Jesteś nowy na forum? - Zachęcamy do przywitania się w dziale "Powitalnia" Smile

Zapraszamy na nasz oficjalny profil - facebook.com/ChlopcyRometowcy

Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zima jazda komarkami
Autor Wiadomość
romecik1998 Offline
To jest ktoś!!!
*


Liczba postów: 969
Imię: Damian
Skąd: Otowice
Pojazd: Romet 50-T-1
Post: #107
RE: Zima jazda komarkami
U mnnie w lesie normalnie szklanka byłem i się wyje***em ale na szczęście ani mi ani komarowi nic się nie stało już nie będę jeździł po lesie chyba że spadnie śnieg to wtedy tak ale po lodzie nie mam już zamiaru dodam że jechałem spokojnie i 2 ale moja wina bo kierowałem jedną rekąSmile

Polecam moją tablicę.pl:
http://tablica.pl/oferta/romet-50-t1-odr...5aa8R.html
Serdecznie zapraszam na mój kanał youtube-romecik1998
Subskrybujcie!!!
21-12-2012 17:26:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Zima jazda komarkami - romecik1998 - 07-12-2012, 19:35:26
RE: Zima jazda komarkami - Błażej - 07-12-2012, 19:37:39
RE: Zima jazda komarkami - Artur - 07-12-2012, 19:38:27
RE: Zima jazda komarkami - chart21050 - 07-12-2012, 19:40:22
RE: Zima jazda komarkami - Artur - 07-12-2012, 19:42:44
RE: Zima jazda komarkami - Feiro - 07-12-2012, 19:43:50
RE: Zima jazda komarkami - chart21050 - 07-12-2012, 19:45:34
RE: Zima jazda komarkami - romecik1998 - 07-12-2012, 19:46:57
RE: Zima jazda komarkami - romecik1998 - 07-12-2012, 19:48:50
RE: Zima jazda komarkami - romecik1998 - 07-12-2012, 19:53:09
RE: Zima jazda komarkami - alek736 - 07-12-2012, 19:51:54
RE: Zima jazda komarkami - Artur - 07-12-2012, 19:53:30
RE: Zima jazda komarkami - alek736 - 07-12-2012, 19:54:25
RE: Zima jazda komarkami - romecik1998 - 07-12-2012, 19:57:10
RE: Zima jazda komarkami - romecik1998 - 07-12-2012, 20:00:52
RE: Zima jazda komarkami - alek736 - 07-12-2012, 20:02:15
RE: Zima jazda komarkami - romecik1998 - 07-12-2012, 20:07:42
RE: Zima jazda komarkami - romet1989 - 07-12-2012, 20:09:47
RE: Zima jazda komarkami - romecik1998 - 07-12-2012, 20:11:15
RE: Zima jazda komarkami - LukaszzT1 - 07-12-2012, 20:25:37
RE: Zima jazda komarkami - romecik1998 - 08-12-2012, 12:01:14
RE: Zima jazda komarkami - Latos - 07-12-2012, 20:34:44
RE: Zima jazda komarkami - chart21050 - 07-12-2012, 20:48:34
RE: Zima jazda komarkami - maczos - 07-12-2012, 21:00:59
RE: Zima jazda komarkami - chart21050 - 08-12-2012, 12:04:45
RE: Zima jazda komarkami - maczos - 08-12-2012, 12:55:36
RE: Zima jazda komarkami - chart21050 - 08-12-2012, 14:38:22
RE: Zima jazda komarkami - Kubek125 - 08-12-2012, 14:50:14
RE: Zima jazda komarkami - cross120 - 08-12-2012, 15:17:12
RE: Zima jazda komarkami - krzychu999 - 08-12-2012, 15:46:51
RE: Zima jazda komarkami - Mysiu - 08-12-2012, 15:53:10
RE: Zima jazda komarkami - maczos - 08-12-2012, 15:55:01
RE: Zima jazda komarkami - wojtekr35 - 08-12-2012, 16:00:10
RE: Zima jazda komarkami - Artur - 08-12-2012, 16:12:33
RE: Zima jazda komarkami - kw112 - 08-12-2012, 16:20:46
RE: Zima jazda komarkami - emil200 - 08-12-2012, 16:21:46
RE: Zima jazda komarkami - LukaszzT1 - 08-12-2012, 17:58:11
RE: Zima jazda komarkami - romecik1998 - 08-12-2012, 20:05:13
RE: Zima jazda komarkami - LukaszzT1 - 08-12-2012, 20:06:35
RE: Zima jazda komarkami - romecik1998 - 08-12-2012, 20:07:21
RE: Zima jazda komarkami - mikizpl - 08-12-2012, 20:52:42
RE: Zima jazda komarkami - alek736 - 08-12-2012, 20:59:09
RE: Zima jazda komarkami - mateusz5625 - 08-12-2012, 21:22:26
RE: Zima jazda komarkami - alek736 - 08-12-2012, 21:26:43
RE: Zima jazda komarkami - mateusz5625 - 08-12-2012, 21:30:43
RE: Zima jazda komarkami - alek736 - 08-12-2012, 21:36:43
RE: Zima jazda komarkami - romecik1998 - 09-12-2012, 15:27:05
RE: Zima jazda komarkami - mateusz5625 - 09-12-2012, 15:35:58
RE: Zima jazda komarkami - romecik1998 - 09-12-2012, 16:18:27
RE: Zima jazda komarkami - mateusz5625 - 09-12-2012, 16:30:00
RE: Zima jazda komarkami - romecik1998 - 09-12-2012, 21:10:01
RE: Zima jazda komarkami - kw112 - 09-12-2012, 21:24:07
RE: Zima jazda komarkami - romecik1998 - 09-12-2012, 21:41:49
RE: Zima jazda komarkami - romecik1998 - 09-12-2012, 22:52:47
RE: Zima jazda komarkami - romecik1998 - 09-12-2012, 23:10:17
RE: Zima jazda komarkami - rometogar205rr - 10-12-2012, 00:43:37
RE: Zima jazda komarkami - romecik1998 - 10-12-2012, 21:30:06
RE: Zima jazda komarkami - Rudy102 - 10-12-2012, 22:22:11
RE: Zima jazda komarkami - romecik1998 - 10-12-2012, 22:30:18
RE: Zima jazda komarkami - Łukasz995 - 10-12-2012, 23:24:29
RE: Zima jazda komarkami - romecik1998 - 11-12-2012, 21:51:40
RE: Zima jazda komarkami - chart21050 - 11-12-2012, 21:56:40
RE: Zima jazda komarkami - romecik1998 - 11-12-2012, 21:59:31
RE: Zima jazda komarkami - chart21050 - 11-12-2012, 22:07:46
RE: Zima jazda komarkami - lada97 - 11-12-2012, 22:39:56
RE: Zima jazda komarkami - romecik1998 - 12-12-2012, 00:08:02
RE: Zima jazda komarkami - Sr-ka - 12-12-2012, 08:58:38
RE: Zima jazda komarkami - LukaszzT1 - 12-12-2012, 11:52:41
RE: Zima jazda komarkami - Sr-ka - 12-12-2012, 14:51:39
RE: Zima jazda komarkami - LukaszzT1 - 12-12-2012, 15:18:50
RE: Zima jazda komarkami - Sr-ka - 12-12-2012, 16:04:46
RE: Zima jazda komarkami - LukaszzT1 - 12-12-2012, 16:10:14
RE: Zima jazda komarkami - Sr-ka - 12-12-2012, 16:18:48
RE: Zima jazda komarkami - LukaszzT1 - 12-12-2012, 16:24:29
RE: Zima jazda komarkami - kapelp - 12-12-2012, 16:46:34
RE: Zima jazda komarkami - croserr - 12-12-2012, 18:26:47
RE: Zima jazda komarkami - mateusz5625 - 12-12-2012, 18:34:33
RE: Zima jazda komarkami - wojtekr35 - 12-12-2012, 18:38:03
RE: Zima jazda komarkami - romecik1998 - 13-12-2012, 18:12:15
RE: Zima jazda komarkami - Wachus21 - 13-12-2012, 20:24:38
RE: Zima jazda komarkami - mateusz5625 - 13-12-2012, 20:33:00
RE: Zima jazda komarkami - romecik1998 - 13-12-2012, 20:52:44
RE: Zima jazda komarkami - motoryniarz123 - 15-12-2012, 21:21:29
RE: Zima jazda komarkami - Kubasio - 15-12-2012, 21:37:35
RE: Zima jazda komarkami - alek736 - 15-12-2012, 22:07:52
RE: Zima jazda komarkami - alek736 - 15-12-2012, 22:19:28
RE: Zima jazda komarkami - Sr-ka - 15-12-2012, 22:37:05
RE: Zima jazda komarkami - Kubasio - 15-12-2012, 22:40:57
RE: Zima jazda komarkami - mateusz5625 - 15-12-2012, 23:04:33
RE: Zima jazda komarkami - bananoff - 20-12-2012, 18:50:39
RE: Zima jazda komarkami - karaluch8 - 15-12-2012, 23:19:54
RE: Zima jazda komarkami - romecik1998 - 16-12-2012, 00:25:11
RE: Zima jazda komarkami - tramwajarz - 20-12-2012, 19:10:37
RE: Zima jazda komarkami - Sr-ka - 20-12-2012, 20:36:48
RE: Zima jazda komarkami - romecik1998 - 21-12-2012, 00:08:31
RE: Zima jazda komarkami - romecik1998 - 21-12-2012 17:26:00
RE: Zima jazda komarkami - krzychu999 - 21-12-2012, 17:39:21
RE: Zima jazda komarkami - romecik1998 - 21-12-2012, 22:09:30
RE: Zima jazda komarkami - romecik1998 - 29-12-2012, 01:14:34
RE: Zima jazda komarkami - alek736 - 29-12-2012, 01:20:45
RE: Zima jazda komarkami - romecik1998 - 29-12-2012, 01:21:32
RE: Zima jazda komarkami - romecik1998 - 05-01-2013, 23:46:46
RE: Zima jazda komarkami - alek736 - 05-01-2013, 23:48:56
RE: Zima jazda komarkami - romecik1998 - 05-01-2013, 23:51:34
RE: Zima jazda komarkami - mikizpl - 06-01-2013, 00:20:49
RE: Zima jazda komarkami - romecik1998 - 06-01-2013, 00:53:48
RE: Zima jazda komarkami - Sr-ka - 06-01-2013, 01:11:08
RE: Zima jazda komarkami - romecik1998 - 06-01-2013, 01:21:20
RE: Zima jazda komarkami - bananoff - 06-01-2013, 17:08:27
RE: Zima jazda komarkami - romecik1998 - 06-01-2013, 20:16:05
RE: Zima jazda komarkami - alek736 - 06-01-2013, 16:08:53
RE: Zima jazda komarkami - romeciarz.1 - 06-01-2013, 16:14:27
RE: Zima jazda komarkami - Rometowiec97 - 06-01-2013, 16:30:23
RE: Zima jazda komarkami - Mysiu - 06-01-2013, 22:30:21
RE: Zima jazda komarkami - ROMETOWIEC 1998 - 07-01-2013, 22:17:06
RE: Zima jazda komarkami - Taśma - 08-01-2013, 00:17:24
RE: Zima jazda komarkami - czarek97 - 08-01-2013, 00:12:19
RE: Zima jazda komarkami - czarek97 - 08-01-2013, 20:19:38
RE: Zima jazda komarkami - romecik1998 - 09-01-2013, 22:36:29
RE: Zima jazda komarkami - romecik1998 - 14-01-2013, 14:54:34
RE: Zima jazda komarkami - tramwajarz - 14-01-2013, 14:57:25
RE: Zima jazda komarkami - romecik1998 - 14-01-2013, 15:01:06
RE: Zima jazda komarkami - romeciarz.1 - 14-01-2013, 15:00:17
RE: Zima jazda komarkami - tramwajarz - 14-01-2013, 15:02:20
RE: Zima jazda komarkami - romecik1998 - 14-01-2013, 15:06:14
RE: Zima jazda komarkami - romecik1998 - 15-01-2013, 21:18:23
RE: Zima jazda komarkami - michalbo - 14-01-2013, 16:42:14
RE: Zima jazda komarkami - alek736 - 14-01-2013, 17:35:30
RE: Zima jazda komarkami - michalbo - 14-01-2013, 17:41:59
RE: Zima jazda komarkami - romecik1998 - 16-01-2013, 17:33:16
RE: Zima jazda komarkami - romecik1998 - 28-01-2013, 18:32:28
RE: Zima jazda komarkami - romecik1998 - 02-02-2013, 11:04:19
RE: Zima jazda komarkami - romecik1998 - 02-02-2013, 22:16:36
RE: Zima jazda komarkami - mateusz5625 - 02-02-2013, 22:36:53
RE: Zima jazda komarkami - romecik1998 - 03-02-2013, 00:09:12
RE: Zima jazda komarkami - koi7 - 02-02-2013, 23:24:53
RE: Zima jazda komarkami - romecik1998 - 25-02-2013, 22:16:52
RE: Zima jazda komarkami - romecik1998 - 02-03-2013, 11:06:26
RE: Zima jazda komarkami - romecik1998 - 04-03-2013, 22:37:48
RE: Zima jazda komarkami - MrF4k - 04-03-2013, 23:20:03


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:


Chłopcy Rometowcy, 2010 - 2026. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis i odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Kontakt | Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Mapa użytkowników | Lista banów
 Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.


  

Hasło
  





Reklama


 Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

 Ostatnie wątki
Zlot pojazdów i rajd koma...
Ostatni post: bkrukl
Dzisiaj 00:45:32
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 722
Identyfikacja modelu rome...
Ostatni post: romek
Dzisiaj 00:44:55
» Odpowiedzi: 10
» Wyświetleń: 95
Skrzynka narzędzi Ogar 20...
Ostatni post: johnatanpaniniman27
Wczoraj 22:56:45
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 94
Montaż wachacza ogar 200
Ostatni post: Janek.Ogar
Wczoraj 19:06:38
» Odpowiedzi: 7
» Wyświetleń: 504
Romet ogar 205 slabo pali...
Ostatni post: Dinozaur
24-06-2026 11:18:09
» Odpowiedzi: 8
» Wyświetleń: 532
Moja nowa dojazdówka (Oga...
Ostatni post: grissley
24-06-2026 02:39:42
» Odpowiedzi: 148
» Wyświetleń: 34523
WueSKa 125 - Czyli ponios...
Ostatni post: Quake96
23-06-2026 22:56:39
» Odpowiedzi: 17
» Wyświetleń: 2997
Sprzedam romet Turing 2 i...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 22:21:22
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 71
Szczęki hamulcowe Romet S...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 21:51:52
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 115
"Blokujący się" bieg
Ostatni post: Kapiromet
23-06-2026 20:41:43
» Odpowiedzi: 6
» Wyświetleń: 316
[Wiki] Romet (DEZAMET) St...
Ostatni post: tie.my.r0pe
22-06-2026 23:44:10
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 5204
Wigry-lux 75r gotowy na r...
Ostatni post: Kierownik złomowca
19-06-2026 22:25:34
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 176
Luźna linka gazu
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:11:58
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 341
Dzwięk ocierania
Ostatni post: Kapiromet
19-06-2026 07:10:01
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 364
Romet 50-T1 - Ale jaki?
Ostatni post: romek
19-06-2026 06:24:48
» Odpowiedzi: 12
» Wyświetleń: 765

Reklama