Jesteś nowy na forum? - Zachęcamy do przywitania się w dziale "Powitalnia" Smile

Zapraszamy na nasz oficjalny profil - facebook.com/ChlopcyRometowcy

Wątek zamknięty 
Romet Komar 2352w by Bujak96
Autor Wiadomość
bujak96 Offline
ホンダマスター
*


Liczba postów: 654
Imię: Adam
Skąd: Strzelce Opolskie
Pojazd: Romet Ogar 200
Post: #76
RE: Romet Komar 2352w by Bujak96
Reaktywacja! Projekt nie umarł. Big Grin
Jako iż Ogi dostał zawieszenie z wartburga to ogarowskie trafiło do Komarka, dzięki czemu mam już dwa koła. Smile
Jeśli jutro będzie fajna pogoda to zaczynam coś więcej przy nim dłubac.
Tutaj foto przedstawiający jego aktualny stan.
PS.Czeski silnik - out!


Załączone pliki Miniatury
   
27-05-2011 23:46:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Reklama
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Romet Komar 2352w by Bujak96 - bujak96 - 28-03-2011, 21:02:27
RE: Romet Komar 2352 by Bujak96 - kevkur - 28-03-2011, 21:15:22
RE: Romet Komar 2352 by Bujak96 - bujak96 - 28-03-2011, 21:17:34
RE: Romet Komar 2352 by Bujak96 - kevkur - 28-03-2011, 21:27:23
RE: Romet Komar 2352 by Bujak96 - bujak96 - 28-03-2011, 21:31:31
RE: Romet Komar 2352 by Bujak96 - Mikołaj - 28-03-2011, 21:32:45
RE: Romet Komar 2352 by Bujak96 - kevkur - 28-03-2011, 22:07:37
RE: Romet Komar 2352 by Bujak96 - bujak96 - 28-03-2011, 22:10:18
RE: Romet Komar 2352 by Bujak96 - bujak96 - 28-03-2011, 22:28:38
RE: Romet Komar 2352 by Bujak96 - Leszek - 28-03-2011, 23:03:14
RE: Romet Komar 2352 by Bujak96 - bujak96 - 28-03-2011, 23:10:04
RE: Romet Komar 2352 by Bujak96 - Paweł94 - 28-03-2011, 23:39:20
RE: Romet Komar 2352 by Bujak96 - Leszek - 28-03-2011, 23:45:58
RE: Romet Komar 2352 by Bujak96 - Paweł94 - 29-03-2011, 10:37:59
RE: Romet Komar 2352 by Bujak96 - MrF4k - 29-03-2011, 16:49:26
RE: Romet Komar 2352 by Bujak96 - Adi - 29-03-2011, 17:37:09
RE: Romet Komar 2352 by Bujak96 - bujak96 - 29-03-2011, 18:30:50
RE: Romet Komar 2352 by Bujak96 - bujak96 - 29-03-2011, 22:35:36
RE: Romet Komar 2352 by Bujak96 - bujak96 - 31-03-2011, 08:19:57
RE: Romet Komar 2352 by Bujak96 - Przemek - 31-03-2011, 16:55:00
RE: Romet Komar 2352 by Bujak96 - Leśnik - 31-03-2011, 16:55:47
RE: Romet Komar 2352 by Bujak96 - bujak96 - 31-03-2011, 17:24:47
RE: Romet Komar 2352 by Bujak96 - bujak96 - 31-03-2011, 22:56:17
RE: Romet Komar 2352 by Bujak96 - Przemek - 31-03-2011, 23:01:32
RE: Romet Komar 2352 by Bujak96 - bujak96 - 31-03-2011, 23:03:15
RE: Romet Komar 2352 by Bujak96 - bujak96 - 01-04-2011, 23:23:43
RE: Romet Komar 2352 by Bujak96 - bujak96 - 01-04-2011, 23:28:27
RE: Romet Komar 2352 by Bujak96 - bujak96 - 01-04-2011, 23:35:36
RE: Romet Komar 2352 by Bujak96 - ADIK 19 - 01-04-2011, 23:47:11
RE: Romet Komar 2352 by Bujak96 - bujak96 - 01-04-2011, 23:48:29
RE: Romet Komar 2352 by Bujak96 - ADIK 19 - 01-04-2011, 23:49:52
RE: Romet Komar 2352 by Bujak96 - bujak96 - 01-04-2011, 23:51:21
RE: Romet Komar 2352 by Bujak96 - bujak96 - 02-04-2011, 15:06:17
RE: Romet Komar 2352 by Bujak96 - bujak96 - 02-04-2011, 16:07:35
RE: Romet Komar 2352 by Bujak96 - Leśnik - 02-04-2011, 19:55:15
RE: Romet Komar 2352 by Bujak96 - ADIK 19 - 02-04-2011, 23:56:24
RE: Romet Komar 2352 by Bujak96 - Adi - 03-04-2011, 11:08:25
RE: Romet Komar 2352w by Bujak96 - bujak96 - 03-04-2011, 16:04:26
RE: Romet Komar 2352w by Bujak96 - bujak96 - 03-04-2011, 19:04:06
RE: Romet Komar 2352w by Bujak96 - Leśnik - 04-04-2011, 18:13:46
RE: Romet Komar 2352w by Bujak96 - ADIK 19 - 04-04-2011, 21:50:57
RE: Romet Komar 2352w by Bujak96 - Leśnik - 04-04-2011, 22:24:48
RE: Romet Komar 2352w by Bujak96 - bujak96 - 04-04-2011, 22:54:25
RE: Romet Komar 2352w by Bujak96 - bujak96 - 08-04-2011, 21:56:40
RE: Romet Komar 2352w by Bujak96 - Leszek - 08-04-2011, 22:28:22
RE: Romet Komar 2352w by Bujak96 - bujak96 - 08-04-2011, 22:30:37
RE: Romet Komar 2352w by Bujak96 - Leszek - 08-04-2011, 23:52:54
RE: Romet Komar 2352w by Bujak96 - bujak96 - 09-04-2011, 11:55:40
RE: Romet Komar 2352w by Bujak96 - ADIK 19 - 09-04-2011, 22:31:30
RE: Romet Komar 2352w by Bujak96 - bujak96 - 09-04-2011, 22:34:18
RE: Romet Komar 2352w by Bujak96 - bujak96 - 19-04-2011, 21:59:42
RE: Romet Komar 2352w by Bujak96 - bujak96 - 19-04-2011, 22:14:18
RE: Romet Komar 2352w by Bujak96 - Leszek - 19-04-2011, 23:08:34
RE: Romet Komar 2352w by Bujak96 - bujak96 - 26-04-2011, 11:28:39
RE: Romet Komar 2352w by Bujak96 - Leśnik - 27-04-2011, 17:32:38
RE: Romet Komar 2352w by Bujak96 - bujak96 - 27-04-2011, 17:37:06
RE: Romet Komar 2352w by Bujak96 - Leszek - 27-04-2011, 17:50:03
RE: Romet Komar 2352w by Bujak96 - bujak96 - 27-05-2011 23:46:59
RE: Romet Komar 2352w by Bujak96 - Leśnik - 28-05-2011, 12:58:42
RE: Romet Komar 2352w by Bujak96 - olo1200 - 01-06-2011, 08:39:49
RE: Romet Komar 2352w by Bujak96 - bujak96 - 01-06-2011, 22:03:51
RE: Romet Komar 2352w by Bujak96 - olo1200 - 01-06-2011, 22:55:39
RE: Romet Komar 2352w by Bujak96 - bujak96 - 01-06-2011, 22:19:02
RE: Romet Komar 2352w by Bujak96 - Przemek - 01-06-2011, 23:34:04
RE: Romet Komar 2352w by Bujak96 - olo1200 - 01-06-2011, 23:36:53
RE: Romet Komar 2352w by Bujak96 - Leszek - 02-06-2011, 00:26:30
RE: Romet Komar 2352w by Bujak96 - Przemek - 02-06-2011, 15:25:20
RE: Romet Komar 2352w by Bujak96 - Leśnik - 02-06-2011, 17:02:37
RE: Romet Komar 2352w by Bujak96 - ADIK 19 - 04-07-2011, 23:47:43
RE: Romet Komar 2352w by Bujak96 - bujak96 - 04-07-2011, 23:50:54


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości


Chłopcy Rometowcy, 2010 - 2026. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis i odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Kontakt | Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Mapa użytkowników | Lista banów
 Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.


  

Hasło
  





Reklama


 Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

 Ostatnie wątki
ROMET OGAR 200 ale w wers...
Ostatni post: krystian276
Dzisiaj 17:56:26
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 464
Identyfikacja modelu rome...
Ostatni post: romek
26-06-2026 20:51:49
» Odpowiedzi: 15
» Wyświetleń: 530
WueSKa 125 - Czyli ponios...
Ostatni post: Quake96
26-06-2026 17:19:40
» Odpowiedzi: 19
» Wyświetleń: 3157
Zlot pojazdów i rajd koma...
Ostatni post: bkrukl
26-06-2026 00:45:32
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 806
Skrzynka narzędzi Ogar 20...
Ostatni post: johnatanpaniniman27
25-06-2026 22:56:45
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 214
Montaż wachacza ogar 200
Ostatni post: Janek.Ogar
25-06-2026 19:06:38
» Odpowiedzi: 7
» Wyświetleń: 595
Romet ogar 205 slabo pali...
Ostatni post: Dinozaur
24-06-2026 11:18:09
» Odpowiedzi: 8
» Wyświetleń: 661
Moja nowa dojazdówka (Oga...
Ostatni post: grissley
24-06-2026 02:39:42
» Odpowiedzi: 148
» Wyświetleń: 34745
Sprzedam romet Turing 2 i...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 22:21:22
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 118
Szczęki hamulcowe Romet S...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 21:51:52
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 184
"Blokujący się" bieg
Ostatni post: Kapiromet
23-06-2026 20:41:43
» Odpowiedzi: 6
» Wyświetleń: 516
[Wiki] Romet (DEZAMET) St...
Ostatni post: tie.my.r0pe
22-06-2026 23:44:10
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 5240
Wigry-lux 75r gotowy na r...
Ostatni post: Kierownik złomowca
19-06-2026 22:25:34
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 198
Luźna linka gazu
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:11:58
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 404
Dzwięk ocierania
Ostatni post: Kapiromet
19-06-2026 07:10:01
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 422

Reklama