Jesteś nowy na forum? - Zachęcamy do przywitania się w dziale "Powitalnia" Smile

Zapraszamy na nasz oficjalny profil - facebook.com/ChlopcyRometowcy

Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zima jazda komarkami
Autor Wiadomość
Sr-ka Offline
Praktykant
*


Liczba postów: 363
Imię: Łukasz
Skąd: Grzegorzew
Pojazd: Romet Ogar 200
Post: #83
RE: Zima jazda komarkami
Dokładnie Big Grin dodam że jeszcze na kolanku mam blokadę także jest troszkę zamulony Sad Ale nie chcę nic poprawiać bo chce żeby wszystko zostało oryginalne jak na razie Big Grin

Stare dobre czasy...
Romet pony
Romet ogar 200

Aktualnie:
Simson Sr50 86r
Temat: http://www.chlopcyrometowcy.pl/showthread.php?tid=7475
12-12-2012 16:18:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Zima jazda komarkami - romecik1998 - 07-12-2012, 19:35:26
RE: Zima jazda komarkami - Błażej - 07-12-2012, 19:37:39
RE: Zima jazda komarkami - Artur - 07-12-2012, 19:38:27
RE: Zima jazda komarkami - chart21050 - 07-12-2012, 19:40:22
RE: Zima jazda komarkami - Artur - 07-12-2012, 19:42:44
RE: Zima jazda komarkami - Feiro - 07-12-2012, 19:43:50
RE: Zima jazda komarkami - chart21050 - 07-12-2012, 19:45:34
RE: Zima jazda komarkami - romecik1998 - 07-12-2012, 19:46:57
RE: Zima jazda komarkami - romecik1998 - 07-12-2012, 19:48:50
RE: Zima jazda komarkami - romecik1998 - 07-12-2012, 19:53:09
RE: Zima jazda komarkami - alek736 - 07-12-2012, 19:51:54
RE: Zima jazda komarkami - Artur - 07-12-2012, 19:53:30
RE: Zima jazda komarkami - alek736 - 07-12-2012, 19:54:25
RE: Zima jazda komarkami - romecik1998 - 07-12-2012, 19:57:10
RE: Zima jazda komarkami - romecik1998 - 07-12-2012, 20:00:52
RE: Zima jazda komarkami - alek736 - 07-12-2012, 20:02:15
RE: Zima jazda komarkami - romecik1998 - 07-12-2012, 20:07:42
RE: Zima jazda komarkami - romet1989 - 07-12-2012, 20:09:47
RE: Zima jazda komarkami - romecik1998 - 07-12-2012, 20:11:15
RE: Zima jazda komarkami - LukaszzT1 - 07-12-2012, 20:25:37
RE: Zima jazda komarkami - romecik1998 - 08-12-2012, 12:01:14
RE: Zima jazda komarkami - Latos - 07-12-2012, 20:34:44
RE: Zima jazda komarkami - chart21050 - 07-12-2012, 20:48:34
RE: Zima jazda komarkami - maczos - 07-12-2012, 21:00:59
RE: Zima jazda komarkami - chart21050 - 08-12-2012, 12:04:45
RE: Zima jazda komarkami - maczos - 08-12-2012, 12:55:36
RE: Zima jazda komarkami - chart21050 - 08-12-2012, 14:38:22
RE: Zima jazda komarkami - Kubek125 - 08-12-2012, 14:50:14
RE: Zima jazda komarkami - cross120 - 08-12-2012, 15:17:12
RE: Zima jazda komarkami - krzychu999 - 08-12-2012, 15:46:51
RE: Zima jazda komarkami - Mysiu - 08-12-2012, 15:53:10
RE: Zima jazda komarkami - maczos - 08-12-2012, 15:55:01
RE: Zima jazda komarkami - wojtekr35 - 08-12-2012, 16:00:10
RE: Zima jazda komarkami - Artur - 08-12-2012, 16:12:33
RE: Zima jazda komarkami - kw112 - 08-12-2012, 16:20:46
RE: Zima jazda komarkami - emil200 - 08-12-2012, 16:21:46
RE: Zima jazda komarkami - LukaszzT1 - 08-12-2012, 17:58:11
RE: Zima jazda komarkami - romecik1998 - 08-12-2012, 20:05:13
RE: Zima jazda komarkami - LukaszzT1 - 08-12-2012, 20:06:35
RE: Zima jazda komarkami - romecik1998 - 08-12-2012, 20:07:21
RE: Zima jazda komarkami - mikizpl - 08-12-2012, 20:52:42
RE: Zima jazda komarkami - alek736 - 08-12-2012, 20:59:09
RE: Zima jazda komarkami - mateusz5625 - 08-12-2012, 21:22:26
RE: Zima jazda komarkami - alek736 - 08-12-2012, 21:26:43
RE: Zima jazda komarkami - mateusz5625 - 08-12-2012, 21:30:43
RE: Zima jazda komarkami - alek736 - 08-12-2012, 21:36:43
RE: Zima jazda komarkami - romecik1998 - 09-12-2012, 15:27:05
RE: Zima jazda komarkami - mateusz5625 - 09-12-2012, 15:35:58
RE: Zima jazda komarkami - romecik1998 - 09-12-2012, 16:18:27
RE: Zima jazda komarkami - mateusz5625 - 09-12-2012, 16:30:00
RE: Zima jazda komarkami - romecik1998 - 09-12-2012, 21:10:01
RE: Zima jazda komarkami - kw112 - 09-12-2012, 21:24:07
RE: Zima jazda komarkami - romecik1998 - 09-12-2012, 21:41:49
RE: Zima jazda komarkami - romecik1998 - 09-12-2012, 22:52:47
RE: Zima jazda komarkami - romecik1998 - 09-12-2012, 23:10:17
RE: Zima jazda komarkami - rometogar205rr - 10-12-2012, 00:43:37
RE: Zima jazda komarkami - romecik1998 - 10-12-2012, 21:30:06
RE: Zima jazda komarkami - Rudy102 - 10-12-2012, 22:22:11
RE: Zima jazda komarkami - romecik1998 - 10-12-2012, 22:30:18
RE: Zima jazda komarkami - Łukasz995 - 10-12-2012, 23:24:29
RE: Zima jazda komarkami - romecik1998 - 11-12-2012, 21:51:40
RE: Zima jazda komarkami - chart21050 - 11-12-2012, 21:56:40
RE: Zima jazda komarkami - romecik1998 - 11-12-2012, 21:59:31
RE: Zima jazda komarkami - chart21050 - 11-12-2012, 22:07:46
RE: Zima jazda komarkami - lada97 - 11-12-2012, 22:39:56
RE: Zima jazda komarkami - romecik1998 - 12-12-2012, 00:08:02
RE: Zima jazda komarkami - Sr-ka - 12-12-2012, 08:58:38
RE: Zima jazda komarkami - LukaszzT1 - 12-12-2012, 11:52:41
RE: Zima jazda komarkami - Sr-ka - 12-12-2012, 14:51:39
RE: Zima jazda komarkami - LukaszzT1 - 12-12-2012, 15:18:50
RE: Zima jazda komarkami - Sr-ka - 12-12-2012, 16:04:46
RE: Zima jazda komarkami - LukaszzT1 - 12-12-2012, 16:10:14
RE: Zima jazda komarkami - Sr-ka - 12-12-2012 16:18:48
RE: Zima jazda komarkami - LukaszzT1 - 12-12-2012, 16:24:29
RE: Zima jazda komarkami - kapelp - 12-12-2012, 16:46:34
RE: Zima jazda komarkami - croserr - 12-12-2012, 18:26:47
RE: Zima jazda komarkami - mateusz5625 - 12-12-2012, 18:34:33
RE: Zima jazda komarkami - wojtekr35 - 12-12-2012, 18:38:03
RE: Zima jazda komarkami - romecik1998 - 13-12-2012, 18:12:15
RE: Zima jazda komarkami - Wachus21 - 13-12-2012, 20:24:38
RE: Zima jazda komarkami - mateusz5625 - 13-12-2012, 20:33:00
RE: Zima jazda komarkami - romecik1998 - 13-12-2012, 20:52:44
RE: Zima jazda komarkami - motoryniarz123 - 15-12-2012, 21:21:29
RE: Zima jazda komarkami - Kubasio - 15-12-2012, 21:37:35
RE: Zima jazda komarkami - alek736 - 15-12-2012, 22:07:52
RE: Zima jazda komarkami - alek736 - 15-12-2012, 22:19:28
RE: Zima jazda komarkami - Sr-ka - 15-12-2012, 22:37:05
RE: Zima jazda komarkami - Kubasio - 15-12-2012, 22:40:57
RE: Zima jazda komarkami - mateusz5625 - 15-12-2012, 23:04:33
RE: Zima jazda komarkami - bananoff - 20-12-2012, 18:50:39
RE: Zima jazda komarkami - karaluch8 - 15-12-2012, 23:19:54
RE: Zima jazda komarkami - romecik1998 - 16-12-2012, 00:25:11
RE: Zima jazda komarkami - tramwajarz - 20-12-2012, 19:10:37
RE: Zima jazda komarkami - Sr-ka - 20-12-2012, 20:36:48
RE: Zima jazda komarkami - romecik1998 - 21-12-2012, 00:08:31
RE: Zima jazda komarkami - romecik1998 - 21-12-2012, 17:26:00
RE: Zima jazda komarkami - krzychu999 - 21-12-2012, 17:39:21
RE: Zima jazda komarkami - romecik1998 - 21-12-2012, 22:09:30
RE: Zima jazda komarkami - romecik1998 - 29-12-2012, 01:14:34
RE: Zima jazda komarkami - alek736 - 29-12-2012, 01:20:45
RE: Zima jazda komarkami - romecik1998 - 29-12-2012, 01:21:32
RE: Zima jazda komarkami - romecik1998 - 05-01-2013, 23:46:46
RE: Zima jazda komarkami - alek736 - 05-01-2013, 23:48:56
RE: Zima jazda komarkami - romecik1998 - 05-01-2013, 23:51:34
RE: Zima jazda komarkami - mikizpl - 06-01-2013, 00:20:49
RE: Zima jazda komarkami - romecik1998 - 06-01-2013, 00:53:48
RE: Zima jazda komarkami - Sr-ka - 06-01-2013, 01:11:08
RE: Zima jazda komarkami - romecik1998 - 06-01-2013, 01:21:20
RE: Zima jazda komarkami - bananoff - 06-01-2013, 17:08:27
RE: Zima jazda komarkami - romecik1998 - 06-01-2013, 20:16:05
RE: Zima jazda komarkami - alek736 - 06-01-2013, 16:08:53
RE: Zima jazda komarkami - romeciarz.1 - 06-01-2013, 16:14:27
RE: Zima jazda komarkami - Rometowiec97 - 06-01-2013, 16:30:23
RE: Zima jazda komarkami - Mysiu - 06-01-2013, 22:30:21
RE: Zima jazda komarkami - ROMETOWIEC 1998 - 07-01-2013, 22:17:06
RE: Zima jazda komarkami - Taśma - 08-01-2013, 00:17:24
RE: Zima jazda komarkami - czarek97 - 08-01-2013, 00:12:19
RE: Zima jazda komarkami - czarek97 - 08-01-2013, 20:19:38
RE: Zima jazda komarkami - romecik1998 - 09-01-2013, 22:36:29
RE: Zima jazda komarkami - romecik1998 - 14-01-2013, 14:54:34
RE: Zima jazda komarkami - tramwajarz - 14-01-2013, 14:57:25
RE: Zima jazda komarkami - romecik1998 - 14-01-2013, 15:01:06
RE: Zima jazda komarkami - romeciarz.1 - 14-01-2013, 15:00:17
RE: Zima jazda komarkami - tramwajarz - 14-01-2013, 15:02:20
RE: Zima jazda komarkami - romecik1998 - 14-01-2013, 15:06:14
RE: Zima jazda komarkami - romecik1998 - 15-01-2013, 21:18:23
RE: Zima jazda komarkami - michalbo - 14-01-2013, 16:42:14
RE: Zima jazda komarkami - alek736 - 14-01-2013, 17:35:30
RE: Zima jazda komarkami - michalbo - 14-01-2013, 17:41:59
RE: Zima jazda komarkami - romecik1998 - 16-01-2013, 17:33:16
RE: Zima jazda komarkami - romecik1998 - 28-01-2013, 18:32:28
RE: Zima jazda komarkami - romecik1998 - 02-02-2013, 11:04:19
RE: Zima jazda komarkami - romecik1998 - 02-02-2013, 22:16:36
RE: Zima jazda komarkami - mateusz5625 - 02-02-2013, 22:36:53
RE: Zima jazda komarkami - romecik1998 - 03-02-2013, 00:09:12
RE: Zima jazda komarkami - koi7 - 02-02-2013, 23:24:53
RE: Zima jazda komarkami - romecik1998 - 25-02-2013, 22:16:52
RE: Zima jazda komarkami - romecik1998 - 02-03-2013, 11:06:26
RE: Zima jazda komarkami - romecik1998 - 04-03-2013, 22:37:48
RE: Zima jazda komarkami - MrF4k - 04-03-2013, 23:20:03


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości


Chłopcy Rometowcy, 2010 - 2026. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis i odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Kontakt | Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Mapa użytkowników | Lista banów
 Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.


  

Hasło
  





Reklama


 Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

 Ostatnie wątki
Zlot pojazdów i rajd koma...
Ostatni post: bkrukl
Dzisiaj 00:45:32
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 722
Identyfikacja modelu rome...
Ostatni post: romek
Dzisiaj 00:44:55
» Odpowiedzi: 10
» Wyświetleń: 95
Skrzynka narzędzi Ogar 20...
Ostatni post: johnatanpaniniman27
Wczoraj 22:56:45
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 94
Montaż wachacza ogar 200
Ostatni post: Janek.Ogar
Wczoraj 19:06:38
» Odpowiedzi: 7
» Wyświetleń: 504
Romet ogar 205 slabo pali...
Ostatni post: Dinozaur
24-06-2026 11:18:09
» Odpowiedzi: 8
» Wyświetleń: 532
Moja nowa dojazdówka (Oga...
Ostatni post: grissley
24-06-2026 02:39:42
» Odpowiedzi: 148
» Wyświetleń: 34523
WueSKa 125 - Czyli ponios...
Ostatni post: Quake96
23-06-2026 22:56:39
» Odpowiedzi: 17
» Wyświetleń: 2997
Sprzedam romet Turing 2 i...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 22:21:22
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 71
Szczęki hamulcowe Romet S...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 21:51:52
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 115
"Blokujący się" bieg
Ostatni post: Kapiromet
23-06-2026 20:41:43
» Odpowiedzi: 6
» Wyświetleń: 316
[Wiki] Romet (DEZAMET) St...
Ostatni post: tie.my.r0pe
22-06-2026 23:44:10
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 5204
Wigry-lux 75r gotowy na r...
Ostatni post: Kierownik złomowca
19-06-2026 22:25:34
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 176
Luźna linka gazu
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:11:58
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 341
Dzwięk ocierania
Ostatni post: Kapiromet
19-06-2026 07:10:01
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 364
Romet 50-T1 - Ale jaki?
Ostatni post: romek
19-06-2026 06:24:48
» Odpowiedzi: 12
» Wyświetleń: 765

Reklama