Jesteś nowy na forum? - Zachęcamy do przywitania się w dziale "Powitalnia" Smile

Zapraszamy na nasz oficjalny profil - facebook.com/ChlopcyRometowcy

Odpowiedz 
Ogar 200 70km/h
Autor Wiadomość
bartix4 Offline
Romeciarz
*


Liczba postów: 254
Imię: Bartek
Skąd: Gaszyn/Wieluń
Pojazd: Romet Ogar 200
Post: #64
RE: Ogar 200 70km/h
(21-12-2012 15:41:30)MrF4k napisał(a):  Miałem Ogara 200 w pełni odblokowanego. 100% oryginał wszystko działało (moze kojazycie ten czerwony taki ) Mierzona był predkość v-max i 60 km/h było na gps i silnik wył ,w życiu nie uwierze ze jawka pojedzie ponad 60 czy ponad 70 no chyba ze bedzie dłubnięta to rozumiem. Chart nie mamy czego sie spodziewać tak samo to też tylko motorower który ma 2.8km ale jak bym nowy, napewno w tych silnikach co mamy teraz co mają troche przejechane moc taka nie jest(przynajmniej w moim przypadku). Osobiście gps nie mierzyłem ile Chart jedzie ale tak z tego co wiem to max 55 jak bedzie coś dłubnięte w silniku to wiadomo wiecej ale rewelacji nie ma bo to tylko motorower a nie ścigacz. Charty były też 70cc ktoś na forum ma tak ze one spokojnie 70km/h jadą i pod górke nie mają problemu. Zdania są podzielone każdy wie swoje tak to mozemy uznać


jest to możliwe !

(21-12-2012 21:52:59)MrF4k napisał(a):  naveintre no to źle słyszałeś na to wychodzi
Ogar to ogar nie ma co czarować tak samo jak Chart. To tylko zwykłe 50cc i nie ma co wymagać.Proponowałbym skonczyć to gdybanie

49,9 ccm

http://imageshack.us/photo/my-images/12/ssskwp.jpg/

http://www.youtube.com/watch?v=G_otQ8PA1...re=related

http://imageshack.us/f/51/wodairomet.jpg/



http://kothejter.pl
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 22-12-2012 03:52:37 przez bartix4.)
22-12-2012 03:49:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Ogar 200 70km/h - fanfso - 19-12-2012, 19:04:23
RE: Ogar 200 70km/h - chart21050 - 19-12-2012, 19:15:15
RE: Ogar 200 70km/h - Irek - 19-12-2012, 19:39:26
RE: Ogar 200 70km/h - Kubasio - 19-12-2012, 19:47:08
RE: Ogar 200 70km/h - Taśma - 19-12-2012, 19:48:19
RE: Ogar 200 70km/h - naveintre - 19-12-2012, 19:50:27
RE: Ogar 200 70km/h - Taśma - 19-12-2012, 20:05:35
RE: Ogar 200 70km/h - naveintre - 19-12-2012, 20:20:27
RE: Ogar 200 70km/h - Rudy102 - 19-12-2012, 20:25:38
RE: Ogar 200 70km/h - naveintre - 19-12-2012, 20:27:00
RE: Ogar 200 70km/h - Taśma - 19-12-2012, 20:34:01
RE: Ogar 200 70km/h - Rudy102 - 19-12-2012, 20:34:02
RE: Ogar 200 70km/h - Winiar 93 - 19-12-2012, 20:36:31
RE: Ogar 200 70km/h - fanfso - 19-12-2012, 20:36:54
RE: Ogar 200 70km/h - naveintre - 19-12-2012, 20:39:52
RE: Ogar 200 70km/h - Taśma - 19-12-2012, 21:36:36
RE: Ogar 200 70km/h - romecik1998 - 19-12-2012, 20:54:27
RE: Ogar 200 70km/h - naveintre - 19-12-2012, 20:59:18
RE: Ogar 200 70km/h - diilgangreprezentant - 19-12-2012, 21:11:31
RE: Ogar 200 70km/h - bananoff - 20-12-2012, 22:17:51
RE: Ogar 200 70km/h - Taśma - 20-12-2012, 22:22:13
RE: Ogar 200 70km/h - naveintre - 20-12-2012, 22:25:28
RE: Ogar 200 70km/h - Taśma - 20-12-2012, 22:31:14
RE: Ogar 200 70km/h - naveintre - 20-12-2012, 22:34:05
RE: Ogar 200 70km/h - bananoff - 20-12-2012, 22:35:08
RE: Ogar 200 70km/h - riley2pl - 20-12-2012, 22:44:44
RE: Ogar 200 70km/h - Taśma - 20-12-2012, 22:49:54
RE: Ogar 200 70km/h - naveintre - 20-12-2012, 22:56:18
RE: Ogar 200 70km/h - Winiar 93 - 20-12-2012, 23:03:32
RE: Ogar 200 70km/h - diilgangreprezentant - 20-12-2012, 23:04:38
RE: Ogar 200 70km/h - diilgangreprezentant - 20-12-2012, 23:04:38
RE: Ogar 200 70km/h - Taśma - 20-12-2012, 23:10:52
RE: Ogar 200 70km/h - naveintre - 20-12-2012, 23:14:53
RE: Ogar 200 70km/h - Simon - 21-12-2012, 01:41:14
RE: Ogar 200 70km/h - naveintre - 21-12-2012, 02:39:42
RE: Ogar 200 70km/h - Simon - 21-12-2012, 12:30:55
RE: Ogar 200 70km/h - Barto5050 - 21-12-2012, 13:03:24
RE: Ogar 200 70km/h - dragon - 21-12-2012, 14:03:21
RE: Ogar 200 70km/h - Kaskader na komarze - 21-12-2012, 14:05:55
RE: Ogar 200 70km/h - dragon - 21-12-2012, 14:09:49
RE: Ogar 200 70km/h - Kaskader na komarze - 21-12-2012, 14:19:40
RE: Ogar 200 70km/h - tramwajarz - 21-12-2012, 15:16:58
RE: Ogar 200 70km/h - naveintre - 21-12-2012, 15:28:49
RE: Ogar 200 70km/h - MrF4k - 21-12-2012, 15:41:30
RE: Ogar 200 70km/h - bartix4 - 22-12-2012 03:49:52
RE: Ogar 200 70km/h - Przemek - 21-12-2012, 15:43:52
RE: Ogar 200 70km/h - MrF4k - 21-12-2012, 15:44:58
RE: Ogar 200 70km/h - naveintre - 21-12-2012, 16:00:09
RE: Ogar 200 70km/h - Przemek - 21-12-2012, 16:08:21
RE: Ogar 200 70km/h - tramwajarz - 21-12-2012, 16:47:39
RE: Ogar 200 70km/h - Sr-ka - 21-12-2012, 16:39:45
RE: Ogar 200 70km/h - Marvin2010 - 21-12-2012, 17:28:28
RE: Ogar 200 70km/h - Simon - 21-12-2012, 17:33:02
RE: Ogar 200 70km/h - krzychu999 - 21-12-2012, 17:45:39
RE: Ogar 200 70km/h - diilgangreprezentant - 21-12-2012, 18:26:18
RE: Ogar 200 70km/h - tramwajarz - 21-12-2012, 18:31:01
RE: Ogar 200 70km/h - Taśma - 21-12-2012, 19:13:15
RE: Ogar 200 70km/h - Marvin2010 - 21-12-2012, 19:28:22
RE: Ogar 200 70km/h - Taśma - 21-12-2012, 19:40:52
RE: Ogar 200 70km/h - sebon30 - 21-12-2012, 20:41:01
RE: Ogar 200 70km/h - naveintre - 21-12-2012, 20:44:55
RE: Ogar 200 70km/h - Taśma - 21-12-2012, 21:11:51
RE: Ogar 200 70km/h - MrF4k - 21-12-2012, 21:52:59
RE: Ogar 200 70km/h - Joker345 - 22-12-2012, 00:42:34
RE: Ogar 200 70km/h - michalec17 - 22-12-2012, 18:42:20
RE: Ogar 200 70km/h - Sr-ka - 22-12-2012, 19:01:46
RE: Ogar 200 70km/h - MrF4k - 22-12-2012, 19:06:52
RE: Ogar 200 70km/h - Joker345 - 22-12-2012, 18:49:06
RE: Ogar 200 70km/h - Kaskader na komarze - 22-12-2012, 19:04:47
RE: Ogar 200 70km/h - Taśma - 22-12-2012, 19:40:19
RE: Ogar 200 70km/h - naveintre - 22-12-2012, 19:46:30
RE: Ogar 200 70km/h - Taśma - 22-12-2012, 19:49:56
RE: Ogar 200 70km/h - naveintre - 22-12-2012, 19:51:51
RE: Ogar 200 70km/h - Irek - 22-12-2012, 19:52:15
RE: Ogar 200 70km/h - ROMETOWIEC 1998 - 22-12-2012, 19:57:02
RE: Ogar 200 70km/h - MrF4k - 22-12-2012, 21:13:12
RE: Ogar 200 70km/h - Rudy - 25-12-2012, 23:16:39
RE: Ogar 200 70km/h - fanfso - 27-12-2012, 13:57:00
RE: Ogar 200 70km/h - Rudy102 - 27-12-2012, 14:43:59
RE: Ogar 200 70km/h - fanfso - 27-12-2012, 16:13:41
RE: Ogar 200 70km/h - michalec17 - 29-12-2012, 19:27:08


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości


Chłopcy Rometowcy, 2010 - 2026. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis i odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Kontakt | Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Mapa użytkowników | Lista banów
 Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.


  

Hasło
  





Reklama


 Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

 Ostatnie wątki
Identyfikacja modelu rome...
Ostatni post: krystian276
Dzisiaj 16:58:37
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 49
Montaż wachacza ogar 200
Ostatni post: joozek
Dzisiaj 00:55:01
» Odpowiedzi: 6
» Wyświetleń: 490
Skrzynka narzędzi Ogar 20...
Ostatni post: romek
Wczoraj 14:22:15
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 81
Romet ogar 205 slabo pali...
Ostatni post: Dinozaur
Wczoraj 11:18:09
» Odpowiedzi: 8
» Wyświetleń: 515
Moja nowa dojazdówka (Oga...
Ostatni post: grissley
Wczoraj 02:39:42
» Odpowiedzi: 148
» Wyświetleń: 34513
WueSKa 125 - Czyli ponios...
Ostatni post: Quake96
23-06-2026 22:56:39
» Odpowiedzi: 17
» Wyświetleń: 2984
Sprzedam romet Turing 2 i...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 22:21:22
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 67
Szczęki hamulcowe Romet S...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 21:51:52
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 115
"Blokujący się" bieg
Ostatni post: Kapiromet
23-06-2026 20:41:43
» Odpowiedzi: 6
» Wyświetleń: 298
[Wiki] Romet (DEZAMET) St...
Ostatni post: tie.my.r0pe
22-06-2026 23:44:10
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 5200
Wigry-lux 75r gotowy na r...
Ostatni post: Kierownik złomowca
19-06-2026 22:25:34
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 173
Luźna linka gazu
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:11:58
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 335
Dzwięk ocierania
Ostatni post: Kapiromet
19-06-2026 07:10:01
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 361
Romet 50-T1 - Ale jaki?
Ostatni post: romek
19-06-2026 06:24:48
» Odpowiedzi: 12
» Wyświetleń: 751
Prezentacja mojej Stelli
Ostatni post: usertm
18-06-2026 15:37:46
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 244

Reklama