 12-05-2013, 19:39:46
RE: Ogar 205-cafe racer - nie_mientki - 12-05-2013, 19:45:10
RE: Ogar 205-cafe racer - Boszu - 13-05-2013, 23:29:10
RE: Ogar 205-cafe racer - Pompuś - 14-05-2013, 09:56:21
RE: Ogar 205-cafe racer - nie_mientki - 15-05-2013, 00:58:46
RE: Ogar 205-cafe racer - Boszu - 15-05-2013, 23:44:22
RE: Ogar 205-cafe racer - nie_mientki - 15-05-2013, 23:53:46
RE: Ogar 205-cafe racer - cuneo1 - 17-06-2013, 01:03:42
RE: Ogar 205-cafe racer - nie_mientki - 17-06-2013, 01:22:37
RE: Ogar 205-cafe racer - Wojta - 17-06-2013, 01:29:34
RE: Ogar 205-cafe racer - nie_mientki - 17-06-2013, 01:36:09
RE: Ogar 205-cafe racer - janusz94 - 20-06-2013, 20:33:13
RE: Ogar 205-cafe racer - bartix4 - 29-08-2013, 17:49:17
RE: Ogar 205-cafe racer - nie_mientki - 14-01-2014, 19:47:32
RE: Ogar 205-cafe racer - Taśma - 14-01-2014, 19:50:28
RE: Ogar 205-cafe racer - nie_mientki - 14-01-2014, 19:56:36
RE: Ogar 205-cafe racer - mikbow - 14-01-2014, 22:08:29
RE: Ogar 205-cafe racer - fosa - 14-01-2014, 22:31:03
RE: Ogar 205-cafe racer - theogarowiec - 14-01-2014, 22:39:26
RE: Ogar 205-cafe racer - lada97 - 14-01-2014, 22:52:42
RE: Ogar 205-cafe racer - nie_mientki - 14-01-2014, 23:04:41
RE: Ogar 205-cafe racer - theogarowiec - 14-01-2014, 23:10:15
RE: Ogar 205-cafe racer - MrF4k - 14-01-2014, 23:21:18
RE: Ogar 205-cafe racer - nie_mientki - 14-01-2014, 23:26:31
RE: Ogar 205-cafe racer - Bartek_ - 01-02-2014, 14:07:08
RE: Ogar 205-cafe racer - nie_mientki - 01-02-2014, 23:24:35
RE: Ogar 205-cafe racer - Taśma - 01-02-2014, 23:46:34
RE: Ogar 205-cafe racer - kw112 - 01-02-2014, 23:48:41
RE: Ogar 205-cafe racer - nie_mientki - 01-02-2014, 23:52:24
RE: Ogar 205-cafe racer - Boszu - 02-02-2014, 07:44:02
RE: Ogar 205-cafe racer - belda1999@o2.pl - 03-02-2014, 19:59:43
RE: Ogar 205-cafe racer - florek210 - 03-02-2014, 20:26:53
RE: Ogar 205-cafe racer - Boszu - 04-02-2014, 03:26:39
RE: Ogar 205-cafe racer - Bartek_ - 04-02-2014, 13:33:43
RE: Ogar 205-cafe racer - nie_mientki - 04-02-2014, 13:49:39
RE: Ogar 205-cafe racer - Semmao - 17-07-2014, 19:26:08
RE: Ogar 205-cafe racer - DeMoon666 - 24-07-2014, 21:15:28
RE: Ogar 205-cafe racer - nie_mientki - 24-07-2014, 22:01:21
RE: Ogar 205-cafe racer - raterro - 14-07-2015, 10:37:18
RE: Ogar 205-cafe racer - nie_mientki - 14-07-2015, 16:30:42
Odp: Ogar 205-cafe racer - KeiSangi - 14-07-2015, 19:39:53


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:


Chłopcy Rometowcy, 2010 - 2026. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis i odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Kontakt | Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Mapa użytkowników | Lista banów
 Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.


  

Hasło
  





Reklama


 Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

 Ostatnie wątki
Zlot pojazdów i rajd koma...
Ostatni post: bkrukl
Dzisiaj 00:45:32
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 722
Identyfikacja modelu rome...
Ostatni post: romek
Dzisiaj 00:44:55
» Odpowiedzi: 10
» Wyświetleń: 95
Skrzynka narzędzi Ogar 20...
Ostatni post: johnatanpaniniman27
Wczoraj 22:56:45
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 94
Montaż wachacza ogar 200
Ostatni post: Janek.Ogar
Wczoraj 19:06:38
» Odpowiedzi: 7
» Wyświetleń: 504
Romet ogar 205 slabo pali...
Ostatni post: Dinozaur
24-06-2026 11:18:09
» Odpowiedzi: 8
» Wyświetleń: 532
Moja nowa dojazdówka (Oga...
Ostatni post: grissley
24-06-2026 02:39:42
» Odpowiedzi: 148
» Wyświetleń: 34523
WueSKa 125 - Czyli ponios...
Ostatni post: Quake96
23-06-2026 22:56:39
» Odpowiedzi: 17
» Wyświetleń: 2997
Sprzedam romet Turing 2 i...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 22:21:22
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 71
Szczęki hamulcowe Romet S...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 21:51:52
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 115
"Blokujący się" bieg
Ostatni post: Kapiromet
23-06-2026 20:41:43
» Odpowiedzi: 6
» Wyświetleń: 316
[Wiki] Romet (DEZAMET) St...
Ostatni post: tie.my.r0pe
22-06-2026 23:44:10
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 5204
Wigry-lux 75r gotowy na r...
Ostatni post: Kierownik złomowca
19-06-2026 22:25:34
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 176
Luźna linka gazu
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:11:58
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 341
Dzwięk ocierania
Ostatni post: Kapiromet
19-06-2026 07:10:01
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 364
Romet 50-T1 - Ale jaki?
Ostatni post: romek
19-06-2026 06:24:48
» Odpowiedzi: 12
» Wyświetleń: 765

Reklama