Jesteś nowy na forum? - Zachęcamy do przywitania się w dziale "Powitalnia" Smile

Zapraszamy na nasz oficjalny profil - facebook.com/ChlopcyRometowcy

Odpowiedz 
Silnik DEZAMET 019
Autor Wiadomość
LukaszzT1 Offline
Komarzysta :F
*


Liczba postów: 2,082
Imię: Łukasz
Skąd: Lubzina (RRS)
Pojazd: Inny
Post: #10
RE: Silnik DEZAMET 019
wsadz silnik w imadło wykrec swiecę i kop kopnikiem i wtedy wbijaj biegi,bo moga być tryby zle ułozone i nie bede sie zazebiać,a ze sprzegłem moze być tak ze brakuje pod pokrywa tego popychacza i dlatego tak jest.
U mnie takie okazje sie trafiaja ze za 150zł kupi motor kompletny,sam kiedys kupiłem 50-T1 który stał 2 lata nie ruszany i odpalił bez zadnych czyszczeń,i był tez komar za 100zł tylko ze wałek zdawczy ukrecony był.

Romet 50-T1 1980r(Sprzedany)
Romet 50-T1 1981r (Sprzedany)
Romet ogar 200 1988r(Sprzedany)
Cezet 175 487.0 1988r(Sprzedana)
Simson Sr50 1987r
Polonez Caro Plus 1.6 Gli 1997r
19-02-2013 17:10:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Silnik DEZAMET 019 - Kanilox - 19-02-2013, 03:08:53
RE: Silnik DEZAMET 019 - nie_mientki - 19-02-2013, 03:22:33
RE: Silnik DEZAMET 019 - Kanilox - 19-02-2013, 03:31:47
RE: Silnik DEZAMET 019 - SapeK - 19-02-2013, 03:34:07
RE: Silnik DEZAMET 019 - Jakub - 19-02-2013, 10:49:32
RE: Silnik DEZAMET 019 - Kanilox - 19-02-2013, 13:44:43
RE: Silnik DEZAMET 019 - LukaszzT1 - 19-02-2013, 15:07:53
RE: Silnik DEZAMET 019 - Kanilox - 19-02-2013, 15:54:30
RE: Silnik DEZAMET 019 - nie_mientki - 19-02-2013, 15:48:03
RE: Silnik DEZAMET 019 - LukaszzT1 - 19-02-2013 17:10:32
RE: Silnik DEZAMET 019 - Jakub - 19-02-2013, 17:42:42
RE: Silnik DEZAMET 019 - Taśma - 19-02-2013, 21:21:18
RE: Silnik DEZAMET 019 - gabriel0 - 19-02-2013, 21:28:22
RE: Silnik DEZAMET 019 - Kanilox - 23-02-2013, 23:03:33
RE: Silnik DEZAMET 019 - wiktor205 - 23-02-2013, 23:18:41
RE: Silnik DEZAMET 019 - Kanilox - 23-02-2013, 23:22:40
RE: Silnik DEZAMET 019 - wiktor205 - 23-02-2013, 23:25:59
RE: Silnik DEZAMET 019 - Kanilox - 27-02-2013, 16:55:55
RE: Silnik DEZAMET 019 - Kanilox - 27-02-2013, 18:09:24
RE: Silnik DEZAMET 019 - Kanilox - 01-03-2013, 18:32:26
RE: Silnik DEZAMET 019 - gabriel0 - 01-03-2013, 18:58:10
RE: Silnik DEZAMET 019 - Kanilox - 01-03-2013, 19:14:58
RE: Silnik DEZAMET 019 - stqc - 01-03-2013, 19:13:58


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:


Chłopcy Rometowcy, 2010 - 2026. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis i odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Kontakt | Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Mapa użytkowników | Lista banów
 Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.


  

Hasło
  





Reklama


 Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

 Ostatnie wątki
biegi komar 2350
Ostatni post: k4mil
Wczoraj 20:33:41
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 752
[K/P] składaki zachodniop...
Ostatni post: młody rometowiec
20-09-2026 18:16:11
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 92
Ogar 205 przerywa po doda...
Ostatni post: romek
20-09-2026 14:47:35
» Odpowiedzi: 3
» Wyświetleń: 208
Romet kadet nagle przesta...
Ostatni post: romek
20-09-2026 10:21:48
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 133
Łańcuch do ogara 200
Ostatni post: Janek.Ogar
18-09-2026 13:25:23
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 225
Naklejki Wigry 3
Ostatni post: johnu1
17-09-2026 12:03:55
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 1202
Kupię owiewke pasującą do...
Ostatni post: Janek.Ogar
15-09-2026 20:40:30
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 182
Romet Special - w końcu t...
Ostatni post: Masiaken
15-09-2026 08:57:32
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 302
Oryginalność zębatki zdaw...
Ostatni post: romek
14-09-2026 17:59:23
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 285
SKLEP.MOTOKAM.NET - Nowy ...
Ostatni post: romek
12-09-2026 21:35:20
» Odpowiedzi: 31
» Wyświetleń: 25722
Romet Wigry '74
Ostatni post: Pinio
09-09-2026 23:07:21
» Odpowiedzi: 24
» Wyświetleń: 19051
Jawa 223 stoi w miejscu
Ostatni post: ziemniaczek
09-09-2026 11:43:23
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 809
Czyżby T-3 nie istniał?
Ostatni post: Kacperek_77u
09-09-2026 10:14:09
» Odpowiedzi: 69
» Wyświetleń: 64951
komarek gasnie
Ostatni post: Kacperek_77u
09-09-2026 09:54:30
» Odpowiedzi: 7
» Wyświetleń: 773
Zębatka napędowa przednia...
Ostatni post: Kacperek_77u
09-09-2026 09:51:52
» Odpowiedzi: 3
» Wyświetleń: 442

Reklama