Jesteś nowy na forum? - Zachęcamy do przywitania się w dziale "Powitalnia" Smile

Zapraszamy na nasz oficjalny profil - facebook.com/ChlopcyRometowcy

Ankieta: Co wg was lepsze ?
Ankieta jest zamknięta.
romet ogar 200 42.86% 24 42.86%
romet ogar 205 57.14% 32 57.14%
Razem 56 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 2 głosów - 2 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
co lepsze ogar 200 czy 205?
Autor Wiadomość
rometogar205rr Offline
Krusze skały, miażdżę drzewa
*


Liczba postów: 292
Imię: Michał
Skąd: Otowice city :D
Pojazd: Romet Ogar 200
Post: #54
RE: co lepsze ogar 200 czy 205?
(31-12-2012 00:44:25)MrF4k napisał(a):  
(31-12-2012 00:42:41)romecik1998 napisał(a):  No właśnie się przyłączę do tego dialogu co do 205 powinna palić tyle samo co pony m2 (miałem takową) baaaaaaaardzo mało paliła a właśnie kolega ma 205 i pali mu według mnie dużo i nawet więcej od mojej t1 a mój powinien więcej palić dlaczego tak jest? Uwaga jest trochę wolniejszy od innych komarów i do połowy gazu ma troszkę muła potem ma już werwęSmile Wszystko ma niby dobrze wyregulowane co może być?Smile

Dużo paliwa pali i nie ma mocy ?? wytarty cylinder , jakieś nieszczelnosci przyczyn moze być dużo nie ma co gdybać bo to temat nie na to Big Grin

romecik1998 on duzo nie pali, nie przesadzaj. Motorynke porównujesz a ile motorynka wazy i ty ile wazyles. W koło komina jezdze to co sie dziwic. Cylek za ciekawy nie byl ale nie myslalem nad wymiana. To nie jest tak ze ujechac nie idzie. Ja jechalem po wertepach przez las z moim wujkiem ktory wazy 130kg i dojechalem. Ja waze 80kg to juz 210kg to na oponach sie ugioł.
(31-12-2012 01:15:03)romecik1998 napisał(a):  
(31-12-2012 01:13:07)rometogar205rr napisał(a):  
(31-12-2012 00:42:41)romecik1998 napisał(a):  No właśnie się przyłączę do tego dialogu co do 205 powinna palić tyle samo co pony m2 (miałem takową) baaaaaaaardzo mało paliła a właśnie kolega ma 205 i pali mu według mnie dużo i nawet więcej od mojej t1 a mój powinien więcej palić dlaczego tak jest? Uwaga jest trochę wolniejszy od innych komarów i do połowy gazu ma troszkę muła potem ma już werwęSmile Wszystko ma niby dobrze wyregulowane co może być?Smile

domyślam się ze o moim usiłujesz mówić. Bede miał luźną stówe w portfelu to kupie cyl, tłok i pierścienie i powinno być git. Idzie 52 wg licznika z golfa mk2 to mysle ze na 205 to w miare na przełozeniach 12/38

No jo ale sam wiesz o co mi chodzi że do połowy gazu tak od poczatku to cos on ma takiego muła nie wiem ale ja na cyla bym nie obstawiałSleepy

a na co?

''Nie ma złej pogody. Są tylko źle
ubrani motocykliści''

''Żeby jeździć trzeba mieć benzynę
we krwi, ale i olej w głowie…''

Serdecznie zapraszam na moj kanał na yt-rometogar205rr lub obejrzyj moja maszyne m.youtube.com/watch?gl=PL&hl=pl&client=mv-google&v=NxrjN9omdQ8 komentowac! Jeśli pomogłem kliknij POMÓGŁ lub oceń mnie lub jedno i drugie Smile
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 31-12-2012 01:34:12 przez rometogar205rr.)
31-12-2012 01:30:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Simon - 31-12-2012, 00:20:31
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - alek736 - 31-12-2012, 00:21:14
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Artur - 31-12-2012, 00:22:17
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - MrF4k - 31-12-2012, 00:22:35
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Grelus23 - 31-12-2012, 00:23:11
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - MrF4k - 31-12-2012, 00:24:52
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Artur - 31-12-2012, 00:25:31
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - MrF4k - 31-12-2012, 00:28:18
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Taśma - 31-12-2012, 00:28:22
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - MrF4k - 31-12-2012, 00:33:05
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Taśma - 31-12-2012, 00:35:26
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - MrF4k - 31-12-2012, 00:36:20
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Taśma - 31-12-2012, 00:37:07
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - MrF4k - 31-12-2012, 00:39:14
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Artur - 31-12-2012, 00:26:37
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Taśma - 31-12-2012, 00:27:11
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Artur - 31-12-2012, 00:28:21
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - MrF4k - 31-12-2012, 00:30:22
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Taśma - 31-12-2012, 00:31:17
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - MrF4k - 31-12-2012, 00:32:14
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Artur - 31-12-2012, 00:32:24
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Bartek - 31-12-2012, 00:32:32
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Artur - 31-12-2012, 00:34:56
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - MrF4k - 31-12-2012, 00:40:26
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Taśma - 31-12-2012, 00:40:02
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Taśma - 31-12-2012, 00:44:23
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - MrF4k - 31-12-2012, 00:50:39
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - MrF4k - 31-12-2012, 00:44:25
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - rometogar205rr - 31-12-2012 01:30:44
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Artur - 31-12-2012, 00:43:20
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Taśma - 31-12-2012, 00:46:55
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Taśma - 31-12-2012, 00:50:03
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Artur - 31-12-2012, 00:50:27
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Latos - 31-12-2012, 01:16:20
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Taśma - 31-12-2012, 00:54:56
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - gabriel0 - 31-12-2012, 00:58:45
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Simon - 31-12-2012, 10:15:34
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Norbi96 - 31-12-2012, 01:27:34
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Taśma - 31-12-2012, 02:11:30
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Oggórek - 31-12-2012, 10:52:24
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Bartek - 31-12-2012, 11:33:46
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Artur - 31-12-2012, 11:52:38
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - MrF4k - 31-12-2012, 16:54:43
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Norbi96 - 31-12-2012, 12:52:06
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Norbi96 - 31-12-2012, 13:15:55
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Norbi96 - 31-12-2012, 13:21:27
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Taśma - 31-12-2012, 13:26:22
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Norbi96 - 31-12-2012, 13:27:48
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Norbi96 - 31-12-2012, 13:31:03
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Taśma - 31-12-2012, 13:32:56
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Artur - 31-12-2012, 13:34:07
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Norbi96 - 31-12-2012, 13:36:55
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Simon - 31-12-2012, 13:44:45
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Norbi96 - 31-12-2012, 14:31:19
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Artur - 31-12-2012, 14:24:49
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Rudy102 - 31-12-2012, 14:38:47
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - szopen45 - 31-12-2012, 14:43:41
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Artur - 31-12-2012, 14:45:59
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - szopen45 - 31-12-2012, 14:50:06
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Norbi96 - 31-12-2012, 14:51:36
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - szopen45 - 31-12-2012, 14:55:18
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Rudy102 - 31-12-2012, 14:58:23
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Mati - 31-12-2012, 15:05:55
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Artur - 31-12-2012, 15:09:14
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Mati - 31-12-2012, 15:17:42
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Taśma - 31-12-2012, 15:31:25
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - dragon - 31-12-2012, 15:58:16
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Taśma - 31-12-2012, 16:00:59
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Caro94 - 31-12-2012, 16:45:48
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Taśma - 31-12-2012, 17:35:30
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Caro94 - 31-12-2012, 19:29:54
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Artur - 31-12-2012, 17:05:26
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - MrF4k - 31-12-2012, 18:42:36
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Simon - 31-12-2012, 17:19:03
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Simon - 31-12-2012, 18:26:33
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - kw112 - 31-12-2012, 18:47:27
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Simon - 31-12-2012, 23:11:27
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Norbi96 - 31-12-2012, 23:45:19
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - fosa - 31-12-2012, 23:57:35
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Norbi96 - 01-01-2013, 04:00:36
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Irek - 01-01-2013, 12:43:41
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - MrF4k - 01-01-2013, 14:17:21
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - szopen45 - 01-01-2013, 14:19:44
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Simon - 01-01-2013, 14:45:26
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Taśma - 01-01-2013, 15:09:33
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Simon - 01-01-2013, 15:05:38
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Norbi96 - 01-01-2013, 15:50:16
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Norbi96 - 01-01-2013, 16:33:58
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - szopen45 - 01-01-2013, 16:23:28
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - bykuu - 01-01-2013, 16:43:22
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Simon - 01-01-2013, 16:48:26
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Taśma - 01-01-2013, 18:39:28
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - MrF4k - 01-01-2013, 18:57:44
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - MrF4k - 01-01-2013, 19:17:35
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Simon - 01-01-2013, 19:36:19
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Simon - 01-01-2013, 19:45:42
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Simon - 01-01-2013, 19:56:05
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Taśma - 01-01-2013, 19:50:54
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Simon - 01-01-2013, 20:01:24
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Taśma - 01-01-2013, 20:13:34
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Simon - 01-01-2013, 20:16:34
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Simon - 01-01-2013, 20:11:43
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Taśma - 01-01-2013, 20:59:56
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - MrF4k - 02-01-2013, 17:01:44
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - bykuu - 02-01-2013, 17:09:22
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Taśma - 02-01-2013, 17:21:51
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Rudy102 - 02-01-2013, 17:23:58
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Taśma - 02-01-2013, 17:30:30
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Rudy102 - 02-01-2013, 17:50:56
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Taśma - 02-01-2013, 17:58:17
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - bykuu - 02-01-2013, 17:57:44
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Simon - 02-01-2013, 18:17:20
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Taśma - 02-01-2013, 18:27:30
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Taśma - 02-01-2013, 18:40:08
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Taśma - 02-01-2013, 18:30:44
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Simon - 02-01-2013, 18:32:56
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Taśma - 02-01-2013, 18:36:04
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Simon - 02-01-2013, 18:39:24
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Taśma - 02-01-2013, 18:43:10
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Taśma - 02-01-2013, 18:47:52
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Taśma - 02-01-2013, 18:49:53
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - koi7 - 02-01-2013, 18:48:28
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Taśma - 02-01-2013, 18:51:39
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Taśma - 02-01-2013, 19:06:54
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Taśma - 02-01-2013, 19:15:11
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - bykuu - 02-01-2013, 19:17:32
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Taśma - 02-01-2013, 19:21:35
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Taśma - 02-01-2013, 19:32:27
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - bykuu - 02-01-2013, 19:31:24
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Taśma - 02-01-2013, 19:45:52
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - bykuu - 02-01-2013, 19:55:27
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Taśma - 02-01-2013, 20:01:50
RE: co lepsze ogar 200 czy 205? - Przemek - 02-01-2013, 20:04:04


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:


Chłopcy Rometowcy, 2010 - 2026. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis i odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Kontakt | Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Mapa użytkowników | Lista banów
 Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.


  

Hasło
  





Reklama


 Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

 Ostatnie wątki
Zlot pojazdów i rajd koma...
Ostatni post: bkrukl
Dzisiaj 00:45:32
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 732
Identyfikacja modelu rome...
Ostatni post: romek
Dzisiaj 00:44:55
» Odpowiedzi: 10
» Wyświetleń: 146
Skrzynka narzędzi Ogar 20...
Ostatni post: johnatanpaniniman27
Wczoraj 22:56:45
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 99
Montaż wachacza ogar 200
Ostatni post: Janek.Ogar
Wczoraj 19:06:38
» Odpowiedzi: 7
» Wyświetleń: 508
Romet ogar 205 slabo pali...
Ostatni post: Dinozaur
24-06-2026 11:18:09
» Odpowiedzi: 8
» Wyświetleń: 546
Moja nowa dojazdówka (Oga...
Ostatni post: grissley
24-06-2026 02:39:42
» Odpowiedzi: 148
» Wyświetleń: 34534
WueSKa 125 - Czyli ponios...
Ostatni post: Quake96
23-06-2026 22:56:39
» Odpowiedzi: 17
» Wyświetleń: 2998
Sprzedam romet Turing 2 i...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 22:21:22
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 77
Szczęki hamulcowe Romet S...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 21:51:52
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 120
"Blokujący się" bieg
Ostatni post: Kapiromet
23-06-2026 20:41:43
» Odpowiedzi: 6
» Wyświetleń: 327
[Wiki] Romet (DEZAMET) St...
Ostatni post: tie.my.r0pe
22-06-2026 23:44:10
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 5206
Wigry-lux 75r gotowy na r...
Ostatni post: Kierownik złomowca
19-06-2026 22:25:34
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 176
Luźna linka gazu
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:11:58
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 354
Dzwięk ocierania
Ostatni post: Kapiromet
19-06-2026 07:10:01
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 366
Romet 50-T1 - Ale jaki?
Ostatni post: romek
19-06-2026 06:24:48
» Odpowiedzi: 12
» Wyświetleń: 770

Reklama