Jesteś nowy na forum? - Zachęcamy do przywitania się w dziale "Powitalnia" Smile

Zapraszamy na nasz oficjalny profil - facebook.com/ChlopcyRometowcy

Odpowiedz 
Pony 50-M-2 By Feiro
Autor Wiadomość
Feiro Offline
Typ Homemade
*


Liczba postów: 516
Imię: Martin
Skąd: Okolice Tarnowskich Gór
Pojazd: Romet Pony
Post: #62
RE: Pony 50-M-2 By Feiro
Po kondensatorze przyszedł czas na wytrzaskane platynki.

Zafundowałem sobie do lejdi platyneczki by Cross-Impex za 16zł.

Co o nich sądzę? Dosyć przyzwoicie wykonane, w dilerce znajdował się cały zestaw platynek wraz z zabezpieczeniem na szpilkę, 2 podkładkami z tektury, trzema podkładkami sprężynującymi, 2 śrubami wkręcanymi w podstawę platynek no i oczywiście kartką z nadrukami producenta.

Na pierwszy rzut oka "zajeb*ście", ale nie dajmy się zwieść wyglądowi. Po dokładnych oględzinach jak przystało na fachowca(best) dostrzegłem że platynka na młoteczku jest poluzowana, tj. nie została dobrze zapunktowana przez co miała luz w górę i w dół, co przy dłuższej eksploatacji mogłoby skończyć się dupą bladą Smile Oczywiście nie ma mowy tutaj o żadnym zwrocie towaru do sklepu- w końcu typ homemade Big Grin

Sprawnie zapunktowałem niedobór po fabryce, złożyłem, ustawiłem zapłon i śmiga jak ta lala- w sumie teoretycznie rzecz ujmując: musi Big Grin

Fotek niestety nie robiłem, bo kto chce oglądać woreczek z platynkami? Big Grin

Tak jeszcze z takich ciekawszych rzeczy: motorynka pokonuje dziennie kilka/kilkanaście bezawaryjnych kilometrów, no może na co trzebab by po zimie zwrócić uwagę to zaczynające dosyć głośno dzwonić pierścienie.

Swoją drogą cieszę się że mam ogarniętą jako tako motorynkę bo mogę skupić się w większej mierze nad Ogarkiem.

Ref:.
To jest moje miasto. (haha)
Podaj swoje hasło. (haha)
Rozsuńcie się samochody. (haha)
Oddajcie cześć OGAROWI. (haha)
Nastała nowa dynastia. (haha)
Zrodziła się nowa kasta (haha)
ROMET OGAR i basta ! (haha)
Nowy król tego miasta!
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 23-10-2012 22:53:25 przez Feiro.)
23-10-2012 22:53:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Pony 50-M-2 By Feiro - Feiro - 12-07-2012, 19:51:41
RE: Pony 50-M-2 By Feiro - Semmao - 12-07-2012, 19:53:33
RE: Pony 50-M-2 By Feiro - Feiro - 12-07-2012, 19:55:15
RE: Pony 50-M-2 By Feiro - arasszymaras - 12-07-2012, 19:55:16
RE: Pony 50-M-2 By Feiro - Norbi96 - 12-07-2012, 20:04:19
RE: Pony 50-M-2 By Feiro - michax - 12-07-2012, 20:09:09
RE: Pony 50-M-2 By Feiro - Feiro - 12-07-2012, 20:15:53
RE: Pony 50-M-2 By Feiro - michax - 12-07-2012, 20:20:10
RE: Pony 50-M-2 By Feiro - Feiro - 12-07-2012, 20:23:12
RE: Pony 50-M-2 By Feiro - Przemi998 - 12-07-2012, 20:44:40
RE: Pony 50-M-2 By Feiro - Feiro - 12-07-2012, 21:07:38
RE: Pony 50-M-2 By Feiro - papi99 - 12-07-2012, 21:35:32
RE: Pony 50-M-2 By Feiro - MateuszR - 12-07-2012, 22:01:22
RE: Pony 50-M-2 By Feiro - Feiro - 12-07-2012, 22:19:58
RE: Pony 50-M-2 By Feiro - SapeK - 12-07-2012, 22:28:39
RE: Pony 50-M-2 By Feiro - Feiro - 12-07-2012, 22:48:57
RE: Pony 50-M-2 By Feiro - karol9919 - 13-07-2012, 11:54:36
RE: Pony 50-M-2 By Feiro - arasszymaras - 13-07-2012, 14:38:33
RE: Pony 50-M-2 By Feiro - Feiro - 13-07-2012, 15:54:04
RE: Pony 50-M-2 By Feiro - Winiar 93 - 13-07-2012, 16:43:33
RE: Pony 50-M-2 By Feiro - Feiro - 16-07-2012, 20:32:16
RE: Pony 50-M-2 By Feiro - dzazga100 - 25-07-2012, 15:51:53
RE: Pony 50-M-2 By Feiro - Feiro - 25-07-2012, 21:46:25
RE: Pony 50-M-2 By Feiro - Feiro - 27-07-2012, 14:25:26
RE: Pony 50-M-2 By Feiro - damian07 - 27-07-2012, 14:31:06
RE: Pony 50-M-2 By Feiro - Feiro - 27-07-2012, 14:35:06
RE: Pony 50-M-2 By Feiro - damian07 - 27-07-2012, 14:43:20
RE: Pony 50-M-2 By Feiro - Feiro - 27-07-2012, 14:47:55
RE: Pony 50-M-2 By Feiro - damian07 - 27-07-2012, 14:51:40
RE: Pony 50-M-2 By Feiro - Feiro - 27-07-2012, 14:56:05
RE: Pony 50-M-2 By Feiro - damian07 - 27-07-2012, 14:59:38
RE: Pony 50-M-2 By Feiro - Feiro - 27-07-2012, 15:01:15
RE: Pony 50-M-2 By Feiro - damian07 - 27-07-2012, 15:06:08
RE: Pony 50-M-2 By Feiro - Feiro - 27-07-2012, 15:14:22
RE: Pony 50-M-2 By Feiro - kadetmen - 27-07-2012, 16:12:34
RE: Pony 50-M-2 By Feiro - Feiro - 27-07-2012, 16:21:52
RE: Pony 50-M-2 By Feiro - kadetmen - 27-07-2012, 16:25:36
RE: Pony 50-M-2 By Feiro - Feiro - 27-07-2012, 16:30:21
RE: Pony 50-M-2 By Feiro - bartix4 - 27-07-2012, 17:00:54
RE: Pony 50-M-2 By Feiro - Feiro - 27-07-2012, 20:33:06
RE: Pony 50-M-2 By Feiro - MrF4k - 28-07-2012, 00:50:12
RE: Pony 50-M-2 By Feiro - Feiro - 28-07-2012, 14:10:29
RE: Pony 50-M-2 By Feiro - MrF4k - 29-07-2012, 00:23:35
RE: Pony 50-M-2 By Feiro - Feiro - 29-07-2012, 01:03:26
RE: Pony 50-M-2 By Feiro - Feiro - 29-07-2012, 02:35:54
RE: Pony 50-M-2 By Feiro - Irek - 29-07-2012, 10:50:55
RE: Pony 50-M-2 By Feiro - Feiro - 29-07-2012, 13:27:56
RE: Pony 50-M-2 By Feiro - Feiro - 30-07-2012, 14:35:10
RE: Pony 50-M-2 By Feiro - bajbukaj - 30-07-2012, 14:52:24
RE: Pony 50-M-2 By Feiro - MrF4k - 31-07-2012, 00:07:49
RE: Pony 50-M-2 By Feiro - Feiro - 31-07-2012, 00:24:36
RE: Pony 50-M-2 By Feiro - MrF4k - 31-07-2012, 00:25:56
RE: Pony 50-M-2 By Feiro - Feiro - 31-07-2012, 00:31:00
RE: Pony 50-M-2 By Feiro - MrF4k - 31-07-2012, 00:33:42
RE: Pony 50-M-2 By Feiro - Feiro - 31-07-2012, 01:00:47
RE: Pony 50-M-2 By Feiro - Feiro - 02-08-2012, 00:07:07
RE: Pony 50-M-2 By Feiro - Semmao - 02-08-2012, 00:12:26
RE: Pony 50-M-2 By Feiro - Feiro - 02-08-2012, 00:28:15
RE: Pony 50-M-2 By Feiro - Norbi96 - 02-08-2012, 00:34:02
RE: Pony 50-M-2 By Feiro - Bzyk126 - 03-08-2012, 12:00:49
RE: Pony 50-M-2 By Feiro - Feiro - 18-09-2012, 19:12:38
RE: Pony 50-M-2 By Feiro - Feiro - 23-10-2012 22:53:07
RE: Pony 50-M-2 By Feiro - gerwi123 - 24-10-2012, 18:59:18
RE: Pony 50-M-2 By Feiro - Irek - 24-10-2012, 21:21:43
RE: Pony 50-M-2 By Feiro - kadetmen - 24-10-2012, 21:26:01
RE: Pony 50-M-2 By Feiro - tramwajarz - 25-10-2012, 17:46:40
RE: Pony 50-M-2 By Feiro - Feiro - 25-10-2012, 17:33:53


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:


Chłopcy Rometowcy, 2010 - 2026. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis i odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Kontakt | Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Mapa użytkowników | Lista banów
 Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.


  

Hasło
  





Reklama


 Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

 Ostatnie wątki
Tulejka 2 biegu
Ostatni post: Grzeszek
Dzisiaj 22:19:02
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 10
ROMET OGAR 200 ale w wers...
Ostatni post: krystian276
Dzisiaj 17:56:26
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 472
Identyfikacja modelu rome...
Ostatni post: romek
26-06-2026 20:51:49
» Odpowiedzi: 15
» Wyświetleń: 550
WueSKa 125 - Czyli ponios...
Ostatni post: Quake96
26-06-2026 17:19:40
» Odpowiedzi: 19
» Wyświetleń: 3161
Zlot pojazdów i rajd koma...
Ostatni post: bkrukl
26-06-2026 00:45:32
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 807
Skrzynka narzędzi Ogar 20...
Ostatni post: johnatanpaniniman27
25-06-2026 22:56:45
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 216
Montaż wachacza ogar 200
Ostatni post: Janek.Ogar
25-06-2026 19:06:38
» Odpowiedzi: 7
» Wyświetleń: 604
Romet ogar 205 slabo pali...
Ostatni post: Dinozaur
24-06-2026 11:18:09
» Odpowiedzi: 8
» Wyświetleń: 664
Moja nowa dojazdówka (Oga...
Ostatni post: grissley
24-06-2026 02:39:42
» Odpowiedzi: 148
» Wyświetleń: 34755
Sprzedam romet Turing 2 i...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 22:21:22
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 122
Szczęki hamulcowe Romet S...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 21:51:52
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 190
"Blokujący się" bieg
Ostatni post: Kapiromet
23-06-2026 20:41:43
» Odpowiedzi: 6
» Wyświetleń: 523
[Wiki] Romet (DEZAMET) St...
Ostatni post: tie.my.r0pe
22-06-2026 23:44:10
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 5241
Wigry-lux 75r gotowy na r...
Ostatni post: Kierownik złomowca
19-06-2026 22:25:34
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 201
Luźna linka gazu
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:11:58
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 409

Reklama