Jesteś nowy na forum? - Zachęcamy do przywitania się w dziale "Powitalnia" Smile

Zapraszamy na nasz oficjalny profil - facebook.com/ChlopcyRometowcy

Ankieta: Co wg was lepsze ?
Ankieta jest zamknięta.
romet ogar 200 42.86% 24 42.86%
romet ogar 205 57.14% 32 57.14%
Razem 56 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 2 głosów - 2 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
co lepsze ogar 200 czy 205?
Autor Wiadomość
Bartek Offline
Emerytowany Moderatroll


Liczba postów: 2,930
Imię: Bartek
Skąd: Jarosław
Pojazd: Romet Ogar 200
Post: #71
RE: co lepsze ogar 200 czy 205?
(31-12-2012 10:59:53)Barto5050 napisał(a):  ogar 200 lepszy ! Wiadomo przecież , że jak ktoś ma ogara 200 to zagłosuje na 200, a jak ktoś 205 to na 205 :F
Miałem Ogara 200 i teraz mam 205. Wersja Ogara 200 Bi-color. Niby wszystko pięknie niski przebieg ale palić to nie chciało za ch*ja. Ok jak jeszcze był zimny to odpalił z kopa pojechało się w jedną stronę a później się pchało. Ok ustawienie gaźnika i zapłonu wszystko dokładnie z narzędziami. I co odpalił pojechało się i dalej to samo. Silnik ciepły już nie zapali :/ Zrobiony remont szlif cylindra nowe łożyska simery regeneracja wału. I co guzik to pomogło. To samo robił co przed remontem. Więc więcej pchałem niż jeździłem. Mówię tylko ze swojego doświadczenia z tym modelem.
Mam Ogara 205 fakt miał fochy typu ginąca iskra, brak światem problemy ze sprzęgłem. Ale to się dało naprawić i chodzi dalej. Mimo, że ten silnik nie jest mega mocny to uważam że jest to udana konstrukcja jak na tamte lata. Zapłon prosty do ustawienia więc nawet ktoś rozpoczynający przygodę z motoryzacją szybko podłapie ustawienie zapłonu czy gaźnika jest to po prostu banalne.
Mój imienniku jakbym nie miał tych dwóch sprzętów to bym się nie wypowiadał Wink
Wiem, że Ty masz dwa Ogarki 200 Wink Nie mówię, że wszystkie takie są jak w przypadku moim czy wielu innych posiadaczy. Jest tak, że jeden motor się uda a drugi nie i tak samo możesz trafić Ogara 205, że będziesz więcej grzebał niż jeździł.
31-12-2012 11:33:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Simon - 31-12-2012, 00:20:31
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - alek736 - 31-12-2012, 00:21:14
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Artur - 31-12-2012, 00:22:17
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - MrF4k - 31-12-2012, 00:22:35
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Grelus23 - 31-12-2012, 00:23:11
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - MrF4k - 31-12-2012, 00:24:52
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Artur - 31-12-2012, 00:25:31
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - MrF4k - 31-12-2012, 00:28:18
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Taśma - 31-12-2012, 00:28:22
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - MrF4k - 31-12-2012, 00:33:05
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Taśma - 31-12-2012, 00:35:26
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - MrF4k - 31-12-2012, 00:36:20
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Taśma - 31-12-2012, 00:37:07
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - MrF4k - 31-12-2012, 00:39:14
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Artur - 31-12-2012, 00:26:37
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Taśma - 31-12-2012, 00:27:11
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Artur - 31-12-2012, 00:28:21
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - MrF4k - 31-12-2012, 00:30:22
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Taśma - 31-12-2012, 00:31:17
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - MrF4k - 31-12-2012, 00:32:14
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Artur - 31-12-2012, 00:32:24
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Bartek - 31-12-2012, 00:32:32
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Artur - 31-12-2012, 00:34:56
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - MrF4k - 31-12-2012, 00:40:26
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Taśma - 31-12-2012, 00:40:02
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Taśma - 31-12-2012, 00:44:23
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - MrF4k - 31-12-2012, 00:50:39
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - MrF4k - 31-12-2012, 00:44:25
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Artur - 31-12-2012, 00:43:20
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Taśma - 31-12-2012, 00:46:55
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Taśma - 31-12-2012, 00:50:03
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Artur - 31-12-2012, 00:50:27
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Latos - 31-12-2012, 01:16:20
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Taśma - 31-12-2012, 00:54:56
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - gabriel0 - 31-12-2012, 00:58:45
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Simon - 31-12-2012, 10:15:34
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Norbi96 - 31-12-2012, 01:27:34
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Taśma - 31-12-2012, 02:11:30
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Oggórek - 31-12-2012, 10:52:24
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Bartek - 31-12-2012 11:33:46
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Artur - 31-12-2012, 11:52:38
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - MrF4k - 31-12-2012, 16:54:43
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Norbi96 - 31-12-2012, 12:52:06
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Norbi96 - 31-12-2012, 13:15:55
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Norbi96 - 31-12-2012, 13:21:27
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Taśma - 31-12-2012, 13:26:22
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Norbi96 - 31-12-2012, 13:27:48
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Norbi96 - 31-12-2012, 13:31:03
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Taśma - 31-12-2012, 13:32:56
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Artur - 31-12-2012, 13:34:07
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Norbi96 - 31-12-2012, 13:36:55
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Simon - 31-12-2012, 13:44:45
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Norbi96 - 31-12-2012, 14:31:19
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Artur - 31-12-2012, 14:24:49
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Rudy102 - 31-12-2012, 14:38:47
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - szopen45 - 31-12-2012, 14:43:41
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Artur - 31-12-2012, 14:45:59
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - szopen45 - 31-12-2012, 14:50:06
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Norbi96 - 31-12-2012, 14:51:36
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - szopen45 - 31-12-2012, 14:55:18
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Rudy102 - 31-12-2012, 14:58:23
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Mati - 31-12-2012, 15:05:55
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Artur - 31-12-2012, 15:09:14
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Mati - 31-12-2012, 15:17:42
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Taśma - 31-12-2012, 15:31:25
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - dragon - 31-12-2012, 15:58:16
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Taśma - 31-12-2012, 16:00:59
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Caro94 - 31-12-2012, 16:45:48
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Taśma - 31-12-2012, 17:35:30
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Caro94 - 31-12-2012, 19:29:54
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Artur - 31-12-2012, 17:05:26
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - MrF4k - 31-12-2012, 18:42:36
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Simon - 31-12-2012, 17:19:03
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Simon - 31-12-2012, 18:26:33
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - kw112 - 31-12-2012, 18:47:27
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Simon - 31-12-2012, 23:11:27
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Norbi96 - 31-12-2012, 23:45:19
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - fosa - 31-12-2012, 23:57:35
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Norbi96 - 01-01-2013, 04:00:36
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Irek - 01-01-2013, 12:43:41
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - MrF4k - 01-01-2013, 14:17:21
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - szopen45 - 01-01-2013, 14:19:44
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Simon - 01-01-2013, 14:45:26
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Taśma - 01-01-2013, 15:09:33
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Simon - 01-01-2013, 15:05:38
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Norbi96 - 01-01-2013, 15:50:16
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Norbi96 - 01-01-2013, 16:33:58
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - szopen45 - 01-01-2013, 16:23:28
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - bykuu - 01-01-2013, 16:43:22
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Simon - 01-01-2013, 16:48:26
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Taśma - 01-01-2013, 18:39:28
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - MrF4k - 01-01-2013, 18:57:44
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - MrF4k - 01-01-2013, 19:17:35
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Simon - 01-01-2013, 19:36:19
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Simon - 01-01-2013, 19:45:42
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Simon - 01-01-2013, 19:56:05
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Taśma - 01-01-2013, 19:50:54
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Simon - 01-01-2013, 20:01:24
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Taśma - 01-01-2013, 20:13:34
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Simon - 01-01-2013, 20:16:34
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Simon - 01-01-2013, 20:11:43
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Taśma - 01-01-2013, 20:59:56
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - MrF4k - 02-01-2013, 17:01:44
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - bykuu - 02-01-2013, 17:09:22
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Taśma - 02-01-2013, 17:21:51
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Rudy102 - 02-01-2013, 17:23:58
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Taśma - 02-01-2013, 17:30:30
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Rudy102 - 02-01-2013, 17:50:56
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Taśma - 02-01-2013, 17:58:17
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - bykuu - 02-01-2013, 17:57:44
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Simon - 02-01-2013, 18:17:20
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Taśma - 02-01-2013, 18:27:30
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Taśma - 02-01-2013, 18:40:08
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Taśma - 02-01-2013, 18:30:44
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Simon - 02-01-2013, 18:32:56
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Taśma - 02-01-2013, 18:36:04
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Simon - 02-01-2013, 18:39:24
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Taśma - 02-01-2013, 18:43:10
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Taśma - 02-01-2013, 18:47:52
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Taśma - 02-01-2013, 18:49:53
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - koi7 - 02-01-2013, 18:48:28
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Taśma - 02-01-2013, 18:51:39
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Taśma - 02-01-2013, 19:06:54
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Taśma - 02-01-2013, 19:15:11
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - bykuu - 02-01-2013, 19:17:32
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Taśma - 02-01-2013, 19:21:35
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Taśma - 02-01-2013, 19:32:27
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - bykuu - 02-01-2013, 19:31:24
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Taśma - 02-01-2013, 19:45:52
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - bykuu - 02-01-2013, 19:55:27
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Taśma - 02-01-2013, 20:01:50
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Przemek - 02-01-2013, 20:04:04


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:


Chłopcy Rometowcy, 2010 - 2026. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis i odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Kontakt | Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Mapa użytkowników | Lista banów
 Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.


  

Hasło
  





Reklama


 Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

 Ostatnie wątki
Zlot pojazdów i rajd koma...
Ostatni post: bkrukl
Dzisiaj 00:45:32
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 734
Identyfikacja modelu rome...
Ostatni post: romek
Dzisiaj 00:44:55
» Odpowiedzi: 10
» Wyświetleń: 158
Skrzynka narzędzi Ogar 20...
Ostatni post: johnatanpaniniman27
Wczoraj 22:56:45
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 103
Montaż wachacza ogar 200
Ostatni post: Janek.Ogar
Wczoraj 19:06:38
» Odpowiedzi: 7
» Wyświetleń: 510
Romet ogar 205 slabo pali...
Ostatni post: Dinozaur
24-06-2026 11:18:09
» Odpowiedzi: 8
» Wyświetleń: 549
Moja nowa dojazdówka (Oga...
Ostatni post: grissley
24-06-2026 02:39:42
» Odpowiedzi: 148
» Wyświetleń: 34538
WueSKa 125 - Czyli ponios...
Ostatni post: Quake96
23-06-2026 22:56:39
» Odpowiedzi: 17
» Wyświetleń: 2998
Sprzedam romet Turing 2 i...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 22:21:22
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 77
Szczęki hamulcowe Romet S...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 21:51:52
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 121
"Blokujący się" bieg
Ostatni post: Kapiromet
23-06-2026 20:41:43
» Odpowiedzi: 6
» Wyświetleń: 329
[Wiki] Romet (DEZAMET) St...
Ostatni post: tie.my.r0pe
22-06-2026 23:44:10
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 5206
Wigry-lux 75r gotowy na r...
Ostatni post: Kierownik złomowca
19-06-2026 22:25:34
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 176
Luźna linka gazu
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:11:58
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 356
Dzwięk ocierania
Ostatni post: Kapiromet
19-06-2026 07:10:01
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 366
Romet 50-T1 - Ale jaki?
Ostatni post: romek
19-06-2026 06:24:48
» Odpowiedzi: 12
» Wyświetleń: 771

Reklama