Jesteś nowy na forum? - Zachęcamy do przywitania się w dziale "Powitalnia" Smile

Zapraszamy na nasz oficjalny profil - facebook.com/ChlopcyRometowcy

Odpowiedz 
Romet Ogar 200 '88 by Valdi
Autor Wiadomość
Valdi Offline
...motorower ogar jaskrawo niebieski...
*


Liczba postów: 28
Imię: Waldek
Skąd: Przedbojewice/Kruszwica
Pojazd:
Post: #40
RE: Romet Ogar 200 '88 by Valdi
No więc przyszedł czas na podsumowanie sezonu ;D
Łącznie nabiłem ok 2,5k km, z tym, że w wakacje nie zrobiłem ani jednego km , wszystko zrobiłem na dojazdach do szkoły i koleżanek w roku szkolnym.
Sezon był bezawaryjny, zawsze dojechałem zarówno do celu jak i z powrotem, bez komplikacji, jedyne przypadki to zapchane dysze, i raz musiałem wyczyścić przerywacz. O ogarka dbałem jak tylko mogłem, dopieszczałem zarówno wygląd, jak i mechanikę. Dbałem, aby wykonać wszystkie czynności serwisowe, jak najbardziej opłaciło się W międzyczasie dodałem:
Naklejki na bak
Stacyjkę
Zmieniony przełącznik od świateł
Nowy filterek paliwa
Olej do mieszanki zmieniony na trawol 2T
Tłumik od simsona s53
Zanabyłem dokumenty
Opona HEIDENAU K56 2.50/17
Tylna lampa z światłem stop
Stopka boczna
Gaźnik zmieniony na innego jikova
Zrobione sporo km z kumplami, zdjęcia ekipy cały czas są w temacie Wink Najwięcej zrobione z jawą kaczuchą i sendą. Pod koniec sezonu musiałem zmienić gaźnik, ponieważ spalanie na poziomie 9l to była już przesada Ale teraz jest już wszystko w normie, pali ok 3.5. Do wymiany czeka mnie jedynie linka od gazu, ponieważ jak na złość się zerwała, gdy ostatni raz chciałem się przejechać przed zakończeniem sezonu, ale cóż, zasłużył sobie na odpoczynek Wink
Plany na następny sezon?
Jeździć, jeździć oraz jeździć. Z grubszych planów, na cel postawiłem sobie Jawę 350 typ 638 Twin Sport oraz prawko A+B. Jeśli chodzi o auto, to Opel Vectra A lub Astra F, oczywiście hatchback z podtlenkiem LPG Wink
O ogarka nie ma co się bać, ma u mnie dożywocie, choćby nie wiem co. Nadal będę nim jeździł
To tyle, nic więcej nie mam wam do przekazania na chwilę obecną. Teraz wasza kolej

31-10-2012 15:37:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Romet Ogar 200 '88 by Valdi - Valdi - 06-04-2011, 11:52:13
RE: Romet Ogar 200 '88 by Valdi - Leszek - 06-04-2011, 14:28:25
RE: Romet Ogar 200 '88 by Valdi - Valdi - 06-04-2011, 14:37:17
RE: Romet Ogar 200 '88 by Valdi - DanielGP - 06-04-2011, 15:06:32
RE: Romet Ogar 200 '88 by Valdi - Mikołaj - 06-04-2011, 16:43:52
RE: Romet Ogar 200 '88 by Valdi - Leśnik - 06-04-2011, 16:59:37
RE: Romet Ogar 200 '88 by Valdi - Valdi - 06-04-2011, 17:31:52
RE: Romet Ogar 200 '88 by Valdi - DanielGP - 06-04-2011, 19:03:47
RE: Romet Ogar 200 '88 by Valdi - Adi - 06-04-2011, 18:43:35
RE: Romet Ogar 200 '88 by Valdi - Paweł94 - 06-04-2011, 22:49:38
RE: Romet Ogar 200 '88 by Valdi - Valdi - 07-04-2011, 11:44:57
RE: Romet Ogar 200 '88 by Valdi - DanielGP - 07-04-2011, 13:26:29
RE: Romet Ogar 200 '88 by Valdi - Valdi - 07-04-2011, 16:28:28
RE: Romet Ogar 200 '88 by Valdi - Leśnik - 08-04-2011, 17:58:24
RE: Romet Ogar 200 '88 by Valdi - Valdi - 14-04-2011, 13:26:56
RE: Romet Ogar 200 '88 by Valdi - Valdi - 22-07-2011, 17:53:04
RE: Romet Ogar 200 '88 by Valdi - Decybel - 22-07-2011, 18:46:59
RE: Romet Ogar 200 '88 by Valdi - MrF4k - 22-07-2011, 22:39:31
RE: Romet Ogar 200 '88 by Valdi - Valdi - 23-07-2011, 12:17:56
RE: Romet Ogar 200 '88 by Valdi - Valdi - 15-03-2012, 18:45:13
RE: Romet Ogar 200 '88 by Valdi - Romecio - 15-03-2012, 19:36:21
RE: Romet Ogar 200 '88 by Valdi - Valdi - 15-03-2012, 20:34:34
RE: Romet Ogar 200 '88 by Valdi - komar - 16-03-2012, 13:21:54
RE: Romet Ogar 200 '88 by Valdi - Kubek125 - 16-03-2012, 13:51:05
RE: Romet Ogar 200 '88 by Valdi - Valdi - 16-03-2012, 16:41:39
RE: Romet Ogar 200 '88 by Valdi - Valdi - 17-06-2012, 11:09:43
RE: Romet Ogar 200 '88 by Valdi - Norbi96 - 17-06-2012, 11:48:05
RE: Romet Ogar 200 '88 by Valdi - fanfso - 18-06-2012, 12:42:18
RE: Romet Ogar 200 '88 by Valdi - Valdi - 26-06-2012, 16:59:13
RE: Romet Ogar 200 '88 by Valdi - Valdi - 31-10-2012 15:37:48
RE: Romet Ogar 200 '88 by Valdi - Valdi - 31-10-2012, 15:44:44


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:


Chłopcy Rometowcy, 2010 - 2026. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis i odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Kontakt | Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Mapa użytkowników | Lista banów
 Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.


  

Hasło
  





Reklama


 Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

 Ostatnie wątki
ROMET OGAR 200 ale w wers...
Ostatni post: krystian276
Dzisiaj 17:56:26
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 467
Identyfikacja modelu rome...
Ostatni post: romek
26-06-2026 20:51:49
» Odpowiedzi: 15
» Wyświetleń: 543
WueSKa 125 - Czyli ponios...
Ostatni post: Quake96
26-06-2026 17:19:40
» Odpowiedzi: 19
» Wyświetleń: 3159
Zlot pojazdów i rajd koma...
Ostatni post: bkrukl
26-06-2026 00:45:32
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 807
Skrzynka narzędzi Ogar 20...
Ostatni post: johnatanpaniniman27
25-06-2026 22:56:45
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 216
Montaż wachacza ogar 200
Ostatni post: Janek.Ogar
25-06-2026 19:06:38
» Odpowiedzi: 7
» Wyświetleń: 598
Romet ogar 205 slabo pali...
Ostatni post: Dinozaur
24-06-2026 11:18:09
» Odpowiedzi: 8
» Wyświetleń: 663
Moja nowa dojazdówka (Oga...
Ostatni post: grissley
24-06-2026 02:39:42
» Odpowiedzi: 148
» Wyświetleń: 34752
Sprzedam romet Turing 2 i...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 22:21:22
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 121
Szczęki hamulcowe Romet S...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 21:51:52
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 187
"Blokujący się" bieg
Ostatni post: Kapiromet
23-06-2026 20:41:43
» Odpowiedzi: 6
» Wyświetleń: 520
[Wiki] Romet (DEZAMET) St...
Ostatni post: tie.my.r0pe
22-06-2026 23:44:10
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 5240
Wigry-lux 75r gotowy na r...
Ostatni post: Kierownik złomowca
19-06-2026 22:25:34
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 198
Luźna linka gazu
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:11:58
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 407
Dzwięk ocierania
Ostatni post: Kapiromet
19-06-2026 07:10:01
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 423

Reklama