Jesteś nowy na forum? - Zachęcamy do przywitania się w dziale "Powitalnia" Smile

Zapraszamy na nasz oficjalny profil - facebook.com/ChlopcyRometowcy

Ankieta: Czy kombinować z kolankiem od motorynki(wydech do góry)?
Tak
Nie
Może
Nie wiem
Czy można powtórzyć pytanie?
Wali mnie to
[Wyniki ankiety]
Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.
Odpowiedz 
Ogar 205-cafe racer
Autor Wiadomość
nie_mientki Offline
Pomocny użytkownik


Liczba postów: 6,375
Imię: Michał
Skąd: Puławy
Pojazd: Romet 50-T-1
Post: #61
RE: Ogar 205-cafe racer
Ok, czas na ostatnią przed świętami relację. Odpuściłem sobie kuper, ale załatwiłem kierownicę.
Tak się spawało

I tak wyszło


A tak wygląda zamocowane. Rolgaz i klamka hamulca od WSK. Rączkę lewą wykonam chyba ze starego rolgazu od Rometa. Lampa pełni tylko funkcję ozdobną, bo nie mogłem się powstrzymać by zobaczyć jak to będzie wyglądało.



Ta opaska metalowa z kierownicy zostanie najprawdopodobniej zdjęta. Spaw wygląda na tyle solidnie, że nie ma co szpecić. Muszę go tylko wyrównać i podmalować.

Plany na najbliższą przyszłość to oczywiście zadupek. Zamawiam żywicę, matę, szpachlówkę i będę rzeźbić. Potem najcięższa rzecz, czyli obijanie siedzenia. Nie mam o tym zielonego pojęcia, ale zobaczymy. Gdy się z tym uporam zostanie naprawdę niewiele-lampy, linki i ewentualnie błotniki.

Jak zwykle zapraszam do komentowania

KLIKNIJ TUTAJ I POMÓŻ W OPŁACENIU SERWERA !
23-12-2012 00:31:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Reklama
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Ogar 205-cafe racer - nie_mientki - 13-11-2012, 22:35:50
RE: Ogar 205-cafe racer - riley2pl - 13-11-2012, 23:10:30
RE: Ogar 205-cafe racer - nie_mientki - 13-11-2012, 23:19:05
RE: Ogar 205-cafe racer - arasszymaras - 14-11-2012, 00:08:32
RE: Ogar 205-cafe racer - riley2pl - 14-11-2012, 00:15:12
RE: Ogar 205-cafe racer - skuter007 - 14-11-2012, 00:18:10
RE: Ogar 205-cafe racer - nie_mientki - 14-11-2012, 00:26:05
RE: Ogar 205-cafe racer - riley2pl - 14-11-2012, 00:48:27
RE: Ogar 205-cafe racer - nie_mientki - 14-11-2012, 00:54:50
RE: Ogar 205-cafe racer - Błażej - 14-11-2012, 01:01:08
RE: Ogar 205-cafe racer - romeciarz205 - 14-11-2012, 08:58:22
RE: Ogar 205-cafe racer - nie_mientki - 14-11-2012, 12:39:17
RE: Ogar 205-cafe racer - skuter007 - 14-11-2012, 21:28:41
RE: Ogar 205-cafe racer - riley2pl - 14-11-2012, 21:40:07
RE: Ogar 205-cafe racer - maczos - 14-11-2012, 22:26:23
RE: Ogar 205-cafe racer - Rudy102 - 14-11-2012, 23:39:51
RE: Ogar 205-cafe racer - nie_mientki - 23-12-2012, 00:51:05
RE: Ogar 205-cafe racer - Rudy102 - 23-12-2012, 01:02:51
RE: Ogar 205-cafe racer - Gospodarz96 - 14-11-2012, 23:46:19
RE: Ogar 205-cafe racer - koi7 - 15-11-2012, 10:51:51
RE: Ogar 205-cafe racer - arasszymaras - 15-11-2012, 00:23:02
RE: Ogar 205-cafe racer - skuter007 - 15-11-2012, 01:04:35
RE: Ogar 205-cafe racer - nie_mientki - 15-11-2012, 03:46:12
RE: Ogar 205-cafe racer - nie_mientki - 15-11-2012, 14:27:27
RE: Ogar 205-cafe racer - koi7 - 15-11-2012, 15:45:18
RE: Ogar 205-cafe racer - stqc - 15-11-2012, 15:22:39
RE: Ogar 205-cafe racer - nie_mientki - 15-11-2012, 15:29:13
RE: Ogar 205-cafe racer - maczos - 15-11-2012, 15:56:21
RE: Ogar 205-cafe racer - skuter007 - 15-11-2012, 20:54:07
RE: Ogar 205-cafe racer - nie_mientki - 15-11-2012, 22:04:17
RE: Ogar 205-cafe racer - Przemek - 15-11-2012, 22:35:32
RE: Ogar 205-cafe racer - fanfso - 15-11-2012, 23:06:45
RE: Ogar 205-cafe racer - nie_mientki - 15-11-2012, 23:13:17
RE: Ogar 205-cafe racer - skuter007 - 15-11-2012, 23:19:32
RE: Ogar 205-cafe racer - fanfso - 15-11-2012, 23:25:27
RE: Ogar 205-cafe racer - skuter007 - 15-11-2012, 23:30:54
RE: Ogar 205-cafe racer - nie_mientki - 15-11-2012, 23:33:12
RE: Ogar 205-cafe racer - skuter007 - 15-11-2012, 23:39:05
RE: Ogar 205-cafe racer - nie_mientki - 15-11-2012, 23:41:57
RE: Ogar 205-cafe racer - fanfso - 15-11-2012, 23:44:38
RE: Ogar 205-cafe racer - skuter007 - 15-11-2012, 23:51:07
RE: Ogar 205-cafe racer - nie_mientki - 15-11-2012, 23:58:31
RE: Ogar 205-cafe racer - skuter007 - 16-11-2012, 00:02:24
RE: Ogar 205-cafe racer - nie_mientki - 16-11-2012, 00:25:32
RE: Ogar 205-cafe racer - skuter007 - 16-11-2012, 16:05:19
RE: Ogar 205-cafe racer - nie_mientki - 18-11-2012, 17:56:19
RE: Ogar 205-cafe racer - maczos - 18-11-2012, 19:29:57
RE: Ogar 205-cafe racer - nie_mientki - 18-11-2012, 19:55:46
RE: Ogar 205-cafe racer - nie_mientki - 18-11-2012, 21:43:29
RE: Ogar 205-cafe racer - nie_mientki - 28-11-2012, 22:27:45
RE: Ogar 205-cafe racer - Bartek_ - 07-12-2012, 22:43:14
RE: Ogar 205-cafe racer - nie_mientki - 09-12-2012, 15:23:14
RE: Ogar 205-cafe racer - janosikmz19822 - 12-12-2012, 15:01:54
RE: Ogar 205-cafe racer - nie_mientki - 12-12-2012, 16:23:46
RE: Ogar 205-cafe racer - janosikmz19822 - 12-12-2012, 23:21:51
RE: Ogar 205-cafe racer - nie_mientki - 19-12-2012, 01:20:00
RE: Ogar 205-cafe racer - janosikmz19822 - 19-12-2012, 09:00:06
RE: Ogar 205-cafe racer - Mysiu - 19-12-2012, 11:47:08
RE: Ogar 205-cafe racer - nie_mientki - 19-12-2012, 11:59:06
RE: Ogar 205-cafe racer - chart21050 - 22-12-2012, 11:43:00
RE: Ogar 205-cafe racer - nie_mientki - 23-12-2012 00:31:23
RE: Ogar 205-cafe racer - MrF4k - 23-12-2012, 00:38:22
RE: Ogar 205-cafe racer - Rudy102 - 23-12-2012, 00:48:52
RE: Ogar 205-cafe racer - Błażej - 23-12-2012, 00:54:44
RE: Ogar 205-cafe racer - Pitu - 23-12-2012, 00:56:39
RE: Ogar 205-cafe racer - skuter007 - 23-12-2012, 00:59:05
RE: Ogar 205-cafe racer - nie_mientki - 23-12-2012, 01:08:17
RE: Ogar 205-cafe racer - skuter007 - 23-12-2012, 01:16:21
RE: Ogar 205-cafe racer - nie_mientki - 31-12-2012, 14:21:18
RE: Ogar 205-cafe racer - lada97 - 31-12-2012, 16:08:16
RE: Ogar 205-cafe racer - nie_mientki - 31-12-2012, 18:01:06
RE: Ogar 205-cafe racer - wojciech96 - 31-12-2012, 17:08:29
RE: Ogar 205-cafe racer - nie_mientki - 31-12-2012, 17:34:44
RE: Ogar 205-cafe racer - wojciech96 - 31-12-2012, 17:52:42
RE: Ogar 205-cafe racer - lada97 - 31-12-2012, 18:25:25
RE: Ogar 205-cafe racer - nie_mientki - 31-12-2012, 18:28:30
RE: Ogar 205-cafe racer - skuter007 - 01-01-2013, 02:37:16
RE: Ogar 205-cafe racer - nie_mientki - 01-01-2013, 17:18:39
RE: Ogar 205-cafe racer - skuter007 - 01-01-2013, 18:58:32
RE: Ogar 205-cafe racer - nie_mientki - 01-01-2013, 19:05:42
RE: Ogar 205-cafe racer - Błażej - 01-01-2013, 19:17:18
RE: Ogar 205-cafe racer - Latos - 01-01-2013, 19:56:17
RE: Ogar 205-cafe racer - Błażej - 01-01-2013, 20:02:53
RE: Ogar 205-cafe racer - nie_mientki - 01-01-2013, 21:13:06
RE: Ogar 205-cafe racer - skuter007 - 01-01-2013, 21:59:29
RE: Ogar 205-cafe racer - nie_mientki - 06-01-2013, 01:09:11
RE: Ogar 205-cafe racer - nie_mientki - 09-01-2013, 01:35:45
RE: Ogar 205-cafe racer - kondzio310 - 24-01-2013, 14:27:42
RE: Ogar 205-cafe racer - kondzio310 - 25-01-2013, 19:01:52
RE: Ogar 205-cafe racer - Przemi998 - 25-01-2013, 19:19:26
RE: Ogar 205-cafe racer - nie_mientki - 26-01-2013, 03:56:28
RE: Ogar 205-cafe racer - kondzio310 - 26-01-2013, 11:37:53
RE: Ogar 205-cafe racer - MrF4k - 26-01-2013, 16:09:34
RE: Ogar 205-cafe racer - bartix4 - 12-02-2013, 17:34:54
RE: Ogar 205-cafe racer - nie_mientki - 12-02-2013, 21:45:59
RE: Ogar 205-cafe racer - Kastomajzer - 16-02-2013, 00:53:50
RE: Ogar 205-cafe racer - nie_mientki - 18-02-2013, 19:41:58
RE: Ogar 205-cafe racer - kondzio310 - 18-02-2013, 20:01:00
RE: Ogar 205-cafe racer - Latos - 18-02-2013, 21:06:20
RE: Ogar 205-cafe racer - romet1989 - 18-02-2013, 21:20:47
RE: Ogar 205-cafe racer - nie_mientki - 21-02-2013, 01:59:39
RE: Ogar 205-cafe racer - nie_mientki - 24-02-2013, 23:12:39
RE: Ogar 205-cafe racer - Błażej - 24-02-2013, 23:54:14
RE: Ogar 205-cafe racer - nie_mientki - 24-02-2013, 23:56:20
RE: Ogar 205-cafe racer - Błażej - 25-02-2013, 00:49:46
RE: Ogar 205-cafe racer - nie_mientki - 25-02-2013, 01:03:55
RE: Ogar 205-cafe racer - kondzio310 - 25-02-2013, 17:02:23
RE: Ogar 205-cafe racer - Błażej - 25-02-2013, 17:38:21
RE: Ogar 205-cafe racer - janosikmz19822 - 26-02-2013, 22:56:00
RE: Ogar 205-cafe racer - nie_mientki - 26-02-2013, 23:30:04
RE: Ogar 205-cafe racer - nie_mientki - 04-03-2013, 00:10:02
RE: Ogar 205-cafe racer - janosikmz19822 - 07-03-2013, 03:01:15
RE: Ogar 205-cafe racer - Błażej - 07-03-2013, 03:05:57
RE: Ogar 205-cafe racer - nie_mientki - 07-03-2013, 10:47:50
RE: Ogar 205-cafe racer - janosikmz19822 - 07-03-2013, 03:22:19
RE: Ogar 205-cafe racer - janosikmz19822 - 07-03-2013, 11:10:19
RE: Ogar 205-cafe racer - Dawid.xD - 09-03-2013, 14:36:01
RE: Ogar 205-cafe racer - simon1998 - 10-03-2013, 23:27:22
RE: Ogar 205-cafe racer - bananoff - 11-03-2013, 15:51:43
RE: Ogar 205-cafe racer - nie_mientki - 13-03-2013, 00:30:38
RE: Ogar 205-cafe racer - Przemi998 - 13-03-2013, 00:31:42
RE: Ogar 205-cafe racer - Rometfun20123 - 13-03-2013, 00:39:34
RE: Ogar 205-cafe racer - lada97 - 13-03-2013, 00:44:01
RE: Ogar 205-cafe racer - Błażej - 13-03-2013, 00:48:08
RE: Ogar 205-cafe racer - Rometfun20123 - 13-03-2013, 00:56:05
RE: Ogar 205-cafe racer - kubaszwiecLBK - 13-03-2013, 01:11:40
RE: Ogar 205-cafe racer - nie_mientki - 13-03-2013, 01:56:32
RE: Ogar 205-cafe racer - tramwajarz - 13-03-2013, 15:05:23
RE: Ogar 205-cafe racer - LukaszzT1 - 13-03-2013, 15:18:54
RE: Ogar 205-cafe racer - nie_mientki - 13-03-2013, 23:12:43
RE: Ogar 205-cafe racer - budzikjacek136 - 13-03-2013, 18:04:23
RE: Ogar 205-cafe racer - jawomaniak - 13-03-2013, 19:23:24
RE: Ogar 205-cafe racer - skuter007 - 13-03-2013, 23:19:52
RE: Ogar 205-cafe racer - kondzio310 - 22-04-2013, 21:39:48
RE: Ogar 205-cafe racer - bartek199714 - 22-04-2013, 21:43:36
RE: Ogar 205-cafe racer - nie_mientki - 23-04-2013, 23:56:43
RE: Ogar 205-cafe racer - MrF4k - 24-04-2013, 15:56:45
RE: Ogar 205-cafe racer - bartix4 - 12-05-2013, 19:39:46
RE: Ogar 205-cafe racer - nie_mientki - 12-05-2013, 19:45:10
RE: Ogar 205-cafe racer - Boszu - 13-05-2013, 23:29:10
RE: Ogar 205-cafe racer - Pompuś - 14-05-2013, 09:56:21
RE: Ogar 205-cafe racer - nie_mientki - 15-05-2013, 00:58:46
RE: Ogar 205-cafe racer - Boszu - 15-05-2013, 23:44:22
RE: Ogar 205-cafe racer - nie_mientki - 15-05-2013, 23:53:46
RE: Ogar 205-cafe racer - cuneo1 - 17-06-2013, 01:03:42
RE: Ogar 205-cafe racer - nie_mientki - 17-06-2013, 01:22:37
RE: Ogar 205-cafe racer - Wojta - 17-06-2013, 01:29:34
RE: Ogar 205-cafe racer - nie_mientki - 17-06-2013, 01:36:09
RE: Ogar 205-cafe racer - janusz94 - 20-06-2013, 20:33:13
RE: Ogar 205-cafe racer - bartix4 - 29-08-2013, 17:49:17
RE: Ogar 205-cafe racer - nie_mientki - 14-01-2014, 19:47:32
RE: Ogar 205-cafe racer - Taśma - 14-01-2014, 19:50:28
RE: Ogar 205-cafe racer - nie_mientki - 14-01-2014, 19:56:36
RE: Ogar 205-cafe racer - mikbow - 14-01-2014, 22:08:29
RE: Ogar 205-cafe racer - fosa - 14-01-2014, 22:31:03
RE: Ogar 205-cafe racer - theogarowiec - 14-01-2014, 22:39:26
RE: Ogar 205-cafe racer - lada97 - 14-01-2014, 22:52:42
RE: Ogar 205-cafe racer - nie_mientki - 14-01-2014, 23:04:41
RE: Ogar 205-cafe racer - theogarowiec - 14-01-2014, 23:10:15
RE: Ogar 205-cafe racer - MrF4k - 14-01-2014, 23:21:18
RE: Ogar 205-cafe racer - nie_mientki - 14-01-2014, 23:26:31
RE: Ogar 205-cafe racer - Bartek_ - 01-02-2014, 14:07:08
RE: Ogar 205-cafe racer - nie_mientki - 01-02-2014, 23:24:35
RE: Ogar 205-cafe racer - Taśma - 01-02-2014, 23:46:34
RE: Ogar 205-cafe racer - kw112 - 01-02-2014, 23:48:41
RE: Ogar 205-cafe racer - nie_mientki - 01-02-2014, 23:52:24
RE: Ogar 205-cafe racer - Boszu - 02-02-2014, 07:44:02
RE: Ogar 205-cafe racer - belda1999@o2.pl - 03-02-2014, 19:59:43
RE: Ogar 205-cafe racer - florek210 - 03-02-2014, 20:26:53
RE: Ogar 205-cafe racer - Boszu - 04-02-2014, 03:26:39
RE: Ogar 205-cafe racer - Bartek_ - 04-02-2014, 13:33:43
RE: Ogar 205-cafe racer - nie_mientki - 04-02-2014, 13:49:39
RE: Ogar 205-cafe racer - Semmao - 17-07-2014, 19:26:08
RE: Ogar 205-cafe racer - DeMoon666 - 24-07-2014, 21:15:28
RE: Ogar 205-cafe racer - nie_mientki - 24-07-2014, 22:01:21
RE: Ogar 205-cafe racer - raterro - 14-07-2015, 10:37:18
RE: Ogar 205-cafe racer - nie_mientki - 14-07-2015, 16:30:42
Odp: Ogar 205-cafe racer - KeiSangi - 14-07-2015, 19:39:53


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:


Chłopcy Rometowcy, 2010 - 2026. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis i odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Kontakt | Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Mapa użytkowników | Lista banów
 Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.


  

Hasło
  





Reklama


 Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

 Ostatnie wątki
Skrzynka narzędzi Ogar 20...
Ostatni post: johnatanpaniniman27
Dzisiaj 22:56:45
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 89
Identyfikacja modelu rome...
Ostatni post: Piotrekdriver1
Dzisiaj 22:49:52
» Odpowiedzi: 9
» Wyświetleń: 86
Montaż wachacza ogar 200
Ostatni post: Janek.Ogar
Dzisiaj 19:06:38
» Odpowiedzi: 7
» Wyświetleń: 501
Romet ogar 205 slabo pali...
Ostatni post: Dinozaur
Wczoraj 11:18:09
» Odpowiedzi: 8
» Wyświetleń: 525
Moja nowa dojazdówka (Oga...
Ostatni post: grissley
Wczoraj 02:39:42
» Odpowiedzi: 148
» Wyświetleń: 34523
WueSKa 125 - Czyli ponios...
Ostatni post: Quake96
23-06-2026 22:56:39
» Odpowiedzi: 17
» Wyświetleń: 2994
Sprzedam romet Turing 2 i...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 22:21:22
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 69
Szczęki hamulcowe Romet S...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 21:51:52
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 115
"Blokujący się" bieg
Ostatni post: Kapiromet
23-06-2026 20:41:43
» Odpowiedzi: 6
» Wyświetleń: 314
[Wiki] Romet (DEZAMET) St...
Ostatni post: tie.my.r0pe
22-06-2026 23:44:10
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 5203
Wigry-lux 75r gotowy na r...
Ostatni post: Kierownik złomowca
19-06-2026 22:25:34
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 175
Luźna linka gazu
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:11:58
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 340
Dzwięk ocierania
Ostatni post: Kapiromet
19-06-2026 07:10:01
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 363
Romet 50-T1 - Ale jaki?
Ostatni post: romek
19-06-2026 06:24:48
» Odpowiedzi: 12
» Wyświetleń: 758
Prezentacja mojej Stelli
Ostatni post: usertm
18-06-2026 15:37:46
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 252

Reklama