Jesteś nowy na forum? - Zachęcamy do przywitania się w dziale "Powitalnia" Smile

Zapraszamy na nasz oficjalny profil - facebook.com/ChlopcyRometowcy

Odpowiedz 
OGAR 200 wprost od Feiro
Autor Wiadomość
kondzio310 Offline
Kondziu
*


Liczba postów: 810
Imię: Konrad
Skąd: Sieroszewice
Pojazd: Inny
Post: #78
RE: OGAR 200 wprost od Feiro
Na motonecie chyba takich łożysk nie mają, Myśle że kupił w jakimś specjalistycznym sklepie łożyskowym Big Grin.

Masz racje nie ma co oszczędzać na łożyskach, no ale aż taka złą cena też nei była bo wyszło 20 zł, za łozysko to myśłe żę dobra cena.
01-02-2013 19:25:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
OGAR 200 wprost od Feiro - Feiro - 11-08-2012, 17:48:52
RE: OGAR 200 wprost od Feiro - Norbi96 - 11-08-2012, 18:00:37
RE: OGAR 200 wprost od Feiro - Przemi998 - 11-08-2012, 18:03:15
RE: OGAR 200 wprost od Feiro - mati123307 - 11-08-2012, 18:09:12
RE: OGAR 200 wprost od Feiro - bravo16v - 11-08-2012, 18:09:43
RE: OGAR 200 wprost od Feiro - Marvin2010 - 11-08-2012, 18:13:18
RE: OGAR 200 wprost od Feiro - glaserpl - 11-08-2012, 18:18:46
RE: OGAR 200 wprost od Feiro - kedzik28 - 11-08-2012, 18:31:24
RE: OGAR 200 wprost od Feiro - MrF4k - 11-08-2012, 20:45:31
RE: OGAR 200 wprost od Feiro - Feiro - 11-08-2012, 21:13:13
RE: OGAR 200 wprost od Feiro - kadetmen - 11-08-2012, 21:16:33
RE: OGAR 200 wprost od Feiro - Feiro - 11-08-2012, 21:18:36
RE: OGAR 200 wprost od Feiro - kadetmen - 11-08-2012, 21:19:32
RE: OGAR 200 wprost od Feiro - Błażej - 11-08-2012, 21:45:40
RE: OGAR 200 wprost od Feiro - LukaszzT1 - 11-08-2012, 22:19:55
RE: OGAR 200 wprost od Feiro - SapeK - 11-08-2012, 23:59:54
RE: OGAR 200 wprost od Feiro - Dawid5166 - 12-08-2012, 00:10:43
RE: OGAR 200 wprost od Feiro - michax - 12-08-2012, 12:49:25
RE: OGAR 200 wprost od Feiro - Feiro - 12-08-2012, 13:29:24
RE: OGAR 200 wprost od Feiro - Błażej - 12-08-2012, 14:13:48
RE: OGAR 200 wprost od Feiro - Feiro - 13-08-2012, 13:33:31
RE: OGAR 200 wprost od Feiro - Feiro - 14-08-2012, 00:37:32
RE: OGAR 200 wprost od Feiro - michax - 14-08-2012, 08:27:30
RE: OGAR 200 wprost od Feiro - Rudy102 - 14-08-2012, 18:21:17
RE: OGAR 200 wprost od Feiro - bartek66977 - 14-08-2012, 18:23:12
RE: OGAR 200 wprost od Feiro - Feiro - 16-08-2012, 01:27:55
RE: OGAR 200 wprost od Feiro - Błażej - 16-08-2012, 01:48:38
RE: OGAR 200 wprost od Feiro - Feiro - 17-08-2012, 23:39:24
RE: OGAR 200 wprost od Feiro - fanfso - 23-08-2012, 22:56:16
RE: OGAR 200 wprost od Feiro - Feiro - 23-08-2012, 23:02:42
RE: OGAR 200 wprost od Feiro - fanfso - 23-08-2012, 23:20:53
RE: OGAR 200 wprost od Feiro - Feiro - 08-09-2012, 00:16:50
RE: OGAR 200 wprost od Feiro - Marwerick - 08-09-2012, 00:29:15
RE: OGAR 200 wprost od Feiro - szymon703 - 08-09-2012, 08:26:13
RE: OGAR 200 wprost od Feiro - michax - 08-09-2012, 10:11:44
RE: OGAR 200 wprost od Feiro - Rudy102 - 08-09-2012, 11:48:58
RE: OGAR 200 wprost od Feiro - Feiro - 09-09-2012, 00:55:35
RE: OGAR 200 wprost od Feiro - kadetmen - 09-09-2012, 01:04:43
RE: OGAR 200 wprost od Feiro - Feiro - 06-10-2012, 22:42:52
RE: OGAR 200 wprost od Feiro - Feiro - 13-10-2012, 00:16:52
RE: OGAR 200 wprost od Feiro - bartek66977 - 13-10-2012, 00:55:06
RE: OGAR 200 wprost od Feiro - Feiro - 13-10-2012, 21:22:32
RE: OGAR 200 wprost od Feiro - Damian1236 - 18-10-2012, 19:09:02
RE: OGAR 200 wprost od Feiro - Simon - 18-10-2012, 19:32:39
RE: OGAR 200 wprost od Feiro - Feiro - 18-10-2012, 19:43:07
RE: OGAR 200 wprost od Feiro - Feiro - 21-11-2012, 19:28:33
RE: OGAR 200 wprost od Feiro - Feiro - 22-11-2012, 19:45:46
RE: OGAR 200 wprost od Feiro - Irek - 22-11-2012, 19:52:39
RE: OGAR 200 wprost od Feiro - Feiro - 22-11-2012, 19:58:56
RE: OGAR 200 wprost od Feiro - mat69a - 23-11-2012, 00:19:57
RE: OGAR 200 wprost od Feiro - Feiro - 01-12-2012, 21:07:55
RE: OGAR 200 wprost od Feiro - LukaszzT1 - 02-12-2012, 11:43:59
RE: OGAR 200 wprost od Feiro - Valdi - 02-12-2012, 20:49:36
RE: OGAR 200 wprost od Feiro - alek736 - 02-12-2012, 21:01:17
RE: OGAR 200 wprost od Feiro - Feiro - 02-12-2012, 23:53:45
RE: OGAR 200 wprost od Feiro - Feiro - 16-01-2013, 21:19:14
RE: OGAR 200 wprost od Feiro - Feiro - 17-01-2013, 21:37:38
RE: OGAR 200 wprost od Feiro - dada602 - 17-01-2013, 22:04:46
RE: OGAR 200 wprost od Feiro - Feiro - 17-01-2013, 22:17:09
RE: OGAR 200 wprost od Feiro - Przemi998 - 17-01-2013, 22:22:33
RE: OGAR 200 wprost od Feiro - Kolo4x4 - 17-01-2013, 22:44:03
RE: OGAR 200 wprost od Feiro - dada602 - 18-01-2013, 21:51:03
RE: OGAR 200 wprost od Feiro - Feiro - 18-01-2013, 22:57:57
RE: OGAR 200 wprost od Feiro - Barto5050 - 18-01-2013, 23:10:00
RE: OGAR 200 wprost od Feiro - Feiro - 18-01-2013, 23:24:25
RE: OGAR 200 wprost od Feiro - olo09 - 30-01-2013, 20:20:42
RE: OGAR 200 wprost od Feiro - Feiro - 30-01-2013, 20:28:42
RE: OGAR 200 wprost od Feiro - Simon - 30-01-2013, 21:30:49
RE: OGAR 200 wprost od Feiro - kondzio310 - 30-01-2013, 22:33:24
RE: OGAR 200 wprost od Feiro - MateuszR - 31-01-2013, 12:05:01
RE: OGAR 200 wprost od Feiro - Grelus23 - 31-01-2013, 14:39:22
RE: OGAR 200 wprost od Feiro - Feiro - 01-02-2013, 18:05:50
RE: OGAR 200 wprost od Feiro - sebon30 - 01-02-2013, 19:04:07
RE: OGAR 200 wprost od Feiro - kondzio310 - 01-02-2013 19:25:03
RE: OGAR 200 wprost od Feiro - Feiro - 01-02-2013, 23:23:36
RE: OGAR 200 wprost od Feiro - sebon30 - 01-02-2013, 23:46:09
RE: OGAR 200 wprost od Feiro - Feiro - 02-02-2013, 00:05:43
RE: OGAR 200 wprost od Feiro - Błażej - 02-02-2013, 01:03:31
RE: OGAR 200 wprost od Feiro - Feiro - 02-02-2013, 11:16:52
RE: OGAR 200 wprost od Feiro - Feiro - 06-02-2013, 00:52:55
RE: OGAR 200 wprost od Feiro - Błażej - 06-02-2013, 01:09:03
RE: OGAR 200 wprost od Feiro - Feiro - 06-02-2013, 01:34:31
RE: OGAR 200 wprost od Feiro - sebon30 - 06-02-2013, 12:28:17
RE: OGAR 200 wprost od Feiro - Błażej - 06-02-2013, 17:12:46
RE: OGAR 200 wprost od Feiro - LukaszzT1 - 07-02-2013, 16:21:18
RE: OGAR 200 wprost od Feiro - bartek66977 - 07-02-2013, 17:49:05
RE: OGAR 200 wprost od Feiro - Feiro - 07-02-2013, 18:46:30
RE: OGAR 200 wprost od Feiro - sebon30 - 07-02-2013, 20:04:51
RE: OGAR 200 wprost od Feiro - Feiro - 11-02-2013, 19:31:40
RE: OGAR 200 wprost od Feiro - kondzio310 - 11-02-2013, 20:32:54
RE: OGAR 200 wprost od Feiro - Feiro - 12-02-2013, 01:34:59
RE: OGAR 200 wprost od Feiro - michax - 12-02-2013, 10:21:09
RE: OGAR 200 wprost od Feiro - marek0398 - 12-02-2013, 10:53:51
RE: OGAR 200 wprost od Feiro - Feiro - 22-04-2013, 22:34:37
RE: OGAR 200 wprost od Feiro - olo09 - 22-04-2013, 22:53:17
RE: OGAR 200 wprost od Feiro - Quake96 - 22-04-2013, 22:56:02
RE: OGAR 200 wprost od Feiro - sebon30 - 22-04-2013, 23:29:50
RE: OGAR 200 wprost od Feiro - Feiro - 24-08-2013, 15:30:31
RE: OGAR 200 wprost od Feiro - alek736 - 24-08-2013, 15:37:36
RE: OGAR 200 wprost od Feiro - kondzio310 - 24-08-2013, 23:44:33
RE: OGAR 200 wprost od Feiro - Barto5050 - 25-08-2013, 00:00:14
RE: OGAR 200 wprost od Feiro - Feiro - 25-08-2013, 02:15:04
RE: OGAR 200 wprost od Feiro - kondzio310 - 25-08-2013, 10:43:11
RE: OGAR 200 wprost od Feiro - Feiro - 25-08-2013, 11:33:06
RE: OGAR 200 wprost od Feiro - kondzio310 - 25-08-2013, 13:33:38
RE: OGAR 200 wprost od Feiro - Feiro - 25-08-2013, 14:30:17
RE: OGAR 200 wprost od Feiro - Feiro - 21-08-2014, 19:10:02
RE: OGAR 200 wprost od Feiro - Barto5050 - 21-08-2014, 19:27:14
RE: OGAR 200 wprost od Feiro - Feiro - 21-08-2014, 19:47:41
RE: OGAR 200 wprost od Feiro - olo09 - 21-08-2014, 19:58:16
RE: OGAR 200 wprost od Feiro - Feiro - 26-08-2014, 14:48:40
RE: OGAR 200 wprost od Feiro - Feiro - 23-11-2014, 21:35:50
RE: OGAR 200 wprost od Feiro - Marwerick - 23-11-2014, 22:09:03
RE: OGAR 200 wprost od Feiro - Quake96 - 23-11-2014, 22:09:57
RE: OGAR 200 wprost od Feiro - Feiro - 23-11-2014, 22:18:57
RE: OGAR 200 wprost od Feiro - Quake96 - 23-11-2014, 22:29:22


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:


Chłopcy Rometowcy, 2010 - 2026. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis i odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Kontakt | Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Mapa użytkowników | Lista banów
 Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.


  

Hasło
  





Reklama


 Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

 Ostatnie wątki
Identyfikacja modelu rome...
Ostatni post: Quake96
Dzisiaj 15:12:56
» Odpowiedzi: 3
» Wyświetleń: 39
Montaż wachacza ogar 200
Ostatni post: joozek
Dzisiaj 00:55:01
» Odpowiedzi: 6
» Wyświetleń: 489
Skrzynka narzędzi Ogar 20...
Ostatni post: romek
Wczoraj 14:22:15
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 77
Romet ogar 205 slabo pali...
Ostatni post: Dinozaur
Wczoraj 11:18:09
» Odpowiedzi: 8
» Wyświetleń: 511
Moja nowa dojazdówka (Oga...
Ostatni post: grissley
Wczoraj 02:39:42
» Odpowiedzi: 148
» Wyświetleń: 34511
WueSKa 125 - Czyli ponios...
Ostatni post: Quake96
23-06-2026 22:56:39
» Odpowiedzi: 17
» Wyświetleń: 2982
Sprzedam romet Turing 2 i...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 22:21:22
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 67
Szczęki hamulcowe Romet S...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 21:51:52
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 112
"Blokujący się" bieg
Ostatni post: Kapiromet
23-06-2026 20:41:43
» Odpowiedzi: 6
» Wyświetleń: 293
[Wiki] Romet (DEZAMET) St...
Ostatni post: tie.my.r0pe
22-06-2026 23:44:10
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 5200
Wigry-lux 75r gotowy na r...
Ostatni post: Kierownik złomowca
19-06-2026 22:25:34
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 172
Luźna linka gazu
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:11:58
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 333
Dzwięk ocierania
Ostatni post: Kapiromet
19-06-2026 07:10:01
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 359
Romet 50-T1 - Ale jaki?
Ostatni post: romek
19-06-2026 06:24:48
» Odpowiedzi: 12
» Wyświetleń: 750
Prezentacja mojej Stelli
Ostatni post: usertm
18-06-2026 15:37:46
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 244

Reklama