Jesteś nowy na forum? - Zachęcamy do przywitania się w dziale "Powitalnia" Smile

Zapraszamy na nasz oficjalny profil - facebook.com/ChlopcyRometowcy

Wątek zamknięty 
Prawo jazdy Kat.A1
Autor Wiadomość
Błażej Offline
Zawodowiec
*


Liczba postów: 2,532
Imię: Błażej
Skąd: Skarżysko-Kamienna
Pojazd: Inny
Post: #32
RE: Prawo jazdy Kat.A1
(24-11-2012 00:38:53)naveintre napisał(a):  Albo ścinać zakręty na tych wszystkich "ścigaczach" 50ccm przy 60km/h.

od czegoś trzeba zaczynać. Nie od razu Kraków zbudowali kolego.

Mam kat. A, mógłbym sobie spokojnie na dzień dzisiejszy kupić CBR 600 czy 900, ale nie jara mnie to, nie mam potrzeby jeździć z takimi prędkościami, dlatego podniosłem sobie moc w swoim Romecie 150 i on mi wystarczy. Nie jeżdżę w trasy motorem żeby była potrzeba jeździć po 170
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 24-11-2012 01:01:44 przez Błażej.)
24-11-2012 01:00:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Prawo jazdy Kat.A1 - Romet Ogar 205. - 23-11-2012, 19:16:07
RE: Prawo jazdy Kat.A1 - Irek - 23-11-2012, 19:17:44
RE: Prawo jazdy Kat.A1 - tramwajarz - 23-11-2012, 19:19:55
RE: Prawo jazdy Kat.A1 - naveintre - 23-11-2012, 19:21:44
RE: Prawo jazdy Kat.A1 - Błażej - 23-11-2012, 19:43:07
RE: Prawo jazdy Kat.A1 - Irek - 23-11-2012, 19:46:31
RE: Prawo jazdy Kat.A1 - naveintre - 23-11-2012, 19:52:16
RE: Prawo jazdy Kat.A1 - Irek - 23-11-2012, 19:58:01
RE: Prawo jazdy Kat.A1 - naveintre - 23-11-2012, 20:07:58
RE: Prawo jazdy Kat.A1 - Irek - 23-11-2012, 20:11:25
RE: Prawo jazdy Kat.A1 - skuter007 - 23-11-2012, 20:22:07
RE: Prawo jazdy Kat.A1 - Irek - 23-11-2012, 20:24:33
RE: Prawo jazdy Kat.A1 - naveintre - 23-11-2012, 20:24:09
RE: Prawo jazdy Kat.A1 - skuter007 - 23-11-2012, 20:32:26
RE: Prawo jazdy Kat.A1 - Artur - 23-11-2012, 21:37:00
RE: Prawo jazdy Kat.A1 - Błażej - 23-11-2012, 23:16:29
RE: Prawo jazdy Kat.A1 - Błażej - 23-11-2012, 22:01:22
RE: Prawo jazdy Kat.A1 - Artur - 23-11-2012, 22:22:47
RE: Prawo jazdy Kat.A1 - Taśma - 23-11-2012, 22:52:47
RE: Prawo jazdy Kat.A1 - Rudy102 - 23-11-2012, 23:20:56
RE: Prawo jazdy Kat.A1 - Romet Ogar 205. - 24-11-2012, 18:19:57
RE: Prawo jazdy Kat.A1 - Norbi96 - 24-11-2012, 19:38:10
RE: Prawo jazdy Kat.A1 - Romet Ogar 205. - 25-11-2012, 11:38:24
RE: Prawo jazdy Kat.A1 - Irek - 24-11-2012, 20:44:32
RE: Prawo jazdy Kat.A1 - Artur - 23-11-2012, 23:23:21
RE: Prawo jazdy Kat.A1 - naveintre - 23-11-2012, 23:33:37
RE: Prawo jazdy Kat.A1 - Rudy102 - 23-11-2012, 23:34:14
RE: Prawo jazdy Kat.A1 - Błażej - 23-11-2012, 23:41:26
RE: Prawo jazdy Kat.A1 - naveintre - 23-11-2012, 23:51:28
RE: Prawo jazdy Kat.A1 - Błażej - 23-11-2012, 23:59:07
RE: Prawo jazdy Kat.A1 - Irek - 24-11-2012, 00:16:33
RE: Prawo jazdy Kat.A1 - chart21050 - 24-11-2012, 00:36:56
RE: Prawo jazdy Kat.A1 - naveintre - 24-11-2012, 00:38:53
RE: Prawo jazdy Kat.A1 - Błażej - 24-11-2012 01:00:45
RE: Prawo jazdy Kat.A1 - skuter007 - 24-11-2012, 00:56:45
RE: Prawo jazdy Kat.A1 - Rudy102 - 24-11-2012, 00:57:33
RE: Prawo jazdy Kat.A1 - Irek - 24-11-2012, 12:25:40
RE: Prawo jazdy Kat.A1 - chart21050 - 24-11-2012, 12:41:39
RE: Prawo jazdy Kat.A1 - Norbi96 - 24-11-2012, 13:55:15
RE: Prawo jazdy Kat.A1 - Błażej - 24-11-2012, 15:33:38
RE: Prawo jazdy Kat.A1 - Norbi96 - 24-11-2012, 15:49:08
RE: Prawo jazdy Kat.A1 - Irek - 24-11-2012, 12:45:32
RE: Prawo jazdy Kat.A1 - Artur - 24-11-2012, 14:00:21
RE: Prawo jazdy Kat.A1 - naveintre - 24-11-2012, 19:55:49
RE: Prawo jazdy Kat.A1 - Artur - 24-11-2012, 21:06:02
RE: Prawo jazdy Kat.A1 - Irek - 24-11-2012, 21:06:56
RE: Prawo jazdy Kat.A1 - Błażej - 24-11-2012, 22:52:30
RE: Prawo jazdy Kat.A1 - naveintre - 24-11-2012, 23:01:26
RE: Prawo jazdy Kat.A1 - Błażej - 25-11-2012, 00:32:50
RE: Prawo jazdy Kat.A1 - Irek - 25-11-2012, 11:44:36
RE: Prawo jazdy Kat.A1 - Błażej - 25-11-2012, 15:15:13
RE: Prawo jazdy Kat.A1 - Rudy102 - 25-11-2012, 15:20:06
RE: Prawo jazdy Kat.A1 - Norbi96 - 25-11-2012, 15:24:03
RE: Prawo jazdy Kat.A1 - Rudy102 - 25-11-2012, 15:32:54
RE: Prawo jazdy Kat.A1 - Błażej - 25-11-2012, 15:48:15
RE: Prawo jazdy Kat.A1 - naveintre - 25-11-2012, 17:23:46
RE: Prawo jazdy Kat.A1 - Irek - 25-11-2012, 20:13:09
RE: Prawo jazdy Kat.A1 - Błażej - 25-11-2012, 20:28:27
RE: Prawo jazdy Kat.A1 - Przemek - 25-11-2012, 20:29:48


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości


Chłopcy Rometowcy, 2010 - 2026. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis i odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Kontakt | Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Mapa użytkowników | Lista banów
 Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.


  

Hasło
  





Reklama


 Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

 Ostatnie wątki
Identyfikacja modelu rome...
Ostatni post: romek
26-06-2026 20:51:49
» Odpowiedzi: 15
» Wyświetleń: 489
WueSKa 125 - Czyli ponios...
Ostatni post: Quake96
26-06-2026 17:19:40
» Odpowiedzi: 19
» Wyświetleń: 3151
Zlot pojazdów i rajd koma...
Ostatni post: bkrukl
26-06-2026 00:45:32
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 804
Skrzynka narzędzi Ogar 20...
Ostatni post: johnatanpaniniman27
25-06-2026 22:56:45
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 199
Montaż wachacza ogar 200
Ostatni post: Janek.Ogar
25-06-2026 19:06:38
» Odpowiedzi: 7
» Wyświetleń: 583
Romet ogar 205 slabo pali...
Ostatni post: Dinozaur
24-06-2026 11:18:09
» Odpowiedzi: 8
» Wyświetleń: 649
Moja nowa dojazdówka (Oga...
Ostatni post: grissley
24-06-2026 02:39:42
» Odpowiedzi: 148
» Wyświetleń: 34703
Sprzedam romet Turing 2 i...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 22:21:22
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 115
Szczęki hamulcowe Romet S...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 21:51:52
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 180
"Blokujący się" bieg
Ostatni post: Kapiromet
23-06-2026 20:41:43
» Odpowiedzi: 6
» Wyświetleń: 505
[Wiki] Romet (DEZAMET) St...
Ostatni post: tie.my.r0pe
22-06-2026 23:44:10
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 5234
Wigry-lux 75r gotowy na r...
Ostatni post: Kierownik złomowca
19-06-2026 22:25:34
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 195
Luźna linka gazu
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:11:58
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 400
Dzwięk ocierania
Ostatni post: Kapiromet
19-06-2026 07:10:01
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 418
Romet 50-T1 - Ale jaki?
Ostatni post: romek
19-06-2026 06:24:48
» Odpowiedzi: 12
» Wyświetleń: 875

Reklama