Jesteś nowy na forum? - Zachęcamy do przywitania się w dziale "Powitalnia" Smile

Zapraszamy na nasz oficjalny profil - facebook.com/ChlopcyRometowcy

Wątek zamknięty 
Romet Ogar 200 project electronic upadł... by kamil97
Autor Wiadomość
kamil97 Niedostępny
Początkujący


Liczba postów: 1,709
Imię: Kamil
Skąd: Julianów- TOP
Pojazd: Inny
Post: #1
Romet Ogar 200 project electronic upadł... by kamil97
Witam dawno mnie tu nie było
Przed wakacjami kupiłem ogara 200
Silnik był sprawny lecz nie dokońca ponieważ nie chciał palić ns ciepłym z kopa. A rama miała brzydki czarny kolor, na dodatek była pomalowana pęzlem. Teraz po remoncie ogar wygląda dużo lepiej, przy okazji ogar zyskał troche dodatkowych części.
Oto fotki oglądajcie i oceniajcie.
Pierwsze zdjęcie przed remątem.


Załączone pliki Miniatury
                   
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 31-08-2014 00:30:09 przez Semmao.)
03-10-2012 22:00:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Reklama
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Romet Ogar 200 project electronic upadł... by kamil97 - kamil97 - 03-10-2012 22:00:13
RE: Ogar 200 wyremontowany - Semmao - 03-10-2012, 22:02:34
RE: Ogar 200 wyremontowany - Artur - 03-10-2012, 22:05:19
RE: Ogar 200 wyremontowany - Winiar 93 - 03-10-2012, 22:06:57
RE: Ogar 200 wyremontowany - kamil97 - 03-10-2012, 22:08:51
RE: Ogar 200 wyremontowany - Artur - 03-10-2012, 22:12:36
RE: Ogar 200 wyremontowany - kamil97 - 03-10-2012, 22:14:15
RE: Ogar 200 wyremontowany - Artur - 03-10-2012, 22:18:27
RE: Ogar 200 wyremontowany - kamil97 - 03-10-2012, 22:23:06
RE: Ogar 200 wyremontowany - Romet99 - 27-05-2013, 20:14:33
RE: Ogar 200 wyremontowany - romecik1998 - 03-10-2012, 22:41:24
RE: Ogar 200 wyremontowany - Artur - 03-10-2012, 22:55:54
RE: Ogar 200 wyremontowany - kamil97 - 04-10-2012, 08:01:51
RE: Ogar 200 wyremontowany - kamil97 - 04-10-2012, 16:37:58
RE: Ogar 200 wyremontowany - tramwajarz - 04-10-2012, 16:50:01
RE: Ogar 200 wyremontowany - kamil97 - 04-10-2012, 16:53:46
RE: Ogar 200 wyremontowany - romet1234 - 04-10-2012, 19:37:18
RE: Ogar 200 wyremontowany - kamil97 - 04-10-2012, 19:56:20
RE: Ogar 200 wyremontowany - romecik1998 - 07-10-2012, 21:03:30
RE: Ogar 200 wyremontowany - szymon703 - 08-10-2012, 08:26:24
RE: Ogar 200 wyremontowany - adrian00102 - 08-10-2012, 13:30:47
RE: Ogar 200 wyremontowany - kosa - 08-10-2012, 14:29:40
RE: Ogar 200 wyremontowany - Romecio - 08-10-2012, 15:46:10
RE: Ogar 200 wyremontowany - arevo - 08-10-2012, 16:13:52
RE: Ogar 200 wyremontowany - SzakalDKC - 08-10-2012, 16:21:43
RE: Ogar 200 wyremontowany - kamil97 - 21-05-2013, 20:36:30
RE: Ogar 200 wyremontowany - komarinho - 21-05-2013, 21:18:12
RE: Ogar 200 wyremontowany - Taśma - 27-05-2013, 19:13:08
RE: Ogar 200 wyremontowany - Quake96 - 21-05-2013, 21:42:35
RE: Ogar 200 wyremontowany - kamil97 - 21-05-2013, 21:58:02
RE: Ogar 200 wyremontowany - Quake96 - 21-05-2013, 23:04:02
RE: Ogar 200 wyremontowany - kamil97 - 22-05-2013, 08:02:34
RE: Ogar 200 wyremontowany - kamil97 - 22-05-2013, 17:12:58
RE: Ogar 200 wyremontowany - kamil97 - 22-05-2013, 22:47:35
RE: Ogar 200 wyremontowany - theogarowiec - 23-05-2013, 14:48:18
RE: Ogar 200 wyremontowany - kamil97 - 26-05-2013, 18:50:55
RE: Ogar 200 wyremontowany - kamil97 - 27-05-2013, 19:00:57
RE: Ogar 200 wyremontowany - Kolo4x4 - 27-05-2013, 19:17:40
RE: Ogar 200 wyremontowany - kamil97 - 27-05-2013, 19:18:26
RE: Ogar 200 wyremontowany - Taśma - 27-05-2013, 19:21:08
RE: Ogar 200 wyremontowany - BlacKuzaj - 27-05-2013, 19:20:15
RE: Ogar 200 wyremontowany - kamil97 - 27-05-2013, 20:08:00
RE: Ogar 200 wyremontowany - kamil97 - 27-05-2013, 20:21:11
RE: Ogar 200 wyremontowany - kamil97 - 28-05-2013, 20:05:25
RE: Ogar 200 wyremontowany - Marwerick - 29-05-2013, 00:29:52
RE: Ogar 200 wyremontowany - kamil97 - 29-05-2013, 19:54:09
RE: Ogar 200 wyremontowany - MrF4k - 29-05-2013, 23:35:27
RE: Ogar 200 wyremontowany - kamil97 - 29-05-2013, 23:45:04
RE: Ogar 200 wyremontowany - Piotrek175 - 29-05-2013, 23:49:34
RE: Ogar 200 wyremontowany - kamil97 - 30-05-2013, 20:07:58
RE: Ogar 200 wyremontowany - alek736 - 30-05-2013, 20:14:00
RE: Ogar 200 wyremontowany - kamil97 - 30-05-2013, 20:23:44
RE: Ogar 200 wyremontowany - alek736 - 30-05-2013, 20:26:23
RE: Ogar 200 wyremontowany - kamil97 - 30-05-2013, 20:33:19
RE: Ogar 200 wyremontowany - kamil97 - 01-06-2013, 15:50:48
RE: Ogar 200 wyremontowany - theogarowiec - 01-06-2013, 18:10:00
RE: Ogar 200 wyremontowany - alek736 - 01-06-2013, 19:23:19
RE: Ogar 200 wyremontowany - kamil97 - 01-06-2013, 20:13:18
RE: Ogar 200 wyremontowany - kamil97 - 03-06-2013, 12:00:01
RE: Ogar 200 wyremontowany - kamil97 - 04-06-2013, 17:03:51
RE: Ogar 200 wyremontowany - kamil97 - 05-06-2013, 21:05:40
RE: Ogar 200 wyremontowany - komarinho - 06-06-2013, 15:59:57
RE: Ogar 200 wyremontowany - emil200 - 06-06-2013, 16:41:54
RE: Ogar 200 wyremontowany - kamil97 - 06-06-2013, 17:31:49
RE: Ogar 200 wyremontowany - kamil97 - 06-06-2013, 18:33:14
RE: Ogar 200 wyremontowany - kamil97 - 06-06-2013, 20:00:30
RE: Ogar 200 wyremontowany - komarinho - 06-06-2013, 20:05:36
RE: Ogar 200 wyremontowany - kamil97 - 06-06-2013, 20:51:41
RE: Ogar 200 wyremontowany - kamil97 - 06-06-2013, 22:45:07
RE: Ogar 200 wyremontowany - alek736 - 06-06-2013, 22:47:03
RE: Ogar 200 wyremontowany - kamil97 - 06-06-2013, 22:51:09
RE: Ogar 200 wyremontowany - komarinho - 07-06-2013, 17:01:13
RE: Ogar 200 wyremontowany - Quake96 - 07-06-2013, 18:16:01
RE: Ogar 200 wyremontowany - kamil97 - 07-06-2013, 18:18:18
RE: Ogar 200 wyremontowany - kamil97 - 08-06-2013, 13:34:03
RE: Ogar 200 wyremontowany - komarinho - 08-06-2013, 18:39:13
RE: Ogar 200 wyremontowany - kamil97 - 08-06-2013, 18:52:32
RE: Ogar 200 wyremontowany - kamil97 - 08-06-2013, 21:06:58
RE: Ogar 200 wyremontowany - kamil97 - 10-06-2013, 16:01:38
RE: Ogar 200 wyremontowany - kamil97 - 12-06-2013, 23:01:53
RE: Ogar 200 wyremontowany - kondzio310 - 13-06-2013, 11:19:35
RE: Ogar 200 wyremontowany - kamil97 - 13-06-2013, 19:39:18
RE: Ogar 200 wyremontowany - kamil97 - 14-06-2013, 21:08:43
RE: Ogar 200 wyremontowany - MrF4k - 15-06-2013, 00:20:45
RE: Ogar 200 wyremontowany - kamil97 - 15-06-2013, 00:24:00
RE: Ogar 200 wyremontowany - Quake96 - 15-06-2013, 14:52:59
RE: Ogar 200 wyremontowany - kamil97 - 15-06-2013, 15:33:26
RE: Ogar 200 wyremontowany - Bartek - 15-06-2013, 16:50:32
RE: Ogar 200 wyremontowany - Marwerick - 15-06-2013, 17:05:45
RE: Ogar 200 wyremontowany - Bartek - 15-06-2013, 17:10:28
RE: Ogar 200 wyremontowany - kamil97 - 15-06-2013, 22:49:44
RE: Ogar 200 wyremontowany - theogarowiec - 15-06-2013, 23:09:38
RE: Ogar 200 wyremontowany - kamil97 - 15-06-2013, 23:33:38
RE: Ogar 200 wyremontowany - Dawid.xD - 16-06-2013, 10:10:03
RE: Ogar 200 wyremontowany - kamil97 - 16-06-2013, 18:09:02
RE: Ogar 200 wyremontowany - dave123q - 16-06-2013, 18:38:04
RE: Ogar 200 wyremontowany - kamil97 - 16-06-2013, 18:41:23
RE: Ogar 200 wyremontowany - kamil97 - 16-06-2013, 20:24:05
RE: Ogar 200 wyremontowany - kamil97 - 17-06-2013, 22:07:47
RE: Ogar 200 wyremontowany - kamil97 - 19-06-2013, 20:12:46
RE: Ogar 200 wyremontowany - kamil97 - 25-06-2013, 17:35:31
RE: Ogar 200 wyremontowany - komarinho - 25-06-2013, 18:04:30
RE: Ogar 200 wyremontowany - kamil97 - 25-06-2013, 18:52:33
RE: Ogar 200 wyremontowany - kamil97 - 26-06-2013, 13:48:48
RE: Ogar 200 wyremontowany - kondzio310 - 26-06-2013, 14:06:24
RE: ogar 200 by kamil97 - kamil97 - 26-06-2013, 15:38:21
RE: ogar 200 by kamil97 - Quake96 - 26-06-2013, 18:24:23
RE: ogar 200 by kamil97 - theogarowiec - 30-06-2013, 12:52:52
RE: ogar 200 by kamil97 - kamil97 - 30-06-2013, 12:12:45
RE: ogar 200 by kamil97 - Marwerick - 30-06-2013, 13:18:59
RE: ogar 200 by kamil97 - Quake96 - 30-06-2013, 13:58:44
RE: ogar 200 by kamil97 - kamil97 - 11-07-2013, 17:05:39
RE: ogar 200 by kamil97 - kamil97 - 16-07-2013, 16:27:59
RE: ogar 200 by kamil97 - Pompuś - 16-07-2013, 17:00:12
RE: ogar 200 by kamil97 - kamil97 - 16-07-2013, 18:04:09
RE: ogar 200 by kamil97 - Pompuś - 16-07-2013, 20:36:56
RE: ogar 200 by kamil97 - alek736 - 16-07-2013, 21:16:54
RE: ogar 200 by kamil97 - kamil97 - 16-07-2013, 21:29:25
RE: ogar 200 by kamil97 - kamil97 - 17-07-2013, 16:13:48
RE: ogar 200 by kamil97 - kamil97 - 17-07-2013, 17:41:52
RE: ogar 200 by kamil97 - kamil97 - 18-07-2013, 21:07:30
RE: ogar 200 by kamil97 - Dawid.xD - 18-07-2013, 21:13:21
RE: ogar 200 by kamil97 - kamil97 - 18-07-2013, 21:51:45
RE: ogar 200 by kamil97 - kamil97 - 19-07-2013, 23:14:00
RE: ogar 200 by kamil97 - Marwerick - 19-07-2013, 23:37:55
RE: ogar 200 by kamil97 - kamil97 - 19-07-2013, 23:45:39
RE: ogar 200 by kamil97 - Marwerick - 19-07-2013, 23:59:44
RE: ogar 200 by kamil97 - kamil97 - 20-07-2013, 21:42:46
RE: ogar 200 by kamil97 - alek736 - 20-07-2013, 21:53:14
RE: ogar 200 by kamil97 - kamil97 - 20-07-2013, 22:05:50
RE: ogar 200 by kamil97 - Dawid.xD - 20-07-2013, 22:05:55
RE: ogar 200 by kamil97 - kamil97 - 20-07-2013, 22:11:59
RE: ogar 200 by kamil97 - Semmao - 20-07-2013, 22:16:37
RE: ogar 200 by kamil97 - alek736 - 20-07-2013, 22:17:21
RE: ogar 200 by kamil97 - Dawid.xD - 20-07-2013, 22:26:47
RE: ogar 200 by kamil97 - kamil97 - 20-07-2013, 22:26:32
RE: ogar 200 by kamil97 - kamil97 - 20-07-2013, 22:33:00
RE: ogar 200 by kamil97 - theogarowiec - 20-07-2013, 23:15:20
RE: ogar 200 by kamil97 - kamil97 - 20-07-2013, 23:20:34
RE: ogar 200 by kamil97 - kamil97 - 21-07-2013, 14:40:58
RE: ogar 200 by kamil97 - Marwerick - 21-07-2013, 15:18:37
RE: ogar 200 by kamil97 - simsons51c - 21-07-2013, 15:21:17
RE: ogar 200 by kamil97 - kamil97 - 21-07-2013, 15:21:58
RE: ogar 200 by kamil97 - Marwerick - 21-07-2013, 15:23:24
RE: ogar 200 by kamil97 - kamil97 - 21-07-2013, 15:28:00
RE: ogar 200 by kamil97 - Marwerick - 21-07-2013, 15:32:09
RE: ogar 200 by kamil97 - kamil97 - 21-07-2013, 15:47:00
RE: ogar 200 by kamil97 - Pompuś - 21-07-2013, 16:23:58
RE: ogar 200 by kamil97 - kamil97 - 21-07-2013, 16:32:28
RE: ogar 200 by kamil97 - alek736 - 21-07-2013, 16:33:51
RE: ogar 200 by kamil97 - Marwerick - 21-07-2013, 16:39:02
RE: ogar 200 by kamil97 - kamil97 - 22-07-2013, 12:07:18
RE: ogar 200 by kamil97 - Pompuś - 22-07-2013, 12:13:23
RE: ogar 200 by kamil97 - kamil97 - 22-07-2013, 14:58:07
RE: ogar 200 by kamil97 - kondzio310 - 22-07-2013, 15:12:38
RE: ogar 200 by kamil97 - kamil97 - 22-07-2013, 18:25:45
RE: ogar 200 by kamil97 - kamil97 - 22-07-2013, 20:49:28
RE: ogar 200 by kamil97 - Marwerick - 22-07-2013, 20:55:04
RE: ogar 200 by kamil97 - kamil97 - 22-07-2013, 22:01:03
RE: ogar 200 by kamil97 - theogarowiec - 22-07-2013, 22:30:15
RE: ogar 200 by kamil97 - mikbow - 23-07-2013, 09:12:19
RE: ogar 200 by kamil97 - kamil97 - 23-07-2013, 10:24:23
RE: ogar 200 by kamil97 - Dawid.xD - 23-07-2013, 10:29:57
RE: ogar 200 by kamil97 - kamil97 - 23-07-2013, 10:40:05
RE: ogar 200 by kamil97 - kamil97 - 23-07-2013, 13:04:29
RE: ogar 200 by kamil97 - radek2011 - 23-07-2013, 23:56:55
RE: ogar 200 by kamil97 - kamil97 - 23-07-2013, 23:59:51
RE: ogar 200 by kamil97 - radek2011 - 24-07-2013, 00:05:30
RE: ogar 200 by kamil97 - kamil97 - 24-07-2013, 00:11:58
RE: ogar 200 by kamil97 - radek2011 - 24-07-2013, 00:13:24
RE: ogar 200 by kamil97 - kamil97 - 24-07-2013, 00:18:25
RE: ogar 200 by kamil97 - kamil97 - 26-07-2013, 22:44:26
RE: ogar 200 by kamil97 - kamil97 - 27-07-2013, 23:27:48
RE: ogar 200 by kamil97 - theogarowiec - 27-07-2013, 23:30:35
RE: ogar 200 by kamil97 - kamil97 - 27-07-2013, 23:52:46
RE: ogar 200 by kamil97 - kamil97 - 28-07-2013, 22:04:53
RE: ogar 200 by kamil97 - kamil97 - 28-07-2013, 23:49:32
RE: ogar 200 by kamil97 - olo09 - 29-07-2013, 14:53:12
RE: ogar 200 by kamil97 - kamil97 - 29-07-2013, 15:46:00
RE: ogar 200 by kamil97 - Marwerick - 29-07-2013, 19:49:02
RE: ogar 200 by kamil97 - kamil97 - 31-07-2013, 22:34:40
RE: ogar 200 by kamil97 - kamil97 - 02-08-2013, 14:50:46
RE: ogar 200 by kamil97 - kamil97 - 02-08-2013, 17:33:49
RE: ogar 200 by kamil97 - radek2011 - 02-08-2013, 18:12:21
RE: ogar 200 by kamil97 - kamil97 - 02-08-2013, 18:15:23
RE: ogar 200 by kamil97 - kamil97 - 02-08-2013, 21:52:13
RE: ogar 200 by kamil97 - radek2011 - 04-08-2013, 11:04:29
RE: ogar 200 by kamil97 - kamil97 - 04-08-2013, 11:10:09
RE: ogar 200 by kamil97 - radek2011 - 04-08-2013, 11:13:11
RE: ogar 200 by kamil97 - kamil97 - 04-08-2013, 11:15:50
RE: ogar 200 by kamil97 - radek2011 - 04-08-2013, 11:33:11
RE: ogar 200 by kamil97 - kamil97 - 04-08-2013, 12:00:06
RE: ogar 200 by kamil97 - Motoryniarz2013 - 04-08-2013, 13:10:09
RE: ogar 200 by kamil97 - kamil97 - 04-08-2013, 16:05:23
RE: ogar 200 by kamil97 - kamil97 - 04-08-2013, 22:10:54
RE: ogar 200 by kamil97 - theogarowiec - 12-08-2013, 15:07:55
RE: ogar 200 by kamil97 - kamil97 - 12-08-2013, 15:11:01
RE: ogar 200 by kamil97 - theogarowiec - 12-08-2013, 15:14:38
RE: ogar 200 by kamil97 - kamil97 - 12-08-2013, 15:27:48
RE: ogar 200 by kamil97 - kamil97 - 14-08-2013, 21:40:26
RE: ogar 200 by kamil97 - theogarowiec - 14-08-2013, 21:49:19
RE: ogar 200 by kamil97 - kamil97 - 14-08-2013, 21:53:36
RE: ogar 200 by kamil97 - pawel_2540 - 14-08-2013, 21:57:12
RE: ogar 200 by kamil97 - kamil97 - 14-08-2013, 22:15:18
RE: ogar 200 by kamil97 - afik98 - 14-08-2013, 22:21:18
RE: ogar 200 by kamil97 - kamil97 - 14-08-2013, 22:25:53
RE: ogar 200 by kamil97 - kamil97 - 16-08-2013, 22:24:07
RE: ogar 200 by kamil97 - kamil97 - 17-08-2013, 21:18:59
RE: ogar 200 by kamil97 - kondzio310 - 17-08-2013, 23:30:52
RE: ogar 200 by kamil97 - kamil97 - 17-08-2013, 23:42:48
RE: ogar 200 by kamil97 - kamil97 - 18-08-2013, 22:50:41
RE: ogar 200 by kamil97 - theogarowiec - 22-08-2013, 12:43:01
RE: ogar 200 by kamil97 - kamil97 - 28-08-2013, 22:34:52
RE: ogar 200 by kamil97 - kamil97 - 30-08-2013, 21:17:38
RE: ogar 200 by kamil97 - alek736 - 30-08-2013, 21:22:34
RE: ogar 200 by kamil97 - kamil97 - 07-09-2013, 21:28:10
RE: ogar 200 by kamil97 - kamil97 - 13-09-2013, 23:07:47
RE: ogar 200 by kamil97 - kamil97 - 16-09-2013, 17:04:15
RE: ogar 200 by kamil97 - michal5320 - 16-09-2013, 17:33:52
RE: ogar 200 by kamil97 - kamil97 - 16-09-2013, 17:53:38


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości


Chłopcy Rometowcy, 2010 - 2026. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis i odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Kontakt | Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Mapa użytkowników | Lista banów
 Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.


  

Hasło
  





Reklama


 Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

 Ostatnie wątki
Identyfikacja modelu rome...
Ostatni post: Quake96
Dzisiaj 15:12:56
» Odpowiedzi: 3
» Wyświetleń: 35
Montaż wachacza ogar 200
Ostatni post: joozek
Dzisiaj 00:55:01
» Odpowiedzi: 6
» Wyświetleń: 485
Skrzynka narzędzi Ogar 20...
Ostatni post: romek
Wczoraj 14:22:15
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 76
Romet ogar 205 slabo pali...
Ostatni post: Dinozaur
Wczoraj 11:18:09
» Odpowiedzi: 8
» Wyświetleń: 510
Moja nowa dojazdówka (Oga...
Ostatni post: grissley
Wczoraj 02:39:42
» Odpowiedzi: 148
» Wyświetleń: 34509
WueSKa 125 - Czyli ponios...
Ostatni post: Quake96
23-06-2026 22:56:39
» Odpowiedzi: 17
» Wyświetleń: 2980
Sprzedam romet Turing 2 i...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 22:21:22
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 64
Szczęki hamulcowe Romet S...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 21:51:52
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 111
"Blokujący się" bieg
Ostatni post: Kapiromet
23-06-2026 20:41:43
» Odpowiedzi: 6
» Wyświetleń: 290
[Wiki] Romet (DEZAMET) St...
Ostatni post: tie.my.r0pe
22-06-2026 23:44:10
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 5199
Wigry-lux 75r gotowy na r...
Ostatni post: Kierownik złomowca
19-06-2026 22:25:34
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 169
Luźna linka gazu
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:11:58
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 331
Dzwięk ocierania
Ostatni post: Kapiromet
19-06-2026 07:10:01
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 358
Romet 50-T1 - Ale jaki?
Ostatni post: romek
19-06-2026 06:24:48
» Odpowiedzi: 12
» Wyświetleń: 749
Prezentacja mojej Stelli
Ostatni post: usertm
18-06-2026 15:37:46
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 243

Reklama