Jesteś nowy na forum? - Zachęcamy do przywitania się w dziale "Powitalnia" Smile

Zapraszamy na nasz oficjalny profil - facebook.com/ChlopcyRometowcy

Odpowiedz 
Chińska Stacyjka
Autor Wiadomość
motoryniarz123 Offline
Chartkolot !
*


Liczba postów: 538
Imię: Adam
Skąd: Lubaczów
Pojazd: Romet Chart
Post: #3
RE: Chińska Stacyjka
Stacyjka stosunkowo łatwa do podłączenia, wystarczy chwila sprawdzania i już wiesz gdzie chcesz co podłączyć :F

.

Romet Chart -"Kiedyś bił rekordy , teraz podbija serca"
23-02-2013 22:04:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Chińska Stacyjka - Kanilox - 23-02-2013, 03:40:26
RE: Chińska Stacyjka - rometowiec12 - 23-02-2013, 10:10:46
RE: Chińska Stacyjka - motoryniarz123 - 23-02-2013 22:04:37
RE: Chińska Stacyjka - MrF4k - 23-02-2013, 22:29:41
RE: Chińska Stacyjka - Kanilox - 23-02-2013, 22:34:47
RE: Chińska Stacyjka - motoryniarz123 - 23-02-2013, 22:47:43
RE: Chińska Stacyjka - rowler - 23-02-2013, 23:05:14
RE: Chińska Stacyjka - Kanilox - 02-03-2013, 03:14:48
RE: Chińska Stacyjka - MrF4k - 02-03-2013, 11:03:57


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:


Chłopcy Rometowcy, 2010 - 2026. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis i odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Kontakt | Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Mapa użytkowników | Lista banów
 Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.


  

Hasło
  





Reklama


 Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

 Ostatnie wątki
Witam
Ostatni post: Motokamel
Wczoraj 19:59:20
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 42
pytanie
Ostatni post: Michał
24-10-2026 19:53:55
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 190
Moja nowa dojazdówka (Oga...
Ostatni post: Norweski Zomowiec
24-10-2026 00:53:05
» Odpowiedzi: 153
» Wyświetleń: 48914
"Śpiewanie" skrzyni Dezam...
Ostatni post: romek
23-10-2026 06:48:12
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 166
Tiuning 50t1
Ostatni post: romek
22-10-2026 13:14:22
» Odpowiedzi: 3
» Wyświetleń: 243
Silnik nie odpala ogar 20...
Ostatni post: romek
22-10-2026 13:13:12
» Odpowiedzi: 15
» Wyświetleń: 1022
Problem z biegami/ciągnąc...
Ostatni post: wazniak96
22-10-2026 10:24:45
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 361
Powitanie
Ostatni post: @ntek2000
22-10-2026 01:10:58
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 157
Marka i model komara w do...
Ostatni post: Kacperek_77u
21-10-2026 09:57:13
» Odpowiedzi: 12
» Wyświetleń: 650
Projekt Romet Dzik Enduro...
Ostatni post: TobiaszDymek
17-10-2026 20:40:10
» Odpowiedzi: 521
» Wyświetleń: 336998
Numer fabryczny Ogara
Ostatni post: romek
16-10-2026 19:52:43
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 239
Kupię błotnik do ogara!!!...
Ostatni post: Rometowiec_SJZ
16-10-2026 15:16:55
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 350
Jaki to kolor???
Ostatni post: romek
16-10-2026 11:59:35
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 405
Romet chart ( dantom ) de...
Ostatni post: Frytka
15-10-2026 21:46:01
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 219
Swap romet
Ostatni post: Janek.Ogar
14-10-2026 19:40:37
» Odpowiedzi: 33
» Wyświetleń: 13692

Reklama