Jesteś nowy na forum? - Zachęcamy do przywitania się w dziale "Powitalnia" Smile

Zapraszamy na nasz oficjalny profil - facebook.com/ChlopcyRometowcy

Odpowiedz 
quad 110
Autor Wiadomość
cross120 Offline
Uczeń
*


Liczba postów: 204
Imię: Adam
Skąd: >Poznań<
Pojazd: Romet Komar
Post: #17
RE: quad 110
Kiedyś miałem 110 ale trochę większą. O silniku złego słowa nie powiem. Moc jest a speed (70km/h) jeszcze lepszy , 250 brałem bez problemu. Tylko że ja miałem bez biegów a teraz te silniki co mają biegi ponoć są do dupy, skrzynia pada. Ale co do reszty RAMA ZAWIESZENIE Masakra, wszystko się urywa łamie, pęka, wygina.
Ja 110 ciągłem zimom 4 pary sanek bez problemu. Tylko trzeba było założyć łańcuchy na koła.
Ogólnie polecam dla tych którzy lubią więcej naprawiać, niż jeździć. Ale 700zł bym za to nie dał.
Swojego sprzedałem za 450zł większego, i wszystko było w nim na cacy. Powzmacniana rama, ogólnie miał wszystko porobione. Próbuj negocjować ja bym więcej niż 500zł za niego nie dał.
A tak przy okazji napiszę że jak by ktoś był zainteresowany to kumpel ma na sprzedaż quada 150cc za 2000zł Quad jest na tablicy.pl z poznania (niebieski)
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 14-01-2013 22:56:00 przez cross120.)
14-01-2013 22:51:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
quad 110 - CRAZY_ROMET - 14-01-2013, 18:58:06
RE: quad 110 - tramwajarz - 14-01-2013, 19:01:13
RE: quad 110 - chart21050 - 14-01-2013, 19:03:48
RE: quad 110 - Vladimir - 14-01-2013, 19:05:14
RE: quad 110 - KASK4DER - 16-01-2013, 02:01:05
RE: quad 110 - PedoBear - 18-01-2013, 14:44:20
RE: quad 110 - CRAZY_ROMET - 14-01-2013, 19:09:15
RE: quad 110 - Ogar200 by Ogar - 14-01-2013, 19:15:23
RE: quad 110 - arasszymaras - 14-01-2013, 19:36:25
RE: quad 110 - alek736 - 14-01-2013, 20:13:58
RE: quad 110 - tramwajarz - 14-01-2013, 20:25:14
RE: quad 110 - rowler - 14-01-2013, 20:57:02
RE: quad 110 - CRAZY_ROMET - 14-01-2013, 21:28:46
RE: quad 110 - LukaszzT1 - 14-01-2013, 21:03:45
RE: quad 110 - ROMETOWIEC 1998 - 14-01-2013, 21:51:07
RE: quad 110 - tramwajarz - 14-01-2013, 21:55:08
RE: quad 110 - S r Ł o A m W e E t K - 14-01-2013, 21:59:05
RE: quad 110 - bartix4 - 14-01-2013, 22:09:03
RE: quad 110 - cross120 - 14-01-2013 22:51:52
RE: quad 110 - rowler - 16-01-2013, 14:16:33
RE: quad 110 - cross120 - 16-01-2013, 14:33:19
RE: quad 110 - PedoBear - 16-01-2013, 15:23:50
RE: quad 110 - S r Ł o A m W e E t K - 16-01-2013, 17:38:37
RE: quad 110 - minio1998 - 16-01-2013, 18:04:48
RE: quad 110 - CRAZY_ROMET - 16-01-2013, 19:01:39
RE: quad 110 - S r Ł o A m W e E t K - 16-01-2013, 19:17:42
RE: quad 110 - CRAZY_ROMET - 16-01-2013, 19:44:03
RE: quad 110 - S r Ł o A m W e E t K - 16-01-2013, 19:52:33
RE: quad 110 - CRAZY_ROMET - 16-01-2013, 20:03:06
RE: quad 110 - S r Ł o A m W e E t K - 16-01-2013, 20:16:37
RE: quad 110 - Ogar200 by Ogar - 16-01-2013, 20:25:56
RE: quad 110 - CRAZY_ROMET - 16-01-2013, 22:58:25
RE: quad 110 - S r Ł o A m W e E t K - 16-01-2013, 23:12:42
RE: quad 110 - CRAZY_ROMET - 16-01-2013, 23:54:15
RE: quad 110 - alek736 - 17-01-2013, 00:11:55
RE: quad 110 - Norbi96 - 17-01-2013, 13:01:36
RE: quad 110 - Grelus23 - 18-01-2013, 12:08:49
RE: quad 110 - S r Ł o A m W e E t K - 18-01-2013, 15:01:21
RE: quad 110 - MotorynaEdzia - 18-01-2013, 16:51:05
RE: quad 110 - S r Ł o A m W e E t K - 18-01-2013, 17:07:38
RE: quad 110 - dada602 - 18-01-2013, 21:48:45
RE: quad 110 - monicadrift - 18-01-2013, 22:26:12


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości


Chłopcy Rometowcy, 2010 - 2026. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis i odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Kontakt | Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Mapa użytkowników | Lista banów
 Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.


  

Hasło
  





Reklama


 Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

 Ostatnie wątki
pytanie
Ostatni post: romek
Dzisiaj 06:49:49
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 71
"Śpiewanie" skrzyni Dezam...
Ostatni post: romek
Dzisiaj 06:48:12
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 77
Tiuning 50t1
Ostatni post: romek
Wczoraj 13:14:22
» Odpowiedzi: 3
» Wyświetleń: 134
Silnik nie odpala ogar 20...
Ostatni post: romek
Wczoraj 13:13:12
» Odpowiedzi: 15
» Wyświetleń: 823
Problem z biegami/ciągnąc...
Ostatni post: wazniak96
Wczoraj 10:24:45
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 316
Powitanie
Ostatni post: @ntek2000
Wczoraj 01:10:58
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 81
Marka i model komara w do...
Ostatni post: Kacperek_77u
21-10-2026 09:57:13
» Odpowiedzi: 12
» Wyświetleń: 545
Moja nowa dojazdówka (Oga...
Ostatni post: grissley
18-10-2026 23:54:35
» Odpowiedzi: 152
» Wyświetleń: 48228
Projekt Romet Dzik Enduro...
Ostatni post: TobiaszDymek
17-10-2026 20:40:10
» Odpowiedzi: 521
» Wyświetleń: 336553
Numer fabryczny Ogara
Ostatni post: romek
16-10-2026 19:52:43
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 189
Kupię błotnik do ogara!!!...
Ostatni post: Rometowiec_SJZ
16-10-2026 15:16:55
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 306
Jaki to kolor???
Ostatni post: romek
16-10-2026 11:59:35
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 341
Romet chart ( dantom ) de...
Ostatni post: Frytka
15-10-2026 21:46:01
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 190
Swap romet
Ostatni post: Janek.Ogar
14-10-2026 19:40:37
» Odpowiedzi: 33
» Wyświetleń: 13606
Romet Special - w końcu t...
Ostatni post: Masiaken
14-10-2026 10:27:48
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 630

Reklama