Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy!
Yamaha fzr 600 - Wersja do druku

+- Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! (https://www.chlopcyrometowcy.pl)
+-- Dział: Giełda (/forumdisplay.php?fid=35)
+--- Dział: Archiwum ogłoszeń (/forumdisplay.php?fid=188)
+--- Wątek: Yamaha fzr 600 (/showthread.php?tid=9287)



Yamaha fzr 600 - miodek22 - 25-11-2012 22:00:28

Witam.
Mam do sprzedania yamahę fzr 600 . Motor z przebiegiem 71 tys km . Mam go od 2 lat nigdy nie było problemu. Serwisuje sam . Znam każdą jego część mogę odpowiedzieć na każde pytanie. Motor pali bez problemu. Żaden bieg nie wypada. Łańcuch na początku naciągu. Opona przednia ma jakieś 500 km , tylna do wymiany ( mam już kupioną tylko trzeba wymienić ) . Olej i filtr wymieniony ok 1 tys km . Filtr powietrza oraz świece 200 km temu. Akumulator kupiony w połowie sezonu . Ubezpieczenie i przegląd jest do maja

Z wad : - rozdarte ok 2 cm tylne siedzenie na boku
- brak prawego lusterka
- w kilku miejscach pęknięte delikatnie plastiki , podkreślam delikatnie !!! motor ma swoje lata więc nie ma co się dziwić
- trzeba zsynchronizowany gaźniki , będzie ktoś zainteresowany zrobię w ciągu godziny . jak nie będzie chętnych zrobię to sobie na wiosnę .

Motor sprzedaje gdyż chcę zamienić na hondę 954 a nie chcę płacić ubezpieczenia i przeglądu jak i tak nie będę jeździł . Jak nie sprzedam najwyżej będę jeździł następny rok.


Cena 3300 do sporej negocjacji dla poważnie zainteresowanych

Telefon 788 539 180 po godzinie 16

Możliwość obejrzenia w Stawiskach okolice Łomży woj. Podlaskie

Masz prawo jazdy chcesz kupić przyjedz przejedz się obejrzyj nie będzie problemu. Pozdrawiam


RE: Yamaha fzr 600 - sk52 - 26-11-2012 00:20:38

ktory to rocznikk?


RE: Yamaha fzr 600 - miodek22 - 26-11-2012 07:32:58

1992 rok wersja z soczewką wcześniej miały 2 okrągłe lampy jak stare kawasaki