| 
		
	 
		
			| 
					[S] Komar 2350
				 |  
			| Autor | Wiadomość |  
		
	
		| sslavian   Nowy
 
  
 
   Liczba postów: 94
 Imię: Adam
 Skąd: Opolskie
 Pojazd: Romet Komar
 
 | 
			| Komar 2350 
 
				Do sprzedaży posiadam motorower Komar 2350.Rok produkcji 1977rok. 
W Komarka włożyłem mnóstwo serca, sporo czasu, trochę łez jak i również troszkę nerwów nie wspominając o pieniążkach,ale mniej na to patrzyłem. 
Najważniejsze ,że uratowałem Go przed zezłomowaniem i zrobiłem pod siebie,wedle gustu jak i fabryki.
 
Większość części są po prostu nowe ,w większości starałem szukać nowych części ze starych zapasów oryginalne ZMD z epoki.
 
Motorower zarejestrowany, brak przeglądu obecnie,ale przejdzie bez problemu. 
Ostatnio wymieniany wał oraz lożyska,ale nie dokończyłem już tego ponieważ za dużo obowiązków na głowie i brak czasu, został do ustawienia zapłon, dlatego obecnie nie odpala.
 
Sprzedaję ponieważ nie chcę ,aby marnował się w garażu stojąc , chcę aby Komar nadal bzyczał i sprawiał radość nowemu  użytkownikowi. 
Oddam tylko w dobre ręce!!
 
Cena jaka mnie interesuje to 2300 zł oczywiście do negocjacji.Do motoroweru dokładam worek części nowych jak i używanych z PRL-u niektóre nie do zdobycia w dzisiejszych czasach.
http://www.fotosik.pl/zdjecie/d5e722b50458ce41
http://www.fotosik.pl/zdjecie/2f1f18712089132f
http://www.fotosik.pl/zdjecie/c2e52e7053fe4211
http://www.fotosik.pl/zdjecie/993e24c45bc46e4d |  |  
	| 23-03-2017 23:19:01 |  |  
	
	| ![[+]](images/Corporate/collapse_collapsed.gif)  
 |  
	
		| gregorian2008   Technik
 
  
 
   Liczba postów: 967
 Imię: Grzegorz
 Skąd: Tylmanowa
 Pojazd: Romet Pony
 
 |  |  
	| 24-03-2017 00:02:59 |  |  
	
	| ![[+]](images/Corporate/collapse_collapsed.gif)  
 |  
		
	 
		
  
 
 
 
 
 
		
		
	 
 Użytkownicy przeglądający ten wątek:
 
 
 | 
 
 
 
 
 |