Jesteś nowy na forum? - Zachęcamy do przywitania się w dziale "Powitalnia" Smile

Zapraszamy na nasz oficjalny profil - facebook.com/ChlopcyRometowcy

Odpowiedz 
Ogar 200 70km/h
Autor Wiadomość
chart21050 Offline
4t-Master
*


Liczba postów: 1,002
Imię: Konrad
Skąd: MMz
Pojazd: Romet Chart
Post: #2
RE: Ogar 200 70km/h
Jaki psełdo zestaw? Głowicy nie trzeba wymieniać jeżeli jest w dobrym stanie. Jest on w pełni rozblokowany? 60km/h to dobry wynik. Żeby osiągnąć 70 trzeba by chyba zębatki zmienić.

19-12-2012 19:15:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Ogar 200 70km/h - fanfso - 19-12-2012, 19:04:23
RE: Ogar 200 70km/h - chart21050 - 19-12-2012 19:15:15
RE: Ogar 200 70km/h - Irek - 19-12-2012, 19:39:26
RE: Ogar 200 70km/h - Kubasio - 19-12-2012, 19:47:08
RE: Ogar 200 70km/h - Taśma - 19-12-2012, 19:48:19
RE: Ogar 200 70km/h - naveintre - 19-12-2012, 19:50:27
RE: Ogar 200 70km/h - Taśma - 19-12-2012, 20:05:35
RE: Ogar 200 70km/h - naveintre - 19-12-2012, 20:20:27
RE: Ogar 200 70km/h - Rudy102 - 19-12-2012, 20:25:38
RE: Ogar 200 70km/h - naveintre - 19-12-2012, 20:27:00
RE: Ogar 200 70km/h - Taśma - 19-12-2012, 20:34:01
RE: Ogar 200 70km/h - Rudy102 - 19-12-2012, 20:34:02
RE: Ogar 200 70km/h - Winiar 93 - 19-12-2012, 20:36:31
RE: Ogar 200 70km/h - fanfso - 19-12-2012, 20:36:54
RE: Ogar 200 70km/h - naveintre - 19-12-2012, 20:39:52
RE: Ogar 200 70km/h - Taśma - 19-12-2012, 21:36:36
RE: Ogar 200 70km/h - romecik1998 - 19-12-2012, 20:54:27
RE: Ogar 200 70km/h - naveintre - 19-12-2012, 20:59:18
RE: Ogar 200 70km/h - diilgangreprezentant - 19-12-2012, 21:11:31
RE: Ogar 200 70km/h - bananoff - 20-12-2012, 22:17:51
RE: Ogar 200 70km/h - Taśma - 20-12-2012, 22:22:13
RE: Ogar 200 70km/h - naveintre - 20-12-2012, 22:25:28
RE: Ogar 200 70km/h - Taśma - 20-12-2012, 22:31:14
RE: Ogar 200 70km/h - naveintre - 20-12-2012, 22:34:05
RE: Ogar 200 70km/h - bananoff - 20-12-2012, 22:35:08
RE: Ogar 200 70km/h - riley2pl - 20-12-2012, 22:44:44
RE: Ogar 200 70km/h - Taśma - 20-12-2012, 22:49:54
RE: Ogar 200 70km/h - naveintre - 20-12-2012, 22:56:18
RE: Ogar 200 70km/h - Winiar 93 - 20-12-2012, 23:03:32
RE: Ogar 200 70km/h - diilgangreprezentant - 20-12-2012, 23:04:38
RE: Ogar 200 70km/h - diilgangreprezentant - 20-12-2012, 23:04:38
RE: Ogar 200 70km/h - Taśma - 20-12-2012, 23:10:52
RE: Ogar 200 70km/h - naveintre - 20-12-2012, 23:14:53
RE: Ogar 200 70km/h - Simon - 21-12-2012, 01:41:14
RE: Ogar 200 70km/h - naveintre - 21-12-2012, 02:39:42
RE: Ogar 200 70km/h - Simon - 21-12-2012, 12:30:55
RE: Ogar 200 70km/h - Barto5050 - 21-12-2012, 13:03:24
RE: Ogar 200 70km/h - dragon - 21-12-2012, 14:03:21
RE: Ogar 200 70km/h - Kaskader na komarze - 21-12-2012, 14:05:55
RE: Ogar 200 70km/h - dragon - 21-12-2012, 14:09:49
RE: Ogar 200 70km/h - Kaskader na komarze - 21-12-2012, 14:19:40
RE: Ogar 200 70km/h - tramwajarz - 21-12-2012, 15:16:58
RE: Ogar 200 70km/h - naveintre - 21-12-2012, 15:28:49
RE: Ogar 200 70km/h - MrF4k - 21-12-2012, 15:41:30
RE: Ogar 200 70km/h - bartix4 - 22-12-2012, 03:49:52
RE: Ogar 200 70km/h - Przemek - 21-12-2012, 15:43:52
RE: Ogar 200 70km/h - MrF4k - 21-12-2012, 15:44:58
RE: Ogar 200 70km/h - naveintre - 21-12-2012, 16:00:09
RE: Ogar 200 70km/h - Przemek - 21-12-2012, 16:08:21
RE: Ogar 200 70km/h - tramwajarz - 21-12-2012, 16:47:39
RE: Ogar 200 70km/h - Sr-ka - 21-12-2012, 16:39:45
RE: Ogar 200 70km/h - Marvin2010 - 21-12-2012, 17:28:28
RE: Ogar 200 70km/h - Simon - 21-12-2012, 17:33:02
RE: Ogar 200 70km/h - krzychu999 - 21-12-2012, 17:45:39
RE: Ogar 200 70km/h - diilgangreprezentant - 21-12-2012, 18:26:18
RE: Ogar 200 70km/h - tramwajarz - 21-12-2012, 18:31:01
RE: Ogar 200 70km/h - Taśma - 21-12-2012, 19:13:15
RE: Ogar 200 70km/h - Marvin2010 - 21-12-2012, 19:28:22
RE: Ogar 200 70km/h - Taśma - 21-12-2012, 19:40:52
RE: Ogar 200 70km/h - sebon30 - 21-12-2012, 20:41:01
RE: Ogar 200 70km/h - naveintre - 21-12-2012, 20:44:55
RE: Ogar 200 70km/h - Taśma - 21-12-2012, 21:11:51
RE: Ogar 200 70km/h - MrF4k - 21-12-2012, 21:52:59
RE: Ogar 200 70km/h - Joker345 - 22-12-2012, 00:42:34
RE: Ogar 200 70km/h - michalec17 - 22-12-2012, 18:42:20
RE: Ogar 200 70km/h - Sr-ka - 22-12-2012, 19:01:46
RE: Ogar 200 70km/h - MrF4k - 22-12-2012, 19:06:52
RE: Ogar 200 70km/h - Joker345 - 22-12-2012, 18:49:06
RE: Ogar 200 70km/h - Kaskader na komarze - 22-12-2012, 19:04:47
RE: Ogar 200 70km/h - Taśma - 22-12-2012, 19:40:19
RE: Ogar 200 70km/h - naveintre - 22-12-2012, 19:46:30
RE: Ogar 200 70km/h - Taśma - 22-12-2012, 19:49:56
RE: Ogar 200 70km/h - naveintre - 22-12-2012, 19:51:51
RE: Ogar 200 70km/h - Irek - 22-12-2012, 19:52:15
RE: Ogar 200 70km/h - ROMETOWIEC 1998 - 22-12-2012, 19:57:02
RE: Ogar 200 70km/h - MrF4k - 22-12-2012, 21:13:12
RE: Ogar 200 70km/h - Rudy - 25-12-2012, 23:16:39
RE: Ogar 200 70km/h - fanfso - 27-12-2012, 13:57:00
RE: Ogar 200 70km/h - Rudy102 - 27-12-2012, 14:43:59
RE: Ogar 200 70km/h - fanfso - 27-12-2012, 16:13:41
RE: Ogar 200 70km/h - michalec17 - 29-12-2012, 19:27:08


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości


Chłopcy Rometowcy, 2010 - 2026. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis i odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Kontakt | Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Mapa użytkowników | Lista banów
 Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.


  

Hasło
  





Reklama


 Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

 Ostatnie wątki
Montaż wachacza ogar 200
Ostatni post: Janek.Ogar
Dzisiaj 19:06:38
» Odpowiedzi: 7
» Wyświetleń: 495
Identyfikacja modelu rome...
Ostatni post: krystian276
Dzisiaj 16:58:37
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 55
Skrzynka narzędzi Ogar 20...
Ostatni post: romek
Wczoraj 14:22:15
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 82
Romet ogar 205 slabo pali...
Ostatni post: Dinozaur
Wczoraj 11:18:09
» Odpowiedzi: 8
» Wyświetleń: 517
Moja nowa dojazdówka (Oga...
Ostatni post: grissley
Wczoraj 02:39:42
» Odpowiedzi: 148
» Wyświetleń: 34513
WueSKa 125 - Czyli ponios...
Ostatni post: Quake96
23-06-2026 22:56:39
» Odpowiedzi: 17
» Wyświetleń: 2989
Sprzedam romet Turing 2 i...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 22:21:22
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 68
Szczęki hamulcowe Romet S...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 21:51:52
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 115
"Blokujący się" bieg
Ostatni post: Kapiromet
23-06-2026 20:41:43
» Odpowiedzi: 6
» Wyświetleń: 306
[Wiki] Romet (DEZAMET) St...
Ostatni post: tie.my.r0pe
22-06-2026 23:44:10
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 5200
Wigry-lux 75r gotowy na r...
Ostatni post: Kierownik złomowca
19-06-2026 22:25:34
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 173
Luźna linka gazu
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:11:58
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 336
Dzwięk ocierania
Ostatni post: Kapiromet
19-06-2026 07:10:01
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 361
Romet 50-T1 - Ale jaki?
Ostatni post: romek
19-06-2026 06:24:48
» Odpowiedzi: 12
» Wyświetleń: 753
Prezentacja mojej Stelli
Ostatni post: usertm
18-06-2026 15:37:46
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 246

Reklama