Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy!
Otwieranie tematów na forum - Wersja do druku

+- Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! (https://www.chlopcyrometowcy.pl)
+-- Dział: Chłopcy Rometowcy (/forumdisplay.php?fid=4)
+--- Dział: Sprawy Forum (/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Wątek: Otwieranie tematów na forum (/showthread.php?tid=9779)



Otwieranie tematów na forum - dave123q - 16-12-2012 19:48:43

Witam, mam pewną propozycję co do zmiany pewnej opcji na forum.Kiedy otwieramy temat z prawej strony, czyli ostatnie odpowiedzi, to czemu otwiera się za każdym razem pierwsza strona? Jeśli zaużmy temat ma 35 lub więcej stron, a chcemy zobaczyć nową odpowiedź, trzeba przewijać.Fakt faktem że jest to raptem kilka kliknięć, ale żeby odrazu się otwierała ostatnia strona, było by wygodniej Wink


RE: Otwieranie tematów na forum - wojtekr35 - 16-12-2012 19:53:24

O tym samym myślałem Smile Na jednym, a nawet na kilku forach widziałem, że otwiera się na ostatniej przeczytanej stronie i na takiej wysokości strony, że na górze mamy pierwszy dodany po naszej nieobecności post. Chyba wiecie o co mi chodzi Smile


RE: Otwieranie tematów na forum - nie_mientki - 16-12-2012 19:54:01

Popatrzyłem na innych forach i faktycznie możliwości są dwie-po włączeniu albo jesteś na początku, albo odsyła od razu na koniec.


RE: Otwieranie tematów na forum - Taśma - 16-12-2012 19:54:59

Na stronie głównej masz pod czatem nowe posty. Tam klikasz w temat i otwiera się ostatni post.

zaużmy wtf


RE: Otwieranie tematów na forum - dave123q - 16-12-2012 19:55:31

No dokładnie, admini mogliby pomyśleć nad tym Wink Edit, ale gdyby tak samo zrobić z tymi tematami po prawej stronie?


RE: Otwieranie tematów na forum - mateusz5625 - 16-12-2012 20:00:45

przecież jak są nowe posty to przy każdym temacie z prawej strony jest napis 'ostatni post' klikam i mnie odsyła do ostatniego.


RE: Otwieranie tematów na forum - barcelxxl - 16-12-2012 20:05:45

Źle jest jakby za każdym razem ostatnia strona się otwierała bo byś i tak musiał kliknąć na pierwszą żeby się dowiedzieć o co chodzi w wątku co jest jego celem.


RE: Otwieranie tematów na forum - mateusz5625 - 16-12-2012 20:08:02

(16-12-2012 20:05:45)barcelxxl napisał(a):  Źle jest jakby za każdym razem ostatnia strona się otwierała bo byś i tak musiał kliknąć na pierwszą żeby się dowiedzieć o co chodzi w wątku co jest jego celem.

tu chodzi o to jak uczestniczysz w tym temacie i co chwila coś piszesz bo jak pierwszy raz temat włanczasz to normalnie sie klika


RE: Otwieranie tematów na forum - Mikołaj - 16-12-2012 22:07:25

Taśma co się mądrujesz jak i tak nie masz żadnego wpływu?

A co do tematu to powiem tak:
temat otwiera się na pierwszym poście dlatego że nie zawsze ktoś jest w temacie i najpierw chce się dowiedzieć o co chodzi a dopiero potem odpowiedzieć (i wtedy ta opcja jest przydatna). Tak więc zostanie tak jak jest.