Jesteś nowy na forum? - Zachęcamy do przywitania się w dziale "Powitalnia" Smile

Zapraszamy na nasz oficjalny profil - facebook.com/ChlopcyRometowcy

Ankieta: Co wg was lepsze ?
Ankieta jest zamknięta.
romet ogar 200 42.86% 24 42.86%
romet ogar 205 57.14% 32 57.14%
Razem 56 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 2 głosów - 2 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
co lepsze ogar 200 czy 205?
Autor Wiadomość
Taśma Offline
Pro
*
Lady


Liczba postów: 3,952
Imię: Mikołaj
Skąd: 1.7km od biurowca
Pojazd: Inny
Post: #186
RE: co lepsze ogar 200 czy 205?
(02-01-2013 17:50:56)Rudy102 napisał(a):  W czasie jazdy jak potrafisz to możesz zmieniać bez sprzęgła bo skrzynia nie jest zsynchronizowana ale przy ruszaniu nie da rady bez sprzęgła :F

Uda się, delikatnie nogami sie odpychasz, gazu dajesz i na kole ruszasz :F

Co do filmiku to nie będzie. Chyba stało się najgorsze co mogło bo...




...będzie trzeba rozpoławiać pierwszy raz ten silnik...




...łożysko na wale się rozsypało chyba -.- I sprzęgło przy okazji -.-

(02-01-2013 17:57:44)bykuu napisał(a):  wielki polonisto, interpunkcja interpunkcją, ale skoro taki z Ciebie wielki znawca, to może powiesz mi od kiedy to piszemy 'czego kol wiek' oddzielnie?
jeden wyraz podzieliłeś na trzy części, no brawo.
pisząc NP co chciałeś wyrazić?

bo jedynie z konstrukcji zdania można wywnioskować że chodziło Ci o skrót 'np.' czyli po rozwinięciu - 'na przykład' ...

ja nie grzeszę dużymi literami, a Ty ortografią.
jak już kogoś pouczasz, to może sam najpierw zajrzysz do słownika ortograficznego co?

i wgl. to co Ci przeszkadzają moje przecinki?
stawiam je po to, by czytało się lepiej.

Ty natomiast, zdanie zaczynasz od 'Bo' oraz od 'A' ...
czy tak ciężko napisać:
'Dużymi literami nie grzeszysz, a przecinkami sypiesz jak śniegiem' ?

zamiast 'Od' napisałeś 'Ok'...
no stary, pouczasz mnie co do mojej interpunkcji, a sam robisz takie błędy że aż w oczy razi.


Stwierdzenie o sypiącej się skrzyni biegów w ogarze 200 nie jest moje.
Napisałem tak, ponieważ Rometfun20123 wyszedł z takiego założenia i po prostu podałem przykład oparty na jego wypowiedzi.

Ale się rozpisałeś.
Wole pisać jeden wyraz na 3 części jak pisać co drugi wyraz przecinek. Jedyne co napisałeś czytelnie to moje cytaty.
Co do "ok" zamiast "od" to miałem zamiar co innego napisać, ale sobie odpuściłem.

Wiem że to jest nie twoje stwierdzenie o skrzyni, dlatego między moimi wypowiedziami jest przerwa. A u Ciebie co zdanie masz dziurę Wink

Cytat:Bo życie jest za krótkie, aby czekać na iskrę i dwa obroty wału.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-01-2013 18:04:43 przez Taśma.)
02-01-2013 17:58:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Simon - 31-12-2012, 00:20:31
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - alek736 - 31-12-2012, 00:21:14
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Artur - 31-12-2012, 00:22:17
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - MrF4k - 31-12-2012, 00:22:35
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Grelus23 - 31-12-2012, 00:23:11
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - MrF4k - 31-12-2012, 00:24:52
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Artur - 31-12-2012, 00:25:31
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - MrF4k - 31-12-2012, 00:28:18
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Taśma - 31-12-2012, 00:28:22
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - MrF4k - 31-12-2012, 00:33:05
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Taśma - 31-12-2012, 00:35:26
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - MrF4k - 31-12-2012, 00:36:20
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Taśma - 31-12-2012, 00:37:07
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - MrF4k - 31-12-2012, 00:39:14
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Artur - 31-12-2012, 00:26:37
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Taśma - 31-12-2012, 00:27:11
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Artur - 31-12-2012, 00:28:21
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - MrF4k - 31-12-2012, 00:30:22
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Taśma - 31-12-2012, 00:31:17
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - MrF4k - 31-12-2012, 00:32:14
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Artur - 31-12-2012, 00:32:24
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Bartek - 31-12-2012, 00:32:32
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Artur - 31-12-2012, 00:34:56
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - MrF4k - 31-12-2012, 00:40:26
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Taśma - 31-12-2012, 00:40:02
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Taśma - 31-12-2012, 00:44:23
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - MrF4k - 31-12-2012, 00:50:39
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - MrF4k - 31-12-2012, 00:44:25
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Artur - 31-12-2012, 00:43:20
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Taśma - 31-12-2012, 00:46:55
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Taśma - 31-12-2012, 00:50:03
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Artur - 31-12-2012, 00:50:27
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Latos - 31-12-2012, 01:16:20
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Taśma - 31-12-2012, 00:54:56
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - gabriel0 - 31-12-2012, 00:58:45
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Simon - 31-12-2012, 10:15:34
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Norbi96 - 31-12-2012, 01:27:34
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Taśma - 31-12-2012, 02:11:30
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Oggórek - 31-12-2012, 10:52:24
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Bartek - 31-12-2012, 11:33:46
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Artur - 31-12-2012, 11:52:38
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - MrF4k - 31-12-2012, 16:54:43
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Norbi96 - 31-12-2012, 12:52:06
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Norbi96 - 31-12-2012, 13:15:55
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Norbi96 - 31-12-2012, 13:21:27
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Taśma - 31-12-2012, 13:26:22
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Norbi96 - 31-12-2012, 13:27:48
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Norbi96 - 31-12-2012, 13:31:03
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Taśma - 31-12-2012, 13:32:56
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Artur - 31-12-2012, 13:34:07
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Norbi96 - 31-12-2012, 13:36:55
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Simon - 31-12-2012, 13:44:45
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Norbi96 - 31-12-2012, 14:31:19
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Artur - 31-12-2012, 14:24:49
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Rudy102 - 31-12-2012, 14:38:47
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - szopen45 - 31-12-2012, 14:43:41
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Artur - 31-12-2012, 14:45:59
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - szopen45 - 31-12-2012, 14:50:06
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Norbi96 - 31-12-2012, 14:51:36
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - szopen45 - 31-12-2012, 14:55:18
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Rudy102 - 31-12-2012, 14:58:23
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Mati - 31-12-2012, 15:05:55
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Artur - 31-12-2012, 15:09:14
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Mati - 31-12-2012, 15:17:42
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Taśma - 31-12-2012, 15:31:25
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - dragon - 31-12-2012, 15:58:16
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Taśma - 31-12-2012, 16:00:59
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Caro94 - 31-12-2012, 16:45:48
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Taśma - 31-12-2012, 17:35:30
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Caro94 - 31-12-2012, 19:29:54
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Artur - 31-12-2012, 17:05:26
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - MrF4k - 31-12-2012, 18:42:36
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Simon - 31-12-2012, 17:19:03
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Simon - 31-12-2012, 18:26:33
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - kw112 - 31-12-2012, 18:47:27
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Simon - 31-12-2012, 23:11:27
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Norbi96 - 31-12-2012, 23:45:19
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - fosa - 31-12-2012, 23:57:35
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Norbi96 - 01-01-2013, 04:00:36
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Irek - 01-01-2013, 12:43:41
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - MrF4k - 01-01-2013, 14:17:21
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - szopen45 - 01-01-2013, 14:19:44
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Simon - 01-01-2013, 14:45:26
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Taśma - 01-01-2013, 15:09:33
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Simon - 01-01-2013, 15:05:38
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Norbi96 - 01-01-2013, 15:50:16
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Norbi96 - 01-01-2013, 16:33:58
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - szopen45 - 01-01-2013, 16:23:28
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - bykuu - 01-01-2013, 16:43:22
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Simon - 01-01-2013, 16:48:26
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Taśma - 01-01-2013, 18:39:28
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - MrF4k - 01-01-2013, 18:57:44
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - MrF4k - 01-01-2013, 19:17:35
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Simon - 01-01-2013, 19:36:19
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Simon - 01-01-2013, 19:45:42
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Simon - 01-01-2013, 19:56:05
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Taśma - 01-01-2013, 19:50:54
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Simon - 01-01-2013, 20:01:24
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Taśma - 01-01-2013, 20:13:34
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Simon - 01-01-2013, 20:16:34
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Simon - 01-01-2013, 20:11:43
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Taśma - 01-01-2013, 20:59:56
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - MrF4k - 02-01-2013, 17:01:44
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - bykuu - 02-01-2013, 17:09:22
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Taśma - 02-01-2013, 17:21:51
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Rudy102 - 02-01-2013, 17:23:58
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Taśma - 02-01-2013, 17:30:30
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Rudy102 - 02-01-2013, 17:50:56
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Taśma - 02-01-2013 17:58:17
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - bykuu - 02-01-2013, 17:57:44
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Simon - 02-01-2013, 18:17:20
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Taśma - 02-01-2013, 18:27:30
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Taśma - 02-01-2013, 18:40:08
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Taśma - 02-01-2013, 18:30:44
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Simon - 02-01-2013, 18:32:56
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Taśma - 02-01-2013, 18:36:04
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Simon - 02-01-2013, 18:39:24
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Taśma - 02-01-2013, 18:43:10
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Taśma - 02-01-2013, 18:47:52
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Taśma - 02-01-2013, 18:49:53
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - koi7 - 02-01-2013, 18:48:28
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Taśma - 02-01-2013, 18:51:39
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Taśma - 02-01-2013, 19:06:54
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Taśma - 02-01-2013, 19:15:11
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - bykuu - 02-01-2013, 19:17:32
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Taśma - 02-01-2013, 19:21:35
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Taśma - 02-01-2013, 19:32:27
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - bykuu - 02-01-2013, 19:31:24
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Taśma - 02-01-2013, 19:45:52
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - bykuu - 02-01-2013, 19:55:27
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Taśma - 02-01-2013, 20:01:50
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Przemek - 02-01-2013, 20:04:04


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:


Chłopcy Rometowcy, 2010 - 2026. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis i odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Kontakt | Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Mapa użytkowników | Lista banów
 Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.


  

Hasło
  





Reklama


 Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

 Ostatnie wątki
Zlot pojazdów i rajd koma...
Ostatni post: bkrukl
Dzisiaj 00:45:32
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 734
Identyfikacja modelu rome...
Ostatni post: romek
Dzisiaj 00:44:55
» Odpowiedzi: 10
» Wyświetleń: 158
Skrzynka narzędzi Ogar 20...
Ostatni post: johnatanpaniniman27
Wczoraj 22:56:45
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 103
Montaż wachacza ogar 200
Ostatni post: Janek.Ogar
Wczoraj 19:06:38
» Odpowiedzi: 7
» Wyświetleń: 510
Romet ogar 205 slabo pali...
Ostatni post: Dinozaur
24-06-2026 11:18:09
» Odpowiedzi: 8
» Wyświetleń: 549
Moja nowa dojazdówka (Oga...
Ostatni post: grissley
24-06-2026 02:39:42
» Odpowiedzi: 148
» Wyświetleń: 34538
WueSKa 125 - Czyli ponios...
Ostatni post: Quake96
23-06-2026 22:56:39
» Odpowiedzi: 17
» Wyświetleń: 2998
Sprzedam romet Turing 2 i...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 22:21:22
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 77
Szczęki hamulcowe Romet S...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 21:51:52
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 121
"Blokujący się" bieg
Ostatni post: Kapiromet
23-06-2026 20:41:43
» Odpowiedzi: 6
» Wyświetleń: 329
[Wiki] Romet (DEZAMET) St...
Ostatni post: tie.my.r0pe
22-06-2026 23:44:10
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 5206
Wigry-lux 75r gotowy na r...
Ostatni post: Kierownik złomowca
19-06-2026 22:25:34
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 176
Luźna linka gazu
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:11:58
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 356
Dzwięk ocierania
Ostatni post: Kapiromet
19-06-2026 07:10:01
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 366
Romet 50-T1 - Ale jaki?
Ostatni post: romek
19-06-2026 06:24:48
» Odpowiedzi: 12
» Wyświetleń: 771

Reklama