Jesteś nowy na forum? - Zachęcamy do przywitania się w dziale "Powitalnia" Smile

Zapraszamy na nasz oficjalny profil - facebook.com/ChlopcyRometowcy

Odpowiedz 
50 t1 ze złomowiska
Autor Wiadomość
janosikmz19822 Offline
Uczeń
*


Liczba postów: 172
Imię: Łukasz
Skąd: Pruszków
Pojazd: Romet 50-T-1
Post: #70
RE: 50 t1 ze złomowiska
(02-12-2012 13:07:42)arecki16 napisał(a):  
(02-12-2012 03:15:27)janosikmz19822 napisał(a):  I jakie dalej plany sam dalej malujesz czy ktoś ???
Jakim podkładem malowałeś ???
Będę malował sam, sprzęt mam ręce też więc po co płacić lakiernikowi, malowałem takim podkładem pod renolak (nie pamiętam nazwy).

Jak sam to drugie tyle byś wydał na lakiernika co na farby a tak to poćwiczysz nauczysz się i ta satysfakcja że sam zrobiłem od podstaw Smile
02-12-2012 22:05:22
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
50 t1 ze złomowiska - arecki16 - 20-07-2012, 00:04:12
RE: 50 t1 ze złomowiska - Przemi998 - 20-07-2012, 00:06:37
RE: 50 t1 ze złomowiska - arecki16 - 20-07-2012, 00:14:20
RE: 50 t1 ze złomowiska - Przemi998 - 20-07-2012, 00:16:29
RE: 50 t1 ze złomowiska - Norbi96 - 20-07-2012, 00:20:30
RE: 50 t1 ze złomowiska - Przemi998 - 20-07-2012, 00:26:07
RE: 50 t1 ze złomowiska - arecki16 - 20-07-2012, 00:30:48
RE: 50 t1 ze złomowiska - Przemi998 - 20-07-2012, 00:32:47
RE: 50 t1 ze złomowiska - KoRn - 20-07-2012, 00:41:26
RE: 50 t1 ze złomowiska - arecki16 - 20-07-2012, 00:43:04
RE: 50 t1 ze złomowiska - arasszymaras - 20-07-2012, 00:44:10
RE: 50 t1 ze złomowiska - KoRn - 20-07-2012, 01:20:43
RE: 50 t1 ze złomowiska - Semmao - 20-07-2012, 01:28:45
RE: 50 t1 ze złomowiska - MrF4k - 20-07-2012, 11:48:34
RE: 50 t1 ze złomowiska - papi99 - 20-07-2012, 12:06:59
RE: 50 t1 ze złomowiska - arecki16 - 20-07-2012, 13:00:46
RE: 50 t1 ze złomowiska - Rudy102 - 20-07-2012, 14:12:42
RE: 50 t1 ze złomowiska - -Koniu - 20-07-2012, 14:18:41
RE: 50 t1 ze złomowiska - arecki16 - 20-07-2012, 14:47:43
RE: 50 t1 ze złomowiska - RaGGa - 20-07-2012, 20:37:10
RE: 50 t1 ze złomowiska - -Koniu - 20-07-2012, 20:45:22
RE: 50 t1 ze złomowiska - arecki16 - 21-07-2012, 12:13:13
RE: 50 t1 ze złomowiska - Przemi998 - 21-07-2012, 12:24:56
RE: 50 t1 ze złomowiska - arecki16 - 21-07-2012, 12:44:14
RE: 50 t1 ze złomowiska - Przemi998 - 27-07-2012, 22:45:02
RE: 50 t1 ze złomowiska - arecki16 - 27-07-2012, 23:55:04
RE: 50 t1 ze złomowiska - Przemi998 - 27-07-2012, 23:56:14
RE: 50 t1 ze złomowiska - arecki16 - 28-07-2012, 00:00:57
RE: 50 t1 ze złomowiska - adrian00102 - 28-07-2012, 00:10:53
RE: 50 t1 ze złomowiska - Przemi998 - 28-07-2012, 00:13:46
RE: 50 t1 ze złomowiska - arecki16 - 28-07-2012, 14:16:38
RE: 50 t1 ze złomowiska - blazej80 - 28-07-2012, 14:53:24
RE: 50 t1 ze złomowiska - arecki16 - 01-08-2012, 23:38:42
RE: 50 t1 ze złomowiska - Przemi998 - 01-08-2012, 23:41:28
RE: 50 t1 ze złomowiska - arecki16 - 02-08-2012, 10:24:26
RE: 50 t1 ze złomowiska - bajbukaj - 02-08-2012, 19:39:52
RE: 50 t1 ze złomowiska - arecki16 - 02-08-2012, 22:30:21
RE: 50 t1 ze złomowiska - Przemi998 - 13-08-2012, 00:34:32
RE: 50 t1 ze złomowiska - arecki16 - 15-08-2012, 14:30:00
RE: 50 t1 ze złomowiska - Sołtys - 15-08-2012, 15:21:25
RE: 50 t1 ze złomowiska - Przemi998 - 15-08-2012, 23:01:31
RE: 50 t1 ze złomowiska - arecki16 - 30-08-2012, 23:07:47
RE: 50 t1 ze złomowiska - Przemi998 - 30-08-2012, 23:14:44
RE: 50 t1 ze złomowiska - Marwerick - 30-08-2012, 23:28:12
RE: 50 t1 ze złomowiska - arecki16 - 30-08-2012, 23:33:55
RE: 50 t1 ze złomowiska - Przemi998 - 30-08-2012, 23:39:39
RE: 50 t1 ze złomowiska - arasszymaras - 31-08-2012, 00:52:27
RE: 50 t1 ze złomowiska - arecki16 - 31-08-2012, 10:39:01
RE: 50 t1 ze złomowiska - arecki16 - 09-09-2012, 21:51:10
RE: 50 t1 ze złomowiska - Rudy102 - 09-09-2012, 21:54:05
RE: 50 t1 ze złomowiska - Ogar200 by Ogar - 09-09-2012, 21:56:07
RE: 50 t1 ze złomowiska - Przemi998 - 10-09-2012, 22:31:39
RE: 50 t1 ze złomowiska - komarinho - 11-09-2012, 16:05:13
RE: 50 t1 ze złomowiska - Sołtys - 11-09-2012, 16:39:41
RE: 50 t1 ze złomowiska - MateuszR - 11-09-2012, 17:11:52
RE: 50 t1 ze złomowiska - arecki16 - 01-12-2012, 21:00:11
RE: 50 t1 ze złomowiska - maczos - 01-12-2012, 21:03:01
RE: 50 t1 ze złomowiska - alek736 - 01-12-2012, 21:04:12
RE: 50 t1 ze złomowiska - arecki16 - 01-12-2012, 21:06:18
RE: 50 t1 ze złomowiska - alek736 - 01-12-2012, 21:08:15
RE: 50 t1 ze złomowiska - Przemi998 - 01-12-2012, 21:09:39
RE: 50 t1 ze złomowiska - arecki16 - 01-12-2012, 21:10:48
RE: 50 t1 ze złomowiska - Kubek125 - 02-12-2012, 03:38:10
RE: 50 t1 ze złomowiska - koi7 - 01-12-2012, 21:12:54
RE: 50 t1 ze złomowiska - Kolo4x4 - 01-12-2012, 21:20:58
RE: 50 t1 ze złomowiska - janosikmz19822 - 02-12-2012, 03:15:27
RE: 50 t1 ze złomowiska - MrF4k - 02-12-2012, 12:01:02
RE: 50 t1 ze złomowiska - arecki16 - 02-12-2012, 13:07:42
RE: 50 t1 ze złomowiska - janosikmz19822 - 02-12-2012 22:05:22
RE: 50 t1 ze złomowiska - mat69a - 02-12-2012, 14:55:46
RE: 50 t1 ze złomowiska - arecki16 - 02-12-2012, 23:26:15
RE: 50 t1 ze złomowiska - janosikmz19822 - 02-12-2012, 23:59:23
RE: 50 t1 ze złomowiska - arecki16 - 03-12-2012, 13:22:32
RE: 50 t1 ze złomowiska - janosikmz19822 - 03-12-2012, 15:16:24
RE: 50 t1 ze złomowiska - tramwajarz - 03-12-2012, 15:25:06
RE: 50 t1 ze złomowiska - arecki16 - 03-12-2012, 17:58:24
RE: 50 t1 ze złomowiska - arecki16 - 14-05-2013, 23:24:16
RE: 50 t1 ze złomowiska - Przemi998 - 14-05-2013, 23:32:34
RE: 50 t1 ze złomowiska - komarinho - 15-05-2013, 15:51:43
RE: 50 t1 ze złomowiska - Quake96 - 15-05-2013, 16:37:07
RE: 50 t1 ze złomowiska - arecki16 - 15-05-2013, 17:26:20
RE: 50 t1 ze złomowiska - MrF4k - 15-05-2013, 18:32:36
RE: 50 t1 ze złomowiska - sebon30 - 15-05-2013, 18:40:03
RE: 50 t1 ze złomowiska - arecki16 - 15-05-2013, 22:46:16
RE: 50 t1 ze złomowiska - Mikołaj98 - 15-05-2013, 22:47:42
RE: 50 t1 ze złomowiska - arecki16 - 16-05-2013, 23:06:08
RE: 50 t1 ze złomowiska - Żak1962 - 17-05-2013, 00:22:45
RE: 50 t1 ze złomowiska - Semmao - 17-05-2013, 08:33:07
RE: 50 t1 ze złomowiska - arecki16 - 25-05-2013, 20:44:38
RE: 50 t1 ze złomowiska - MateuszR - 25-05-2013, 20:57:43
RE: 50 t1 ze złomowiska - theogarowiec - 25-05-2013, 20:58:57
RE: 50 t1 ze złomowiska - MrF4k - 25-05-2013, 21:31:23
RE: 50 t1 ze złomowiska - arecki16 - 25-05-2013, 21:50:19
RE: 50 t1 ze złomowiska - pawel_2540 - 25-05-2013, 22:12:21
RE: 50 t1 ze złomowiska - hunterR - 25-05-2013, 22:32:04
RE: 50 t1 ze złomowiska - arecki16 - 05-06-2013, 23:44:21


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości


Chłopcy Rometowcy, 2010 - 2026. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis i odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Kontakt | Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Mapa użytkowników | Lista banów
 Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.


  

Hasło
  





Reklama


 Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

 Ostatnie wątki
Identyfikacja modelu rome...
Ostatni post: romek
Wczoraj 20:51:49
» Odpowiedzi: 15
» Wyświetleń: 293
WueSKa 125 - Czyli ponios...
Ostatni post: Quake96
Wczoraj 17:19:40
» Odpowiedzi: 19
» Wyświetleń: 3077
Zlot pojazdów i rajd koma...
Ostatni post: bkrukl
Wczoraj 00:45:32
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 772
Skrzynka narzędzi Ogar 20...
Ostatni post: johnatanpaniniman27
25-06-2026 22:56:45
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 161
Montaż wachacza ogar 200
Ostatni post: Janek.Ogar
25-06-2026 19:06:38
» Odpowiedzi: 7
» Wyświetleń: 540
Romet ogar 205 slabo pali...
Ostatni post: Dinozaur
24-06-2026 11:18:09
» Odpowiedzi: 8
» Wyświetleń: 598
Moja nowa dojazdówka (Oga...
Ostatni post: grissley
24-06-2026 02:39:42
» Odpowiedzi: 148
» Wyświetleń: 34637
Sprzedam romet Turing 2 i...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 22:21:22
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 92
Szczęki hamulcowe Romet S...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 21:51:52
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 154
"Blokujący się" bieg
Ostatni post: Kapiromet
23-06-2026 20:41:43
» Odpowiedzi: 6
» Wyświetleń: 430
[Wiki] Romet (DEZAMET) St...
Ostatni post: tie.my.r0pe
22-06-2026 23:44:10
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 5217
Wigry-lux 75r gotowy na r...
Ostatni post: Kierownik złomowca
19-06-2026 22:25:34
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 185
Luźna linka gazu
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:11:58
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 381
Dzwięk ocierania
Ostatni post: Kapiromet
19-06-2026 07:10:01
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 391
Romet 50-T1 - Ale jaki?
Ostatni post: romek
19-06-2026 06:24:48
» Odpowiedzi: 12
» Wyświetleń: 804

Reklama