Jesteś nowy na forum? - Zachęcamy do przywitania się w dziale "Powitalnia" Smile

Zapraszamy na nasz oficjalny profil - facebook.com/ChlopcyRometowcy

Odpowiedz 
Yamaha Dt 50
Autor Wiadomość
wojtekr35 Offline
TeRrOrYsTa
*


Liczba postów: 938
Imię: Wojtek
Skąd: Nowa Ruda
Pojazd: Inny
Post: #25
RE: Yamaha Dt 50
Rudy, nawet jak się wkręci to nie ma wcale dużo mocy, ale jak na 50 to idzie całkiem dobrze, jakby się porządnie zająć silnikiem to dopiero wtedy zaczęłoby to dobrze jeździć :F

MZ SM 125 & DT 125 RE

"Wszystko jest dla ludzi, wszystko też może Cię zabić"

http://www.facebook.com/pages/Supermoto-...2273483398
05-12-2012 18:10:30
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Yamaha Dt 50 - Dawido_99 - 04-12-2012, 21:41:00
RE: Yamaha Dt 50 - alek736 - 04-12-2012, 21:44:18
RE: Yamaha Dt 50 - Dawido_99 - 04-12-2012, 21:49:47
RE: Yamaha Dt 50 - naveintre - 04-12-2012, 21:51:24
RE: Yamaha Dt 50 - alek736 - 04-12-2012, 22:01:14
RE: Yamaha Dt 50 - Dawido_99 - 04-12-2012, 22:06:26
RE: Yamaha Dt 50 - naveintre - 04-12-2012, 22:12:27
RE: Yamaha Dt 50 - alek736 - 04-12-2012, 22:25:56
RE: Yamaha Dt 50 - Dawido_99 - 04-12-2012, 22:28:19
RE: Yamaha Dt 50 - naveintre - 04-12-2012, 22:32:29
RE: Yamaha Dt 50 - lada97 - 04-12-2012, 22:33:33
RE: Yamaha Dt 50 - alek736 - 04-12-2012, 22:33:53
RE: Yamaha Dt 50 - naveintre - 04-12-2012, 22:34:55
RE: Yamaha Dt 50 - Rudy102 - 05-12-2012, 17:08:47
RE: Yamaha Dt 50 - lada97 - 04-12-2012, 22:36:01
RE: Yamaha Dt 50 - alek736 - 04-12-2012, 22:37:40
RE: Yamaha Dt 50 - naveintre - 04-12-2012, 22:38:09
RE: Yamaha Dt 50 - wojtekr35 - 04-12-2012, 22:47:03
RE: Yamaha Dt 50 - naveintre - 04-12-2012, 22:49:16
RE: Yamaha Dt 50 - wojtekr35 - 04-12-2012, 22:52:53
RE: Yamaha Dt 50 - alek736 - 04-12-2012, 22:53:08
RE: Yamaha Dt 50 - naveintre - 04-12-2012, 22:54:45
RE: Yamaha Dt 50 - alek736 - 04-12-2012, 22:58:40
RE: Yamaha Dt 50 - Irek - 05-12-2012, 16:51:56
RE: Yamaha Dt 50 - wojtekr35 - 05-12-2012 18:10:30
RE: Yamaha Dt 50 - Rudy102 - 05-12-2012, 18:21:58
RE: Yamaha Dt 50 - Latos - 05-12-2012, 18:26:48
RE: Yamaha Dt 50 - Rudy102 - 05-12-2012, 18:40:59
RE: Yamaha Dt 50 - Przemek - 05-12-2012, 18:46:19
RE: Yamaha Dt 50 - Irek - 05-12-2012, 20:04:40
RE: Yamaha Dt 50 - Dawido_99 - 05-12-2012, 20:04:58
RE: Yamaha Dt 50 - Irek - 05-12-2012, 20:07:22
RE: Yamaha Dt 50 - Dawido_99 - 05-12-2012, 20:08:55
RE: Yamaha Dt 50 - Irek - 05-12-2012, 20:11:39
RE: Yamaha Dt 50 - Dawido_99 - 05-12-2012, 20:14:37
RE: Yamaha Dt 50 - Irek - 05-12-2012, 20:17:08
RE: Yamaha Dt 50 - Dawido_99 - 05-12-2012, 20:21:12
RE: Yamaha Dt 50 - Irek - 05-12-2012, 22:12:46
RE: Yamaha Dt 50 - naveintre - 05-12-2012, 20:24:21
RE: Yamaha Dt 50 - Rudy102 - 05-12-2012, 20:37:31
RE: Yamaha Dt 50 - lada97 - 05-12-2012, 20:37:39
RE: Yamaha Dt 50 - Rudy102 - 05-12-2012, 20:41:35
RE: Yamaha Dt 50 - lada97 - 05-12-2012, 20:46:28
RE: Yamaha Dt 50 - Dawido_99 - 05-12-2012, 20:52:54
RE: Yamaha Dt 50 - wojtekr35 - 05-12-2012, 21:16:18
RE: Yamaha Dt 50 - Rudy102 - 05-12-2012, 21:26:43
RE: Yamaha Dt 50 - Dawido_99 - 05-12-2012, 21:20:06
RE: Yamaha Dt 50 - lada97 - 05-12-2012, 21:21:17
RE: Yamaha Dt 50 - Dawido_99 - 05-12-2012, 21:23:18
RE: Yamaha Dt 50 - alek736 - 05-12-2012, 21:25:12
RE: Yamaha Dt 50 - Dawido_99 - 05-12-2012, 23:29:46


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości


Chłopcy Rometowcy, 2010 - 2026. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis i odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Kontakt | Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Mapa użytkowników | Lista banów
 Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.


  

Hasło
  





Reklama


 Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

 Ostatnie wątki
Dezamet Dantom Deca
Ostatni post: Tomasz-pr110
Wczoraj 18:55:54
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 105
Romet Chart 85/5/1M + LC ...
Ostatni post: Romet drajwerV2
Wczoraj 12:28:08
» Odpowiedzi: 188
» Wyświetleń: 91070
Mińsk 125 reaktywacja
Ostatni post: zmd-52
29-07-2026 12:50:32
» Odpowiedzi: 3
» Wyświetleń: 252
ROMET OGAR 200 ale w wers...
Ostatni post: romek
29-07-2026 06:15:21
» Odpowiedzi: 6
» Wyświetleń: 902
Lagi przednie chart
Ostatni post: Trusek
28-07-2026 17:42:37
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 203
Części Romet Chart
Ostatni post: stqc
27-07-2026 12:01:41
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 129
Silnik simson s51 w motor...
Ostatni post: Alien97
27-07-2026 01:02:22
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 152
Co to za silnik?
Ostatni post: romek
26-07-2026 17:38:56
» Odpowiedzi: 9
» Wyświetleń: 3648
Siemano
Ostatni post: xy_filip.xo
26-07-2026 17:02:46
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 115
Projekt Romet Dzik Enduro...
Ostatni post: krystian276
24-07-2026 19:03:11
» Odpowiedzi: 510
» Wyświetleń: 307529
4 biegowa skrzynia 223 og...
Ostatni post: krystian276
24-07-2026 16:20:13
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 271
Romet Orkan blaty korby o...
Ostatni post: MaćkoZawiercie
24-07-2026 01:24:15
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 162
Romet Wigry 6 – czy ktoś ...
Ostatni post: Bartjesz
24-07-2026 01:00:40
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 183
Witam
Ostatni post: Elektronik
23-07-2026 19:18:25
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 257
Witam Rometowców !
Ostatni post: Bob_Harley
22-07-2026 17:20:29
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 310

Reklama